Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2010., 20:20   #161
Restoran za godisnjicu

Bok ljudi,

U koji bi se pristojan restoran moglo izaci u ZG (nebitno koji dio) na jedan
rucak il veceru sa curom za godisnjicu, a da se ne bankrotira?

Hvala unaprijed.
ivica_0123 is offline  
Old 17.03.2010., 22:55   #162
plešivička klet,il malo van zg seoski turizam...domaća klopa a pristupačne cijene,mali raj na staroj samoborskoj ..
__________________
zauvjek s moje ljeve strane...tri mušketira !!!
franči is offline  
Old 17.03.2010., 23:28   #163
Quote:
franči kaže: Pogledaj post
plešivička klet,il malo van zg seoski turizam...domaća klopa a pristupačne cijene,mali raj na staroj samoborskoj ..
Kaj se tice plesevicke kleti, ono kaj sam vidio na njihovim stranicama me bas i nije impresioniralo, a mali raj je vise sala za svadbe, barem tako na slikama na njihovoj stranici izgleda.

Cuo sam da zlatna skoljka u marticevoj nije losa, a na netu mi se cini ok kolko vidim.
ivica_0123 is offline  
Old 30.03.2010., 14:27   #164
Molim pomoć. Tražim restoran za 60-ak ljudi za proslavu Krštenja. Bilo bi super da je oko centra, jer je Krštenje na Kaptoli kod Franjevaca. Molim vas za ideje i da meni sa cugom nije preko 200 kuna.
bloop is offline  
Old 05.05.2010., 10:22   #165
bio netko u Prečkom u Suza didova?
Jel valja kaj?
Treba mi za običan obiteljski ručak, niš specijalno ali bi roštilj papali
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 05.05.2010., 10:33   #166
A Savski mlin? bio netko?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 08.05.2010., 19:42   #167
Ljudi, ima li na Medvedgradu restić?
Mi smo zadnji put bili tam gore prošlo ljeto, čisto turistički (veličanstven pogled ), skužili smo da ima birc ali nismo ulazili. Sutra idemo na ručak, ja bih baš na/okolo/podno/u blizini Medvedgrad(a) ali nemamo saznanja o nekom restiću pa ako je tko bio, probao, zna cijene, molim informacije!
__________________
20
tina88 is offline  
Old 09.05.2010., 23:09   #168
bez obzira što ste se pretrgli da mi pomognete, ipak smo se odlučili za Savski mlin
jučer smo otišli na probu za svaki slučaj i krknuli ćevape i ražnjiće i bili smo zadovoljni

danas smo klopali: ćevape, punjene pljeskavice sa kajmakom, punjene lungiće, ražnjiće, krokete, pole, šampinjone (manje u životu nisam vidla )
porcije obilne i ukusne, cijene korektne - krkačina za preporučit ako želite krkačinu a mi smo baš to tražili, ugodno mjesto za pristojnom klopom
bili smo dolje na terasi i još da ubace malo zelenila, bilo bi baš ok

dakle ručak za 8 osoba, hrpa sokova, jedna butelja Adžića - 950 kn
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 11.05.2010., 12:34   #169
Exclamation Didov san-Kajzerica

Uskoro imam jednu feštu u Didovom sanu na Kajzerici...ima li tko kakvih iskustava od tamo u vezi atmosfere,hrane,usluge...unaprijed hvala
aros is offline  
Old 11.05.2010., 13:27   #170
Quote:
aros kaže: Pogledaj post
Uskoro imam jednu feštu u Didovom sanu na Kajzerici...ima li tko kakvih iskustava od tamo u vezi atmosfere,hrane,usluge...unaprijed hvala
A meni je hrana bila odlična svaki put kada sam tamo bio. Na poslugu nisam obraćao pažnju, a atmosfera je ok.
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is offline  
Old 12.09.2010., 21:30   #171
Problem

Ajde ako ima netko da mi predloži neki restaurant s prostorom za djecu.
Naime planiramo proslavu 1. rođendana a kako bi nas bilo negdje oko 40-ak, što odraslih, što djece nemoguća mi je misija to odraditi kod kuće.
Najbolja bi mi bila varijanta samo prostor i piće, a da mi jelo organiziramo sami.
Ali ako i to ne ide onda bi išli na cijeli meni samo da nije preskup.
Poželjno je da nije baš skroz van Zagreba.
Zahvalan na bilo kakvom prijedlogu.
cherokee is offline  
Old 12.09.2010., 21:37   #172
restoran koji će vam dati da donesete svoju klopu? nekak sumnjam da ćete to naći
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 12.09.2010., 21:53   #173
Ma to je samo opcija.
Znam i ja da je to nemoguće.
Ali možda netko zna nekakav prostor koji se može iznajmiti pa sve radiš sam.
cherokee is offline  
Old 12.09.2010., 23:01   #174
Quote:
cherokee kaže: Pogledaj post
Ajde ako ima netko da mi predloži neki restaurant s prostorom za djecu.
Naime planiramo proslavu 1. rođendana a kako bi nas bilo negdje oko 40-ak, što odraslih, što djece nemoguća mi je misija to odraditi kod kuće.
Najbolja bi mi bila varijanta samo prostor i piće, a da mi jelo organiziramo sami.
Ali ako i to ne ide onda bi išli na cijeli meni samo da nije preskup.
Poželjno je da nije baš skroz van Zagreba.
Zahvalan na bilo kakvom prijedlogu.
Ladanjski raj u mariji gorici pokraj zaprešiča
imaju igralište za klince i ogromno dvorište dalje od ceste
Cijene su ti na stranici
Imao sam tamo krstitke i rođendane klopa super cijene prihvatljive
www.ladanjskiraj.com
BD-zg is offline  
Old 12.09.2010., 23:14   #175
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Ladanjski raj u mariji gorici pokraj zaprešiča
imaju igralište za klince i ogromno dvorište dalje od ceste
Cijene su ti na stranici
Imao sam tamo krstitke i rođendane klopa super cijene prihvatljive
www.ladanjskiraj.com
potpisujem
nedavno sam bila tam na svadbi i oduševili smo se hranom (i ukusom i količinom) za stvarno pristojnu cijenu
mnogi zagrebački bolji ugostitelji bi se mogli sakriti iza ovih
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 11.11.2010., 17:57   #176
Domjenak u Zagrebu

Evo ovako, trebao bih sad skoro organizirati neki domjenak u Zagrebu za ekipu s posla, ono, 15-20 osoba. Ako mi tko ima preporučiti kakav restoran, pub ili bistro, bio bih zahvalan. Uvjeti su ekonomska isplatljivost (recesija, jelte) i ukusnost hrane, ekipa koja dolazi ne pati od toga da budemo u fensi-šmensi prostoru, dapače. Uglavnom, za svaki prijedlog naklon...
__________________
Some men you just can't reach. So you get what we had here last week, which is the way he wants it... well, he gets it. I don't like it any more than you men.
zamiel is offline  
Old 11.11.2010., 19:47   #177
Samoborska klet na staroj samoborskoj.... Restoran remetinec na remetinečkoj cesti..... Zlatna medalja kod pročistača.... restoran Kraljevec Taverna u ses. Kraljevcu.... Dva Potoka na staroj zagorskoj mjesto Luka.... Pansion Bibi u oroslavlju... imam ih ja još ali nemrem se sad sjetiti svih al što se tiće tvojih uvjeta to je to...
lalalalala is offline  
Old 12.11.2010., 09:42   #178
Quote:
zamiel kaže: Pogledaj post
Evo ovako, trebao bih sad skoro organizirati neki domjenak u Zagrebu za ekipu s posla, ono, 15-20 osoba. Ako mi tko ima preporučiti kakav restoran, pub ili bistro, bio bih zahvalan. Uvjeti su ekonomska isplatljivost (recesija, jelte) i ukusnost hrane, ekipa koja dolazi ne pati od toga da budemo u fensi-šmensi prostoru, dapače. Uglavnom, za svaki prijedlog naklon...
Nisi napisao koji ti kvart odgovara.
Ja ti predlažem Mlinaricu na Ksaveru.
Dobar prostor,vrlo dobra hrana,poštene količine i vrlo razumne cijene.
Provjereno nedavno.
Dlapek is offline  
Old 12.11.2010., 10:27   #179
Quote:
lalalalala kaže: Pogledaj post
Samoborska klet na staroj samoborskoj.... Restoran remetinec na remetinečkoj cesti..... Zlatna medalja kod pročistača.... restoran Kraljevec Taverna u ses. Kraljevcu.... Dva Potoka na staroj zagorskoj mjesto Luka.... Pansion Bibi u oroslavlju... imam ih ja još ali nemrem se sad sjetiti svih al što se tiće tvojih uvjeta to je to...
koliko sam čula samoborska klet je zatvoprena, nisam bila već su mi rekli samoborci, dal je u međuvremenu zatvorena ne znam
zlatna medalja nije baš jeftina, ono ima jeftinijih i boljih
taverna kraljevec je kao jeftina ,ali hrana nije na dobrom glasu
dva potoak je onak solidno, ne baš nešto
bibi ne znam, prvi put čujem, no mi smo stalno u orogoro kad smo u oroslavlju

za domjenke, večerice pogledaj prijedloge tam u vjenčanjima

mirna samobor
zeleni papar samobor
(za ta dva restorana ne znam cijene, ali je hrana jako fina)
nije neki prostor, ali veslački dom (uz nasip) ima restoran koji ima finu klopu, najisplativije je uzeti platu za dvije osobe jer se mogu najesti tri odrasle (muške ) osobe (provjereno).
uostalom, svaki catering ti može doma napraviti domjenak ili na poslu, pa sam biraš cijenu i meni: kosović je moj prijedlog
http://www.catering-kosovic.hr/index...lovnici_i_pice
dogovorite cijenu i onda oni slože meni
zlocka is offline  
Old 12.11.2010., 10:52   #180
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
koliko sam čula samoborska klet je zatvoprena, nisam bila već su mi rekli samoborci, dal je u međuvremenu zatvorena ne znam
zlatna medalja nije baš jeftina, ono ima jeftinijih i boljih
taverna kraljevec je kao jeftina ,ali hrana nije na dobrom glasu
dva potoak je onak solidno, ne baš nešto
bibi ne znam, prvi put čujem, no mi smo stalno u orogoro kad smo u oroslavlju

za domjenke, večerice pogledaj prijedloge tam u vjenčanjima

mirna samobor
zeleni papar samobor
(za ta dva restorana ne znam cijene, ali je hrana jako fina)
nije neki prostor, ali veslački dom (uz nasip) ima restoran koji ima finu klopu, najisplativije je uzeti platu za dvije osobe jer se mogu najesti tri odrasle (muške ) osobe (provjereno).
uostalom, svaki catering ti može doma napraviti domjenak ili na poslu, pa sam biraš cijenu i meni: kosović je moj prijedlog
http://www.catering-kosovic.hr/index...lovnici_i_pice
dogovorite cijenu i onda oni slože meni
na krivu samoborsku klet misliš... ne ona u samoboru , neg ona na staroj samoborskoj kod vulkanizera vulkal čini mi se... samoborska cesta 173
lalalalala is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:48.