Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2013., 18:48   #2081
Quote:
erin78 kaže: Pogledaj post
Dolaze mi svekar i svekrva iz Irske pa tražim ideje gdje da ih sutra odvedemo na ručak. Mislila sam u Ribice i ..., ali svekar ne jede ribu. Znači nešto u tom cjenovnom rangu (nikakve Trilogije, Apetiti i slično), u obzir dolaze centar, Trešnjevka, Črnomerec, taj dio grada (i dostupno javnim prijevozom). Htjela bih nešto hrvatsko ili mediteransko, znači nikakvi meksički, kineski i slično ne dolaze u obzir. Roštilj ne, to ćemo drugi dan. U Didovom snu smo već bili, htjeli bismo nešto drugo, da ne završimo baš na hamburgerima. Ništa mi ne pada na pamet Pomagajte!
Mirni krovovi, Fijanova
Purger u Petrinjskoj

I jedan i drugi old school hrvatska jela, tradicija i kvaliteta.
Cijene skoro identične
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"

Zadnje uređivanje pinzgauer : 21.08.2013. at 18:53.
pinzgauer is online now  
Old 21.08.2013., 23:27   #2082
Quote:
spic kaže: Pogledaj post
Nisam znao gdje da pitam, pa ću ovdje. Idem sutra u Poljsku (Krakow i Varšava). Pa molim preporuku šta da tamo jedem? Ako netko ima preporuku restorana, još bolje, ali okvirno bi me zanimalo što se tamo treba probati?
Bila sam prije 5 godina u Varšavi, boravila u ovom hotelu http://www.hotelmdm.com.pl/default-en.html, uz koji je (ako stojiš ispred njega, gledajući prema ulazu) bočno s njegove desne strane bio neki nacionalni restoran u kojem smo jedne večeri klopali njihovu tradicionalnu klopu.

Ne znam više detaljno, ali sjećam se da su za predjelo poslužili kruh i neki masni namaz koji djelovao po principu "mast na kruhu", možda mljeveno s čvarcima. Sjećam se da su imali dosta jela s kiselim zeljem (bila sam zimi), neke nama čudne kombinacije, bilo je jela s raznim gljivama, a kod njih su poznati oni jastučići od tijesta - pierogi s raznim punjenjima (npr. mljeveno meso) pa preliveni tj. začinjeni mašću - mene se nisu nešto dojmili.

Svakako probaj žubrovku, oni je piju sa sokom od jabuke kojemu daje divnu aromu - meni je super tako sa sokom, sama mi nije nešto posebno. I ponesi doma koju litru http://ogourmet.net/blog/curiosidade...ment/zubrowka/

I kupi tamo njihove šljive u čokoladi, prefine su - suhe šljive umočene u čokoladu

Uživaj!

Edit: zaboravih napomenuti da u starom gradu, oko dvorca, imaš raznih finih restorana, mislim da ne možeš pogriješiti, nama su bili ok. a u nekoj glavnoj shopping ulici (ili blizu nje) jaaako fino smo jeli u jednom modernom clubu&fusion restoranu gdje ima svačega - od fenomenalnih noodlesa do sirove marinirane tune. Bili smo i negdje van centra, ali ne van grada, u rustikalnoj kao nekoj šumskoj hobit kući s otvorenim kaminom itd. na cugi. Eto, nadam se da nešto od toga još postoji

Zadnje uređivanje tweetee : 21.08.2013. at 23:49.
tweetee is offline  
Old 22.08.2013., 02:01   #2083
navodno je poljsko pivo Žywiec jako dobro, trebalo bi isprobati
Krkimir is offline  
Old 23.08.2013., 18:31   #2084
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
navodno je poljsko pivo Žywiec jako dobro, trebalo bi isprobati
Moje je iskustvo kada se radi o njihovim "specijalitetima" slično. To mi je bilo jedino fino jelo. Čak ni fileki koji su toliko uobičajeni da ih i žene jedu pod normalno mi nisu valjali. Užas, vodenasta tripice juhica. Jedino što je moglo biti dobro, da nisu zasladili, ne znam s čim, je bilo jelo od svinjskog želuca i crijeva ali na žalost i to su upropastili. A s nuđenjem šarana, jedne od tri ribe koje ne jedem, su mi se negdje popeli već drugi dan.

Što se tiče restorana u Krakovu, za pripremu internacionalne kuhinje samo pohvale.
Pellaprat is offline  
Old 23.08.2013., 21:43   #2085
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Mirni krovovi, Fijanova
Purger u Petrinjskoj

I jedan i drugi old school hrvatska jela, tradicija i kvaliteta.
Cijene skoro identične
Samo da zahvalim. Bili smo u Purgeru i bilo je jako fino. Općenito vrlo ugodno iskustvo, navratit ćemo još koji put.
erin78 is online now  
Old 23.08.2013., 21:50   #2086
Quote:
erin78 kaže: Pogledaj post
Samo da zahvalim. Bili smo u Purgeru i bilo je jako fino. Općenito vrlo ugodno iskustvo, navratit ćemo još koji put.

Ako možeš napisati koju rečenicu o tome što ste jeli, što preporučaš od tamo, kakva su jela bila, koje su cijene, usluga- pliz. To je (uz ovo što si napisala) dosta važno ljudima.
Deedy is offline  
Old 23.08.2013., 22:15   #2087
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ako možeš napisati koju rečenicu o tome što ste jeli, što preporučaš od tamo, kakva su jela bila, koje su cijene, usluga- pliz. To je (uz ovo što si napisala) dosta važno ljudima.
evo dok se erin ne javi, moj doprinos.

bila u purgeru 3-4 puta, ostali mi u sjecanju grah i lignje.

graha se dobije onaj cijeli lonac (metalna zdjela) na stol i jedes dok ide. nas je znalo biti vise (4-5) i uvijek bi nam ostalo a grabili smo po nekoliko puta. odlican grah.

i przene lignje jako dobre.

cijene su im pristojne, za zalogajnicu malo vise, ali kvalitetom opravdane. bas su onako nasa tipicna domaca hrana i trude se.

jedna od stalnih gosci bijase moja bivsa sefica skotlandjanka koja je najradije isla na "gra" ("h" nije mogla ili znala izgovoriti ), zvucalo bi kad bi najavila da ide tamo kao da ide jesti najvecu poslasticu na svijetu, bas ga je voljela. (ziva je samo vise nije ovdje)

mala ograda samo: nisam sad vec bila vise od 2 godine pa ne znam kako je sad (al vjerujem erin da je bilo dobro), ali kad sam znala otic bilo je
countrywoman is offline  
Old 23.08.2013., 22:29   #2088
Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
evo dok se erin ne javi, moj doprinos.
...................
Ovo je jako lijepi doprinos!
Deedy is offline  
Old 23.08.2013., 23:07   #2089
Preporučite mi restoran

Netko bio u zadnje vrijemr kod Mirjane u Rastokama? Zadnji komentari nisu baš bajni, jel ima kaj friškig iskustva? Idem na par dana u ZD, pa ćemo ručkovati po vani. Mislim da ću i Matu posjetiti..
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Old 24.08.2013., 12:14   #2090
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Netko bio u zadnje vrijemr kod Mirjane u Rastokama? Zadnji komentari nisu baš bajni, jel ima kaj friškig iskustva? Idem na par dana u ZD, pa ćemo ručkovati po vani. Mislim da ću i Matu posjetiti..
pa koliko sam shvatio od zadnjih komentara + moje iskustvo.
Izbjegavati plate i ostale điđemiđe i bacit se na bilo šta s ražnja + odlični salatni švedski stol.

Za ostale lokacije, neznam, netko je spominjao Ogulin.
vladjan1901 is offline  
Old 24.08.2013., 21:00   #2091
Gdje sutra (u nedjelju) otići na neki dobar roštilj, a da nije tak jaaako daleko od Vrbika? Starci su mi na proputovanju pa ih moram odvest na neko meso. TPK i Zvonac nedjeljom ne rade, a jedino drugo što mi pada na pamet je Mitnica na Črnomercu, ali njima se tak „daleko“ neće dat vozikat. Problematični su mi . Ima nešto drugo što sutra radi na Trnju, Cvjetnom ili tamo prema City centru one na zapadu?
GothicRomance is offline  
Old 24.08.2013., 21:07   #2092
Quote:
GothicRomance kaže: Pogledaj post
Gdje sutra (u nedjelju) otići na neki dobar roštilj, a da nije tak jaaako daleko od Vrbika? Starci su mi na proputovanju pa ih moram odvest na neko meso. TPK i Zvonac nedjeljom ne rade, a jedino drugo što mi pada na pamet je Mitnica na Črnomercu, ali njima se tak „daleko“ neće dat vozikat. Problematični su mi . Ima nešto drugo što sutra radi na Trnju, Cvjetnom ili tamo prema City centru one na zapadu?
BatakGrill je svojedobno bio poprilično dobar.

Ne znam jel' Kod dede rade nedjeljom, ili se i to promijenilo otkako su došli sa g.o.
body halleck is offline  
Old 24.08.2013., 21:45   #2093
ima kakvo iskustvo iz Laščinske Kleti? i dalje tražim neki restoran s dobrom klopom i ugodnim ambijentom za svečanost s manjim brojem ljudi, do 10. i pristojnim cijenama.
hvala.
ti.bi is offline  
Old 24.08.2013., 21:54   #2094
Tnx . U Batak cemo onda vrlo vjerojatno.
GothicRomance is offline  
Old 25.08.2013., 13:28   #2095
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ako možeš napisati koju rečenicu o tome što ste jeli, što preporučaš od tamo, kakva su jela bila, koje su cijene, usluga- pliz. To je (uz ovo što si napisala) dosta važno ljudima.
Isprike svima, nisam imala vremena za pisanje. Evo
erin78 is online now  
Old 25.08.2013., 14:18   #2096
ne mogu se odluciti izmedju rouge marina, karake ili mekpers.
koji je vama najbolji od ova tri..neodlucna sam

edit.zaboravite, samo karaka radi ned.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..

Zadnje uređivanje Kymatica : 25.08.2013. at 14:48.
Kymatica is offline  
Old 25.08.2013., 14:34   #2097
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
ne mogu se odluciti izmedju rouge marina, karake ili mekpers.
koji je vama najbolji od ova tri..neodlucna sam
Tri koncepcijski sasvim različite priče...
Ovisi što želiš jesti
body halleck is offline  
Old 25.08.2013., 14:48   #2098
Quote:
erin78 kaže: Pogledaj post
Isprike svima, nisam imala vremena za pisanje. Evo
Vidio, to je to!
Deedy is offline  
Old 25.08.2013., 16:53   #2099
Eto zaputili se mi u Batak oko 14h. Došli tamo, bila gužva, još su dva para čekali na stol pa reko idemo mi dalje. Nisam išla za rezervacijom jer nisam znala točno vrijeme odvijanja ručka. Onda smo otišli preko puta u Kill Grill. Tamo 3 stola puna. Kad smo dočekali konobara koji se lomio od posla pita on nas što ćemo naručit, a ja njemu da bi bilo lijepo da dobijemo prvo neki jelovnik da vidimo što ima. I onda samo dobili jedan jelovnik na nas troje (a ono za ostala 3 stola ljudi su već gotovi s klopom pa nije da je baš nestašica). Starci naručili punjene lungiće, ja običan + pole (svi) + 3 salate + cola i gazirana voda =311kn (stara je tražila negaziranu vodu pa joj je striček konobar donio onu iz pipe). Ok nije bed. Konobar zaboravio donijeti lepinje koje smo naručili, donio krivu salatu, gubi se u poslu, a lokal poluprazan. Hrana ok. Bilo je korektno. Prvi put mi je bilo tamo pa ak se baš opet nađem jaaaako gladna u blizini možda navratim. Još mi je zapravo najviše od svega smetala maščoba na jelovnicima, soljenkama, onom za ulje i ocat (na čemu su se vidjele fleke od špricanja masti). Prsti su mi ostali ljepljivi od držanja jelovnika. Aj da je to izgledom neka rupa od pečenjarnice ne bih ništ rekla, al ovak… Jebga meni to smeta čak i više od zbunjenog i izgubljenog konobara.
GothicRomance is offline  
Old 26.08.2013., 04:01   #2100
je, iste impresije s konobarom i čistoćom i u mom slučaju. a hrana prosječno dobra.
DeeJay Dee is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:18.