Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2012., 15:21   #41
Quote:
MilkaCokolada87 kaže: Pogledaj post
... ajmeeee .. godina dana ... kaj nije tomalo predugo
... al dobro zapravo ti brada nicem ni ne koristi pa je svejedno ...
... se sjecas mozda kad si pocela jest normalno ... ak nis bar da si mogla pojest znjecenu bananu sa zlicom bez da si ju razrijedila mlijekom il cim vec?

... sori ak te davim pitanjima al sva sam u tome pa sad imam sto muka
Ma nema problema, samo pitaj šta te zanima
Ne sjećam se baš kad sam počela jesti normalno, čini mi se da sam već nakon jedno mjesec dana mogla dovoljno otvoriti usta da bih mogla gutati mekanu hranu A što se tiče ovoga što još ne osjetim, tako to obično ide, rekla mi je ortodontica da obično zna potrajati i do godinu dana, kod nekih i malo duže, sve ovisi od osobe do osobe. Ali kao što rekoh, za to mi je tak svejedno, glavno da se konačno mogu pogledati u ogledalo
Isadora Cadaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 19:41   #42
Zaboravih te pitati, koji te kirurg operirao? Možeš i na PM odgovoriti ako ne želiš tu
Isadora Cadaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 12:08   #43
.. aj bum valjda i ja te srece pa da za dva tjedna navalim ...gladna saaaam xd
... hmm kaj se do sad nisi mogla pogledat *.*
... ma nije mi problem odg jedino ak je kaznjivo -.-... Orihovac i Zajc i jos neka žemska kojoj neznam prezime ... tebe?
MilkaCokolada87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 21:48   #44
ja idem za mjesec dana operirat obje čeljusti i toliko me strah toga što ću tolko predavanja na faksu propustit :S a ne bi odgodila operaciju za ljeto jer jedva čekam da to već jednom bude gotovo
No-brain is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 21:59   #45
jeste zadovoljni rezultatima operacije?
No-brain is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 18:59   #46
pa sto uopce to mozes na ljeto operirati da zelis? jer obicno se operacije ne izvode po ljeti...

ja sam jos malo natecena pa ne mogu vidjeti pravi konacni rezultat, tek za nekih 2 tjedna ce mi lice biti potpuno normalno... ali veliku vecinu rezultata vidim i prezadovoljna sam
da me sad netko pita dal bi ponovila operaciju definitivno bi
tina899 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 21:51   #47
Quote:
MilkaCokolada87 kaže: Pogledaj post
.. aj bum valjda i ja te srece pa da za dva tjedna navalim ...gladna saaaam xd
... hmm kaj se do sad nisi mogla pogledat *.*
... ma nije mi problem odg jedino ak je kaznjivo -.-... Orihovac i Zajc i jos neka žemska kojoj neznam prezime ... tebe?
Nope, za mene je gledanje u ogledalo bila svjetska trauma (prije operacije mislim)
Mene su operirali dr. Aljinović i dr. Orihovac.... nije ti kažnjivo napisat, ali neki ne žele javno reć, šta ja znam zašto, zbog reklame valjda i sl.
A sad.... idem jest
Isadora Cadaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 21:56   #48
Quote:
No-brain kaže: Pogledaj post
ja idem za mjesec dana operirat obje čeljusti i toliko me strah toga što ću tolko predavanja na faksu propustit :S a ne bi odgodila operaciju za ljeto jer jedva čekam da to već jednom bude gotovo
Kuda ćeš, KBD?
Isadora Cadaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 22:01   #49
... pa brijem da je lakse podnijet sve to po zimi neg po ljeti ... tko ce ga znat -.-
.. prvih tjedan dana da sam mogla pricat svasta bi im rekla (doktorima ofkors) al sva sreca sjetili su se svezat mi zube pa nisam mogla xd ... al salu na stranu .. proslo je 20 dana i mogu rec da sam za sad zadovoljna ... isplati se )
... ajde isadora ne kenjaj ... svi smo mi ljepi na svoj nacin ... mislim .. bar bi trebali bit xd
... neeegooo .. znas kak se kaze .. kolo srece se okrece ... prije godinu dana sam se ja prezderavala dok si ti slinila
MilkaCokolada87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 00:23   #50
Quote:
MilkaCokolada87 kaže: Pogledaj post
svi smo mi ljepi na svoj nacin ...
Da, da, to su one gluposti u koje se uvjeravamo da se ne bi loše osjećali zbog svojih nedostataka, ali, ajmo bit iskrene, to nije istina i ni jedna ni druga u to zapravo ne vjerujemo.... jer da vjerujemo ne bi se išle operirati

I..... kakvo je stanje kod vas operiranih, jel jedete šta ovih dana?
Ja sam se totalno navukla na keksolino nakon operacije, baš si razmišljam ovih dana da si kupim jednu vrećicu, fali mi polako
Isadora Cadaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 00:14   #51
Quote:
Isadora Cadaver kaže: Pogledaj post
Kuda ćeš, KBD?
kbd.
proljeće je, bit će podnošljivo, do ljeta ću splasnut
No-brain is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 21:19   #52
Quote:
No-brain kaže: Pogledaj post
kbd.
proljeće je, bit će podnošljivo, do ljeta ću splasnut
Tak sam i ja, do ljeta si ko nova
A kod koga ideš, kako si se odlučila za kirurga? Ja sam bila totalno neodlučna, jedno tjedan dana prije operacije sam skoro odustala od svega i htjela kod drugog doktora
Isadora Cadaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 21:30   #53
... tu i tamo koja laz nije nikome nastetila
.. vidi ti nje, opet provocira

.. meni ce sutra bit 4 tjedna od operacije i danas mi je ortodontica rekla da smijem pocet jest mekanu hranu (znaci, nema vise razrjeđivanja s vodom i mlijekom) i otvarat usta koliko mogu s tim da vjezbam otvorit ih sto vise
MilkaCokolada87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 17:09   #54
Eto super, malo po malo i jest ćeš sve bez problema
Ja imam kontrolu sad u petak kod doktorice
Isadora Cadaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 10:02   #55
.. kad sam probala brzo sam odustala i uzela svoju casu sa rijetkim cokolinom
... pa misici su mi umrli xd
... blago tebi ..jos malo godisnjica .. kad bumo mi to docekali ))
... jel nosis mozda fiksni aparatic?

.. malo cu sad off ... vidim da si skorpija dan prije mene
MilkaCokolada87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 08:05   #56
Quote:
Isadora Cadaver kaže: Pogledaj post
Tak sam i ja, do ljeta si ko nova
A kod koga ideš, kako si se odlučila za kirurga? Ja sam bila totalno neodlučna, jedno tjedan dana prije operacije sam skoro odustala od svega i htjela kod drugog doktora
odlučila sam se za operaciju jer ovo zaista ne izgleda dobro a i sama činjenica da imam abnormalnu čeljust me iritira, želim samo bit obična, imat lijep osmijeh da se moji lijepi zubići napokon istaknu i mogu ti reć da jedva čekam tu operaciju zašto to? šta je bilo?
No-brain is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 02:27   #57
Quote:
MilkaCokolada87 kaže: Pogledaj post
.. kad sam probala brzo sam odustala i uzela svoju casu sa rijetkim cokolinom
... pa misici su mi umrli xd
... blago tebi ..jos malo godisnjica .. kad bumo mi to docekali ))
... jel nosis mozda fiksni aparatic?

.. malo cu sad off ... vidim da si skorpija dan prije mene
Ma brzo će ti to proći, ja se više ni ne sjećam da sam uopće bila na kakvoj operaciji
Aparatić još nosim zato jer sam bila jedno vijeme u Njemačkoj pa nisam par mjeseci išla na kontrole, tek sam prošli tjedan bila nakon dosta dugo vremena, a inače sam ga već trebala i skinuti, valjda budem uskoro
Isadora Cadaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 02:28   #58
Quote:
No-brain kaže: Pogledaj post
odlučila sam se za operaciju jer ovo zaista ne izgleda dobro a i sama činjenica da imam abnormalnu čeljust me iritira, želim samo bit obična, imat lijep osmijeh da se moji lijepi zubići napokon istaknu i mogu ti reć da jedva čekam tu operaciju zašto to? šta je bilo?
Dvoumila sam se jako između 2 doktora, a danas nakon kontrole mi se sve više čini da sam ipak trebala odabrati onog kojeg sam sama htjela, a ne kod koga me ortodontica poslala
Isadora Cadaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 16:15   #59
Quote:
Isadora Cadaver kaže: Pogledaj post
Dvoumila sam se jako između 2 doktora, a danas nakon kontrole mi se sve više čini da sam ipak trebala odabrati onog kojeg sam sama htjela, a ne kod koga me ortodontica poslala
jel važno koji će me doktor operirat?
No-brain is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 21:14   #60
Naravno da je važno, ja sam prije toga svega proučila svima životopise i istražila ih na internetu, a tek onda se odlučila kod koga ću..... pa ne mogu ići bilo kome, hoću da ako se nešto radi da se onda to i napravi kako treba..... samo šteta što osoba koja me operirala ne razmišlja tako
Isadora Cadaver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:49.