Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2012., 12:52   #1201
Quote:
tajana21 kaže: Pogledaj post
Meni je oronazol pomogao.Pet dana sam se mazala i gotovo.To je bilo prije par godina,nije se više vratila
Koliko dugo se mažeš? Inače se brzo vide rezultati.
Si sigurna da si imala pitirijazu?mislim da ti je tako brzo prosla,pet pranja Oronazolom..ljudi je ljece mjesecima,godinama
Ja se kupam u Oronazolu nekih 10 dana,sad svako drugu noc,pa cu svako trecu...mazem Lamisil kremu i nista.Ok,barem se ne siri,nadam se...imam neke sitne sitne tockice po dekolteu,to jos ne znam sta mi je,jer mi je dermatolog na godisnjem.
Rezultati ti se brzo vidjeli tipa povukle se fleke?meni su jos bijele jer ta gljivica je pojela pigment,koji s enece tako brzo vratiti...
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 13:33   #1202
Quote:
Samantha kaže: Pogledaj post
Si sigurna da si imala pitirijazu?mislim da ti je tako brzo prosla,pet pranja Oronazolom..ljudi je ljece mjesecima,godinama
Ja se kupam u Oronazolu nekih 10 dana,sad svako drugu noc,pa cu svako trecu...mazem Lamisil kremu i nista.Ok,barem se ne siri,nadam se...imam neke sitne sitne tockice po dekolteu,to jos ne znam sta mi je,jer mi je dermatolog na godisnjem.
Rezultati ti se brzo vidjeli tipa povukle se fleke?meni su jos bijele jer ta gljivica je pojela pigment,koji s enece tako brzo vratiti...
Sigurna sam,jedino ako je darmatologica pogriješila,a ne bi trebala,jedna je od najboljih u Zg.
Ja sam imala drugačiju proceduru,namažem Oronazolom pa držim 15-tak min i onda isperem.Tako ujutro i navečer.Za pet dana sve nestalo.
I ja sam imala bijele fleke ali sve se vratilo u normalu.

Je li ti dermatolog rekao da se svaki drugi dan kupaš?
Možda da probaš ovako kao i ja?
tajana21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 13:40   #1203
da da dermatolog mi rekao tako,al probat cu ovako kao i ti
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 10:45   #1204
spremam se na kupnju apivita seruma, čitala sam ovdje na serumima da nekako najviše hvale radience, onaj zeleni, a opet se mislim da li bi za moju zrelu kožu 40.g, bio on ili ipak onaj anti wrinkle...ima li koja od vas iskustva s apivitom, tako mi je koža suha i neelastična...inače koristim dr hauschku već godinama, izgleda da mi treba malo potpore...imate li kakav prijedlog
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 16:32   #1205
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Ja rolam sa 0.5 mm, serumiram se, hidratiziram...

Sad sam si uzela i roller od 1 mm

Lice fantastično. Kombinacije Apivita seruma Radiance ujutro i Genifique navečer
ja sam kupila roller za tijelo od 1,5mm. ali to strašno boli
ne znam hoću li ga moći koristiti...čak ni ne pritišćem.
__________________
Oh well, whatever, nevermind
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 21:56   #1206
Nedavno sam vidjela naziv ove teme na Forumu, ali mi nije palo na pamet otvarati je jer zrela kože je kod osoba 50+... Sasvim slučajno, otvorim ja temu i imam šta za vidjeti na prvoj stranici... "curice" od 23 godine
Ja imam 36 godina; do prije 3-4 godine valjda nisam niti jednom pomislila na bore... a onda sam se jednog jutra probudila, pogledala se u ogledalo i vidjela zrelu ženu punu bora i obješenog lica!
Cijeli život se mažem kremicama, doduše, ne preskupima... zadnjih 5 godina isključivo prirodnom kozmetikom napravljenoj prema mojem tipu kože. Ali kao što ste već rekle, genetika i način života (cigareta, alkohol, premalo sna, stres, loša prehrana i premalo vode) su učinili svoje.
Što se tiče krema, ne vjerujem da ijedna može poboljšati stanje (eventualno samo malo usporiti boranje, ako i to). Na kozmetički tretman (radiofrekvencija, mikrodermoabrazija, mezoretapija, masaža lica...) odem tu i tamo, ali nisam primijetila poboljšanje, samo bacanja para
Ono što me sad zanima su filleri hijaluronom... dal je koja od vas probala, gdje, koliko traje...? Ili nešto slično?
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 10:04   #1207
Quote:
nicole76 kaže: Pogledaj post
pogledala se u ogledalo i vidjela zrelu ženu punu bora i obješenog lica!
:

ajde nemoj pretjerivati, ipak imas samo 30 i nesto

ne znam za filere, frendica se nesto premisljala i raspitivala i samo ti iz njenog iskustva mogu reci da ides plasticaru, a ne dermatologu, okulisti, zubaru... i tko sve vec radi sa tim cudima.


meni se za opusten tonus najbolje pokazala masaza, ne ona profi na koju odes svake prestupne, nego kucna svakodnevna
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 21:34   #1208
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post

ajde nemoj pretjerivati, ipak imas samo 30 i nesto
Ipak sam bliže 40-oj
Ma naravno, pretjerujem, ali čak i ne puno. Mislim da izgledam najlošije od svih svojih prijateljica vršnjakinja
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
ne znam za filere, frendica se nesto premisljala i raspitivala i samo ti iz njenog iskustva mogu reci da ides plasticaru, a ne dermatologu, okulisti, zubaru... i tko sve vec radi sa tim cudima.
meni se za opusten tonus najbolje pokazala masaza, ne ona profi na koju odes svake prestupne, nego kucna svakodnevna
Fakat, te filere svi ubrizgavaju, točno kak si nabrojala
Meni je jedna frendica njima punila bore oko usta (kod oftalmologa!!! ), ispalo je relativno dobro iako ja baš i nisam kužila da ona ima neke strašne bore no očito su nju smetale kao što mene smetaju one oko očiju Dal ima netko iskustva s punjenjem tih bora (dakle, oko očiju)?
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 19:36   #1209
Mislim da ste sve jako mlade i opterećene, ako hoćete imati lijepo lice, nađite kremu koja vam odgovara, koju će koža upiti sa zahvalnošću, i masirajte dobro lice pri svakom nanošenju kreme da održite tonus.....skidanje šminke obavezno!!! Ne opterećujte se imenima i cijenama krema, krema koj vama odgovara je za vas najbolja na svijetu, i nijednu kremi nećete moći koristiti cijelog života. Što se tiče krema za zrelu kožu, strpite se do 45 ili 50 godine. Ovo su savjeti jedne dobronamjerne šezdesetogodišnjakinje koja još uvijek nema puno bora, bez ubrizgavanja, filera i sl.. Bore koje imam volim zato što mi daju osobitost i što su samo moje!
enca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 12:35   #1210
drage moje forumasice koje traze RETIN a povukli su sa trzista sada ima zamjena i zove se AIROL
nili is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 15:55   #1211
cure trebam preporuku, naime napokon sam nagovorila mamu da posveti malo vise paznje kremama za lice. ima 45 godina. treba mi preporuka za dnevnu kremu, ne komedogenu u iznosu oko 100 kn (ne zeli dat vise,ali necu je previse gnjavit i ovo je napredak za nju ). kaj mislite, kakve su preporuke, koja bi bila najbolja a da odgovara ovom opisu?
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 14:43   #1212
Quote:
supergirl1 kaže: Pogledaj post
spremam se na kupnju apivita seruma, čitala sam ovdje na serumima da nekako najviše hvale radience, onaj zeleni, a opet se mislim da li bi za moju zrelu kožu 40.g, bio on ili ipak onaj anti wrinkle...ima li koja od vas iskustva s apivitom, tako mi je koža suha i neelastična...inače koristim dr hauschku već godinama, izgleda da mi treba malo potpore...imate li kakav prijedlog
Ja sam se dvoumila između apivitinog zelenog i crvenog, pa sam ipak naručila crveni. Nije još stigao da bi znala nešto više o njemu koliko i kako djeluje, al uzdam se u preporuke s foruma. Nisam uzela zeleni jer crveni mislim iskombinirat sa SVR Hyracid 20 (serumom/kremom). Ona ima 20% vitamina c, što je sigurno puno više nego što ga ima zeleni. A crveni će mi nadogradit s ostalim sastojcima. Eto to je neka moja kombinacija. A zrela i ja...pa ti možda pomogne.
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 15:59   #1213
ja sam u međuvremenu potrošila dva zelena, jedan vichy i upravo sam na iznimnom serumu i čekam smeđi i crveni da mi stigne iz grčke...šta reći, zeleni je čisto ok, zagladi lice nekako, ali nakon prvih par nanošenja stalno čekaš opet isti feeling i ništa, hidratizirao je, osjetim da mi je koža bolja na dodir, mekša, ali da mi je zagladio koju boru, nije...vichy je kao i afroditin nekako ljepljiv na licu i ništa od njega za mene, a iznimni serum mi je dosta dobar, možda čak odličan, ali nisam još ni na pola bočice
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 18:49   #1214
Koža se zasiti c vitamina nakon par tjedana, pa je dobro napraviti pauzu od korištenja. Zato ti je izostao ponovni efekt kod zelenog. Napravi pauzu, pa opet.A što se tiče bora, niti jedan ih neće zagladit već jednom kad se stvore, ali će popravit stanje kože, pa i one izgledaju blaže. Inače, ja se ne opterećujem da li je krema za "zrelu" kožu ili nije, koristim u ciklusima ono što mi koži paše. Zimi sam na kremicama sa retinolom i aha, uz obaveznu hidrataciju i spf bez obzira na vrijeme. Sad ću kuru c vitamina i vitaminskog seruma, a ljeti samo hidratacija. U jesen opet c vitamin i tako u krug.
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 19:11   #1215
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
cure trebam preporuku, naime napokon sam nagovorila mamu da posveti malo vise paznje kremama za lice. ima 45 godina. treba mi preporuka za dnevnu kremu, ne komedogenu u iznosu oko 100 kn (ne zeli dat vise,ali necu je previse gnjavit i ovo je napredak za nju ). kaj mislite, kakve su preporuke, koja bi bila najbolja a da odgovara ovom opisu?
Yves Rocher krema za osjetljivu kožu. Hidratantna- odlična, ja sam do sada već kupila 7-8 bočica. Može i za oči. Cijena oko 70 kuna. I ja bi ti mogla biti mama!
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 11:57   #1216
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Yves Rocher krema za osjetljivu kožu. Hidratantna- odlična, ja sam do sada već kupila 7-8 bočica. Može i za oči. Cijena oko 70 kuna. I ja bi ti mogla biti mama!
mogla bi da si me rodila sa 20
mislis na ovu?

ako je ta neznam kolko ce joj se svidjet jer zeli nesto da djeluje i na bore..
inace ja imam tu okoocnu i ok mi je..

razmisljala sam mozda o afroditi

ili ako imas jos kakvih prijedloga samo pucaj
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 21:39   #1217
avon accolade noćna krema je odlična, a dnevnu sam koristila davno još dok su imali ono staro pakovanje i nije mi bila loša ali ja sam tada imala jako masnu kožu pa sam je prestala koristiti ( a i tako skoro ni jednu dnevnu ne kupujem 2x jer uvijek iziđu neke nove koje moram isprobat )
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 21:46   #1218
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
mogla bi da si me rodila sa 20
mislis na ovu?

ako je ta neznam kolko ce joj se svidjet jer zeli nesto da djeluje i na bore..
inace ja imam tu okoocnu i ok mi je..

razmisljala sam mozda o afroditi

ili ako imas jos kakvih prijedloga samo pucaj
afrodita je super, ali ja imam 30, a nemam puno bora, pa ne znam koliko će bit učinkovita za malo stariju kožu od moje. možda nešto drugo od afrodite ... edit: pogledala sam, u liniji proizvoda za njegu kod kuće, natural lift je najjače što afrodita ima protiv bora.
santana333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 22:03   #1219
Je li neka od vas možda koristila što od Nikel krema ili seruma?
-annaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 01:17   #1220
imam nikel za oko očiju i usta, masnjikava je, što ja volim a da nešto radi ne primjećujem...doduše nisam ni kod hauschke primjećivala, a duplo je skuplja, pa sam malo na ovoj
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:22.