Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2008., 17:54   #41
Kuda otići za Valentinovo sa najboljom prijateljicom? Na neku laganu večericu, a da je atmosfera ležerna? I da cijene nisu previsoke
__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Old 15.02.2008., 00:46   #42
Quote:
mujsapujsa kaže: Pogledaj post
Steak house u Srtmcu,dobra mesina
troje ljudi je jelo za 500kn, porcije su mizerne, nitko se nije najeo, a u jednom tanjuru je bila i prozirna folija
ugl, nikad više tamo...
zlocka is offline  
Old 18.04.2008., 12:52   #43
Ljudi pomozite mi,imam sad za 2 tjedna krizmu,a još nemam restoran
treba mi nešto fino(ne neka konoba) a opet da cijene nisu astronomske...
po mogućnosti u sjevernom i zapadnom dijelu grada
Preporučite nešto dobro,please!
miss butterfly is offline  
Old 19.04.2008., 18:06   #44
za krstitke dobar restoran je kod pavela u gračanima... odlična istarska hrana nije prejeftina ali ok...

koji bio mi bio najbolji izbor za organizaciju proslave 5.godisnjice mature?? znaci ne preskupo a ugodan ambijent
McLaren111 is offline  
Old 22.04.2008., 20:11   #45
Quote:
mladi_luk kaže: Pogledaj post
Kuda otići za Valentinovo sa najboljom prijateljicom? Na neku laganu večericu, a da je atmosfera ležerna? I da cijene nisu previsoke
Pozdrav!
Za Valentinovo me suprug odveo u Princess centar u Jastrebarskom. Bio "švedski stol", klope ko u priči (od narezaka, hladnih salata, štrukla, njoki u 4 sira, mesine u umacima s prilozima, savijače od jebuka i sira nakon ponoći pečeni odojak). Uglavnom, super ambijent, dobra glazba, dobra klopa, po osobi 200 kuna, a piće neku mizeriju.
hvecena1 is offline  
Old 20.05.2008., 02:27   #46
mozda sam trebala otvoriti novu temu al cu probati malo dignuti ovu staru
dakle, trebala bi neki restoran u zagrebu za slavit rodjendan..negdje 10 ljudi (dosta veselih)
nisam u zadnje vrijeme u zg pa ne znam di bi odvela ljude
mislila sam u guste ili calisto al ne znam kako funkcionira sve (muzika) kad je vani terasa posto u te restorane idem zimi
preporuke?
vekmar is offline  
Old 20.05.2008., 10:07   #47
Evo gledam na netu Gušte, trebam restac za proslavu rockasa, za oko 30 ljudi, slavi se godinu dana bebanu. Nisam nikad bila u Guštima, pa ako netko zna neka napiše kakva je klopa. i nadam se da nisu preskupi.
Mad Babble is offline  
Old 20.05.2008., 11:45   #48
gusti su super, klopa je dobra i dobra je atmosfera. sviraju tamburasi al kao sto rekoh nemam poima kako to ide sa muzikom po ljeti kad je vani terasa jer ljeti nikad tamo ne idem. a i nisam sad u zg sto mi otezava stvar. a cijene..sve je to relativno. ne znam sto ti je skupo al cu reci da su gusti u rangu skupljih restorana po kritikama. bas zato se i ja dvoumim jer moje drustvo moze popiti ola la a treba njih zadovoljit do jutra.
vekmar is offline  
Old 20.05.2008., 12:14   #49
Kak oni to racunaju, po stolici ili koju klopu uzmeš?. Nas ce biti oko 30 ljudi. Mi razmisljamo i u trgovisce SE-MI, malo nam je predaleko a i subotom su obicno svadbe.
Mad Babble is offline  
Old 23.05.2008., 02:58   #50
ne znam. ja bi obicno samo dosla sa drzstvom. ha cuj. za nas 4 je uglavnom 1000-1500kn + muzika (al jasno, ako neces ne moras platiti).
al vecinom ti je u ovoj mojoj cijeni pice. manje jelo.
vekmar is offline  
Old 04.06.2008., 20:29   #51
Nešto za izvest curu malo povodom 6mj veze Nešto za nas mlađe studente ovak,bitno da nije preskupo, recimo da se može za oko 150kn pojest neš, da nije bučno i zagužvano i recimo da je neki fora ili alternativni ambijent. I da, bitno da ima dobar izbor jela za vegetarijance.
Slym is offline  
Old 30.06.2008., 19:44   #52
tražim prijedloge za restoran za krstitke. puno ljudi (jbg, familija), ništa fensi, ništa posebno što se tiče hrane i ambijenta - normalan restoran gdje će ljudi pojest pristojan roštilj/janjetinu/odojka za pristojnu cijenu. nikakvi okrugljaci il baltazari...ne tražim restoran tog tipa nego više nešto kao pivnica, taj đir
ideje?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Old 30.06.2008., 23:40   #53
zvonac ili vinodol. mislim da ti zvonac ne radi nedjeljom.
Primitive is offline  
Old 30.06.2008., 23:44   #54
e da, jos jedan, skriveni favorit

pivnica budweiser (ili budwar ili nes tako) na heinzelovoj.
Primitive is offline  
Old 06.08.2008., 19:18   #55
Nedavno je nastao novi portal o restoranima, sadrzi sve zivo, od karte svih restorana, glasanja, recenzije itd.

http://www.restoran.hr

zuti karton ti je upozorenje za slucaj da se odlucis na jos jednu reklamu. samo postanje reklama na forumu obicno se kaznjava i gore. nemoj. hvala. tc

Zadnje uređivanje tough_cookie : 11.08.2008. at 00:37.
tarzanfromjungl is offline  
Received Warning
Old 07.08.2008., 09:17   #56
restoran Maksimir - nalazi se na glavnom ulazu parka Maksimir
surlica is offline  
Old 01.10.2008., 16:00   #57
Restoran Jurišan - Orešje - ima li tko iskustva s njima?

Tražim kvartovski restoran za proslavu, pa sam vidjela taj restoran. Zanima me ima li tko iskustva s njima, kakva je klopa, usluga...
lucija is offline  
Old 01.10.2008., 23:03   #58
Ja sam bila nekoliko puta,ništa posebno ni loše ni dobro
Klopa uvijek bila korektna ali znam da se s ljudima možeš dogovoriti i oko klope i donošenja nečeg (npr. kolača).Ne znam koja ti je vrst proslave.
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Old 02.10.2008., 00:17   #59
Bila sam nedavno na ručku s frendovima. Klopa i cijene korektne. Atmosfera totalno domaća. U drugoj je sali bila neka fešta koja je imala živu muziku.
Čini mi se ok, baš za proslave.
žena is offline  
Old 03.10.2008., 00:56   #60
Hvala ljiudi!
Zanime me kako je s brzinom - kad više ljudi naruči razne stvari da li se čeka tri gladne godine, pa je bolje unaprijed naručit x porcija klope, ili se ipak mogu osloniti na to da naprave i donesu hranu u pristojno vrijeme.

Osrednje kažetae? Ok, valjda je to za ovu prigodu dovoljno
lucija is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:43.