Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2012., 08:28   #2601
Napišeš Jagodici mail gdje im objasniš što se dogodilo i u mailu moraš unjeti broj svoje narudžbe i kopirati račun s carine i napisati Jagodici koliko je to cca novaca u valuti u kojoj si plaćala
Mopsly is offline  
Old 02.06.2012., 10:56   #2602
Jel se nekako može poslat mail selleru, ali direktno na mail, ne preko one kontakt forme na ebayu?

Treba mi jer sam premašila broj poruka u 24 h pa ne mogu slati više preko kontakt forme a hitno mi treba info.

U njegovom opisu ne piše mail kolko vidim: http://myworld.ebay.co.uk/ebabyuk1/

Tnx
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Old 02.06.2012., 20:58   #2603
Eve* - ne mozes nego samo preko e bay obrasca. Osim ako si imala kakvu transakciju od tog sellera, pa mu probaj medju svojim mailovima nac njegovu adresu


Sent from my iPhone using Tapatalk
missundaztood is offline  
Old 03.06.2012., 12:59   #2604
Cure, jel znate ikoga provjerenog u Americi tko naručuje stvari koje ne šalju u Hrvatsku i onda ih proslijeđuje u Hr?
Naručila bih nešto, nemaju dostavu u Hrvatsku, i uspjela sam jedino pronaći onu stranicu http://mojshopping.com/
Ima itko kakvih iskustava s njima?
bejo is offline  
Old 03.06.2012., 16:34   #2605
Htjela sam nesto narucit sa Sigme i izbacuje mi najjeftiniji shipping 22.59$. Ajme
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Old 03.06.2012., 16:42   #2606
grozno :/ strpi se i da padne malo ovaj vrtoglavi dolar
mell256 is offline  
Old 03.06.2012., 16:48   #2607
Quote:
mell256 kaže: Pogledaj post
grozno :/ strpi se i da padne malo ovaj vrtoglavi dolar
Da dolar je koma, htjela sam uzet onaj Cleansing tool i Sigmax kanuki duo al mi je to sa shippingom 78$ i oderat ce mi carinu tek tako pa sam odustala
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Old 03.06.2012., 19:19   #2608
Quote:
missundaztood kaže: Pogledaj post
Eve* - ne mozes nego samo preko e bay obrasca. Osim ako si imala kakvu transakciju od tog sellera, pa mu probaj medju svojim mailovima nac njegovu adresu


Sent from my iPhone using Tapatalk
ja sam jucer jednom poslala preko contact seller na stranici gdje je feedback i odgovorio mi drugi dan jer preko linka na aukciji nije htjelo,valjda je iskljucio da se tamo moze slati jer previse tog prodaje pa ne stigne odg.
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Old 03.06.2012., 19:48   #2609
Thumbs up

Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Cure, jel znate ikoga provjerenog u Americi tko naručuje stvari koje ne šalju u Hrvatsku i onda ih proslijeđuje u Hr?
Naručila bih nešto, nemaju dostavu u Hrvatsku, i uspjela sam jedino pronaći onu stranicu http://mojshopping.com/
Ima itko kakvih iskustava s njima?
Ja sam imala isti problem i jedino njih našla tj. mojshopping, više sam nego zadovoljna, odlični su, komunikacija i ažurnost za svaku pohvalu. Do sad sam preko njih naručila već više stvari tako da je provjereno! Sve pohvale!
purple_girl is offline  
Old 03.06.2012., 20:11   #2610
Jel probao tko ovaj highliter s eBaya?


mell256 is offline  
Old 03.06.2012., 20:20   #2611
Quote:
purple_girl kaže: Pogledaj post
Ja sam imala isti problem i jedino njih našla tj. mojshopping, više sam nego zadovoljna, odlični su, komunikacija i ažurnost za svaku pohvalu. Do sad sam preko njih naručila već više stvari tako da je provjereno! Sve pohvale!
Hvala ti puno na odgovoru
bejo is offline  
Old 03.06.2012., 20:54   #2612
Evo da i ja pohvalim jagodicu. Stigle su mi dvije narudzbe u roku od 7 dana (ukljucujuci i vikend). Samo su me iz banke kontaktirali zbog povlacenja moje kartice jer su navodno ukradeni podaci s nje pri placanju na jagodici. Sada cekam novu karticu. Ne znam koji je nacin placanja najsigurniji?!
kanela is offline  
Old 03.06.2012., 22:12   #2613
Quote:
kanela kaže: Pogledaj post
Evo da i ja pohvalim jagodicu. Stigle su mi dvije narudzbe u roku od 7 dana (ukljucujuci i vikend). Samo su me iz banke kontaktirali zbog povlacenja moje kartice jer su navodno ukradeni podaci s nje pri placanju na jagodici. Sada cekam novu karticu. Ne znam koji je nacin placanja najsigurniji?!
Paypal je definitivno najsigurniji

edit: a ovo s jagodom je očito postalo pravilo, jer već su se neke cure žalile da su im ukrali podatke kad su plaćale karticom
bejo is offline  
Old 03.06.2012., 22:34   #2614
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Paypal je definitivno najsigurniji

edit: a ovo s jagodom je očito postalo pravilo, jer već su se neke cure žalile da su im ukrali podatke kad su plaćale karticom
To s bankom mi nije jasno, jer su povukli karticu na koju je kasnije jagodica uplatila iznos carine i tu nisu imali problema. Nisu mi htjeli objasniti zašto ju uopće povlače i daju novu.
anab789 is offline  
Old 03.06.2012., 23:00   #2615
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Cure, jel znate ikoga provjerenog u Americi tko naručuje stvari koje ne šalju u Hrvatsku i onda ih proslijeđuje u Hr?
Naručila bih nešto, nemaju dostavu u Hrvatsku, i uspjela sam jedino pronaći onu stranicu http://mojshopping.com/
Ima itko kakvih iskustava s njima?
Ja vecinu narucujem preko Lidije..
muukigirl is offline  
Old 04.06.2012., 01:28   #2616
Quote:
muukigirl kaže: Pogledaj post
Ja vecinu narucujem preko Lidije..
Znam za nju, ali bih ja uzela neke stvari iz A&F-a, a ona ne može od njih naručivati. Hvala svejedno
bejo is offline  
Old 04.06.2012., 05:37   #2617
sto? ako vidim kod sebe u ducanu mogu ti javiti.
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Old 04.06.2012., 15:05   #2618
Banka je rekla da jagodica nije zlouputrijebila moje podatke tj. brojeva kartice nego da postoji velika opasnost od strane trecih itd da ukradu podatke i ponovno upotrijebe. Ima smisla
kanela is offline  
Old 09.06.2012., 11:11   #2619
cure, imam problem s ebay-om. Na koji got link od kozmetike kliknem izbaci mi sljedeće upozorenje:
"Unfortunately, access to this particular listing or item has been blocked due to a Paris commercial court decision that bans trade of certain authentic perfumes and cosmetic products on eBay because of French selective distribution laws. eBay is appealing this ruling but is nevertheless required to enforce it. We are blocking your viewing in an effort to comply with this court decision. Regrettably, in some cases, we may prevent users from accessing items that are not within the scope of the decision because of limitations on existing technology."

Je li se to još kome događa? vidim da svi normalno stavljate linkove na kozmetiku, a meni ništa ne da otvoriti. Niti preko linkova, niti kad direktno pretražujem. Tj, pokaže mi male sličice u pretrazi, ali kad kliknem na njih izbaci mi ovo upozorenje. Dugo nisam kopala po ebay-u pa ne znam koliko to dugo traje, ali sad me totalno isfrustriralo!
__________________
Non bene pro toto libertas venditur auro
*
blizanka is offline  
Old 09.06.2012., 11:47   #2620
Jesu ovo fejkovi MILANI eyelinera?



Drugačija je ambalaža, koliko sam našla reviewe svi pišu samo o ovima:

__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:45.