Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2009., 21:18   #101
novi zagreb
ma kod kuce mi je premalo za 20-30 ljudi..
hvala vam
danka :) is offline  
Old 03.03.2009., 21:37   #102
Quote:
danka :) kaže: Pogledaj post
novi zagreb
ma kod kuce mi je premalo za 20-30 ljudi..
hvala vam
To je ovo kad mora krenuti s juhom i te spike?
Ili si za neke plate.... meso, prilozi, salate... po koja tjestenina??


Globus je ok, imaju dobru hranu i super poslugu... za ove klasik prigode.

Ako želiš cvjetni zid, odite do Basscierre (kako se već piše)
na Savskoj- Horvaćanskoj..... 2 min od rotora.

Veliki, novoobnovljeni prostor.



Ali ti bi nešto klasično, zar ne?

A Pri zvoncu? Hm, to bi moglo biti skuplje...

onda odi u neku provinciju kvartovsku.... tipa Savica ili sl.

Ima tamo pokoji taj restoran svadbarskog tipa.

To je dovoljno dobro za krizmu... Ne treba sad intima neke konobe ili nejelitnijeg restorana.

Trebaš pristojan prostor s ukusnom hraom- i da te po mogućnosti ne oderu pri izlasku s cijenom.


Ajmo, gospoje iz N. Zagreba i okolice, gdje ste čuli da se lepe jedejo?
Deedy is offline  
Old 03.03.2009., 22:25   #103
Konoba Didov san na Kajzerici - jedino nisam baš sigurna jel za 30 osoba pogodno...

Restoran Turk u Buzinu - ono klasika živa ali nije skupo... klopa klasična, ništa inovativno...
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 04.03.2009., 09:21   #104
Sofra ili kod Labusa....
__________________
I Labavi zna da zabavi...
Labavi is offline  
Old 06.03.2009., 16:03   #105
jel zna netko gdje se nalazi onaj restač koji ima jelovnike po dijetama (npr. UN dijeti i sl)???
vikica is offline  
Old 07.03.2009., 22:42   #106
Negdje na Krugama, mislim da ti se taj catering zove Vivax, googlaj ih...
__________________
6.6.2009
mind the gap is offline  
Old 30.04.2009., 20:27   #107
Restoran za krstike sa djecjim igralistem

Trazimo ideje za restoran u ZG ili okolici gdje bi mogli organizirati krstitke. Bitno nam je da je lijep ambijent, dobra klopa (ne bas neka mex ili slicna egzotika) i ono najvaznije da ima prostor za igru djece jer ce biti nekoliko djece vrticke dobi - znaci ljuljacke, tobogani i sl. pozeljni....

Krstitke za prvo djete smo bili u SE-MI i jako smo zadovoljni - sada bi nesto slicno ako imata kakve ideje...

zahvaljujemo...
Tompinho is offline  
Old 30.04.2009., 21:47   #108
Restoran Gusti ziva katastrofa

Da iznes svoj uzas

Imali tamo krstitke meni 180 kn na papiri ima svega a u starnosti porcija niti za manjeg cucka na plati smo se morali boriti za komad mesa na cijeloj plati bilo 3 kom krumpira za nas 5 ziva katastrofa

Vani trava nije kosena mjesecima,krov krpan azbestnim plocama,prozozi iz 1 svjetskog rata ali to nije bitno da je hrana bila ok i da je je bilo uglavnom kada sam dosao doma morao sam ici jest jebo im pas ....

Nisam znao gdje da idemo i na forumu su ih pohvaili kao i na nekom portalu za restorane sada vidim da je to placeni oglas jer kada smo dosli na dogovor nije bilo nikoga a u nedelju na rucku jedna obitelj

Topla preporuka za izbjegnuti u sirokome luku
fjonix is offline  
Old 30.04.2009., 21:50   #109
Quote:
Tompinho kaže: Pogledaj post
Trazimo ideje za restoran u ZG ili okolici gdje bi mogli organizirati krstitke. Bitno nam je da je lijep ambijent, dobra klopa (ne bas neka mex ili slicna egzotika) i ono najvaznije da ima prostor za igru djece jer ce biti nekoliko djece vrticke dobi - znaci ljuljacke, tobogani i sl. pozeljni....

Krstitke za prvo djete smo bili u SE-MI i jako smo zadovoljni - sada bi nesto slicno ako imata kakve ideje...

zahvaljujemo...
Buncic u Dugome Selu vrhunski samo je nedeljom svedski stol pa je mozda malp bed za krstitke ali zato hrane ima i vrhunska nemres pojesti koliko ima

Ja sam se sjebo i imao krstite u rupi od restorana Gusti i zao mi je kao psu kaj nisam otisao u buncic
fjonix is offline  
Old 06.05.2009., 16:12   #110
Quote:
fjonix kaže: Pogledaj post
Buncic u Dugome Selu vrhunski samo je nedeljom svedski stol pa je mozda malp bed za krstitke ali zato hrane ima i vrhunska nemres pojesti koliko ima

Ja sam se sjebo i imao krstite u rupi od restorana Gusti i zao mi je kao psu kaj nisam otisao u buncic
Hvala na informaciji - pogledao sam stranice i cini se OK...

Samo...mi smo na zapadnom djelu ZG i ici do Sesveta nam je malo predaleko, pa bi rade nesto na zapadu ZG ili zapadnoj okolici ZG (tipa Samobor, Zapresic ili V. Trgovisce i SE-MI).

Ako netko ima takve prijedloge, a da postoji lijepo igraliste za djecu - zahvalni!
Tompinho is offline  
Old 09.05.2009., 22:19   #111
Quote:
Tompinho kaže: Pogledaj post
Hvala na informaciji - pogledao sam stranice i cini se OK...

Samo...mi smo na zapadnom djelu ZG i ici do Sesveta nam je malo predaleko, pa bi rade nesto na zapadu ZG ili zapadnoj okolici ZG (tipa Samobor, Zapresic ili V. Trgovisce i SE-MI).

Ako netko ima takve prijedloge, a da postoji lijepo igraliste za djecu - zahvalni!
Moj je sogor imao svoje krstitke u restoranu Ribic na staroj zagorskoj jelo je bilo super pogledaj tamo
fjonix is offline  
Old 10.05.2009., 10:55   #112
Quote:
Tompinho kaže: Pogledaj post
Hvala na informaciji - pogledao sam stranice i cini se OK...

Samo...mi smo na zapadnom djelu ZG i ici do Sesveta nam je malo predaleko, pa bi rade nesto na zapadu ZG ili zapadnoj okolici ZG (tipa Samobor, Zapresic ili V. Trgovisce i SE-MI).

Ako netko ima takve prijedloge, a da postoji lijepo igraliste za djecu - zahvalni!
pa zakaj opet ne odete u SE-MI ak vam je prvi put bilo dobro?

inače imate i Trajbar, tamo su isto uredili igralište za djecu
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 10.05.2009., 22:22   #113
mi smo prošli vikend imali krstitke u Kneginečkoj hiži u varaždinu,tj knegincu i sve kaj imam reći je


nije daleko od zagreba(40-ak min vožnje),mir,prekrasan tradicionalno uređen prostor, igralište za klince, a hrana božanstvena...(i ne mislim sve to samo zato jer mi je muž z kneginca )


više na webu: http://www.kneginecka-hiza.com/index.html
__________________
I want to hug you and squeeze you into itty bitty pieces ♥
Br2B is offline  
Old 28.05.2009., 21:22   #114
Lijepo bih molila pomoć- htjela bih svoje cure za početak djevojačke večeri izvesti na večeru pa me zanima koji bi mi od ovih restorana najviše preporučili i zašto:

Hugo
Stefano
Gardens

Hvala na pomoći .
__________________
6.6.2009
mind the gap is offline  
Old 03.06.2009., 11:09   #115
Prije desetak dana bili smo na proslavi krstitki u restoranu (buffetu) Medvednica kod Maksimira. Restoran je bio odabran zbog rostilja i djecjeg igralista. Katastrofa! Sve igracke su zapravo strgane ili klimave i opasne za djecu. Rostilj je bio slabasan i nije posluzeno prema dogovoru. Istodobno je druga obitelj slavila kriznu i imali su naruceno isto sto i mi. Njihovi pladnjevi su bili kolicinski bogatiji, a meso je bilo kvalitetnije. Nismo otisli gladni, samo zbog odlicnih kolaca i torti koje je donijela obitelj. Posluga je prelosa.
Gazdi su se bili pozalili kako nije postivao dogovor, a on pobjegao prije placanja racuna. Grozno! Izbjegnite u svakom slucaju!

Buncic za krstitke, krizme i ostalo cak i nedjeljom nudi mogucnost narudzbe iz menija. Inace tamo sve slavimo i klinci se uvijek dobro provedu. Usluga je izvrsna. Doduse, kvaliteta hrane je s godinama nesto slabija, ali sigurno je da ce svi gosti doci na svoje i otici siti i zadovoljni.
__________________
Blues Brothers & Baghdad Caffee

Zadnje uređivanje Okeco : 03.06.2009. at 11:10. Reason: ---
Okeco is offline  
Old 04.06.2009., 14:46   #116
Da li netko možda zna kakve su cijene u Šestinskom Lagviću i da li imaju popust na plaćanje kešom...vodim omanju grupu pa mi je vrlo bitno

thanx
navalentna is offline  
Old 18.11.2009., 16:08   #117
Restoran za promociju

Molio bih da mi predlozite neki dobar restoran u zagrebu,da ima veliki izbor jela.

Hvala
ledo_85 is offline  
Old 18.11.2009., 16:40   #118
Naravno, nijedan od ovih ne zadovoljava tvoje visoke kriterije pa je trebalo otvoriti novu temu.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Old 19.11.2009., 00:55   #119
zelendvor

narodni dobri restoran s sirokom lepezom, kako mesnih, tako i ribljih jela, iako preporucam ipak baziranje na mesnim jelima, posebice janjetini i preporucam neku od juha, inace nisam tip za juge ali njihove su mi bomba.. i da, cijena prihvatljiva!
Yvancheen is offline  
Old 06.12.2009., 17:24   #120
molio bih preporuku

Za par dana imam promociju na faksu, nakon koje planiram 10-tak ljudi odvest na klopu nekud. Recimo u okviru do oko 50-60kn + cuga po osobi. Htio bi da je u radijusu 1km od trga bana jelacica, pa bi molio prijedloge i preporuke di bi mogao, da u tom okviru dobijem dobru uslugu i hranu. Pozeljno da je pizzeria/restoran. p.s. jel preporucljivo rezervirati stol unaprijed?

Hvala!
taxodium is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:58.