Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koji vam je anticelulitni preparat dao najbolje rezultate?
. 0 0%
. 0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2009., 21:46   #5201
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
ima tu i genetika svog udijela...nekom se nakon poroda ne vide ni strije, netko cak i smrsavi, dok druge budu debele i celulitične..nije nju spasila afrodita, bez brige
ako želiš reći da nije imala strije i celulit varaš se!

imala je još od prvog poroda ali se tada nije zamarala...znaš ono došla bebica na svijet pa sve ostalo padne u drugi plan...onda je rodila drugu bebicu i pala je u depresiju ...onu postporođajnu...
nije se mogla pogledati u ogledalo i non stop je kvocala i muž je već bio na kraju živaca...upisao ju je na pilates i uz to je cijelo vrijeme koristila Afrodita gelove,kreme šta već i da vidiš rezultate i ti povjerovala
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 00:41   #5202
kakva su iskustva s avonovim cellu sculptom?ugl,ja sam tubicu potrosila za 10 dana
Akasha21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 02:29   #5203
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
Cure jel neka od vas probala ulje od Balee protiv celulita? ja ga sad koristim zajedno s gelom za tuširanje protiv celulita...
Ja.
U kombinaciji s Balea anticelulitnim peelingom. Odlicno oboje.
Meni se kod tog ulja svidja sto mi potakne cirkulaciju, bas su mi noge onak ugodno tople, a ne pece (imam osjetljivu kozu).

Quote:
EllaVanSaar kaže: Pogledaj post
upisao ju je na pilates i uz to je cijelo vrijeme koristila Afrodita gelove,kreme šta već i da vidiš rezultate i ti povjerovala
Ja vjerujem.
Pilates je cudo
(kad bih se samo natjerala ic... redovito)
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 10:37   #5204
Curke ,jel tko od vas bio na tretmanu lpg m6, ako je zanimaju me rezultati i cijena

tnx
IVA26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 16:30   #5205
Quote:
Akasha21 kaže: Pogledaj post
kakva su iskustva s avonovim cellu sculptom?ugl,ja sam tubicu potrosila za 10 dana
moje neke prijateljice koriste Avonov Clinical Trilaser Celulitte Corrector i kazu da ime je (pre)odlican ...ja sam ga koristila, kao i neke druge razvikanije i manje razvikane gelove/kreme, ali uvijek se vratim na isti poredak: 1. anticelulitna masaza, 2. anticelulitna masaza, 3. anticelulitna masaza, 4. blato s crnog mora.... a kreme (koje god) eto su ok dodatak ovome naprijed (iako ne bih rekla nista spektakularno da su doprinijele) .... iako, vidim da ovdje hvale puno onaj Collistarov nocni serum pa razmisljam da sad to uvedem u njegu, ali isto samo kao dodatak ....
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 22:37   #5206
Quote:
IVA26 kaže: Pogledaj post
Curke ,jel tko od vas bio na tretmanu lpg m6, ako je zanimaju me rezultati i cijena

tnx
Ja sam redovni štovaoc LPG-ai mogu ti reći sve najbolje - suzbije ga do kraja!!! :

Košta 300 kn po tretmanu, ali vrijedi svake lipe.

Ako nemaš puno celulita, 15 tretmana će ti biti i uvrh glave. Super je osjećaj kao da te masira 100 ruku i nakon toga su ti noge onako lakše svaka po kg [odnosno, osjećaj u nogama je lakši, da ne bi bilo zabune ] Nakon prvih par tretmana izvuče ti svo to sranje na površinu pa izgleda 100x gore. [preporučam izbjegavati pogled u tom periodu ] ali otprilike nakon mjesec dana ništa se više ne vidi (jer to nemreš ići svaki dan već svaki drugi) i nogice su ti Nakon toga je preporučljivo ići na održavanje, 2x mjesečno možda. Evo ja sam pauzirala s tim i svim kremama cijelu 2008 godinu da vidim kaj se bu desilo, i malo mi se povratilo tako da sad idem opet + idem na indoor cycling + si mažem s onom pitayom i sve je pod kontrolom, ne bi čovjek vjerovao . Inače, dosta sam pisala o ovome i kako su mi najučinkovitije bile one cellassene tabletice, ali su preskupe i čim ih prestaneš piti opet sve iznova. LPG ima doduše dugotrajniji učinak, ali opet ne i beskonačan. E da, jel netko probao ovo čudo Inneov ? Planiram kupiti, zlu netrebalo.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 23:07   #5207
[QUOTE=Crow Jane;20436352]Ja sam redovni štovaoc LPG-ai mogu ti reći sve najbolje - suzbije ga do kraja!!! :

Košta 300 kn po tretmanu, ali vrijedi svake lipe.


Uh nadam se , ja sam se narucila za utorak u 11 sati inace 15 tretmana dode 4 000 kn al imaju popust za gotovinu u periodu od 8 do 2 pa cu 15 tretmana platiti 2 000 kn. i jos ću zbrisat s posla mrak ,

javim rezultate
IVA26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 00:01   #5208
Quote:
IVA26 kaže: Pogledaj post
Uh nadam se , ja sam se narucila za utorak u 11 sati inace 15 tretmana dode 4 000 kn al imaju popust za gotovinu u periodu od 8 do 2 pa cu 15 tretmana platiti 2 000 kn. i jos ću zbrisat s posla mrak ,

javim rezultate
Ajd super
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 14:16   #5209
Cure aj bacite pogled na ovo https://www.forum.hr/showthread.php?t=447008.

Savjeti i mišljenja dobrodošla.
Opasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 14:58   #5210
Quote:
chrissy kaže: Pogledaj post
To možda vrijedi u tvom slučaju, ali generalno, to nije istina - ja celulit nisam imala prije yasmina... Imala sam, ali samo malo na bedrima, i to se vidjelo samo ako pošteno stisneš...
A sad mi se celulit vidi kad stojim, i to jako - a sve to je nastalo kad sam počela s yasminom.
U međuvremenu sam ja prestala koristiti yasmin, ali još uvijek imam podsjetnik...
ja sam isto dobila od Triquilara
nikad ga nisam imala, ni mrvicu, moja mama (u 46.) ga nema ni kad jako stisne kožu, baš nigdje, tete ga nemaju, nitko u cjeloj obitelji ga nema niti je imao, ni sa mamine ni sa tatine strane, a ja sam ga dobila skoro preko noći, šokirala sam se kad sam vidila, još sam u laganom šoku.

ne pijem više pilule, oko 4-5 mjeseci i smanjio se totalno ali je ostalo još na guzi i nikako da nestane.
nisam probala nikakve kreme, vježbam ko i uvijek, jedem zdravo, pijem puno vode i čekam

ma nek mi netko kaže da nije od pilula, cccc
mishamu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 14:53   #5211
jako zadovoljna Nuxeovim uljem za masažu Tonific Minceur. Ne obećavaju brda i doline, ali ja se uredno masiram navečer i koža mi je fino zategnuta, a bedra se lagano stanjuju.
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 20:43   #5212
@vespers - bedra se smanjuju znaci da imas manje cm u bedrima? koliko dugo se masiras?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 12:27   #5213
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
@vespers - bedra se smanjuju znaci da imas manje cm u bedrima? koliko dugo se masiras?
Iskreno, nisam se mjerila, ali vidim u zrcalo da su nekako oblikovanija i po hlacama to najbolje kuzim. Napominjem da imam isto kila. A masiram se oko dva i pol tjedna, i to samo jednom na dan jer dvaput ne stignem.
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 13:01   #5214
Pozdrav svima,

treba mi savjet
Namjeravam uloziti neke novce u anticelulitni tretman, ali se dvoumim izmedju LPG-a i klasicnih anticelulitnih masaza. Imam 23 godine (jel to prerano za takve tretmane ?). Celulit mi je khm... mekan, valjda. Vidi se par rupica na guzici, jako se primjeti kada stisnem guzicu, a imam i par jastucica neposredno ispod guzice i na jednom bedru sa strane (drugo bedro je ok ).
Sto vi mislite
bubuljica_na_nosu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 11:38   #5215
Question Adonia Leg Toner

Ima neko iskustva s dužim mazanjem Adonia Leg Toner-a?

Iako već godinama ne vjerujem u to da kreme uništavaju celulit, i sama sam podlegla marketinškoj kampanji i naručila 2+1, zajedno sa sestrom i frendicom (pa nas je koštalo 320 KN/glavi), ali dosta brzo se troši u režimu 4 mazanja dnevno, pa me zanima što se dešava nakon cca 10-15 dana.

Kod mene je zaista djelovalo nakon ne baš 9, ali recimo 12 min, celulitne rupice na dupetu i bedrima su u razmaku od nekoliko minuta posve nestale. Poprilično nevjerojatno za vidjeti. Skeptična nisam slikala prije i poslije. Već sam se vidjela kako paradiram u kratkim suknjicama i badiću uzdignute glave ovog ljeta.
Ali čudo se desilo samo nakon prvog i drugog mazanja.
Svako slijedeće mazanje efekt čuda je sve manji i manji. Valjda se razvija obrambeni mehanizam, ne da se taj celulit tako lako . Ili je to princip kako krema djeluje da bi te navukli da je zaista i koristiš 6 tjedana.
Činjenica je da se i nakon prestanka djelovanja kreme celulit nikad više nije vratio u onu inicijalnu formu. Vratio se na cca 80% od inicijalnog.

I sad bih trebala odlučiti da li da naručim još
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 14:04   #5216
laella,

ne znam kako ta krema postize efekt koji spominjes (makar na kratko da prividno umanji celulit), ali je cinjenica da ako to zaista i cini, to je nazalost samo vizualni efekt i ne rjesavas celulit niti sprecavas njegovo daljnje nastajanje, vec samo navikavas tijelo i sebe na daljnje apliciranje predmetne kreme, jer ona kao i sve druge prestaje davati efekt (koji god on bio) onog trenutka kada se prestane koristiti i vidljivost celulita se vraca (prije ili kasnije) u prvobitno stanje ..... to je bar moje razmisljanje... i, ako smijem dodati, smatram daleko ucinkovitijim uloziti (namjerno pisem uloziti, jer ulog ako dobro usmjeren uvijek nosi i zaradu/rezultate) taj novac u anticelulitne masaze i rjesavati celulit iznutra nego bacati novac na kratkotrajnu iluziju ....

btw, mozda ti je NoWa (mislim da je pod tim nickom djevojka koja je medju prvima ovdje na forumu kupilu tu cuvenu kremu) dobar sugovornik na ovu temu, jer ako se dobro sjecam ona nije imala tako "uspjesne" rezultate s istim i cini mi se da je to lijepo oslovila "porez na budale" ....
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 18:49   #5217
Masaže za mene nisu opcija zbog problema s kapilarama.
Kao ni LPG.
Niti bilo koja druga 'invazivna' opcija.
Znam također jako dobro da bih se trebala odreći slatkiša, čokolade, kave, nekih vrsta hrane, ali ja volim uživati u tim stvarima. Povremeno.
Nije da sam baš pala s Marsa.

Pročitala sam Nowin komentar, ali kako ona nije imala isto iskustvo kao ja (nakon prvih par mazanja), kao što ga uostalom nije imalo ni par cura iz moje bliže okoline, onda vjerujem da je odustala vrlo brzo i nije nastavila s primjenom. Mene zanimaju iskustva onih koji duže vremena koriste predmetni serum, a ne pretpostavke o tome što je logično ili nije, i o kakvim efektima se tu radi.
Kad je celulit u pitanju nemam uopće nekih velikih iluzija , a to sam i napisala u svom prijašnjem postu. Dakle, nisam glupa da bih uopće pomislila da bi bilo koja krema mogla uništiti celulit, i to pogotovo nakon samo nekoliko tjedana/mjeseci primjene, niti namjeravam bilo koju kremu mazati cijeli život svaki dan i na taj način robovati kozmetičkoj industriji.
Ja sam više nego zadovoljna i sa privremenim ljetnim rezultatom . Samo onda želim da taj rezultat bude vidljiv i održiv na relativno jednostavan (i meni jedini mogući) način. A mazanje jedanput dnevno (u što bi trebalo prerasti apliciranje ovog seruma) mi se ne čini prekomplicirano. Po cijeni od 320 KN za 88 ml (koji bi trebali trajati mjesec dana u modu održavanja) mi nije strašno skupo, ako je učinkovito. A na mom slučaju se pokazalo učinkovito.
Opcija je Somatoline za 399 KN sa, za mene, još uvijek upitnim rezultatom (obzirom da ga nisam osobno probala).
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 21:36   #5218
nisi napisala da imas problem s kapilarama, itd... u svakom slucaju, nitko te nije napao, a kamoli okarakterizirao glupom ili da si pala s Marsa, vec sam samo iznijela svoje misljenje pa nije bio potreban ton tvojeg posta ....

no, nebitno...ako tebi taj serum djeluje i spremna si izdvojiti potreban novac za taj efekt vizualne iluzije, samo naprijed... sretno!
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 16:43   #5219
Bok

ovako, krenula sam prije 3 tjedna u teretanu... idem 3 puta tjedno jer drugačije ne stignem zbog posla i faksa... eh sad, zanima je li neka od vas imala kakav iskustva sa teretanom i celulitom - tj je li nestalo, odnosno smanjio se ? ne koristim nikakve kreme jer sam zadnje dvije godine bacila novaca i novaca na garnier i evelin ali ne da se meni mazati s tim.
a kad sam već kod krema i kremica - koje mi možete preporučiti? mislim, pomogle su mi i ove koje sam koristila neko vrijeme ali samo bi se zagladila koža, celulita je i dalje bilo.
inače pijem yasmin već 2 i pol godine, sad sam napravila pauzu i nekako mi se čini da od kad pijem pilile celulita je više....
nina313 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 21:10   #5220
Quote:
nina313 kaže: Pogledaj post
Bok

ovako, krenula sam prije 3 tjedna u teretanu... idem 3 puta tjedno jer drugačije ne stignem zbog posla i faksa... eh sad, zanima je li neka od vas imala kakav iskustva sa teretanom i celulitom - tj je li nestalo, odnosno smanjio se ? ne koristim nikakve kreme jer sam zadnje dvije godine bacila novaca i novaca na garnier i evelin ali ne da se meni mazati s tim.
a kad sam već kod krema i kremica - koje mi možete preporučiti? mislim, pomogle su mi i ove koje sam koristila neko vrijeme ali samo bi se zagladila koža, celulita je i dalje bilo.
inače pijem yasmin već 2 i pol godine, sad sam napravila pauzu i nekako mi se čini da od kad pijem pilile celulita je više....
svakako ce ti teretana pomoci. pogledaj si na youtube imas bas anticel vjezbe za noge. oduzimaju 10ak min, a svakako vrijede. radi na spravama za gluteus i zadnju lozu. kad ti se ucvrsti misic sigurno ce ti bolje izgledati. odi i malo na traku za trcanje.
Aksiominka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:47.