Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2008., 11:20   #21
Smile O tame uopce nevalja razmisljati

dok se stvarno ne pojavi dobar razlog za to ...
maksica is offline  
Old 22.10.2008., 11:27   #22
Quote:
maksica kaže: Pogledaj post
dok se stvarno ne pojavi dobar razlog za to ...
...dodala bih još, sumnja je prvi znak da nešto ne štima.
__________________
...trenutak uzdaha...
Indri is offline  
Old 22.10.2008., 11:32   #23
...nema pravila.....
__________________
...trenutak uzdaha...
Indri is offline  
Old 22.10.2008., 11:47   #24
nikako

vjerujes

ako skuzis prevaru odjebes
i to je to
__________________
Y Ddraig Goch Ddyry Cychwyn
mrachni hajduk! is offline  
Old 22.10.2008., 12:21   #25
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
daj molim te,koji lik dolazi doma i mirise na zenski parfem?
kaj se kupa u njemu poslije seksa?
i crveni ruz..pobogu..
Mrlje od ruza za usne i to crvenog, na okovratniku, kao dokaz prevare, koji klise.
I nekoliko vlasi PLAVE kose na kragni i reveru.

To se trazi.
gerbengoy is offline  
Old 23.10.2008., 07:52   #26
Bolje je ne znati i uopće ne pokušavati saznati..... Mirnije i zadovoljnije se živi, a na kraju zapravo svak na svom obrazu nosi svoje poštenje.... Dakle nevjera ide na njegovu (njenu) dušu a taj koji vara ispada đubre i pizda...
GricGric is offline  
Old 23.10.2008., 08:35   #27
A gle netko može skrivati i vješto prikrivati nevjeru a nekom to ne ide od ruke (ko genetika).....neko će godinama varati i nikada mu se neće saznati a nekome će se saznati nakon kratke avanture
flore982 is offline  
Old 23.10.2008., 16:27   #28
Quote:
kokan kaže: Pogledaj post
Posve uobičajeni ritam života sve normalno a partner/ica vam iza leđa s nekim drugim. Kako uopće skužiti i ima li neki recept za takvo nešto. Znam za dosta primjera al na vlastitom iskustvu još nisam učio. Ima li netko savjet kako to prepoznati.
Kad ju zoveš ne javlja se..ili je zadihana i zbunjena;
Kad je nekamo pozoveš izmišlja razloge da to izbjegne; idi ti bez nje, a ona će drugi put...
Često odluta mislima nekamo....dok je s tobom.
Razgovore s mobom obavlja van tvog slušnog dosega...
Ne ljubi joj se...ne jebe joj se...ne mazi joj se..

Šta još treba da shvatiš???
 
Old 24.10.2008., 16:01   #29
Quote:
kokan kaže: Pogledaj post
Posve uobičajeni ritam života sve normalno a partner/ica vam iza leđa s nekim drugim. Kako uopće skužiti i ima li neki recept za takvo nešto. Znam za dosta primjera al na vlastitom iskustvu još nisam učio. Ima li netko savjet kako to prepoznati.
Intuicija je ono šta te može navesti. Osjetit ćeš udaljenost, nedorečenost, skrivanje telefona, izoliranost,... uglavnom, osjeti se.
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Old 24.10.2008., 20:31   #30
Quote:
kokan kaže: Pogledaj post
Posve uobičajeni ritam života sve normalno a partner/ica vam iza leđa s nekim drugim. Kako uopće skužiti i ima li neki recept za takvo nešto. Znam za dosta primjera al na vlastitom iskustvu još nisam učio. Ima li netko savjet kako to prepoznati.
moj savjet.... pusti...njoj/njemu na dušu...
oni koju su prevareni nisu pali nisko, nego onaj koji vara je dolje...
__________________
Ljubav je staklo koje se lomi ako ga čovjek primi suviše nesigurno ili suviše čvrsto.
sestrica_17 is offline  
Old 25.10.2008., 05:59   #31
Pa nije strasno ako partner vara, ali da to radi jako,jako pametno.npr mene ne interesuje da li me deco vara, ako je tu uvek kad ga ja zelim.uostalom muskarci varaju iz razlicitih pobuda u odnosu na zene, pa su nijhove prevare mnogo bezazlenije, a zene se obicno zalube, pa prevare...
ludaca is offline  
Old 25.10.2008., 12:43   #32
Quote:
kokan kaže: Pogledaj post
Posve uobičajeni ritam života sve normalno a partner/ica vam iza leđa s nekim drugim. Kako uopće skužiti i ima li neki recept za takvo nešto. Znam za dosta primjera al na vlastitom iskustvu još nisam učio. Ima li netko savjet kako to prepoznati.
Pa ova je tema već bila.
Kamena is offline  
Old 09.03.2010., 12:02   #33
What's Love Got To Do With It

BOk svima
da li je ovo dobra tema za ovaj forum, ne znam, ali ..... počet ću
Problem je slijedeći:
nakon lošeg braka, u kojem sam bila podrška, ljubavnica, prijateljica...izdana i razočarana - apstinirala sam nekoliko godina. u nedostatku slobodnog vremena odlučila sam se dopisivati na chatu....
I - Mr Chance je imao dobru priču, mic po mic (unatoč opiranju za susretom - popustim - usamljenosti radi)
Naglasila sam da ne želim ništa osim kave, ali (nakon nekoliko mjeseci povremenih kava ) zaljubim se
I shvatim (glupača - esem ti obrazovanje, tobožnju mudrost) da sam jedna od nekoliko (naravno!!!!!!)
Blokirala sam daljnje kontakte, znala sam da sam blesava od prve kave......
E sad! Daj se vrati nazad u svoju mišju rupu.....radi, radi, brini se o djeci.....a love life baci u zapećak!????? (a nikad više na chat!!!!)
anabel_218 is offline  
Old 09.03.2010., 12:35   #34
Quote:
kokan kaže: Pogledaj post
Posve uobičajeni ritam života sve normalno a partner/ica vam iza leđa s nekim drugim. Kako uopće skužiti i ima li neki recept za takvo nešto. Znam za dosta primjera al na vlastitom iskustvu još nisam učio. Ima li netko savjet kako to prepoznati.
Nikako. Osim ako ju ne uhvatiš in flagranti.
Kurtzius Kuro is offline  
Old 09.03.2010., 14:15   #35
Kako znati vara li vas?

pitaj vidovitog Milana
__________________
Kad jednom ljubav nestane slabići samo kukaju, snažni odmah pronalaze novu ljubav
a pametni su ju odavna imali u rezervi....Oscar Wilde
UČI I JEBI!
fortuna1984 is offline  
Old 09.03.2010., 14:20   #36
Quote:
fortuna1984 kaže: Pogledaj post
Kako znati vara li vas?

pitaj vidovitog Milana
Ma neeee, neka uzme gaćice i odnese u Centar za kriminalistička vještačenja - možda ima tragova nečijeg DNK
zanzy is offline  
Old 09.03.2010., 14:23   #37
Ako hoćeš saznat, saznat ćeš.
A onda ili pakiraš kofere i ciao đaci ili sjedneš i razgovaraš, kako te volja.
harpy is offline  
Old 09.03.2010., 14:24   #38
Quote:
zanzy kaže: Pogledaj post
Ma neeee, neka uzme gaćice i odnese u Centar za kriminalistička vještačenja - možda ima tragova nečijeg DNK
možda nađe tragove fekalija
kaj bu onda???
__________________
Kad jednom ljubav nestane slabići samo kukaju, snažni odmah pronalaze novu ljubav
a pametni su ju odavna imali u rezervi....Oscar Wilde
UČI I JEBI!
fortuna1984 is offline  
Old 09.03.2010., 14:25   #39
Quote:
kokan kaže: Pogledaj post
Posve uobičajeni ritam života sve normalno a partner/ica vam iza leđa s nekim drugim. Kako uopće skužiti i ima li neki recept za takvo nešto. Znam za dosta primjera al na vlastitom iskustvu još nisam učio. Ima li netko savjet kako to prepoznati.

ako se prevara hoće sakriti,sakriti će se...
ne opterećuj se tim stvarima,pojest će te...
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Old 09.03.2010., 14:26   #40
Quote:
fortuna1984 kaže: Pogledaj post
možda nađe tragove fekalija
kaj bu onda???
Možda nađe DNK od tri-četiri osobe, mislim, ak' e cura malo aktivnija

Il neka da psu da pomiriše gaćice - možda ga trag odvede do najboljeg prijatelja
zanzy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger