Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2004., 14:47   #61
Quote:
Rea kaže:
u Konzumu imaju graham, ja sam s tim pravila i super je, pomiješam malo sa žitaricama i nekim sjemenkama, inače mislim da je najbolji izbor u nekoj od makrobiotičkih trgovina
u kojim makrobiotickim trgovinama? vidim da si iz Os, pa gdje kupujes?
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 16:14   #62
još nigdje, tek sam kupila pekač, obavijestit ću te ako nešto nađem
__________________
Rea
Rea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2004., 09:34   #63
Tigrice,

u Billi je graham oko 4 kn, a integralno 6.

Hm,

kad izvadiš kruh zamotaj ga u vlažnu krpu i drži desetak minuta da kora omekša
__________________
Rea
Rea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2004., 10:10   #64
Quote:
Rea kaže:
Tigrice,

u Billi je graham oko 4 kn, a integralno 6.

Hm,

kad izvadiš kruh zamotaj ga u vlažnu krpu i drži desetak minuta da kora omekša
Hvala!
Ima i u Konzumu integralnog, ali ne u svakom, (onaj u Superu) za oko 4,50-5 kn,... a u drugima ima dobar izbor sjemenki,lan, sezam...
Da, nakon pecenja, zamotam ga u krpu, ali suhu, i u vrecicu. I dobar je, vec sam napravila drugi puta od integralnog i super je ispao, drugi puta cu eksperimentirati malo s sjemenkama...
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 13:01   #65
kupila istinabog onaj jeftini po 250 kn. probala sam jucer ispeci integralni i nije tako los ali znam da moze biti i bolji.
ali pecenje traje 3,5 sata
energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2005., 00:25   #66
ja stavim na program 7, kad završi okrenem na program 12 i pečem još malo dok ne potamni koliko želim, sve skupa traje najviše 2 sata
__________________
Rea
Rea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2005., 15:16   #67
mama je dobila pekac za kruh (ne jeftini) radila sam u nedilju kruh, sa nekim brasnom u kojem vec sve ima, samo sam trebala dodat vode. upalila program i izasla je savrseno ukusna struca kruva! malo me nervira oblik kruha, ali nemoze bas sve bit savrseno. sutra idem doma pa cu radit kruv za tost
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2005., 15:50   #68
dobila i ja to čudo. malo mi je kora kruha pretvrda, sve ostalo ok.
sad ne znam kako da dobijem mekšu koru?
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2005., 18:05   #69
meni kora ispadne premekana
energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2005., 17:48   #70
nisam radila kruv za tost, nego integralni sa maslinama- stvarno je dobar!!!! ja sam odusevljene ovim cudom
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2005., 06:51   #71
Dobro vece drage moje.
Javljam se iz Canade.
Otisla sam gore prije deset godina ,a tada kod nas nije bilo kupiti pekac kruha.
Kada sam doselila cula sam za neku spravu koja mijesi kruh i pece i bilo mi je nevjerovatno da to postoji.
Prvi put sam to vidjela kod prijateljice.
Kod nas se to zove "Robot bulangerie".
Nisam mogla odoliti, kupila sam ga, kostao je oko 100$ Canadskih.
Uz robot sam dobila video kasetu i prospekt.
Postoje dvije mogucnosti, sporije, koje traje oko 3,5o sata i tada se stavlja samo jedna mala kasikica kvasca i druga mogucnost, brzo ili "Rapid", od 1,5o minuta i stavlja se 3 kasikice kvasca.
Posto ne volim kruh sa mnogo kvasca, koristim ovaj sporiji proces.
Ne znam kako to kod vas funkcionise, ali mnoge nase zene ga kupuju i odusevljene su.
Vrlo vazno je da stavite tacnu mjeru brasna. Ja imam mjericu i brzo sam nadosla da je puna mjerica brasna potrebno, znam vise napamet koliko vode, dodam jednu ipo kasikicu soli, jednu malu kasikicu secera,1 ipo kasiku veliku margarina (ili mlijeka u prahu), obicno stavljam margarin, i jednu kasikicu kvasca.
Kruh je fantastican, dobro pecen, korica nikada nije bila tvrda.
Moze se programirati da bude bolje pecen ili srednje.
To su moja iskustva.
Ujedno da vam kazem da mi je to najdrazi aparat u kuhinji.
Pozdrav iz daleke Canade.
ninam is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2005., 18:36   #72
Imam pekac iz Metroa.Nije mi nis posebno.Mala kolicina kruha,obicno pecem za vikend kad se nade nas 15.I svima je puno bolji rucno mjesan kruh od onog iz pekaca.Mozda i zbot toga jer sam izgubila upute
Maree is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2005., 09:47   #73
uspjela sam,kruh je ispao savrsen
energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2005., 01:22   #74
Zdravo društvo, dugo me nije bilo. Komp je bio u kvaru. Kad pečete kruh, pazite da vam ne prodre hladni zrak (pri otvaranju vrata kuhinje ili slično) jer tada kruh splasne. Sretno!!!
jaccomini is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2005., 09:53   #75
mala razmena iskustva.
probala sam svjezi kvasac,suhi di-go ali mi je najbolji suhi dr.oetkerov kvasac.kruhic se fino digne,ne upadne a kvasac se uopce ne osjeti.
energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2005., 14:45   #76
ma tako je jednostavno napraviti kruh koji normalno zamijesiš i pečeš u pećnici. traje malo duže jer čekaš da se digne ali konkretnog posla imaš ukupno 10 minuta. savršen je, možeš kombinirati što god hoćeš i drži se 5 dana bez problema. znači, napraviš za vikend i uživaš barem pola tjedna. ovi pekači mi se čine samo kao još jedna nepotrebna stvarčica koja samo zauzima mjesto u većinom premalim kuhinjama. ali to je samo moje osobno mišljenje
Hellgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2005., 22:36   #77
jel netko u tom cudu pokusao praviti pekmez? jer piše tamo u uputama a i trgovkinja mi je to par puta ljubazno prispomenula da i to može
usput , čudo ima moja mama, ona je prezadovoljna njime, koru kruha omekša, kako je već netko gore napisao, tako da ga stavi u mokru krpu neko vrijeme
__________________
majstorica
majstorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 18:43   #78
Aparat za pečenje kruha?

Kako je kruh u pekari mrsno skup, a šupalj ko zrak palo mi na pamet da kupim onu aparaturu za mijesenje&pečenje kruha pošto žena ne želi ni pod razno da ga mijesi i peče svaki dan (eto kakvi su došli dani i žene skupa s njima ).

Ima li tko kakva iskustva s ovim čudom od tehnike?
Zavelim is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2005., 10:56   #79
Kruh ti je skup, a stroj za mješanje nije
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2005., 13:25   #80
Kruh je 6.50Knx2 svaki dan. što iznosi 390Kn misečno. Vidio sam stroj za kojih 250Kn. U ona dva šugava kruva što mi daju ne stane ni kilo brašna koje košta oko 2.90Kn. Nek je kvasac i struja još 1.10 toliko kruha me dođe 4Kn po danu što ispadne 120Kn na misec. Dakle ispadne da sam aparat isplatio već za misec dana. Daljnja godišnja ušteda je najmanje 2500Kn.

Zašto pekarima dati 2500 kuna u džep za bezvezni kruv.
Zavelim is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.