Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2006., 02:25   #1
haljina za svadbu

imam jednu svadbu u ljeto i vec su me svi pitali dal sam kupila haljinu.nekak mi je bedasto vec sada traziti kiklju za ljeto...medutim,dala sam se u potragu za necim mada jos nisam uocila nista slicno mojoj zamisli.dobre haljine su poprilicno skupe ovdje,pa zato namjeravam kupiti nesto sto necu samo nositi jedanputa nego za vise prigoda.u igri su dvije klajdice;crna-svila ili saten od cica na dole(do koljena)a dio oko cica-cipka na bretelice.za to imam super sandale sa visokom petom u zlatno/pjescanom tonu sa minimalnim brojem remenja-jedan preko prstiju i jedan kaj se veze oko gleznja,a kopca je u strasu,iznad gleznja onak.i naravno-neka egzoticna narukvica koja se fura iznad lakte u zlatnom tonu.
a druga opcija je-koraljna haljina...slicnog kroja kao gore opisana,ali ne mora biti svila...sa srebrnim sandalama i srebrnim nakitom,ili pak koraljnim.ima u obje boje ali nema dizajna koji ja volim...cak su mi rekli da si u zagrebu pogledam,makar su tamo cijene duple.kaj vi cure mislite?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 02:45   #2
u ovome sto si opisala ova prva opcija mi je bolja.
a i little black dress ces uvijek lakse moci ponovo iskoristiti.
__________________
If I show you the roses, will you follow?
broken is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 03:46   #3
i meni je to broj jedan opcija,ali puno njih veli da je to uobicajeno a posto je svadba u ljeto kad sam jako crna,koraljno bi mi bilo super isto.ja obozavam koraljno ali nekak za svadbu mi je prva kombinacija puno vise.kad naletim na sliku onoga o cemu pricam-ili bar priblizno-pokazat cu vam.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 03:54   #4
Pa posto to neces nositi samo za svadbu definitivno prva opcija, crno je za sve i svugdje...a tebi kao lijepo osuncanoj vjerojatno lijepo i stoji... Monotoniju izvuces tim ne znam tasnom sandalama ili mozda nekim dobrim nakitom (eto ta tvoja narukvica mi izgleda super). Sa srecom izbor...
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 03:55   #5
evo-ova haljina mi je prekrasna-tocno ovakav gornji dio-cipkast,no ispod ove pasice bi htjela da je umjesto ovako sarenog,samo crni sifon..inace dizajn isti.
jako cool,kaj mislis?

ili
http://store.nordstrom.com/popup/pro...hiffon%20Dress

sva crna ali ista ko ova-da nadem-odma bi je kupila.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 04:11   #6
Meni se svidja, lijepa je definitivno bi bila moj izbor
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 09:39   #7
meni je crna preteška za veselu prigodu kao što je svadba
a i tako jednostavan i čist kroj zahtjeva više boje od jednostavno crne
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 10:44   #8
meni je ova na slici bas dobra
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 12:02   #9
Ja idem na jednu svadbu u 7mj. Odabrala sam ovo, samo preko ide lagana pašmina a ne ovo s volančićima. Sviđa mi se jer mogu obuć i nakon svadbe. Jedino nisam sigurna dal da ostavima da bude suknja ili da dan napraviti da budu široke svilene hlače. Kaj mislite?

Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 12:18   #10
suknja
a obleka mi je i boja i kroj
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 12:22   #11
Quote:
katrin kaže:
suknja
a obleka mi je i boja i kroj
ja bi napravila siroke hlace jer ovako iako ljepo cini mi se klasicno a sa hlacama mi se cini nekako drukcije, rijedje vidjeno ali u svakom slucaju ljepa robica
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 12:28   #12
Evo ja bila na svadbi u proslu subotu i nitko od zenskih nije nosia hlace, sve su to bile suknje razlicitih duzina, iako se meni svida ideja sirokih hlaca.
 
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 12:29   #13
A ova haljina od Afro mi se svida bas takva kakva je, da je bar meni bilo nac takvo nesto .
 
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 12:37   #14
Quote:
katrin kaže:
suknja
a obleka mi je i boja i kroj

Fala

Haljina je inače od Valentina. Zna čovjek šta dela


p.s. cijena? sitnica - oko 10 000 ojra
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 12:40   #15
Quote:
katrin kaže:
suknja

Quote:
hana kaže:
ja bi napravila siroke hlace
Cure, nikakva korist od vas
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 13:04   #16
ostajem pri ideji za suknju, ipak mi je suknja vise fensi smensi
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 13:07   #17
Svilene hlače u 7. mjesecu? Bit će sažvakane prije nego svadba i počne.

Za ljeto je opcija suknja/haljina (manje je vruće) i materijal koji se ne gužva.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 14:24   #18
Quote:
Cats kaže:
Svilene hlače u 7. mjesecu? Bit će sažvakane prije nego svadba i počne.

Za ljeto je opcija suknja/haljina (manje je vruće) i materijal koji se ne gužva.
a jednako ce joj se zguzvat ta Valentino "odjeca" bilo da su hlace ili suknja, ne kuzim kako mislis da ce joj se ko suknja manje guzvat nego ko hlace?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 01:25   #19
Quote:
enigma kaže:
A ova haljina od Afro mi se svida bas takva kakva je, da je bar meni bilo nac takvo nesto .
ma lijepa je za 7 mjesec,medutim,takve furam za svaki dan...tj tog tipa.zato bas i bi nesto malko svecanije,a crno mi je za sve prigode zgodno.nego-ove mi se isto dopadaju;

(http://store.nordstrom.com/popup/pro...Jersey%20Dress)


(http://store.nordstrom.com/popup/pro...20Lace%20Dress)
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 01:38   #20
ova mi je jednostavna i jako classy,bas za takve prigode.

ili http://store.nordstrom.com/popup/pro...Sheath%20Dress

i ova je moj tip
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:45.