Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2007., 22:09   #21
Konoba Didov san na Kajzerici, klopa odlična
Jatza is offline  
Old 06.10.2007., 01:23   #22
treba nam restač za promociju u 11. mj. biti će nas cca 40 - 50, a klopa isto mora biti neka klasika, meso, peka i slično.
prva ideja nam je bio Didov san ( obožavam ići tamo ), ali nam je parking problem, tj. tamo nema parkinga. i sad pojma nemamo kamo bi. možda Okrugljak?
danči is offline  
Old 16.10.2007., 12:13   #23
tražim restoran...

Pozdrav svima!

Tražim preporuku za restorančić gdje mogu odvesti 15-20 ljudi u petak na večericu za rođendan. Poželjno u zapadnom dijelu Zg-a. Zelendvor je, nažalost , već otpao, jer su već prebukirani za ovaj petak. Mislim da ste skužili kakvog tipa treba biti restač - meso, roštilj, da ima ljudi (ne volim kad ste skroz izdvojeni od ostalih gostiju) ...

Ajmo, preporuke...
__________________
Monogamy leaves a lot to be desired
darci is offline  
Old 16.10.2007., 14:00   #24
Quote:
darci kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Tražim preporuku za restorančić gdje mogu odvesti 15-20 ljudi u petak na večericu za rođendan. Poželjno u zapadnom dijelu Zg-a. Zelendvor je, nažalost , već otpao, jer su već prebukirani za ovaj petak. Mislim da ste skužili kakvog tipa treba biti restač - meso, roštilj, da ima ljudi (ne volim kad ste skroz izdvojeni od ostalih gostiju) ...

Ajmo, preporuke...
Plješivička klet, jako korektni u cijenama hrane i pića, po meni vrhunski value for money, pogotovo za ovakve vešte kakve planiraš
Bear is offline  
Old 16.10.2007., 14:28   #25
Steak house u Srtmcu,dobra mesina
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Old 16.10.2007., 14:35   #26
pogledati top teme prije postanja na forum
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 16.10.2007., 14:38   #27
Quote:
mujsapujsa kaže: Pogledaj post
Steak house u Srtmcu,dobra mesina
20-tak ljudi da obždere i napije u Strmcu trebat će mu soma eura, bez pretjerivanja
Bear is offline  
Old 17.10.2007., 02:19   #28
@ atlantis - sorry

@ bear - kako izgleda Pljesivcka klet? Ono sto sam vidjela izvana mi nije bas privlacno izgledalo. Jer, mozda nisam dovoljno naglasila u pitanju, ali mi je bitan i ambijent.
__________________
Monogamy leaves a lot to be desired
darci is offline  
Old 17.10.2007., 02:44   #29
Quote:
Bear kaže: Pogledaj post
20-tak ljudi da obždere i napije u Strmcu trebat e mu soma eura, bez pretjerivanja
Zasto to mislis? Pa cijene su mi nekak normalne tamo, nisu neke pretjerane za to sto nude (osim ofucane salate iz salad bara po 22 ili 25 kn!!, koliko se sjecam). Sumnjam da bi uspjeli pojesti i popiti za vise od 350 kn po osobi, koliko ispada po tvojoj racunici.
Cini mi se da su prosjecne cijene steakova oko 100 - 120 kn (osim ako ne uzmes onaj od kilu i pol :-)) plus jos toliko novaca za cugu, tak da mislim da ne bi bilo iznad 250 kn po osobi na kraju, a vjerojatno i manje.
Ma, razmisljala sam prije i o njima, ali bi htjela jos cuti par preporuka.Mozda cujem neku novu ideju.
__________________
Monogamy leaves a lot to be desired
darci is offline  
Old 17.10.2007., 09:19   #30
Quote:
darci kaže: Pogledaj post
Zasto to mislis? Pa cijene su mi nekak normalne tamo, nisu neke pretjerane za to sto nude (osim ofucane salate iz salad bara po 22 ili 25 kn!!, koliko se sjecam). Sumnjam da bi uspjeli pojesti i popiti za vise od 350 kn po osobi, koliko ispada po tvojoj racunici.
Cini mi se da su prosjecne cijene steakova oko 100 - 120 kn (osim ako ne uzmes onaj od kilu i pol :-)) plus jos toliko novaca za cugu, tak da mislim da ne bi bilo iznad 250 kn po osobi na kraju, a vjerojatno i manje.
Ma, razmisljala sam prije i o njima, ali bi htjela jos cuti par preporuka.Mozda cujem neku novu ideju.
steak + prilog + salata je cca 150kn, što je korektna cijena za doći, pojesti, popiti butelju nekog dobrog crng vina s nekom osobom, platiti sve to skupa 500-600 kuna i može se reći da si bio na jednoj ajmo reć finoj romantičnoj večerici...
Međutim, ako to isto radiš za 20 ljudi to više nije to, jer kad se nešto slavi, ljudi vole imat cijelu večer ispred sebe na stolu hranu, da mogu cugat, žderat i zajebavat se istovremeno, a to u Strmcu nećeš dobit. Ponajprije zato što su steakovi posebna priča: serviraju se u roku odmah, na vrućim tanjurima i podrazumijeva se da će se odmah i pojest. Nekako mi to nije situacija za 20 ljudi koji vole cijelu večer jesti, piti a po potrebi i zagalamiti...
Nadalje, vina su im preskupa, govorim o buteljiranim vinima (malo koja butelja je ispod 200kn) jer su mi jednom rekli da kućno otvoreno vino ne drže, možda su to promijenili u međuvremenu, nadam se da jesu.
Možda sam pretjerao sa cifrom od soma eura za 20-tak ljudi, ali 5000 kn za ovakvu vrstu zajebancije je veoma izvjesno
Bear is offline  
Old 17.10.2007., 09:26   #31
Quote:
darci kaže: Pogledaj post
@ atlantis - sorry

@ bear - kako izgleda Pljesivcka klet? Ono sto sam vidjela izvana mi nije bas privlacno izgledalo. Jer, mozda nisam dovoljno naglasila u pitanju, ali mi je bitan i ambijent.
A čuj, gore na katu (zapravo u potkrovlju) je fino uređen prostor, ništa pretjerano, gdje se može smjestiti 50-tak ljudi. Posluga je jako ljubazna, stari je to obiteljski restoran, rade preko 30 godina. Problem je možda što rade do 11 sati, tako da prije ponoći najvjerojatnije morate napustit bojno polje.
Oni nisu, po meni, najbolji po pitanju roštilja, ako mi se jede pljeskavica odem u Stari kotač, ako mi se jede vješalica odem kod Labusa ili u Gladne oči, uglavnom ne idem tamo ako sam u društvu malog broja ljudi. Ali za fešte od 20-tak osoba mjesto je super: uredno i čisto, ljubazno osoblje i jako jako fer cijene...
Bear is offline  
Old 05.11.2007., 21:09   #32
Tražim restoran za promociju

Bok,

trebao bi pomoć. Naime, uskoro ću imati promociju, pa tražim restoran u kojem sviraju tamburaši. Po mogućnosti u petak ili subotu i da radi što duže. Ako znate koji restoran za preporučiti u zgb-u

thx
kolani is offline  
Old 05.11.2007., 21:28   #33
ukljuciti mozak prije postanja
atlantis is offline  
Old 05.11.2007., 21:52   #34
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
pogledao prije postanja, ali nisam ništa baš pametno izvukao iz toga. Problem je što bi neki restač sa tamburašima, a njih je malo teže pronaći.
kolani is offline  
Old 05.11.2007., 21:58   #35
aj pogledaj CIJELI taj topic

postoji vec tema u kojoj se trazi restoran za ......

imash link na nju pa postaj na toj temi, ne otvarati novu temu ako vec postoji ista
atlantis is offline  
Old 06.11.2007., 10:10   #36
Ja sam ti imala promociju u restoranu "muzeja za umjetnost i obrt". Bilo nam je skroz ok.

RESTORAN:
od 10 - 24 h osim nedjelje.
tel: 48 28 084
Ivanicapeca is offline  
Old 06.11.2007., 12:00   #37
Jel ti ne čitaš da je čovjeku tambura važnija od klope??
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Old 06.11.2007., 23:46   #38
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Jel ti ne čitaš da je čovjeku tambura važnija od klope??
Pa ko mu brani da si plati tamburašima da tam dođu svirati? Može i stripera dovest
Ivanicapeca is offline  
Old 07.11.2007., 19:37   #39
kolko ja znam:
movie wine bar
gušti
gladne oči u sesvetama
KAELA is offline  
Old 09.12.2007., 23:30   #40
Unhappy restač s finom klopom i muzikom u zg? ima li toga?

da li netko ima prijedlog, preporuku za restoran u zagrebu s dobrom klopom i muzikom (al bas da nisu tamburasi, nego nesto mozda malo drukcije, modernije)? te da nije zagusljivo alla Movie pub i sl. Znam za Mex cantinu, ali koliko znam kod njih sviraju ponedjeljkom, a nama treba subota, nas 5,6 bi profeštalo uz finu večeru, te u ugodnom ambijentu (bez previše dima), i uz neku ok glazbu...da li previše tražim?
Ally76 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.