Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2010., 23:43   #141
Quote:
blues_cat kaže: Pogledaj post

U onome što je bit restorana, a to je hrana

Prvi put sam jela teletinu ispod peke i pekarski krumpir. Teletina je bila mekana, krumpir skuhan i sve je plivalo u nekoj vodi i bilo prekriveno brdom peršina. A porcija bi prosječnom muškarcu bila predjelo.

Drugi put je bila miješana plata. Pljeskavice nemaju veze s ničim. Hrge mljevenog mesa, pretvrde. To nije niti ličilo na pljeskavicu.
Svinjski kotleti pretvrdi, kobasice nisam niti doživjela.
Jedan od najgorih roštilja ikad. Tu bi stavila zabranjeni smajlić, ali je zabranjen.

Jedino što je ok u Kaptolskoj kleti je terasa ljeti. Ali popit kavu mogu na bilo kojoj terasi u gradu. Što se tiče hrane, neće me više nikad vidjet, u slučaju da ja biram restoran.
ok.hvala punojedan manje na popisu.

Quote:
lee.loo. kaže: Pogledaj post
pa ono, ovisi kaj papate.. mi tam uglavnom idemo na kerefeke poput neke fine ribice ili janjetine pa ostavimo i dosta love. ako ste više za neku klasiku, nećeš bankrotirati, možda ćeš proći nešto skuplje nego u ostalim restoranima, al je zato i ambijent i interijer i posluga, a prije svega hrana - odlična!
hvala tiviše sam za klasičnu hranu tako da mi je onda zelen dvor u užem izboru.

da li netko možda ima iskustva sa konobom didov san?
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Old 16.01.2010., 15:57   #142
nnč
__________________
Prosječan pas je bolja osoba nego prosječna osoba.
lee.loo. is offline  
Old 19.01.2010., 00:59   #143
Quote:
LotusBlossom kaže: Pogledaj post
traži se restoran za romantičnu večeru
na prvom mjestu je takenoko
a vidim na drugim forumima da spominju srčeko
njihova stranica ne radi. kako je tamo? hrana, cijene, ambijent?

?? rođendan je ubrzo ...
LotusBlossom is offline  
Old 19.01.2010., 18:13   #144
Lotus ak vam je Takenoko u užem izboru, pretpostavljam da može biti i nešto malo skuplje pa onda probaj Apetit na Jurjevskoj ili Hugo (u sklopu Marcelina)
Francesca is offline  
Old 23.01.2010., 15:50   #145
Thumbs up

Quote:
lee.loo. kaže: Pogledaj post
apsolutno i bez dvojbe zelendvor, ostali mi nisu ni u istoj klasi
Zelendvor
sonja44 is offline  
Old 23.01.2010., 15:55   #146
Thumbs down

Quote:
penzl kaže: Pogledaj post
ok.hvala punojedan manje na popisu.



hvala tiviše sam za klasičnu hranu tako da mi je onda zelen dvor u užem izboru.

da li netko možda ima iskustva sa konobom didov san?
U konobi "Didov san" smo zadnji put bili prije godinu, ili čak više..nekako nam nije usput. Hrana je bila izvrsna, pohane žabe, uštipci, teletina s krumpirom ispod peke, fini kolači, mljac..
sonja44 is offline  
Old 24.01.2010., 21:44   #147
Wink

Kakve su cijene u Maredu i kak je tamo, iskustva plizzz?...hvala
bzzz is offline  
Old 25.01.2010., 10:29   #148
Quote:
sonja44 kaže: Pogledaj post
Zelendvor
Probaj ŠUMAN pa onda pohvali zelendvor
slučajno sam dostavljao neke stvari u zelendvor gazda je gad kakvog nema kuhari su priučeni zidari onaj jedan kuhar koji je tamo bio dao je otkaz zbog zdravlja
ovo kaj je ostalo je katastrofa kvaliteta hrane je bugarska svinjetina stara godinu dana
ako je to vama prava hrana koju bi nekome ponudili kao ručak nemam takve neprijatelje koje bi htio tako zaj.....
BD-zg is offline  
Old 05.02.2010., 21:33   #149
ja doduše dugo nisam bila tamo, sad više gravitiramo prema zelenjaku, vrhovcu..al kad smo hodali u zelendvor, sve je bilo vrhunskimožda se ekipa promijenila...
a di je to kaj ti veliš? nisam čula..
__________________
Prosječan pas je bolja osoba nego prosječna osoba.
lee.loo. is offline  
Old 06.02.2010., 13:35   #150
100% se promjenila ekipa u zelendvoru a i gazda je dužan na sve strane pogotovo mojoj firmi
Šuman ti je na početku malešnice Kožinčev put 2
BD-zg is offline  
Old 06.02.2010., 15:02   #151
ajme pa to mi je pod nosom!morat ću isprobatimaš kaj posebno za preporučit?

ps šteta za zelendvor
__________________
Prosječan pas je bolja osoba nego prosječna osoba.
lee.loo. is offline  
Old 09.02.2010., 12:55   #152
Nisam znala gdje da ovo stavim.
Zapravo ne tražim restoran već me zanimaju vaša (eventualna) iskustva s lokalom (da ne kažem; pizzerijom) Mihita na Poljanicama. Naime, oni za Valentinovo nude 2 po meni jako primamljiva i povoljna menija. Prvi čine pileći medaljoni u umaku od šumskog voća s nekim prilogom (nisam zapamtila ) a drugi tzv. gurmanski rižoto sa svim i svačim (znam samo da mi je zvučalo jaaako fino) i prilogom. I jedan i drugi meni dođu 45kn. Po meni se definitivno isplati ali ipak volim znati u što se upuštam
Al dobro, kad sam već ovdje, imate li Vi koji prijedlog restića za taj dan a da je cjenovno pristupačan, ok hrana i ambijent? Ili tražim nemoguće za male pare?

*male pare (čitaj)- oko 150kn za dvije osobe
__________________
20
tina88 is offline  
Old 09.02.2010., 20:06   #153
Odi tamo- 45 kuna je za bilo koji menu, bilo kad i bilo gdje prepovoljno.
Nisam bio, ali odi tamo i ne traži jeftiniji menu za Valentinovo, niti za ikad!
Jer, nećeš ga naći... želim da ti bude ukusno i romantično.
Deedy is offline  
Old 10.02.2010., 10:42   #154
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Odi tamo- 45 kuna je za bilo koji menu, bilo kad i bilo gdje prepovoljno.
Nisam bio, ali odi tamo i ne traži jeftiniji menu za Valentinovo, niti za ikad!
Jer, nećeš ga naći... želim da ti bude ukusno i romantično.

Mislim da sam u postu bila jasna, ne tražim jeftinije od 45kn po osobi jer znam da to neću naći, pa čak ni približno tome. Samo me zanima je li hrana u tom lokalu čemu, cijena je plus ali nije presudan faktor.
Svejedno, hvala.
__________________
20
tina88 is offline  
Old 10.02.2010., 17:58   #155
Quote:
lee.loo. kaže: Pogledaj post
ajme pa to mi je pod nosom!morat ću isprobatimaš kaj posebno za preporučit?

ps šteta za zelendvor
Pa imaju klasičnu ponudu hrane od gableca do pečenja
ja osobno kad im nešto dostavim ostanem na gablecu u pravilu imaju 5-10 jela svakodnevno u ponudi za gablec i to garantiram 100% svakodnevno kuhaju glavni razlog sve se pojede
Npr. mješano meso oli ti plata za 2 ispadne za 3 osobe roštilj je na drva
neznam kaj stavljaju na šampinjone valjda neka droga ja ih nemogu prestati jesti
teleča jetrica,domači kuruzni žganci ( + u opciji dinstano povrče) sa domačim kruhom iz krušne peči taj gablec ti je 35kn ja se ubijem u tome
najviše mrzim kad mi skure jetrica da izgledaju ko komad ugljena jer su vjerovatno STARA pa ih skure da ubiju sve viruse u njima

zelendvor je tipična priča hrvatskog poduzetnika počeo je pošteo svidjela mu se lova pa je malo skrenuo i da se vrati nekog je morao zakinuti umjesto da se promjeni i zaboravi skijanje i sl luxuz on je počeo zakidati goste,dobavljače i svoje osoblje imao je vrhunske kuhare otjerao ih je svojom bahatošču
BD-zg is offline  
Old 12.02.2010., 20:05   #156
trebam pomoć : moja frendica hoće ići negdje dobro jesti i slušati cigane!?? Obećali smo joj dobar provod za roćkas...obzirom da to ne slušam,neznam ništa o takvim mjestima u Zagrebu, a htjeli bismo joj ugoditi! Neki restać u Remetama?
Thanx
banje is offline  
Old 13.02.2010., 11:12   #157
Quote:
banje kaže: Pogledaj post
trebam pomoć : moja frendica hoće ići negdje dobro jesti i slušati cigane!?? Obećali smo joj dobar provod za roćkas...obzirom da to ne slušam,neznam ništa o takvim mjestima u Zagrebu, a htjeli bismo joj ugoditi! Neki restać u Remetama?
Thanx
Ako želi slušati cigane morate nači restoran što bliže SABORU
BD-zg is offline  
Old 13.02.2010., 18:26   #158
Quote:
banje kaže: Pogledaj post
trebam pomoć : moja frendica hoće ići negdje dobro jesti i slušati cigane!?? Obećali smo joj dobar provod za roćkas...obzirom da to ne slušam,neznam ništa o takvim mjestima u Zagrebu, a htjeli bismo joj ugoditi! Neki restać u Remetama?
Thanx
A Google, ništa?

http://www.stara-vura.hr/
iz Stare Vure- Ševa



http://restoran-calisto.hr/index.htm



http://www.plavi-9.com/


zovi ih i pitaj nastupa li taj dan kad te zanima uživo romski sastav...
Deedy is offline  
Old 05.03.2010., 20:09   #159
jel ima netko iskustva sa Starom poštaricom u Kranjčevićevoj?! imala bi tamo ručak za krstitke...
__________________
http://waitwhat.co/
superlight is offline  
Old 06.03.2010., 16:58   #160
Kak ide ona reklama TO BUDE KOŠTALO
bio tamo za gablec i to je bio najskupli kelj sa faširancem koji sam platio u životu 45kn za prokleti kelj
pitaj možda imaju kakav jeftiniji meni za proslave ovak su gadni kad se račun donese
a i ekipa preko tjedna je onak svi direktori GSKG i pola holdinga tak da se prema tome cijene formiraju
zaboravi
čim dalje od centra Zg tim bolja klopa i prihvatljivija za financije
100kn po osobi je po meni max meni koliko može koštati i to da se gosti ubiju u klopi i cugi sve više je pljačka
BD-zg is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:23.