Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2013., 01:14   #141
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
E da, što se tiče kako bi tip trebao izgledati na spoju. Čist i uredan. Sve ostalo su nijanse.
Zato svi vole tipove koji dodju u urednim i cistim pidjamama na spoj.
__________________
I'll take a night like THIS, over a night at the club anyday. Let It Go
CrniZEC is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 01:19   #142
Quote:
CrniZEC kaže: Pogledaj post
Zato svi vole tipove koji dodju u urednim i cistim pidjamama na spoj.
Ima ljudi koji bi i to mogli izvesti.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 01:20   #143
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Ovo mi je teski uzas. Bez uvrede.

Nego, kako izgledaju te hlace zapravo? Gdje ih tocno kopcas?

Meni se cini da tu postoji velika mogucnost da one spadnu same od sebe i ti ostanes gole guzice
to znanost ne može objasnit, al to su manje više obične hlače višeg struka, uglavnom vise nekako u visini kukova, čak i malo niže, znači praktički pri vrhu bedara...odispred negdje ~2 cm iznad korijena miša, a iza se drže za sam rub guzice...uz pametan odabir i donje rublje može poslužiti kao "osigurač" od bilo kakvog spadanja (ako je koeficijent trenja između dviju tkanina - hlača i gaća - optimalan naravno)

nema nikakvog spadanja, čak možeš i malo potrčat nekad

Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Ne, nego djeluje ozbiljnije, odraslije i muzevnije. Da, vjerojatno je i financijski neovisan, sto je vrlo pozeljno za jednog muskarca (pazi, ne pricam o 18ogodisnjacima ).

No za tu odjecu ne trebas nista vise novaca nego za bilo koju drugu.
bulšit, žene imaju daleko veći izbor robe u trgovinama pa možda to ne dolazi do izražaja toliko, al fina muška roba je skupa bome
za cijenu jednih finijih hlača (i to na sniženju) moš dobit 3-4 para nekih prosječnih H&M hlača koje pa ono...računica je tu jasna i neumoljiva nažalost
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 01:24   #144
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ima ljudi koji bi i to mogli izvesti.


Meni bi musko u ovom stilu bilo cool, al nisam zensko ebiga.
__________________
I'll take a night like THIS, over a night at the club anyday. Let It Go
CrniZEC is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 01:24   #145
A hlače nižeg struka su do ispod penisa?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 01:28   #146
Quote:
CrniZEC kaže: Pogledaj post
Upravo to. Tako i ja. Ves odmah vadis nakon pranja da se ne zguzva u bubnju i ujutro sam stavis na sebe, dok napravis par namotaja na pedalama ili koraka ispegla se fino da ni ne skuzis jel peglano il ne. Alergican sam na peglanje, mislim da bih umro na mjestu ako jos jednom u zivotu budem morao dic peglu.
Kako uglavnom nosim pamuk- trebam peglati jer se pamuk uvijek izgužva. Sintetika se ne u većini slučajeva ne treba peglati, ali ja sintetiku nikako ne volim.

Peglanje mi je definitivno nešto najmrže. Bole me noge od stajanja, pa nekad peglam sjedečki.
Najgore je kod suknja koje nisu valovite. Ubijem se dok je ne ispeglam, a čim sjednem u njoj, izgleda kao da je nisam ni peglala.
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 02:13   #147
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
A hlače nižeg struka su do ispod penisa?
nice try ali ne, naime hlače nižeg struka su dizajnirane tako da sežu do kukova i nema smisla spuštat ih niže od toga, dok hlače višeg struka možeš dodatno spustit i vizualno dobit na jajnom prostoru

mislim ne znam možda je netko negdje nekad spustio hlače ispod miša, ali osobno ne vidim kako bi to bilo izvedivo
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 02:19   #148
Aha, hlače višeg struka spuste se skroz nisko. Zvučim si ko nečija baba, "a to se tako nosi".
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 02:28   #149
Odječa donekle prezentira onoga tko je nosi,od načina razmišljanja,kulture..itd.Oblačenjem se na neki način šalju poruke pa se iz načina kako je netko obučen može poprilično pročitati o kakvoj se osobi radi.Doduše,ponekad se može i pogrješiti...no,uglavnom ne.to da odjeća ne ćini čovjeka..hmmm,ne znam baš
sensuman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 02:31   #150
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Aha, hlače višeg struka spuste se skroz nisko. Zvučim si ko nečija baba, "a to se tako nosi".
a da da iako ima krojeva baš namijenjenih tome pa ne izgleda baš toliko retardirano ko što zvuči

al ako ćemo pravo danas se jako malo tako nosi, daleko manje nego pred 10 godina recimo...jedan ovako relikt minulih vremena

edit: s druge strane kad pogledaš trapezice i slične modne abominacije kroz prošlost, nije ovo ni toliko loše
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 03:00   #151
Quote:
usne boje mesa kaže: Pogledaj post
Peglanje mi je definitivno nešto najmrže. Bole me noge od stajanja, pa nekad peglam sjedečki.
Najgore je kod suknja koje nisu valovite. Ubijem se dok je ne ispeglam, a čim sjednem u njoj, izgleda kao da je nisam ni peglala.
jos se to da i istrpit nekako ali kolicina dosade od koje ti dodje da iskocis iz vlastite koze koja nastupa vec pri prvom pokretu peglom je nesto sto mene psihicki ubija u pojam i organski ne podnosim peglanje. ne volim cak ni vidjet da netko pegla. odma mi bude lose.
__________________
I'll take a night like THIS, over a night at the club anyday. Let It Go
CrniZEC is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 05:52   #152
ako si u 5 posto najzgodnijih ili 5 posto najružniji ne mjenja na stvari, ostalih 90 posto mogu znatno napredovati ili nazadovati u ovisnosti što obuku
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 08:00   #153
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Tip koji za svoju odjeću govori da odise modernoscu i karakterom uništio bi mi libido.
[uvrijeđeno zamahne slobodnim krajem rozog svilenog rupca omotanog oko vrata, okrene glavu dok mu poluduga sjajna kosa tretirana Garnier Fructisom ovlaš zaviori, ostavljajući svuda u prostoriji miris svježih, ledenih agruma, okrene se na peti, i ode]
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 08:32   #154
Quote:
GnothiSeauton kaže: Pogledaj post
[uvrijeđeno zamahne slobodnim krajem rozog svilenog rupca omotanog oko vrata, okrene glavu dok mu poluduga sjajna kosa tretirana Garnier Fructisom ovlaš zaviori, ostavljajući svuda u prostoriji miris svježih, ledenih agruma, okrene se na peti, i ode]
Koji fejker, svi znaju da uz taj stil idu više puderasti, a ne voćni parfemi.
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.
Sepulchrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 08:45   #155
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
muskarac koji radi i zaraduje niti ne bi trebao prati i peglati. Za to ima mamu. Ili zenu.
I ja tako mislim.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 08:54   #156
Quote:
Sepulchrave kaže: Pogledaj post
Koji fejker, svi znaju da uz taj stil idu više puderasti, a ne voćni parfemi.
Ti si fejker, inače bi znao da je Garnier Fructis regenerator za kosu a ne parfem
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 08:56   #157
Yep, to je jedna od onih situacija gdje me nije sram zbog neznanja.

Regenerator? Čemu to služi? Ja namočim ruke vodom i prođem prstima kroz kosu, to je sva njega kose koja meni treba. Ako je poseban evenat u pitanju, prođem prstima dvaput.
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.
Sepulchrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 09:03   #158
Iz sociologije sam imala temu odjeća- pokazatelj socijalnog statusa, pa se osjećam prozvanom nešto odgovoriti.

Malo se zajebajem, i stvarno sam zadnja koja mođe zahtijevati prekrasni stil od nekoga, ali u mojoj glavi postoji tri klase odjeće- turn off, neutralna- iskoče druge stvari, i turn on (tu imam par fetiša- ali to sad nije bitno). Turn off su definitivno piđame na prvom spoju, vrećaste 3 broja veće trenirke, majica koja se presijava da se pitaš da li je prljava ili se presijava. Kod frendova da mi dođu tako, rekla bi zanimljiva odjevna kombinacija i u zajebanciji komentirala.

Ne čini čovjeka, ali može ubiti prvi dojam. Ok, osoba to može nadomjestiti ako ima spiku ili je ispod paketa ne dobro pakirana srdelica, ali u pravilu se takva stvar ne događa.

I ono što mi razne ekipe naglašavaju- ja ne primjećujem puno na ljudima, i smiješna sam im kako ne vidim dobro dupe, ili ženu u vunenim čizmama, a vani 30, minicu neprimjerenu obliku tijela, i tako, znači nisam objektnno orijentirana, ali brate mili ako se nekom pokušavaš svidjeti postoji minimum, a ako je nečiji minimum nečiji maksimum, jebi ga nisu kompatibilni, i kaj sad. S koliko ja ljudi nisam kompatibilna, dovoljne su mi dvije u jednom trenutku- ja i my precious someone.
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 11:27   #159
Quote:
GnothiSeauton kaže: Pogledaj post
Ti si fejker, inače bi znao da je Garnier Fructis regenerator za kosu a ne parfem
jaaoooo kakve dezinformacije, GF je čitava linija proizvoda (šampona, regeneratora itd.), a ne tamo neki regenerator

to zna svatko tko je bar jednom u životu oprao kosu
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 11:37   #160
Quote:
Lovecat kaže: Pogledaj post
Za to ima mamu. Ili zenu.
ili malog crnca.

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
To sam i ja mislila, a onda sam upoznala muške ljude bez pegle i u urednoizgledajućoj odjeći. Tajna je ravno rasprostiranje i okej vešmašina (naša pokojna žvakala je robu.) Eventualne košulje su od mikrofibre i suše se na vješalici.
objesiš mokru odjeću na vješalicu, i vješalicu na štrik.


ot- odjeća može dosta toga reći o čovjeku
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:50.