Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2009., 01:52   #1
Smile Bok, i dalje sam djevac, pomozite mi

Pozdrav, prijateljice, dugo me niste čitale!

Zamolit ću vas da vizualizirate i uživite se u dvije (ili jednu, odaberite) kratke priče koje ću vam sad napisati i date svoje mišljenje, svoj stav, svoju suštinu onoga što vas čini ženom - svoju ženstvenost.
  • Prva

Na koncertu ste svog omiljenog izvođača, na nekom festivalu, ogromnom, tisuće i tisuće je ljudi. Atmosfera je jaka, popili ste nekoliko piva (ako pijete, ako ne, onda svejedno jeste ), nastup je počeo. Postoji jedna caka - pjevač ili član benda vam je UŽASNO napet. Ono, curice vrište i bacaju grudnjake; vi niste jedna od njih, ali da je pre napet, je. Zaista vas molim da odete na youtube, potražite neki live nastup tog VAMA-napetog frajera i pogledate ga do kraja, probate se uživit. Ako ne znate gdje bi počele, evo jedan primjer (ovo je u slučaju da vam je Dave iz Depeche Modea napet). Uglavnom, uživate na koncertu, zabavljate se, koncert dolazi kraju. Budući da je festival, idete na toi-toi, partner vas čeka na dogovorenom mjestu. Na putu prema tamo, dogodi se čudna podudarnost - upravo taj pjevač vas zaustavi i počne pričati s vama. Vrlo je ugodan i prijateljski raspoložen (i vama napet, da se sjetimo), i dalje znojan od nastupa i požudno vas gleda i uskoro vam je jasno da je stigla vaša šansa - možete ga potrošiti. Što radite?
  • Druga

Imate omiljenog glumca. Cijenite ga ne samo jer je zgodan kao ja , nego jer i bira karakterne uloge, njima prenosi svoj karakter, odlično glumi, a kad je neki close-up u filmu, ne možete reć da se niste bar malo uzbudile (ne mislim seksualno). Niste jednom googleale njegove fotografije, a o poznavanju njegovog filmskog opusa da ne govorim. Recimo, dat ću sad stereotipan primjer
Preko zajedničkog prijatelja ili prijateljice, upoznate ga. I, vidi čuda, super je i uživo. Duhovit, inteligentan, šarmantan i uz sve to, još i Đoni Dep . Družite se tako u zajedničkom društvu već neko vrijeme, recimo mjesec-dva. Imate partnera. Đoni vam suptilno da do znanja da mu se sviđate više nego prijateljica i zakuca vas uza zid i počne/pokuša ljubiti. Opirete li se?

Istina je da sam naivan da očekujem iskrenost na ovoj temi , ali zato ako vam je teško pisati o sebi, napišite 'ja sam sigurna da bi odoljela, ali većina moja frendica bi popustila', svi (bar ja) ionako znamo što to znači.

Hvala!
__________________
microstock

Zadnje uređivanje *_spike : 04.07.2009. at 02:02.
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 03:11   #2
ha???
ajde bar sam se nasmijala
__________________
If nothing else works, a total pig-headed unwillingness to look facts in the face will see us through.
TheMightyChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 08:28   #3

http://www.youtube.com/watch?v=izAQfmrGP_w
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 09:21   #4
Ja sam sigurna da bi odoljela, ali većina mojih droljastih frendica bi popustila .
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 09:34   #5
Ma popus(t)ila sam mnogima, pa zasto ne bi i njemu?!

A sad ozbiljno, ne privlace me ti likovi ni iz prve ni iz druge price!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 10:56   #6
iako je dave ne bi ga trošila. ne petljam se s idolima već s ljudima koje mogu tresnut. a to sigurno nije dave.

deep me ne bi taknuo ni da sam u noćnoj mori.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 11:02   #7
@ spike: mozes ti i bolje, ne vjerujem da ce ovo biti osobito zabavno.

@ Engelchen00012 & tilla: brijem da niste shvatile pitanje Dave i Depp nisu bitni, oni su samo primjeri. Slobodno zamislite koga god zelite.
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 11:03   #8
dobro sam ja shvatila. ne petljam se s idolima. jer je:
a) prosto nemoguće
b) više jedan bale ne bi bio bale.

u krevet odlazim s ljudima koji su mi dostupni, a ne gledam ih po koncertima.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 11:07   #9
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
iako je dave ne bi ga trošila. ne petljam se s idolima već s ljudima koje mogu tresnut. a to sigurno nije dave.
Fiktivna je situacija. Dakle, nebitno kako, nađeš se u njoj, VRLO JE REALNA mogućnost da se možeš tresnut s njim. Zamisli.
Quote:
Nex kaže: Pogledaj post
@ spike: mozes ti i bolje, ne vjerujem da ce ovo biti osobito zabavno.
Hvala što se brineš za zabavnost mojih tema, ali meni to zaista nije prioritet, a uostalom, niti neka dužnost. Neke stvari me zanimaju - ovo je jedna od njih. I pitanje je za ženski spol.
Quote:
Nex kaže: Pogledaj post
@ Engelchen00012 & tilla: brijem da niste shvatile pitanje Dave i Depp nisu bitni, oni su samo primjeri. Slobodno zamislite koga god zelite.
Hvala na ovom, nisam ja morao pisat.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 11:09   #10
Quote:
*_spike kaže: Pogledaj post
Fiktivna je situacija. Dakle, nebitno kako, nađeš se u njoj, VRLO JE REALNA mogućnost da se možeš tresnut s njim. Zamisli.
ne bi ga tresnula. otišla bi doma i otvorila topik kako sam tužna i sjebana jer ga nisam tresnula.
neki ljudi se ne diraju. ista kategorija i s frendovima muškim. ne trošim ih i bok.
i bila u prilici i ništa se nije dogodilo. poslije sam zaboravila da je to uopće bilo. istina, imala sam dvajs godina.

edit: bok, spike.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 11:13   #11
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
ne bi ga tresnula. otišla bi doma i otvorila topik kako sam tužna i sjebana jer ga nisam tresnula.
neki ljudi se ne diraju. ista kategorija i s frendovima muškim. ne trošim ih i bok.
Ali zašto ne bi? Razlog je kategoriziranje? Onako, užasno ti je napet, ali jer spada u kategoriju 'idol'/zvijezda pa...?
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
i bila u prilici i ništa se nije dogodilo. poslije sam zaboravila da je to uopće bilo. istina, imala sam dvajs godina.
Aj, da bude ženama zabavnija tema, tračaj. O kom je riječ...
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 11:16   #12
Quote:
*_spike kaže: Pogledaj post
Ali zašto ne bi? Razlog je kategoriziranje?

Aj, da bude ženama zabavnija tema, tračaj. O kom je riječ...
rekla sam ti. idol je zabavan jer ga ne moš imat u rl.u.
osim na tu noć. nestao bi dio privlačnosti koji ima jer realno znam da ga ima tad i nikad više.

ma ajde, dičit se podvizima od prije deset godina i nije neki štos.
ne bi vjerovao - nisam se toga sjetila par godina do sad.
neki rl tipovi su bili pogubniji za mene od jedne zvijezde.
e da, slušam DM.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 11:19   #13
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
rekla sam ti. idol je zabavan jer ga ne moš imat u rl.u.
osim na tu noć. nestao bi dio privlačnosti koji ima jer realno znam da ga ima tad i nikad više.
I 100% si sigurna u to?
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
ma ajde, dičit se podvizima od prije deset godina i nije neki štos.
Kak ne? Ja se često znam hvalit da sam naučio čitat i pisat s tri (3 <- vidiš, ovo je dokaz!) godine.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 11:24   #14
Quote:
*_spike kaže: Pogledaj post
I 100% si sigurna u to?

Kak ne? Ja se često znam hvalit da sam naučio čitat i pisat s tri (3 <- vidiš, ovo je dokaz!) godine.
jesam da. nisam tinejđer da nisam sigurna u ono što mislim i pišem.

ha, gle tebi je to bitno, mene boli đon i nije mi to neki podatak. ne govori nešto pretjerano o nama dvadesetak i kusur godina kasnije.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 11:24   #15
Ummm...Argh....
Da sam trijezna, sigurna sam da bih ih odjebala po kratkom postupku bez pol' frke. Ali, nakon par pivi i nikoga u blizini, ne bih garantirala za samu sebe. Mozda bih uspijela brisnuti nekako na jedvite jade i onda bih cmizdrila tjednima po Forumu. Dammit, jebala me iskrenost kad vec nece oni...
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 11:27   #16
Quote:
Nex kaže: Pogledaj post
@ spike: mozes ti i bolje, ne vjerujem da ce ovo biti osobito zabavno.

@ [B]Engelchen00012 & tilla: brijem da niste shvatile pitanje Dave i Depp nisu bitni, oni su samo primjeri. Slobodno zamislite koga god zelite. [/B]
Svejedno. Nema toga kod mene. Meni je uvijek razum na prvom mjestu. Nisam takav tip osobe, koji bi se bacio nekome u zagrljaj samo tako, pa ni u pijanom stanju. Vrlo proracunato pristupam svemu, pa i takvim odnosima.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 11:28   #17
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Svejedno. Nema toga kod mene. Meni je uvijek razum na prvom mjestu. Nisam takav tip osobe, koji bi se bacio nekome u zagrljaj samo tako, pa ni u pijanom stanju. Vrlo proracunato pristupam svemu, pa i takvim odnosima.
pa razumno bi bilo uzet. jer 2x nema takve prilike. ali nema ni magije više.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 11:28   #18
Kak ste vi muški nesigurni

Imala sam takvu priliku i tip je bio dosadan, a različiti svijetovi me ne fasciniraju.
Nema tog alkohola.
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 11:29   #19
Meni nije jasno kakve to veze ima s djevičanstvom autora teme.
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 11:32   #20
Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post
Ummm...Argh....
Da sam trijezna, sigurna sam da bih ih odjebala po kratkom postupku bez pol' frke. Ali, nakon par pivi i nikoga u blizini, ne bih garantirala za samu sebe. Mozda bih uspijela brisnuti nekako na jedvite jade i onda bih cmizdrila tjednima po Forumu. Dammit, jebala me iskrenost kad vec nece oni...
Super, ima iskrenih koji bi priznali ovako nešto.

Nego, jel bi nakon tog priznala partneru što je bilo ili šutila?
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:00.