Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2006., 01:43   #21
sad se sjetih da lijepe i povoljne djecje robice ima u ipercoopu u king crossu. A i cini mi se da je kvalitetna.
Imam njihove trenirke i odlicne su mi
*Lillian* is offline  
Old 27.03.2006., 16:21   #22
Veliko hvala svima, slijedeći tjedan krećem s obilaskom preporučenih ducana, sigurna sam da ću nešto naći. U SLO nažalost nemam priliku otići barem još mjesec dana, ali kad budem škicnut ću i u dječji H&M - osim onoga za odrasle
Mary Poppins is offline  
Old 27.03.2006., 21:48   #23
Obavezno pogledaj H&M, ima prekrasnih stvari, mi smo se baš lijepo ponovili
verica is offline  
Old 29.03.2006., 16:36   #24
Quote:
verica kaže:
Obavezno pogledaj H&M, ima prekrasnih stvari, mi smo se baš lijepo ponovili
mi cemo sad u obnavljanje, noga veca 2 cm, u visinu je izrastao nekakvih skoro 5 cm u mjesec i po sve novo moram kupiti, u nis vise ne stane

inace, mega pohvala za koki, jaknicu je nosio jako jako dugo, hlacice isto super, imali su i guba prslucice za proljece/ljeto, onak topliji, a ipak nisu predebeli. jaknicu jos imam, pakiram za frendicu koja je rodila
plavva is offline  
Old 29.03.2006., 22:47   #25
vi koji idete u austriju pogledajte
http://www.takko.de/
vidim da baš ovaj vikend imaju -25%
ja uvijek fulam za jedan dan to sniženje, pa mi još tete blagajnice kažu da nek se vratim sutra a one mi budu krpice pričuvale po pultom
zna se naći jako zgodnih i jeftinih stvari jako dobre kvalitete
polly is offline  
Old 09.05.2006., 16:25   #26
Imam jedno mozda glupo pitanje. Znamo da je djecja odjeca jako skupa tj. zbog rasta ju brzo ne mogu vise nositi ali me zanima koliko vi roditelji kupite prosjecno dojencetu za jednu sezonu npr. majica, bodya, pidjamica, hlacica i sl. Znam da se ne isplati ni malo jer se mora svaki dan prati pa se opet trosi vise energije nego da se ima recimo jedan body vise.
vemar1 is offline  
Old 09.05.2006., 22:35   #27
Svi će ti uvijek reći da ne treba pretjerivati u kupovini odjeće za bebu - ali po mom iskustvu bebe trebaju jako puno odjeće. Ta robica je mala i treba je dosta da se napuni veš mašina, tako da stvarno nije isplativo prati svaki ili svaki drugi dan, najbolje je imati dovoljno robice da pereš jednom tjedno. A bebu treba presvlačiti minimalno jednom dnevno, a ako dijete bljuca i puno češće. Znači - minimalno desetak bodija, i toliki broj odijelaca ili hlačica i majica (+ odjeća za van). Zato je najidealnija situacija ako ti netko može posuditi robicu u tim brojevima koje djeca brzo prerastu.
verica is offline  
Old 10.05.2006., 02:49   #28
Quote:
polly kaže:
vi koji idete u austriju pogledajte
http://www.takko.de/
vidim da baš ovaj vikend imaju -25%
ja uvijek fulam za jedan dan to sniženje, pa mi još tete blagajnice kažu da nek se vratim sutra a one mi budu krpice pričuvale po pultom
zna se naći jako zgodnih i jeftinih stvari jako dobre kvalitete

Istina da je jeftino, ali brate mili kvaliteta je za moj pojam = 0
Operes par puta i razvuce se, boja se ispere, a ako slucajno cufnes u susilicu mozes obuci eventualno na barbiku.
Ako nekog zadovoljava takva kvaliteta ima i jeftinije u Kik-u.
__________________
Im Himmel geht es weiter ...
bibobu is offline  
Old 10.05.2006., 03:02   #29
Quote:
vemar1 kaže:
Imam jedno mozda glupo pitanje. Znamo da je djecja odjeca jako skupa tj. zbog rasta ju brzo ne mogu vise nositi ali me zanima koliko vi roditelji kupite prosjecno dojencetu za jednu sezonu npr. majica, bodya, pidjamica, hlacica i sl. Znam da se ne isplati ni malo jer se mora svaki dan prati pa se opet trosi vise energije nego da se ima recimo jedan body vise.
Evo nasa aktualna kupovina za proljece/ljeto...(dosada)
Pidjamica x 2 (dugih rukava, tanke, planiramo jos jednu kratkih rukava)
Trenerkica + tenisice
Niske cipelice sa snalom, kraj mjeseca ce vec trebati i sandale i jedne za more
Body kratkih rukava 3, dugih 3 i bez rukava 4
Jaknice x 2, jedna pamucna i jedna za kisu/vjetar
Traperice x 2, leginsice x 2, kratke hlacice x 3, 3/4 x2
Majice dugih rukava x 2, kratkih x 8
Haljinice x 2
Kosulja dugih rukava x 1
Dva sesirica, deset pari carapica i 5 bandana
Sve osim cipelica ce izdrzati cjelo ljeto.
Meni nikad dosta...
__________________
Im Himmel geht es weiter ...
bibobu is offline  
Old 10.05.2006., 03:44   #30
Verica i Bibou puno hvala. Ma i meni svi govore da ne treba pretjerivati sa puno odjece za malo dijete. Ali ne moze imati 2 bodya kada ga nekad presvucem dva puta dnevno. On ima sada 8 mjeseci tj. ne bljucka ali se nekad popiski preko pelene. Ili jako zafleka. I slini cak nekad i preko 2 slinavca. Pa ne isplati mi se niti imati 2 majice ili pidjamice pa prati svaki dan. Jos bi nekako i napunila masinu na minimum vode i energije ali mislim da se ne isplati. Mi odrasli imamo robe pa nama mogu uz rucnike i posteljinu prati rjedje. Voljela bi kad bi pranje mogla svesti na 2 puta tjedno.
Ja obicno kupujem malome svu robicu osim trenirki jer svijetle boje tako da mogu sve zajedno prati. Pa ne moram dvije masine vrtiti. Kupila sam mu jednu pidjamicu na snizenju lijepu ali tamno plavu i sada zbiog nje uvijek imam problema jer ju moram posebno prati.
Koliko vi drugi kupujete po sezoni?
vemar1 is offline  
Old 11.05.2006., 16:09   #31
evo još jednog prijedloga za shopping. probaj u shopping centru prečko na 2. katu ima dućan st.oliver. firma se zove to.-ni. ima za velike (ne baš veliki izbor, ali ja uvijek nešto nađem za sebe kad idem i za klinku) i za male prekrasan izbor ali stvarno svega od majci, hlača, haljina, jakni, vesti, kapica, remena, marama itd i to se sve može iskompletirati. ne moraš u jednom dućanu kupiti hlače i onda cijeli grad proći da bi našao pasent majcu. možda su malo skuplji od prosječnih dućana, ali robica je izuzetno kvalitetna sve se pere u perilici i u sušilici čak i na većim temperaturama (znaju oni kaj djeca naprave od robice) i stvarno se može dugo nositi. evo mi nosimo još nekoliko hlačica od prošle godine (sad su 3/4 kaj se opet fura).
nemrem ne pohvaliti i prodavačicu, jedna blond teta, uvijek nas ponudi bombonima, imaju mali stolek i stoličice sa puno knjigica da se malci zabavljaju dok mame kupuju. sve je za pet. tam sam skoro svaki tjedan.
fridge is offline  
Old 11.05.2006., 16:39   #32
Quote:
bibobu kaže:
Istina da je jeftino, ali brate mili kvaliteta je za moj pojam = 0
Operes par puta i razvuce se, boja se ispere, a ako slucajno cufnes u susilicu mozes obuci eventualno na barbiku.
Ako nekog zadovoljava takva kvaliteta ima i jeftinije u Kik-u.
po mom iskustvu nije tako
dobro ja nemam tih stvari za malu djecu, a ove velike jako dobro odolijevaju napadima vode, praška, centrifuge i pegle
a ja ti jaaaaaaako volim prati veš

samo što nemaju uvijek baš bogat izbor
polly is offline  
Old 13.05.2006., 21:58   #33
Meni je marka Carter's savšena za mog bebaca.
Naravno nema je baš puno u Zagrebu, jedino mjesto gdje sam ja našla je Crtic trgovine (Centar Kaptol, King Cross....).
Najviše kupujemo bodice i pidzamice, materijal je super, kvalitetan je i ja ga perem na 90 stupnjeva.
schlatkica is offline  
Old 14.05.2006., 14:17   #34
Quote:
schlatkica kaže:
Meni je marka Carter's savšena za mog bebaca.
Naravno nema je baš puno u Zagrebu, jedino mjesto gdje sam ja našla je Crtic trgovine (Centar Kaptol, King Cross....).
Najviše kupujemo bodice i pidzamice, materijal je super, kvalitetan je i ja ga perem na 90 stupnjeva.
I koliko mu bodya i pidjamica za sezonu kupis?
vemar1 is offline  
Old 14.05.2006., 14:20   #35
Carter's bodiji su stvarno super, najbolji koji postoje ja sam ih dobila iz Amerike i bilo mi je malo smiješno kad sam vidjela koliko su kod nas jeftini, ali ili su nam bili odlični. Oni su malo užeg kroja što je super za vitku djecu
Imate i u Marks&Spenceru dobre bodije - ima ih 7 komada u paketu i koštaju oko 200 kn, jako su slatki ali su od malo punijeg pamuka pa su možda malo pretopli za ljeto.
verica is offline  
Old 15.05.2006., 13:04   #36
Vitek je još mali pa sezonu ne uspije iznositi, jer sve preraste.
Rodio se u 09/2005 i dosad smo kupili preko 15-tak pidjamica i oko 50-60 bodica.
Trenutno koristimo 20 bodica.
schlatkica is offline  
Old 15.05.2006., 14:39   #37
Quote:
schlatkica kaže:
Vitek je još mali pa sezonu ne uspije iznositi, jer sve preraste.
Rodio se u 09/2005 i dosad smo kupili preko 15-tak pidjamica i oko 50-60 bodica.
Trenutno koristimo 20 bodica.
20 bodica? Moj junior ima 8 mjeseci i ja mislim da mu je 5 bodya sa dugim rukavima dosta. Perem ves svaki drugi dan.
Ma nisam mislila ukupno do sada pidjamica nego koliko ima trenutno za svoju dob.
vemar1 is offline  
Old 16.05.2006., 22:46   #38
Nama se nekad zna dogoditi da u jednom danu promijenimo tri bodica... ako propusti pelena ili bude mokar od vode koju pije.
Ja perem ves svakih 3-4 dana.
Trenutno ima 5 pidzamica i 8 mj.
schlatkica is offline  
Old 17.05.2006., 03:59   #39
Ma i ja nekad promjenim dva, tri bodya dnevno ali to nije svaki dan. I stalno mu stavljam onaj slinavac sto je napred tkanina a ispod PVC i radi zubica jer jako slini. Ali mislim da bi mi bilo pametnije da imam vise robe pa da perem ves kao i ti, dva puta tjedno. Zato pitam. I moj ima 8 mjeseci.
vemar1 is offline  
Old 16.01.2007., 15:30   #40
Odjeća za bebe

Gdje u centru ima za kupiti zgodne dječje robice, a da nije jako skupo i da je poveći izbor? Naime, treba mi hitno + ograničena sam vremenski jako, pa ak mi tko može kaj sugerirati... Jedino kaj mi je palo na pamet je Benetton, ali ne znam koliko je tam skupo...?

Hvala svima!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:52.