Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2021., 16:59   #1
Kako pronaci davno izgubljenu osobu...

Ne mogu vise slusati frenda i njegovo jadikovanje..
Pa pomozite.
Uglavnom, davne 2007. upoznao je zgodnu curu, sjeca se imena i gdje je zivjela, sto je studirala, kako je izgledala.. spletom okolnosti, nakon jednog druzenja on je morao otici, odjuriti bez pozdrava (smrtni slucaj u obitelji)... imao je njen broj, ali mobitel izgubio, u medjuvremenu otisao raditi u inozemstvo...
Nedavno se vratio i htio bi je pronaci, iako realno, ona ima svoj zivot blabla...
Otkud krenuti?
Smijem li tu napisati poznate podatke, mozda je netko prepozna ili se ona sama prepozna ako je na forumu? 🤔
Samo da ga vise ne slusam..

Ako sam fulala s temom, preselite je gdje treba i izvinjavam se!!!
A.L.I.C.E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2021., 17:03   #2
Quote:
A.L.I.C.E. kaže: Pogledaj post
Ne mogu vise slusati frenda i njegovo jadikovanje..

Pa pomozite.

Uglavnom, davne 2007. upoznao je zgodnu curu, sjeca se imena i gdje je zivjela, sto je studirala, kako je izgledala.. spletom okolnosti, nakon jednog druzenja on je morao otici, odjuriti bez pozdrava (smrtni slucaj u obitelji)... imao je njen broj, ali mobitel izgubio, u medjuvremenu otisao raditi u inozemstvo...

Nedavno se vratio i htio bi je pronaci, iako realno, ona ima svoj zivot blabla...

Otkud krenuti?

Smijem li tu napisati poznate podatke, mozda je netko prepozna ili se ona sama prepozna ako je na forumu?

Samo da ga vise ne slusam..



Ako sam fulala s temom, preselite je gdje treba i izvinjavam se!!!
Vrijedi pokušati, ovisi koliko podataka imaš i možda je netko studirao sa njom, išao u školu, susjed/a sa njom...


Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Veseljko023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2021., 17:17   #3
Quote:
Veseljko023 kaže: Pogledaj post
Vrijedi pokušati, ovisi koliko podataka imaš i možda je netko studirao sa njom, išao u školu, susjed/a sa njom...


Sent from my SM-G998B using Tapatalk
On kaze da je studirala medicinu, Marijana se zove, zivjela na Ribnjaku (Zg)... visoka, mrsava, smedja poluduga kosa... upoznao ju je na Jarunu, Roko i Akademija... nisu mu informacije bas neke ali eto..
A.L.I.C.E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2021., 19:39   #4
Bas mi zao frenda, a nitko se ne javlja, mozda je tema na krivom mjestu..
Nema nikog iz tog dijela grada?
Znam da nema puno informacija ali eto.. musko pamcenje..
A.L.I.C.E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2021., 13:40   #5
Pa može ići na temelju pretpostavke da je završila fax znači ima titulu dr..u Google tražilicu dr.marijana... vjerojatno će izići izvjestan broj doktorica toga imena. Teško da netko iz ZG ide raditi drugamo pa nek prvo pročešlja sve doktorice tog imena u zgb, pretraga po slici, po domu zdravlja... može i naći neki klub, kafić ili slično na ribnjaku i pitati znaju li je, neku grupu iz toga kvarta... Jbg imam osjećaj da je tip prilično pasivan, cendra ali bi da mu to neko drugi odradi. Nemali broj puta tražila sam osobu znajući joj samo ime...i našla u roku kojih pola sta, sat ..ima fb nek suzi pretragu, marijane u zgb, Marijane na Ribnjaku, Marijane završen medicinski fax, ima puno metoda... najgora je ta da tebe ne pila a sam ne miče s mrtve točke , ta neće mu slatit kroz dimnjak u krilo ona koju traži... ��
Mariapolis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2021., 15:32   #6
Quote:
Mariapolis kaže: Pogledaj post
Pa može ići na temelju pretpostavke da je završila fax znači ima titulu dr..u Google tražilicu dr.marijana... vjerojatno će izići izvjestan broj doktorica toga imena. Teško da netko iz ZG ide raditi drugamo pa nek prvo pročešlja sve doktorice tog imena u zgb, pretraga po slici, po domu zdravlja... može i naći neki klub, kafić ili slično na ribnjaku i pitati znaju li je, neku grupu iz toga kvarta... Jbg imam osjećaj da je tip prilično pasivan, cendra ali bi da mu to neko drugi odradi. Nemali broj puta tražila sam osobu znajući joj samo ime...i našla u roku kojih pola sta, sat ..ima fb nek suzi pretragu, marijane u zgb, Marijane na Ribnjaku, Marijane završen medicinski fax, ima puno metoda... najgora je ta da tebe ne pila a sam ne miče s mrtve točke , ta neće mu slatit kroz dimnjak u krilo ona koju traži... ��
Sve to stoji, i da, pasivan je.. nema on fejs, zato i tlaci mene.. ne da mu se otvarati profil..
Guglamo zajedno, ali eto nadala sam se da ce se i ovdje naci netko iz tog kvarta, s tog faksa da mu je poznato ime, boraviste...
A.L.I.C.E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2021., 14:53   #7
Možda da je proba pronaći preko ove sranice. Pa neka traži pod imenom, kvartovima, i ako otprilike zna koju srednju školu i kada je završila. Možda je prepozna na slikama.
kvekukvaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2021., 10:03   #8
Quote:
kvekukvaku kaže: Pogledaj post
Možda da je proba pronaći preko ove sranice. Pa neka traži pod imenom, kvartovima, i ako otprilike zna koju srednju školu i kada je završila. Možda je prepozna na slikama.
Na zalost, ne zna za srednju..

Bas banana...

Pretrazivali smo sve doktorice u Zagrebu, nismo ocekivali toliko "Marijana".. ali bezuspjesno..
A.L.I.C.E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2021., 14:18   #9
Zna li nekoga tko bi je mogao poznavati? kada već zna gdje je živjela. Možda da pita nekoga u tom kvartu (susjede)
kvekukvaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2021., 14:28   #10
Quote:
kvekukvaku kaže: Pogledaj post
Zna li nekoga tko bi je mogao poznavati? kada već zna gdje je živjela. Možda da pita nekoga u tom kvartu (susjede)
Na zalost, ne zna ni on ni itko nama blizak nikoga sa Ribnjaka. Zato sam i pisala ovdje nadajuci se da ce se netko iz tog kvarta javiti.
A.L.I.C.E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2021., 00:55   #11
A sto ako nije na kraju završila faks?
Lubenica12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2021., 08:05   #12
Quote:
Lubenica12 kaže: Pogledaj post
A sto ako nije na kraju završila faks?
Da, i to nam je palo na pamet.. pretrazili smo valjda sve Marijane u Hrvatskoj koje postoje sa doktorskom titulom i nema je..
Zato trazim ako je netko iz tog kvarta ili je tamo zivio u to vrijeme 2006., 2007...
A.L.I.C.E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2021., 08:28   #13
Apsolventi se obično uslikaju i to se objavi na sajtu fakulteta. Neka proba tako ili neka nazove admina stranice ako je teško naći.
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2021., 09:46   #14
Quote:
lemonzoo kaže: Pogledaj post
Apsolventi se obično uslikaju i to se objavi na sajtu fakulteta. Neka proba tako ili neka nazove admina stranice ako je teško naći.
Na zalost, nema slika, trazili smo slike brucosa, nema nista iz tog doba, ako je i bilo vjerojatno je obrisano zbog gdpr-a.
A.L.I.C.E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2021., 15:51   #15
Sretno. Znam kako je 💔
Neflix is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2021., 15:55   #16
Frend gubi nadu... a uskoro opet ide van raditi i tko zna kad ce se vratiti...
Marijana, ako citas i prepoznala si se, ili netko cita tko te poznaje i zna da si studirala medicinu i zivjela na Ribnjaku davne 2007., neka se javi...
Ako ne sad, mozda je frend nadje u starosti...
A.L.I.C.E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2021., 16:05   #17
Pa šta da i ode opet u Njemačku? Kao da je ne može otamo kontaktirati?

Pronađi ljude sa njenog smjera. To ne bi trebao biti problem. Pitaj ih njen broj ili kakav drugi kontakt.
Iako, i kad je uspijete naći, neće joj se javiti. Previše je vremena prošlo.
Neflix is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2021., 17:54   #18
Quote:
Neflix kaže: Pogledaj post
Pa šta da i ode opet u Njemačku? Kao da je ne može otamo kontaktirati?

Pronađi ljude sa njenog smjera. To ne bi trebao biti problem. Pitaj ih njen broj ili kakav drugi kontakt.
Iako, i kad je uspijete naći, neće joj se javiti. Previše je vremena prošlo.
Nije Njemacka, drugi kontinent..
Ma jasno.. ne znam sto on ocekuje ali eto.. vrijedilo je pokusati..
A.L.I.C.E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2021., 11:15   #19
Hvala svima na idejama i prijedlozima, uspjeli smo!
A.L.I.C.E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2021., 14:56   #20
Quote:
A.L.I.C.E. kaže: Pogledaj post
Hvala svima na idejama i prijedlozima, uspjeli smo!
Javi je li jeba.
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:03.