Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2005., 11:02   #1
Opremanje interijera - ponuda namještaja

Nedavno sam si iznenadno nadopunila kućni budžet, i razmišljam o kupovini novog namještaja, nije baš neka pretjerana svota, ali voljela bi kupiti što više. Imate prijedlog u koji salon da idem?
 
Odgovori s citatom
Old 27.05.2005., 11:42   #2
najbolje ti je otići u solidum jer ima dosta toga na jednom mjestu.
velesajam je nekako postao out.

ostalo: pa zgodnih stvari ima bo concept u ilici (a nije turbo preskup), i još imaš par skupljih mjesta u gradu koja nude neki dizajn.
ovisi što misliš pod ovim "nije baš neka pretjerana svota, ali voljela bi kupiti što više" .
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2005., 12:08   #3
Ma, ne tražim baš neki super dizajnerski namještaj, poznanik mi je preporučio Mima salon, ali voljela bi čuti i vaše mišljenje.
 
Odgovori s citatom
Old 27.05.2005., 12:09   #4
Quote:
Hannah kaže:
najbolje ti je otići u solidum jer ima dosta toga na jednom mjestu.
velesajam je nekako postao out.

meni se cini da je solidum dosta skup... bio sam samo jednom, ali sam vidio uglavnom neje fansy-schmensy ducane

velesajam je nakako prenatrpan, ali se nađe ok stvari...

pogledaj u Lesnini u sesvetama...
__________________
"I didn't do it, nobody saw me do it, there's no way you can prove anything!"
siljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2005., 13:05   #5
mima manještaj i prima namješatj su mi nekako sirotinjski. imaju stvarno jeftinih stvari, ali takve stavri ne bih želio gledati doma. oni mi izgledaju idealni za opremanje nekakvih apartmana. za malo love dobijes puno namještaja.
bolji izbor imaš u domi ili lesnini
dobro je barem pogledat što ima u solidumu i na velesajmu
__________________
jozo
jozodz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2005., 14:37   #6
Sirotinjski? Pa prijatelj mi kaže da je tamo kupio garnituru i platio je 15 000 kuna?! Istina je da odavno nisam kupovala namještaj, ali ta svota mi se ne čini malom...
 
Odgovori s citatom
Old 27.05.2005., 15:36   #7
hehehe, ak' je i dao 15 000 kunića ne znači da mu namještaj ne izgleda sirotinjski
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2005., 17:25   #8
Quote:
Sara 77 kaže:
Ma, ne tražim baš neki super dizajnerski namještaj, poznanik mi je preporučio Mima salon, ali voljela bi čuti i vaše mišljenje.
u solidumu ima dobrih i loših dućana, i fancy namještaja i škarta kao iz mime (frendica kupila spavaću i raspao se ormar i krevet unutar godinu dana). obilazi okolo naokolo, dobro isprobaj sve i pitaj za garanciju, usluge montaže i dostave...
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2005., 20:33   #9
Neki dan sam bas bila u obilasku ducana i mogu reci da sam jedino u Lesnini vidjela par dobrih soba (moram si srediti spavacu sobu), jedino me malo brine kvaliteta pa ako netko ima iskustva s njihovim namjestajem nek napise.
__________________
Love is the funeral of hearts. Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated
Jonna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2005., 21:07   #10
Quote:
Jonna kaže:
Neki dan sam bas bila u obilasku ducana i mogu reci da sam jedino u Lesnini vidjela par dobrih soba (moram si srediti spavacu sobu), jedino me malo brine kvaliteta pa ako netko ima iskustva s njihovim namjestajem nek napise.
Evo ja imam iskustva. Iskreno, koliko para, toliko muzike. Imam ormarić s ladicama i dvije police kupljen za malu lovu i ormar za dnevnu sobu plaćen puno za moje prilike. Zadovoljna i s jednim i s drugim, naravno s obzirom na lovu. Ima stvari stvarno kvalitetnih (bar se meni čini) i onih koje su manje kvalitetne. Zavisi koliko si spremna iskeširati. Imaju mogućnost dostave, često imaju stvari na akcijama i prilično velik izbor. Ako ništa drugo, isplati se otići vidjeti.
Jedino čime nisam bila zadovoljna je bila njihova usluga montaže. Ljudi koji su došli slagati ormar došli su očigledno nadrkani i nervozni, primili se toga bez da su se ijednom rječju međusobno konzultirali što i kako i završili s krivo spojene dvije strane ormara. Kažem završili jer sam nakon toga ih zamolila da odu.
Usput rečeno, raspitati se plaća li se montaža. Nekad da, nekad ne. Ne znam o čemu to ovisi.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2005., 21:18   #11
ahm..a ja bi dala ruku u vatru da je solidum kopija zagrebačkog velesajma..samo malo bolje uredjen..cijene se vise manje iste, roba je vise manje ista..ducani su vise manje siti..ima tek koji novi kaj nema na valasajmu..
nedavno sa surfala za jednim kaucem..i u solidumu nisam nasla nis vise neg i na velesajmu..

tak sam ja taj solidum percipirala..
DarthFlake is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 08:44   #12
pogledaj u domi, znaju imati zgodan, malo moderniji namjestaj, a ni cijene nisu pretjerane. samo sto ne znam kakva je kvaliteta
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 11:24   #13
Apsolutno isti namještaj (isti proizvođač itd) je na istoku grada znatno jeftiniji nego na zapadu.

Npr. http://www.gaj-zagreb.hr

Ja sam tamo prije 4 godine kupila ormar za skoro 1.000 kn jeftinije nego kolegica isti takav u nekom salonu na zapadnoj strani grada.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 14:52   #14
Pogledajte novi Mima web: www.namjestaj-mima.hr
 
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 07:30   #15
samo nemoj odstupati od pravila, koliko para takva muzika.
ostale opcije su večinom skuplje. ma kako u startu jeftinije djelovalo, ima se razloga za to.
namještaj mi je zasad posao pa znam što velim po pitanju njega.
__________________
pozdrav svima dobre volje
mrgudi me ne zanimaju
keš is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 09:03   #16
lesnina = skuplje i kvalitetnije (u nekim slucajevima i preskupo)
doma = poljski namjestaj, ali se moze naci i price/performance najboljih kombinacija
mercantone = imaju jeftine kuhinje, a kvalitetne
exportdrvo (preko puta velesajma) = treba pogledati

zavisi sta kupujes, reci tocno koji namjestaj
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2005., 15:11   #17
Saloni namještaja u ZG

Tražim kutnu garnituru i bila sam na Velesajmu, u Solidumu, Domi, Mimi i Primi. I ništa!

Znate li za još neki! Pliiiiiiiz!!!!!!!

Jelka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2005., 15:25   #18
Mercatone?
poglec malo i po netu.
www.ambient.hr
www.ponuda.com
domena
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 10:23   #19
Kod one velike crkve na Jarunu.
__________________
Sve je, zapravo, muzika samo ...
snick is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 16:58   #20
Moram napisati kakve sam probleme imala sa kaučom kojega sam kupila.
Uzela sam ga u ŽIR NAMJEŠTAJ.
Rečeno mi je da ću ga dobili za par dana. Došao mi je tek pred neki dan.

I to nije došao kauč već neka fotelja, naravno odmah smo ga vratili, ovi što dostavljaju su se bahatili da su oni dovezli ono što smo naručili.

Zovem šefa tog salona i on kaže da je to kauč i da zašto smo ga vratili, NIJE HTIO priznati da su krivo poslali, nego je nas uvjeravao da smo glupi u mozak. To je bila neka mala foteljica, a kauč nije ni približno te veličine.
I dođu drugi put donesu kauč,ali u krivoj boji i krivi model, mi to nismo naručili . Vratimo ga odmah jer želim ono što sam kupila i za što sam dala gotovinu.
Odem u salon i on nas uvjerava da to nije ni postojalo što smo mi naručili, i uopće nema tog više u salonu, ja gledam čujte dajte mi novce natrag, mi znamo što smo mi kupili i hoćemo da to dobijemo. Ali oni su opet tupili svoje i tvrdili da oni nisu krivo poslali,da je to ovo ono.....
I za par dana dovezu oni kauč, kakav smo kupili,ali u KRIVOJ boji, kaže nema druge boje, nije mi se više dalo živcirati i gubiti vrijeme, uzela sam taj kauč, platila u gotovini i toliko čekala,a tolika muka i sigurno nikad više neću ništa kupovati u ŽIR namještaju.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.