Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2006., 14:58   #61
molim znalce za pomoć-- htjela bi otići u gratz u h˛&m obući se. naime malo sam punija, nosim naš konf. 44, i sad zanima me ima li tamo čega za mene, mislim sve me zanima i sportska obleka i donje rublje, sve.

kakve su cijene, i kako točno doći do dućana i koliko odprilike ima od zg-a do tamo?

previše pitanja ali zaista bi htjela otići pa me sve to zanima, e i gdje bi još mogla otići kao sam već tamo, da je onako solidno a da nije previše skupo- pod pojmom skupa znači da majica npr, ne košta 300 kn, nego recimo 100-tinjak kunica, ako toga ima?

zahvaljujem unaprijed
zala is offline  
Old 25.09.2006., 12:51   #62
ja zavirila u h&m-u prije par tjedana (išla u ikeu) i to tek toliko da provjerim svoju teoriju o tome da tam nema niš za mene kupila jedino slatku oblekicu za frendičinu bebu
i dobre su gaćice sa snoopyem to mi je jedino zapelo za oko... ostalo mi je bilo fakat ružno i nikakvo
Murron is offline  
Old 26.09.2006., 22:47   #63
ja nasla proslo proljece u bosni zarin ducan (nije bas bio ni jeftin za njihove prilike )
gnjavež is offline  
Old 27.09.2006., 20:57   #64
Quote:
gnjavež kaže:
ja nasla proslo proljece u bosni zarin ducan (nije bas bio ni jeftin za njihove prilike )
U Sarajevu možda? gdje, gdje? ako itko zna bit ću mu duboko zahvalna.

baš se spremam do Sarajeva idući tjedan, a budući da u dogledno vrijeme vjerojatno neću ni do Slovenije ni Austrije ni drugih država gdje Zara ima dućane, voljela bih tamo u BiH obaviti i nabavku nekih stvarčica za zimu ako je moguće...

ah, Zara
aibreann is offline  
Old 28.09.2006., 00:14   #65
doboj
gnjavež is offline  
Old 28.09.2006., 09:51   #66
Quote:
aibreann kaže:
U Sarajevu možda? gdje, gdje? ako itko zna bit ću mu duboko zahvalna.

baš se spremam do Sarajeva idući tjedan, a budući da u dogledno vrijeme vjerojatno neću ni do Slovenije ni Austrije ni drugih država gdje Zara ima dućane, voljela bih tamo u BiH obaviti i nabavku nekih stvarčica za zimu ako je moguće...

ah, Zara
kad smo vec kod Bosne, dal amazona radi u subotu do vecernjih sati?! a nedjelju? kakva je situacija s ducanima tipa zare i slicno?! hvala na odgovorima
lioness is offline  
Old 28.09.2006., 10:32   #67
Quote:
lioness kaže:
kad smo vec kod Bosne, dal amazona radi u subotu do vecernjih sati?! a nedjelju? kakva je situacija s ducanima tipa zare i slicno?! hvala na odgovorima
nemam pojma, nažalost, nikad ne bijah na arizoni... idem samo u sarajevo i to turistički, neću stići šalabajzati ostatkom BiH makar bih voljela vidjeti i druge gradove...

izgleda da ću onda ipak neplanirano morati potegnuti do btc-a i ljubljane
aibreann is offline  
Old 28.09.2006., 10:48   #68
Quote:
aibreann kaže:
nemam pojma, nažalost, nikad ne bijah na arizoni... idem samo u sarajevo i to turistički, neću stići šalabajzati ostatkom BiH makar bih voljela vidjeti i druge gradove...

izgleda da ću onda ipak neplanirano morati potegnuti do btc-a i ljubljane
eh, i ja bih rado potegnula do ljubljane, al kad radim subotom ujutro
lioness is offline  
Old 05.10.2006., 16:07   #69
Smile Shopping

Bok curke ja sam nova, zanima me gdje su u Mariboru H&M, Zara i New Yorker, te neki outlet centar marki koji je navodno vrlo jeftin.
 
Old 08.10.2006., 20:14   #70
hm je meni katastrofa,u zivotu kupila 2 stvari i strgale se nakon par nosenja...i pogotovo u vrijeme rasprodaja kada unutra sve nabacaju..mozda malo pretjerujem ali ponekad mi unutra stvarno smrdi...
hippooo is offline  
Old 08.10.2006., 20:18   #71
Quote:
christy kaže:
Sanjate

H&M 100% neće doći dok ne uđemo u EU. Pogledajte u kojim zemljama imaju dućane pa će vam sve biti jasno. http://www.hm.com/
Kolko ja znam Švicarska i Norveška nisu u EU
Tinchi is offline  
Old 09.10.2006., 10:37   #72
City Center one

Bok svima!

Ja sam nova na forumu, a zanima me ovaj novi City Centar One na Jankomiru.

Čitala sam negdje da će u centru biti 85 dućana, kafića i restorana i da je to prvi shopping mall u Hrvata I da će prvi put biti otvoren Peek&Cloppenburg, Hervis i Sportina.
Mene najviše zanima New Yorker i Sportina. Čitala sam da će imati preko 30 marki i to redom od Armanija, Prade Sport, D&G-a itd itd

Čini mi se da je otvorenje u četvrtak
laurelin is offline  
Old 09.10.2006., 10:54   #73
Ma biti će tamo svega... moj najdraži tamo nešto radi...htio me u subotu odvesti da vidim čega sve ima... glupača nisam htjela ( još im ne rade POS-ovi pa što da samo gledam )
Lavica02 is offline  
Old 09.10.2006., 11:15   #74
City Center

E, u srijedu je VIP party u centru za face i novinare, a zabavlja ih Nina Badrić. Mislim da je centar otvoren od srijede u 9 ujutro i da će isto tako biti nastupi i nagradne igre Ja idem ziher!

Možda i skupim neku nagradu pa me obuku ko Andy iz Vrag nosi Pradu
laurelin is offline  
Old 10.10.2006., 08:02   #75
Kaže mi moj mužić da ipak neće biti H&M-a.... odustali u zadnji tren...prostor im preskup... ma ne vjerujem dok ne vidim... u nadi je spas
Lavica02 is offline  
Old 11.10.2006., 11:07   #76
...kako doći do City Centra na Jankomiru?... gdje je točno lokacija?...
sweething_B is offline  
Old 11.10.2006., 13:57   #77
Quote:
atlantis kaže:
nije meni upitna kvaliteta, bas naprotiv

kupila sam neki dan u madjarskoj kosulju iz turske za 100 kuna
ko kaze da se ta moja no name nije sila u nocnoj smjeni (karikiram) iste tvornice i istog materijala u kojoj se popodna shila zarina za 500 kuna

Što fali turskom pamuku? Ja bi radije turski neg talijanski, a pogotovo za tursku cijenu.

On topic, rado bih da se u Zagrebu otvori H&M, radije nego Zara s kojom sam totalno razočarana, ali dobro to je moj ukus a o ukusima se ne raspravlja jel.
Samo što bi onda bilo dobro da i cijene budu H&M-ovske, ono, hlače 15Eur, džemperi 18Eur itd. itd.
A ne da mi ovdje otvore shop pa da plaćam papreno za krpe za koje nisam sigurna hoće li preživjet prvo pranje.
mirjam is offline  
Old 11.10.2006., 21:44   #78
Quote:
sweething_B kaže:
...kako doći do City Centra na Jankomiru?... gdje je točno lokacija?...
Između Španskog i Metroa
Lavica02 is offline  
Old 12.10.2006., 12:29   #79
Ima li vrijednih hodočasnika na City centar?
__________________
Probaj sve,zadrži najbolje
Mravuljak is offline  
Old 12.10.2006., 16:50   #80
Ima, ima

Ja sam bila sinoć, na VIP partyju i bilo je mark!!!! Pjevala je Nina Badrić, bili su Zli bubnjari, Maja Vučić ...
Centar je fakat prekrasan, super mi je onaj stakleni krov, a Peek&Cloppenburg je čak na 2 kata

Odmah sam odjurila u L'Occitane i preljubazna teta mi je sve redom pokazala i objasnila pa sam na kraju, mljac, kupila kupku od lavande

Čujem da je jutros isto bila navala, čak tolika da je policija morala promet regulirati

Jel ko još bio tamo?
laurelin is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:00.