Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2005., 19:48   #1
Unhappy Problem s mackom

Daklem, imam 2 mace: jednu crnu i jednu bijelu.

Crna je fenomenalna - na nju imam jedino primjedbu da me u 5 ujutro budi rapidnim trcanjem lijevo-desno po stanu dok joj ne dam jelo.

Medjutim, bijeli mi radi probleme. Borbe izmedju njega i mene traju vec pune 2 i pol godine.

On vec ima 3 godine, ali nikako da se smiri: prvo smo imali ratove oko toga gdje ce kenjati (trebalo mi je 4 i pol mjeseca da ga naviknem na pijesak), onda je bilo ratova oko skakanja na video (pri cemu bi video zavrsio na podu), te jos nekoliko sitnih stvari. Ali nikako da ga naviknem da mi PRESTANE REZATI PLAHTE U TRAKE.

Zavuce se, recimo, ispod deke ili plahte da spava i onda tamo gdje je legao, pandzama ili zubima napravi rupu u plahti.

Bilanca od 4 unistene plahte mi se sve manje svidja i pri svakom tom putu se sve vise suzdrzavam da ga ne bacim na cestu ili da ga prebijem k'o vola u kupusu.

Jel' ima netko kakakv savjet kako da ga oducim od tog sranja?

E, da, dodatni problem: kreten je GLUH, ne cuje nista. Tako da nema auditivnih upozorenje, iskljucivo moraju biti fizicka.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2005., 19:51   #2
Jel kastriran mačak?
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2005., 19:51   #3
Pištolj na vodu ili bilo kakva štrcaljka djeluje jako pedagoški na neodgojene mačke....a može biti i zabavno
Jegulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2005., 19:54   #4
Quote:
pumpkin pie kaže:
Jel kastriran mačak?
Jes.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2005., 19:57   #5
Quote:
Jegulja kaže:
Pištolj na vodu ili bilo kakva štrcaljka djeluje jako pedagoški na neodgojene mačke....a može biti i zabavno
Zaboravi.

Problem je dvostruki:

a) Moram ga uhvatiti u trenutku dok to radi, sto je JAKO TESKO.

Pizda, naime, jako dobro zna da to nije O.K., jer to nije napravila NIKAD dok sam ja bio u kuci (ili budan).

b) Smrad obozava vodu. Kao manje mace je skakao meni u kadu i kupao se sa mnom (ovo ne lazem, kunem se svime sto mi je sveto). Jos dan danas, kad se tusiram ili kupam, on se penje na rub kade i umiljava mi se. Ja ga pomilujem MOKROM rukom - njega to ne jebe ni 2%.

Tako da voda otpada.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2005., 19:57   #6
Re: Problem s mackom

Quote:
Baron Samedi kaže:

E, da, dodatni problem: kreten je GLUH, ne cuje nista. Tako da nema auditivnih upozorenje, iskljucivo moraju biti fizicka.
Jesi siguran da je gluh?
Naime, ja imam cucka koja je povremeno gluha, npr. kad ide prema nečem smrdljivom u što će se uvaljat, ništa me ne čuje.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2005., 19:59   #7
Re: Re: Problem s mackom

Quote:
Blaise kaže:
Jesi siguran da je gluh?
Naime, ja imam cucka koja je povremeno gluha, npr. kad ide prema nečem smrdljivom u što će se uvaljat, ništa me ne čuje.
Saugam pored njega, dok spava.

I kad kazem pored njega, to znaci da prodjem sa saugerom na 2 cm od njega, i on ne dize glavu.

Jednom sam mu se za probu zaderao u usi, naglo, dok je spavao.

MRDNUO nije. Uhom nije trznuo.

I veterinar je napravio probe i zakljucio da je gluh.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2005., 20:05   #8
Re: Re: Re: Problem s mackom

Quote:
Baron Samedi kaže:
Saugam pored njega, dok spava.

I kad kazem pored njega, to znaci da prodjem sa saugerom na 2 cm od njega, i on ne dize glavu.

Jednom sam mu se za probu zaderao u usi, naglo, dok je spavao.

MRDNUO nije. Uhom nije trznuo.

I veterinar je napravio probe i zakljucio da je gluh.
Moguće da je gluh, ali ja svejedno ne isključujem mogućnost da on vas sve zayebava.


Možda možeš napravit nešto da mu podmetneš plahtu koju će moći (smjeti) trgati. A da mačak ne skuži, što je jako, jako teško.
On će možda pristati na zamjenu.

Inače, znam za x primjera kad naši prijatelji poštuju zabrane sve dok je netko doma, ono: ne na kauč, ne na tepih, ne u sudoper...
Ali, kad ostanu sami, moraju probat pa šta košta da košta.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2005., 20:14   #9
Re: Re: Re: Re: Problem s mackom

Quote:
Blaise kaže:
Možda možeš napravit nešto da mu podmetneš plahtu koju će moći (smjeti) trgati. A da mačak ne skuži, što je jako, jako teško.
On će možda pristati na zamjenu.
Iskreno, strah me toga. Razmisljao sam o tome, ali me trta: sto ako zakljuci da su SVE plahte za trganje?

Evo, prvo je ostrio pandze gdje god je stigao. Onda, napokon, poceo ih je ostriti na nogarima od TV-a, koji su obicno, izbruseno drvo, s daskom.

NITKO SRETNIJI OD MENE, kad ih je tamo poceo ostriti.

Ja im oboje sisam pandze (imam posebne skare za to) i STVARNO ne znam kako je zaklao zadnju plahtu (s kojim jebenim pandzama, kad ih nema?), ali svejedno - bojim se tog supstituta.

Ima on vec jednu jutenu vrecu s kojom se igrao.

Ali sad uopce ne obraca paznju na nju.

Nadam se da ce uskoro zaboraviti na ovako nesto. Sad se to, kao, malo smirilo. Zaklao je ovu zadnju plahtu danas po podne, jedna rupa promjera 10 cm.

Prije toga je zaklao plahtu... ima 3 mjeseca, a prije toga, opet, jedno 4-5.

Ne znam, nazvat cu veterinara, da vidimo sto on kaze.

Quote:
Blaise kaže:
Inače, znam za x primjera kad naši prijatelji poštuju zabrane sve dok je netko doma, ono: ne na kauč, ne na tepih, ne u sudoper...
Ali, kad ostanu sami, moraju probat pa šta košta da košta.
e, majke mi, volim ja te moje macketine, ali kad mi tako nesto urade, ja dodjem doma, umoran, s posla, i onda nadjem da, recimo, na novoj stolici od eko-koze postoji nekih 10 rupica od zubi (zabrijali da je stolica veliki mis, mozda?), ja bi... ja ne znam sto bi...
Cevape bi od njega napravio, majke mi.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2005., 20:39   #10
Re: Re: Re: Re: Re: Problem s mackom

Quote:
Baron Samedi kaže:
Iskreno, strah me toga. Razmisljao sam o tome, ali me trta: sto ako zakljuci da su SVE plahte za trganje?
Hm. Da. Probaj mu podvalit već strganu plahtu. Isto tak da ju mora iskopat od nekud. Promatraj, ak vidiš da traži, nedaj, a onda ga iznenadi, opet podmetni.
Možda upali.

Jer, pola radosti je sigurno u tome da radi nešto skriveno i nešto što nesmije.


Quote:
e, majke mi, volim ja te moje macketine, ali kad mi tako nesto urade, ja dodjem doma, umoran, s posla, i onda nadjem da, recimo, na novoj stolici od eko-koze postoji nekih 10 rupica od zubi (zabrijali da je stolica veliki mis, mozda?), ja bi... ja ne znam sto bi...
Cevape bi od njega napravio, majke mi.

Nije nimalo smiješno, pogotovo ne taj trenutak.
Ali, mogu si zamisliti koji im je užitak bio to zbušit.

Ja za svoju kažem da ima neki radar kojim točno osjeti koja je granica prije nego ju bacim kroz prozor.
E - prca me, prca i prca i stane milisekundu prije ubojstva.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2005., 22:51   #11
e yebote, ne znam kad me ikoji topic ovolko nasmijao


ma sta lol, LOLCINA

ja sam takvu jednu Sotonu ostavila starcima, nek se oni bakcu s njom
nemoguc je macak, i nazalost takve koji imaju 666 ispod repa nemres preodgojit.
nema s cim nisam ja probala.

s tim da je taj moj totalno asocijalan i mizantropican. neda se dirat, gledat, nista...
nekad dodje starcima u krilo i spava cesto s njima, al mene nemre smislit.

ova maca koja sad zivi samnom ima fetis na nase deke od ljamine dlake, a to joj bogami nedam, bile su em preskupe i ocu da mi traju, tak da ih svako jutro spremam u ormar koji zatvaram.

probaj mu nabavit neku njegovu dekicu koju mozes naspricat s onim sprejevima sta ima u PetShopu za kupit, kao za privlacenje macki. mozda pomogne.

samo jos jednom
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2005., 23:27   #12
...nakon što izabereš plahtu za macana, pošpricaj ju valerijanom (tzv. macina trava), nebuju ga zanimale više druge plahte
+++ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2005., 23:29   #13
e ta valerijana mi je zivot zagorcala...
pocelo je tako da sam si kuhala caj, a moja Sotona totalno popizdila...

damo mu nekad samo kaj sam procitala negdje da kad efekt popusti mace jako boli glava...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2005., 23:40   #14
Ja cu ga stvarno rastrancirat!

Dobio je batina popodne zbog one rupe i nije bilo konzerve.

Onda sam otisao u sinagogu, pa poslije nje jos malo van, sjest se s prijateljima, i zatvorio sam spavacu sobu. "Sisite, jebo vam pas mater macju, spavajte na parketima!"

Kad sam se vratio opazio sam da moje nove stolice od eko-koze imaju fine, bjele crte po sebi.

B-gu fala da sam se sjetio udesiti im pandze, inace bi i tu bile trake.

Zadavit cu ga, majke mi, znam da je to bijeli. Crna je prefina za tako nesto, i ona ostri pandze samo na kredencu (koji uskoro leti u dobrotvorne svrhe, pa me nije bas nesto gabri).
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2005., 00:48   #15
Quote:
darin kaže:
ja sam takvu jednu Sotonu ostavila starcima, nek se oni bakcu s njom
nemoguc je macak, i nazalost takve koji imaju 666 ispod repa nemres preodgojit.
nema s cim nisam ja probala.
Da, ovo me sve vise i vise plasi.

Mislim, imam macke od svoje pete godine, i to kontinuirano, imao sam u jednom naletu 9 macaka (1 koja je porodila 6 macica, pa jos 2 iz starog okota) - i niti jedan nije bio kao ovaj! Sa svima si mogao pronaci zajednicki (m)jauk, ono, otrpis macje utrke u 2 ujutro, ili ih izbacis van da se istrce (tad nisam zivio u stanu u gradu, vec u jednom stanu brizu livadi) - pa kad ti dodju doma, onda je mir.

Ali ovaj je uzas. Moze se smiriti na nekoliko tjedana, pa ponoviti.

Znas sto mi je napravio? Poplavu.

Bio sam izvan grada i ostavio mami da mi hrani macke. Jedno jutro zove mene susjed, da sam nocas imao poplavu. Ja skocio iz kreveta (zvao me oko 11) i zvao mamu. Ona hitno k meni i imala sto vidjeti: macak bio otvorio vodu (losa pipa, otvarala se za 90 stupnjeva od zatvorenog na najjace, a imala je i one kuke - izgledala je kao cetverokraka zvijezda), NAPIO se - i nije zatvorio za sobom!
I lijepo voda van, odvod bio los, i lijepo voda poplavila kuhinju.

Sva sreca, kuhinja ima visoke pragove pa se voda nije izlila po kuci, i to je losa gradnja bila - pa je voda odmah usla u otvore i probila dolje susjedi u stan.

Ona odmah dolje zatvorila, na glavnom ventilu vodu: dok je mama dosla, pola zgrade nije imalo za jutarnje tusiranje. Najebali su mi se matere kad su me sljedeci put vidjeli.

A ja sam se njemu najebao matere: pljunuo sam 450 kn dolje susjedi za farbanje stropa.

Quote:
darin kaže:
s tim da je taj moj totalno asocijalan i mizantropican. neda se dirat, gledat, nista...
nekad dodje starcima u krilo i spava cesto s njima, al mene nemre smislit.
Ovaj moj je smrdljiva kurv***na: ZNA kad je nesto zajebao, a inace je toliko umiljat i toliko sladak - i ZNA, pizda macija, da je sladak i ZNA da se covjek rastopi kad ga pogleda (potpuno je bijel,bez ijedne dlake druge boje, ima velike tuzne zelene oci, pink nos, pink uske i pink cape) - da stvarno nemas srca ga izbacit kroz prozor.

Quote:
darin kaže:
ova maca koja sad zivi samnom ima fetis na nase deke od ljamine dlake, a to joj bogami nedam, bile su em preskupe i ocu da mi traju, tak da ih svako jutro spremam u ormar koji zatvaram.
Mislim da cu i ja pocet tako.

No, onda me brine sam krevet: da nece na njega?

Onda cu stvarno od njega napraviti snicle, kunem se.


Quote:
darin kaže:
probaj mu nabavit neku njegovu dekicu koju mozes naspricat s onim sprejevima sta ima u PetShopu za kupit, kao za privlacenje macki. mozda pomogne.

samo jos jednom
Ma kuratz! Ostavio sam ja njemu jednom onu unistenu plahtu.

Sto mislis da ju je ikad vise pogledao?

Jebo mu pas mater.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2005., 23:38   #16
moja macka mi je izgrizla apsolutno sve kablove od kompa, fotelju demolirala, staroj presadila cvijece, svaki put razbacuje hranu po kuhinji, ne zakopava nuzdu...

i sta da vam kazem... nista ne pomaze....
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2005., 00:07   #17
Mačak s karakterom
Ajd, bolje nego da ti miševe nosi ponosno pokazati
To ti mace znaju raditi...
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2005., 00:14   #18
Meni je moja nosila samo glave od miševa. Inzistirajući pritom da mi svakako da pusu. S "onim" u zubima.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2005., 00:27   #19
Quote:
Cats kaže:
Meni je moja nosila samo glave od miševa. Inzistirajući pritom da mi svakako da pusu. S "onim" u zubima.
Izraz vrhunske ljubavi je to
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2005., 02:34   #20
Quote:
crtica kaže:
Mačak s karakterom
Ajd, bolje nego da ti miševe nosi ponosno pokazati
To ti mace znaju raditi...
O, radi, radi... Ili bolje, oboje to rade.

Naime, kako nemamo autenticnih, original miseva (nisu ni oni blesavi da ne nanjuse 2 macke na jednom mjestu), ja im kupujem tone onih malih miseva, po 10 kuna jedan. Kao plastika, oko toga neko eko krzno, neke dzindze-mindze za nos i oci i - voila! Savrsan mis.

Onda one, kad dodje novi u kucu (kad ja pljunem kesh za njega), uredno ga rastranciraju, zvuku mu plastiku, izgrizu glavu, iscupaju rep i na kraju, izvuku tu plastiku, kao utrobu, van.

I onda mi na krevet donesu onu eko-kozu s kojom je obavijen.

Jedino sranje sad jest...

Nabavio sam trosjed i 4 stolice od eko-koze.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.