Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2003., 00:04   #1
Kremšnite / krempite

nemam pojma el ova tema vec bila, ali nema veze, nije na odmet
planiram delati kremsnite, imam sve sastojke mado..imam i recept i ispadnu persu, njami, njami...zanima me kakve vi recepte imate?
danas sam klopala kupovne i bile su mrak fine, ove koje ja delam doma su drugacije...
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 11:18   #2
moja mama savrseno radi krempite, usavrsila se zato jer je to moj brat dok je bija mali stalno tija ist. i znam da je njih poprilicno tesko napravit, ako zelis da ti ispadnu super dobre. ma sve ispadne jako ukusno, ali ponekad se krema ne stvrdene kako treba ili se desi koja druga nebuloza... pisi kako su ti ispale
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 12:43   #3
Nas je mama naučila na onaj neki prastari recept za kremšnite, mislim da je krema malo 'teža' jer, među ostalim, i brašno dolazi unutra..No, premda nisu rahle i pjenaste kao one ne-znam-zašto- tako-hvaljene iz Samobora, mi smo se kao djeca davili u njima, bile su žute ko cekin, a sutradan su se dost' stvrdnule...još su nam bolje pasale!

Nego, kasnije se i mama modernizirala pa ih je počela raditi sve pjenastijima, ali nikada nisu bile onak' bljak kao samoborske, ti vrapca, kad su mi ih kod Livadića stavili na stol, onak' skoro pa vruće i bezoblične, više su mi sličile na kravlje..... nego na kolač. I imaju prejak okus po jajima kad su tople.


Kremšnite, mađarica, keksići 'na mašinu', mamina prastara torta na bazi pudinga, poškropljena crnim čajem i rumom, jooooojjj...nema toga više...


Trax, sorry, ali tak' su ti 'combrey-ovski' ti tvoji topici...
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 14:46   #4
Meni najbolje ispadnu po starinskom receptu, bez gustina, samo s brasnom, ali treba jako dugo kuhati kremu, i po sat vremena. Onda se fino stisne.

Maristella - ako hoces jesti kremsnite u Samoboru, onda Livadic bas nije pravo mjesto. Originalne kremsnite (po tom starom receptu koji se navodno jako cuva itd) su ti u slasticarni "U prolazu". Ali istina je da su samoborske vise pjenaste.

Drugo - ako bas stalno hoces spominjati Prousta, onda mozda ne bi bilo lose da znas da se ne pise Combrey nego Combray. To je bila obavezna lektira u srednjoj skoli.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 15:14   #5
Evo isprobanog recepta za krempitu, u koji ne idu ni puding ni brasno, dakle za finu krempitu. Dugo se nisam usudjivala da pravim krempite bojeci se da necu uspeti, al po ovom receptu, od prvog puta, sve ide kako treba.

Dakle, testo:
pakovanje od pola kilograma lisnatog testa podeliti na dva dela i razvuci oklagijom. To razvuceno treba da bude vece od tepsije u kojoj cete napraviti krempitu, zato sto se tokom pecenja skuplja. Peci 10 minuta na 200 Celzuijusovih. Izbusiti viljuskom pre pecenja, da se ne bi previse dizalo.

E sad, cuveni fil:
Umutiti 8 zumanaca, 150 gr secera, 3 kesice zelatina u prahu (kesica sadrzi 10 grama) i pola litre mleka, pa skuvati na pari.
Ohladiti to zuto. Zatim umutiti 6 Dr Oetker slagova u 750ml mleka i posebno pola litre slatke pavlake. U ovo ne dodavati secer.
Pomesati zuti krem, slatku pavlaku i slagove.
Slagati: dole jedna kora, pa fil, pa druga kora. Velicina tepsije? Nesto manja od sporetnog pleha, a veca od malih tepsija. U svakom slucaju, ogromna je.
Neka prenoci u frizideru. Sutradan je prevrnuti na posluzavnik, lako ispada. A jos laske se sece ostrim, reckavim nozicem. Pre sluzenja, svako parce posuti secerom u prahu.
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 15:42   #6
Quote:
bigblue2010 kaže:
[Drugo - ako bas stalno hoces spominjati Prousta, onda mozda ne bi bilo lose da znas da se ne pise Combrey nego Combray. To je bila obavezna lektira u srednjoj skoli. [/B]

Znam. Ispričavam se na tipfeleru!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 16:12   #7
Zanimljivo kako uvijek isti tipfeler napravis....
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 16:15   #8
Uf darling, nemoj se ljutiti, ali meni se ova tvoja krema sa zelatinom i slagom iz vrecice uopce ne svidja. Originalna krema za kremsnite se kuha od mlijeka, jaja i brasna.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 16:40   #9
Quote:
bigblue2010 kaže:
Zanimljivo kako uvijek isti tipfeler napravis....

Hvala na pažnji koju mi posvećuješ! Počašćena sam!
Jebate, i 'preko bare' sam popularna!!

Čujem da se tamo borite s pretilošću, zato moja čestitka neka bude: manje keksa - više seksa!!

I kremšnita....

Svako dobro ti želim, Mrs. Big!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 16:42   #10
Čujem da se tamo borite s pretilošću, zato moja čestitka neka bude: manje keksa - više seksa!!

I kremšnita....



nadam se da si iskrena...
__________________
"live and let live..."
netko drugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 16:50   #11
Vidjeti ćeš.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 18:42   #12
Quote:
bigblue2010 kaže:
Uf darling, nemoj se ljutiti, ali meni se ova tvoja krema sa zelatinom i slagom iz vrecice uopce ne svidja. Originalna krema za kremsnite se kuha od mlijeka, jaja i brasna.
Pa ja mislim da je to u redu. Koliko ljudi, toliko ukusa. Ipak se ne bih slozila s tobom da originalni recept sadrzi brasno. To je samo drugaciji recept. Cak mi se cini da te krempite u kojima se krem kuva od brasna pripadaju orijentalnom poslasticarskom pravcu, a ova bazirana na slatkom vrhnju mi se visi cini kao becka skola kolaca. Ja sam fan ove druge, pa su mi takvi i recepti.
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2003., 19:13   #13
Quote:
maristella69 kaže:
Hvala na pažnji koju mi posvećuješ! Počašćena sam!
Jebate, i 'preko bare' sam popularna!!

Čujem da se tamo borite s pretilošću, zato moja čestitka neka bude: manje keksa - više seksa!!

I kremšnita....

Svako dobro ti želim, Mrs. Big!
ak nemas recept i ak nemas kaj pametnoga napisati, nemoj ni pisati. ti na gastronomiji ni nemas kaj za napisati, javi se kad naucis kuhati nekaj drugo osim juhu iz vrecice
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2003., 01:10   #14
Quote:
maristella69 kaže:
Hvala na pažnji koju mi posvećuješ! Počašćena sam!
Jebate, i 'preko bare' sam popularna!!

Čujem da se tamo borite s pretilošću, zato moja čestitka neka bude: manje keksa - više seksa!!

I kremšnita....

Svako dobro ti želim, Mrs. Big!

Ne posvecujem ti posebnu paznju, nego me tvoje uzastopno spominjanje "combrey-a" bode u oci, tim vise sto se time pravis pametna i nacitana.

Sto se tice tvojih (neosnovanih) komentara o pretilosti, sto ti mislis da je svatko tko ne stavlja slike svojih raznih dijelova tijela na avatar i ne hvalise se svojim izgledom, debeo i ruzan? Gimmie a break .
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2003., 01:11   #15
Quote:
darling kaže:
Pa ja mislim da je to u redu. Koliko ljudi, toliko ukusa. Ipak se ne bih slozila s tobom da originalni recept sadrzi brasno. To je samo drugaciji recept. Cak mi se cini da te krempite u kojima se krem kuva od brasna pripadaju orijentalnom poslasticarskom pravcu, a ova bazirana na slatkom vrhnju mi se visi cini kao becka skola kolaca. Ja sam fan ove druge, pa su mi takvi i recepti.
E, to nisam znala. Znam samo da su stari recepti, po kojima su bake radile kremsnite, s brasnom, pa sam po tome zakljucila da su originalni. Jer onda nije bilo pudinga.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2003., 11:40   #16
Quote:
bigblue2010 kaže:
Ne posvecujem ti posebnu paznju, nego me tvoje uzastopno spominjanje "combrey-a" bode u oci, tim vise sto se time pravis pametna i nacitana.

Sto se tice tvojih (neosnovanih) komentara o pretilosti, sto ti mislis da je svatko tko ne stavlja slike svojih raznih dijelova tijela na avatar i ne hvalise se svojim izgledom, debeo i ruzan? Gimmie a break .


Ajde dosta, bucka!
Nahranila si mi taštinu, više te ne trebam.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2003., 12:08   #17
Ne maristella, nisam ja bucka. Stovise, mrsava sam.

Samo, za razliku od tebe nisam opsjednuta izgledom (i nemoj poricati, svi se sjecamo tvojih kilometarskih postova o tvom izgledu), a ni seksom, jer, opet za razliku od tebe, nisam zakinuta na drugim podrucjima (intelektualnima, da se razumijemo).

Zato ti vjerujem da ti treba hraniti tastinu. To treba samo onima koji su...intellectually challenged.

Zadnje uređivanje bigblue2010 : 31.12.2003. at 12:49.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2003., 15:27   #18
meni su najbolje one kremsnite koje su pola kremšnite a pola šampite.. Mmmm
__________________
It's funny how when someone doesn't understand its you thats crazy
Kosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2003., 15:47   #19
meni su isto te pola-pola super. sad bum delala te kremsnite po starom receptu:
ide 6-8 jaja, 300 g secera, 75 g gustina, 75 g brasna i 1 litra mlijeka.
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2003., 15:55   #20
tak je!
u obican secer jos umjesaj onaj vanilin secer i
__________________
It's funny how when someone doesn't understand its you thats crazy
Kosa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.