Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2009., 12:34   #1
Ništa mi nije kupio za rođendan?!

Pozz svima. U vezi sam 3 godine, dečko me obožava (barem tako stalno govori) Prije tjedan dana imala sam rođendan, ali on nije NIŠTA kupio, čak ni jebenu ružu...kužim nema para za neke skupe poklone,ali barem neki mali znak pažnje bi bilo lijepo dobiti...
Nije mi jasno u čemu je problem, dali je škrt ili mu se neda šopingirat, ili mu nije stalo...
Cure sta dobivate od svojih dečkiju za poklone, sta biste napravile da vam se dečko ovako ponaša??
bacardi22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 12:39   #2
Quote:
bacardi22 kaže: Pogledaj post
Pozz svima. U vezi sam 3 godine, dečko me obožava (barem tako stalno govori) Prije tjedan dana imala sam rođendan, ali on nije NIŠTA kupio, čak ni jebenu ružu...kužim nema para za neke skupe poklone,ali barem neki mali znak pažnje bi bilo lijepo dobiti...
Nije mi jasno u čemu je problem, dali je škrt ili mu se neda šopingirat, ili mu nije stalo...
Cure sta dobivate od svojih dečkiju za poklone, sta biste napravile da vam se dečko ovako ponaša??
e ja sam zbog toga prekinula sa svojim bivsim
em mi je zaboravio rodjendan em mi nije ni jebenu ruzu donio tjedan dana nakon kad se sjetio
pa se opravdao s time da njemu rodjendani nisu bitni , ja sam rekla da meni jesu i da bi to trebao postivati
bolio ga je kurac...mene jos vise
danas funkcioniramo relativno ok kao frendovi

nema mi oprosta za takve propuste
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 12:42   #3
Quote:
bacardi22 kaže: Pogledaj post
Pozz svima. U vezi sam 3 godine, dečko me obožava (barem tako stalno govori) Prije tjedan dana imala sam rođendan, ali on nije NIŠTA kupio, čak ni jebenu ružu...kužim nema para za neke skupe poklone,ali barem neki mali znak pažnje bi bilo lijepo dobiti...
Nije mi jasno u čemu je problem, dali je škrt ili mu se neda šopingirat, ili mu nije stalo...
Cure sta dobivate od svojih dečkiju za poklone, sta biste napravile da vam se dečko ovako ponaša??

Pa, rođendan dobro posluži za neke stvari koje ne radimo svaki dan, neka fešta, akcija ili sl.,...uglavnom nekom gestom bi morao odglumiti da mu je to jako važan dan, a sad kako će to izvesti ....
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 12:44   #4
Kakvo đubre! Ostavi ga!
Eyecandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 12:52   #5
Quote:
bacardi22 kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno u čemu je problem, dali je škrt ili mu se neda šopingirat, ili mu nije stalo...
Hmmm. I ja sam škrt, i neda mi se pohoditi trgovine razne, ali mogao je izmasirati te dobro? Dobro, ne znam, možda nema obje ruke, ali te onda mogao oblizati? Okej, možda mu je isčupan jezik, ali bi stvarno bilo previše i da mu je otkinut kurac? Ako ni kurca nema, zapitaj se što radiš s njime.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 13:05   #6
Quote:
bacardi22 kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno u čemu je problem, dali je škrt ili mu se neda šopingirat, ili mu nije stalo...
tri godine si sa njim i nas pitaš je li on škrt ili možda ne voli šopingirat?

jesi mu rekla da si očekivala neki poklon?
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 13:14   #7
Ma nemoj se sekirati. Nekim ljudima se jednostavno ne da o tome razmišljati. Ja bih, npr., radije štihao u vrtu cijeli dan, nego kupovao poklone. Nikad ne znam što da kupim.
Sinbad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 13:14   #8
Quote:
bacardi22 kaže: Pogledaj post
Pozz svima. U vezi sam 3 godine, dečko me obožava (barem tako stalno govori) Prije tjedan dana imala sam rođendan, ali on nije NIŠTA kupio, čak ni jebenu ružu...kužim nema para za neke skupe poklone,ali barem neki mali znak pažnje bi bilo lijepo dobiti...
Nije mi jasno u čemu je problem, dali je škrt ili mu se neda šopingirat, ili mu nije stalo...
Ako tebi posle tri godine nije jasno, kako ce nama biti?

Dakle, kako je bilo do sad?
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 13:48   #9
normalno da sam očekivala neki poklon
Najviše mi smeta što je prva godina veze bila totalno drugačija, dobila sam poklon za godišnjicu,rođendan i božić... Kako su stvari krenule mislim da neću dobit ništa ni za božić...stalno govori da nema para, ali redovito je po cugama i pljugama s frendovima..
Volim druge darivat,ali volim dobit i nešto za uzvrat. Osjećam se kao budala, jer sam mu već kupila poklon za božić (početkom 11.mj...)... ako ništa nedobim, ne samo da mu neću dati poklon nego će dobit peeedalu
bacardi22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 13:53   #10
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
jesi mu rekla da si očekivala neki poklon?
Da ko molim te ne ocekuje poklon za rodendan?


Quote:
lilly53 kaže: Pogledaj post
Ako tebi posle tri godine nije jasno, kako ce nama biti?
Bas

Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
nema mi oprosta za takve propuste
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 14:09   #11
Quote:
bacardi22 kaže: Pogledaj post
normalno da sam očekivala neki poklon
Najviše mi smeta što je prva godina veze bila totalno drugačija, dobila sam poklon za godišnjicu,rođendan i božić... Kako su stvari krenule mislim da neću dobit ništa ni za božić...stalno govori da nema para, ali redovito je po cugama i pljugama s frendovima..
Volim druge darivat,ali volim dobit i nešto za uzvrat. Osjećam se kao budala, jer sam mu već kupila poklon za božić (početkom 11.mj...)... ako ništa nedobim, ne samo da mu neću dati poklon nego će dobit peeedalu
meni je u svemu ovom fascinantno da ste tri godine zajedno a ti moras nagadjati umjesto da porazgovarate o tome..

i jos fascinantnije da mu nakon 3 godine veze nisi mogla reci da si razocarana sto ti nista nije kupio, napravio, priredio....sto god....
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 14:09   #12
Quote:
Sinbad kaže: Pogledaj post
Ma nemoj se sekirati. Nekim ljudima se jednostavno ne da o tome razmišljati. Ja bih, npr., radije štihao u vrtu cijeli dan, nego kupovao poklone. Nikad ne znam što da kupim.
je, ovako govore škrte, samožive lijene guzičetine. Kao što je i ovaj iz prvoga posta.
Jebote, pa ako ne znaš što da kupiš (kakti, ne zna, jel ) onda lijepo PITAJ, pa ćeš znat'.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 14:11   #13
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
je, ovako govore škrte, samožive lijene guzičetine. Kao što je i ovaj iz prvoga posta.
Jebote, pa ako ne znaš što da kupiš (kakti, ne zna, jel ) onda lijepo PITAJ, pa ćeš znat'.
ne mora cak ni pitati...dovoljno je da slusa....
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 14:17   #14
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
je, ovako govore škrte, samožive lijene guzičetine. Kao što je i ovaj iz prvoga posta.
Jebote, pa ako ne znaš što da kupiš (kakti, ne zna, jel ) onda lijepo PITAJ, pa ćeš znat'.
E, sad i ti isto. Vraga bi dobio smisleni odgovor direktnim pitanjem. To baš nije ni običaj pitati.
Sinbad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 14:19   #15
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
je, ovako govore škrte, samožive lijene guzičetine. Kao što je i ovaj iz prvoga posta.
Jebote, pa ako ne znaš što da kupiš (kakti, ne zna, jel ) onda lijepo PITAJ, pa ćeš znat'.
Kako lijen, pa rekao je da bi štihao cijeli dan?

I ne kaže se "Jebote, pa ako ne znaš što da kupiš..." nego "Jebote, pa ako ne znaš što kupiti...".
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 14:22   #16
Quote:
Sinbad kaže: Pogledaj post
E, sad i ti isto. Vraga bi dobio smisleni odgovor direktnim pitanjem. To baš nije ni običaj pitati.
kako ne, mi smo udaljeni..
pricamo po pola sata dnevno pa opet zna moje zelje generalno..
i bez problema bi mi uvijek mogao odabrati poklon.....

ili napraviti nesto ili osmisliti vecer samo za mene....
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 14:22   #17
Quote:
Sinbad kaže: Pogledaj post
E, sad i ti isto. Vraga bi dobio smisleni odgovor direktnim pitanjem. To baš nije ni običaj pitati.
škrta guzica a jadna ta isto. ako postoji naravno.

daj Vrrrlet, ne drami.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 14:24   #18
Quote:
bacardi22 kaže: Pogledaj post
normalno da sam očekivala neki poklon
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Da ko molim te ne ocekuje poklon za rodendan?
nisam pitala je li poklon očekivan, nego je li to rečeno dragom njenom evo, ovako ko što mali đava kaže:

Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
i jos fascinantnije da mu nakon 3 godine veze nisi mogla reci da si razocarana sto ti nista nije kupio, napravio, priredio....sto god....
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 14:29   #19
Quote:
Sinbad kaže: Pogledaj post
E, sad i ti isto. Vraga bi dobio smisleni odgovor direktnim pitanjem. To baš nije ni običaj pitati.
Po ovom ispada da su zene retardirane jer na jednostavno pitanje primjerice: ''Sto bi ti htjela da ti kupim za rodendan?'' nisu u stanu dati - smisleni odgovor.
Uostalom ako si s nekim tri godine pa valjda bi trebao znati nekakve preferencije istog i moc nac neku sitnicu za dat mu.
A kao sto rekose ljudi ako nisi u stanju - pitas.


Quote:
glora's bastard kaže:
nisam pitala je li poklon očekivan, nego je li to rečeno dragom njenom
Moj bed
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 14:30   #20
Quote:
bacardi22 kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno u čemu je problem, dali je škrt ili mu se neda šopingirat, ili mu nije stalo...
4. opcija; Zaboravio je
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.