Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2018., 18:56   #1
72.gastronomski natječaj-Iz naših ribarnica

Evo Cats i ja se dogovorismo.
Tema je kako vidite prigodna i očekujemo pogotovo oko 24. puuuuno vaših radova!
Morski i slatkovodni svijet..ribe,rakovi,školjke,puževi,muzgavci!
Kuhajte juhe, brodete, popare ili gregade,pecite,pirjajte,pohajte,pržite kao predjela,glavna jela , salate a može i sirovo!
Uživajte u kupovini, kuhanju i naravno u jelu a ne zaboravite na stol staviti i neko dobro vino! Ali za vas i vaše voljene,ne za nas.
ben2010 is offline  
Old 16.12.2018., 20:42   #2
Natječaj:
- natječaj traje od postavljanja do nedjelje 13.1.2019.; jela stavljena nakon toga neće biti u konkurenciji za glasanje
- natjecati se može sa samo jednim jelom
- za jelo koje se prijavljuje na natječaj potrebno je navesti (ispisati) sastojke i objasniti način izrade te ga prezentirati s minimalno 1 i maksimalno 5 fotografija
- jedna od fotografija mora na sebi imati cedulju (komad papira, listić) s natpisom "forum.hr"; jelo bez takve fotografije neće biti u konkurenciji za glasanje
- fotografije uploadajte preko https://postimages.org/
- dozvoljene dimenzije fotografije su 800x600
- teme natječaja smiju se ponavljati, ali jelo koje se prezentira ne smije biti već viđeno na natječajima
- popis nekadašnjih natječaja, zajedno s receptima s kojima su forumaši sudjelovali nalazi se ovdje: https://www.forum.hr/showthread.php?t=784348

- glasati na temi za glasanje mogu samo oni forumaši koji su u proteklih godinu dana na pdf-u Gastronomija ostavili minimalno 50 postova ili sudjeluju u natječaju bez obzira na broj postova

Izvannatječajna tema:
- jela koja želite prikazati u sklopu određene teme, ali s kojima se ne natječete, postajte na temi za izvannatječajna jela
- izvannatječajna jela trebaju također biti još neprikazana na forumu, spremana na temu natječaja od početka postavljanja natječaja pa sve do završetka glasanja, ali se ne natječu po izboru forumaša-kuhara
- izvannatječajna jela također treba prikazati fotografijama (minimalno 1, maksimalno 5) i detaljnim receptom s opisom izrade
- i na izvannatječajnoj fotografiji mora biti ceduljica s natpisom "forum.hr"

Tema za komentiranje:
- u svrhu komentiranja jela otvorena je posebna tema
- teme s natječajnim i izvannatječajnim jelima sadrže samo upise s receptima i fotografijama

Nagrada:
- pobjednik natječaja zadaje temu idućeg natječaja

Moderiranje:
- naknadne intervencije moderatora moguće su samo u slučaju da se neki detalj recepta zaboravio ili pogrešno napisao, potrebno je prilagoditi dimenzije fotografije ili je potrebno ponoviti njezin upload na https://postimages.org/
gargamišamel is offline  
Old 16.12.2018., 20:51   #3
72.gastronomski natječaj-Iz naših ribarnica- Jela izvan natječaja

Na ovu temu stavljamo jela s kojima se ne želimo natjecati, a toliko su nam fina da želimo s drugima podijeliti recepte.
gargamišamel is offline  
Old 20.12.2018., 01:19   #4

Evo ja cu prva
Moja jela su estetski nikakva, pa nemojte zamjerit
Ovo je nesto jednostavno i gotovo za po ure (ako izuzmemo ciscenje ribe).

Srdele iz pecnice i palenta s maslinovim uljem/persinom/cesnjakom

Sastojci:
Srdele (cca 500 g)
Limun
Cesnjak
Persin
Pomidori
Palenta
Maslinovo ulje

Srdele ocistit, maknit glave i utrobu, oprat u moru ili posoljenoj vodi.
Meni je najdraze kad mogu ribu ocistit u moru odma kad je kupim

Poslozit u vatrostalnu, srdele dobro posolit, zalit sokom od pola limuna (a moze i cijeli ako vam vise pase), nabacit nasjeckanog persina i cesnjaka, izrezat 1-2 pomidora na fete i peci na 180 stupnjeva 20-30 minuta
Zadnjih pet minuta upalim ventilator da se malo požare.
U međuvremenu skuhat puru u slanpj vodi, prelit je obilno maslinovim uljem, i posipat cesnjakom i persinom.

I to je to

E:zaboravila slike

https://imgur.com/a/QME7hlh
__________________
Latinska poslovica

Zadnje uređivanje gargamišamel : 20.12.2018. at 09:28. Reason: fotke
Điđe T. is offline  
Old 22.12.2018., 17:20   #5
Polpete od mrkača i kozica

Evo jednog finog recepta.
Za polpete treba nam:
1 kg mrkača
500g kozica
režanj češnjaka,sol,papar i nasjeckani peršin
2 žlice parmezana(ili nekog tvrdog sira)
2 žlice krušnih mrvica
2 jaja


Mrkače skuhamo a kozice popržimo na maslinovom ulju i očistimo.Sve nasjeckamo i pomiješamo s ostalim sastojcima.Pustimo pola sata da odstoji te oblikujemo polpete.Pržimo ih na maslinovom ulju.
Jednostavno i lako osim..čišćenja kozica.Kupila male jer su velike puno skuplje pa sam imala što čistiti! Ali isplati se



ben2010 is offline  
Old 12.01.2019., 15:48   #6
Juva moga najdražega koga

Granulo je sunce, iako je nula s puno nade odoh na peškariju. Nije baš bila neka sreća i ekstaza, kozice starije od mene, lubini i komarče (sic!), pola šake muzgavaca, ali i nešto škarpunade, male skušice i mali cipli. E, nešto se od toga ipak može
Bit će čitav ručak



Za natječajni pak ide juha.
Potrebno
2 ljutike (može i kapula)
maslinovo ulje
konšerva
1/2 kg sitne kvalitetne ribe (ovde je fratar i arbuni, ako ima pauk, lastavica, još bolje)
sol, papar
petrusimul

Na maslinovom ulju zažutiti ljutiku, dodati konšervu i pustiti da malo promijeni boju. Doliti vodom (cca litru), posoliti i kad uzavre ubaciti očišćenu ribu. Kuhati 5-10 minuta, ovisi o ribi, ako se previše raspadne teško je čistiti.
Izvaditi ribu da se malo prohladi pa pažljivo očistiti od drača (što redovito radi svaka dalmatinska žena/majka/kraljica). Očišćenu ribu vratiti u lonac, pa sve skupa propasirati kroz pasirku.



Ubaciti butardu (ikru) ako je bilo i sve skupa neka samo zavrije. Probati, po potrebi dosoliti.

Posuti petrusimulom, popapriti i voila:



Nadam se da će pučanstvo cijeniti činjenicu da sam pojela juhu u koju mi se utoćao papirić s imenom....
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Old 12.01.2019., 16:29   #7
A sada ostatak ručka, par skušica i šaka ćimula



Treba li recept? Čisto sumnjam, skuše očistiti, dobro osušiti, posoliti, popapriti i samo namastiti uljem, staviti na vrele gradele. Pečene, zaliti maslinovim uljem i posuti lukom i petrusimulom (nisam važni TV kuhar i ne očekujem ljubljenje )
Ćimule su lešane s dva kumpira, na kraju začinjene uljem, lukom i paprom.
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Old 12.01.2019., 22:45   #8
Evo danas mi je uspjelo skoknuti do RI ribarnice, prespavao sam, a nije ni čudo nakon ubitačnog tjedna čovjek dočeka subotu i onda se probudi u 9h. Dođem do ribarnice, a stanje žalosno, kao na pogrebu, ribe tek tu i tamo. Nisam imao izbora, škampači su uginuli već prije par dana, ribice kojima su oči blijede, za hobotnice ne znam kada su ispustile dušu... kozice su se doimale koliko toliko prihvatljivim.

Doletim kući i bacim se na čišćenje kozica, treba očistiti 1,5 kg kozica, sreća da me je u po čiščenja nazvao Robi za partiju tenisa, prihvatam i priznajem ovo me spasilo jer je čiščenje kozica ubitačan posao. Nakon što me Robi izmasakrirao slijedi drugo poluvrijeme čiščenja kozica.

Za pripremu kozica uzimam razno povrće s fotke, odlučujem se za patlidžane i tikvice kao glavne sastojke zato što su neutralna okusa pa ne mogu preuzeti aromu kozica.

Prije par dana sam dobio doista srdačnu privatnu poruku od forumske administracije gdje se od mene traži da smanjim erotizaciju svojih postova. Razumio sam to i obećao sam da ću se popraviti. Čak što više odlučio sam se na samocenzuru. Shodno tome sam tikvice i patlidžane narezao na komadiće kako eto fotkama tog povrća (a svi znamo kako izgleda) ne bih koga doveo u napast.

Znači malo užutite luk, pobacate tikvice i patlidžane u tavu i na dosta jakoj vatri opalite 6-7 minuta, poslije dodate kozice, češnjak,paradajz, peršun i to je to. Kozice pečete najviše par minuta, recimo r-4, dobro je da su svi sastojci da tako kažem aldentasti. Količina svih sastojaka od oka, vrijeme izrade ako ne računamo čiščenje kozica cca 1/2h.
Mačak Gaston is offline  
Old 13.01.2019., 23:49   #9
Buzara

Iako sam se s buzarom već takmičila prije izvjesnog vremena, danas stavljam samo dvije slike na nenatječajnu temu, jer je ispala odlična.

Na dobro maslinovo ulje stavi se kilo očišćenih dagnji, šaka kozica i dobrih kvarat kile vongola. Doda se očišćen češnjak i narezan peršin i to je to. Ja ne dolijevam vino, ne dodajem prezle ili božesačuvaj pomidore, nego se držim basic recepta u kojem se okus bazira na svježim i kvalitetnim sastojcima a ne na dodacima. Istini za volju, kozice su bile okusom dosta blijede, ali ovih dana je slab izbor na ribarnici.



__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:51.