Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2015., 15:51   #2041
pozdraav moze li mi neko reci kakva je povijest umjetnost? Jel teška?
Kitty55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 17:10   #2042
Quote:
Lela95 kaže: Pogledaj post
Ja sam sada 2. godina sociologije na HKS-u u Zagrebu i ovdje kod nas je stvarno preloše. Većina nas namjerava nakon preddiplomskog dalje ići negdje drugdje. Ja bih voljela na diplomski u Split. Kako se uopće može diplomski upisati i jel bi ja morala kakvu razliku predmeta polagati? Vidla sam na onoj službenoj stranici da neke predmete koje vi imate na diplomskom mi smo već odslušali. Sad sam sva izgubljena.
Mislim da ne bi trebalo bit problema s upisom na diplomski, ali najbolje ti je da se obratiš pročelnici odsjeka za sociologiju u Splitu, javi joj se mailom, ona će ti najbolje sve objasnit.
bobokesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 17:14   #2043
Quote:
Kitty55 kaže: Pogledaj post
Tila sam vas pitati ja sam upisat cu filozofski u splitu i koliko ja znam nema prijamnog ispita barem ja nisam upucena u to
Na Filozofskom su prijemni samo na učiteljskom i predškolskom studiju, za sve ostale studijske programe nemam prijemnog.
bobokesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 17:20   #2044
Pozdrav, zanima me koje su mogucnosti da ja nakon preddiplomskog studija pedagogije upisem diplomski studij socijalne pedagogije na erf-u u Zg? Jel netko imao iskustva s tim ili zna nesto o tome? Znam da je moguce,ali pise da je upisna kvota 45, i sada racunam da ce sigurno svi (ili barem velika vecina) upisati nakon preddiplomskog studija socijalne pedagogije i diplomski,a njih je 40,pa me zanina imaju li oni prednost,jel mi moze neko dat neki savjet imam li sansee,hitnoo jee,hvala unaprijed
Koala0500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 00:16   #2045
Quote:
Koala0500 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, zanima me koje su mogucnosti da ja nakon preddiplomskog studija pedagogije upisem diplomski studij socijalne pedagogije na erf-u u Zg? Jel netko imao iskustva s tim ili zna nesto o tome? Znam da je moguce,ali pise da je upisna kvota 45, i sada racunam da ce sigurno svi (ili barem velika vecina) upisati nakon preddiplomskog studija socijalne pedagogije i diplomski,a njih je 40,pa me zanina imaju li oni prednost,jel mi moze neko dat neki savjet imam li sansee,hitnoo jee,hvala unaprijed
Na stranicama ERF-a pod odsjekom za socijalnu pedagogije pod jednim od uvjeta piše: završen Preddiplomski sveučilišni studij Socijalna pedagogija na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu ili preddiplomski ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij pedagogije, psihologije, socijalnog rada i sociologije. Eto.
bobokesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 00:31   #2046
Quote:
bobokesten kaže: Pogledaj post
Na stranicama ERF-a pod odsjekom za socijalnu pedagogije pod jednim od uvjeta piše: završen Preddiplomski sveučilišni studij Socijalna pedagogija na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu ili preddiplomski ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij pedagogije, psihologije, socijalnog rada i sociologije. Eto.
Hvalaaa,ali zanima me imaju li prednost oni koji su zavrsili preddiplomski soc ped u odnosu na druge?!
Koala0500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 22:19   #2047
Quote:
Koala0500 kaže: Pogledaj post
Hvalaaa,ali zanima me imaju li prednost oni koji su zavrsili preddiplomski soc ped u odnosu na druge?!
Mislim da da. Vama ce se gledat prosjek ,ali bit cete iza onih koji su zavrsili taj preddiplomski, mozda kvota ne bude popunjena pa upadnete ako zadovoljite prosjekom ocjena.
Cherry12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 13:45   #2048
Jel zna itko gdje se odrzavaju predavanja za rani i predskolski jer znam da je filozofski fakultet rastrkan na vise adresa? Mozda nekad bude na jednoj, nekad na drugoj? Pasalo bi mi da je u Radovanovoj.

Ako netko zna zahvaljujem se na odgovoru.
Cherry12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 19:18   #2049
Quote:
Cherry12 kaže: Pogledaj post
Jel zna itko gdje se odrzavaju predavanja za rani i predskolski jer znam da je filozofski fakultet rastrkan na vise adresa? Mozda nekad bude na jednoj, nekad na drugoj? Pasalo bi mi da je u Radovanovoj.

Ako netko zna zahvaljujem se na odgovoru.
Predskolski je od prošle godine na klerikatu, bar koliko je meni poznato, u Radovanovoj u svakom slucaju nisu
Jelena__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 04:53   #2050
Quote:
Jelena__ kaže: Pogledaj post
Predskolski je od prošle godine na klerikatu, bar koliko je meni poznato, u Radovanovoj u svakom slucaju nisu
Hvala
Mislis blizu bolnice firule (Trstenik), ne u Teslinoj ?
Cherry12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 17:00   #2051
Quote:
Cherry12 kaže: Pogledaj post
Hvala
Mislis blizu bolnice firule (Trstenik), ne u Teslinoj ?
Da, da na Trsteniku
Jelena__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 02:07   #2052
Quote:
Jelena__ kaže: Pogledaj post
Da, da na Trsteniku
Hvala na odg.
Cherry12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 15:45   #2053
Bok svima!
Naime, pala sam jedan predmet 3 puta i sad cu u 9.mjesec na 4.rok, a negdje sam procitala da se u tom slucaju ide na komisijski rok. Ako se vec netko nasao u takvoj situaciji zeljela bih znati je li to uistinu tako i kako to izgleda buduci da je ovaj moj ispit pismeni (nije da je usmeni pa da cu odgovarati pred komisijom)
loveenglish is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 17:07   #2054
Quote:
loveenglish kaže: Pogledaj post
Bok svima!
Naime, pala sam jedan predmet 3 puta i sad cu u 9.mjesec na 4.rok, a negdje sam procitala da se u tom slucaju ide na komisijski rok. Ako se vec netko nasao u takvoj situaciji zeljela bih znati je li to uistinu tako i kako to izgleda buduci da je ovaj moj ispit pismeni (nije da je usmeni pa da cu odgovarati pred komisijom)
Nece ti bit komisija, normalan rok, komisija eventualno bude na dekanskom roku u 10.mjesecu, to ako ti je u pitanju skolovanje zbog jednog ispita, dakle, ako predmet ne polozis u dvije godine
Jelena__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 20:24   #2055
Quote:
Jelena__ kaže: Pogledaj post
Nece ti bit komisija, normalan rok, komisija eventualno bude na dekanskom roku u 10.mjesecu, to ako ti je u pitanju skolovanje zbog jednog ispita, dakle, ako predmet ne polozis u dvije godine
Hvala tii
loveenglish is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 18:48   #2056
Pozdrav svima!
Upisa san ove godine povijest umjetnosti i filozofiju pa bi me zanimalo ako bi itko od vas moga reci malo vise o tin smjerovi.Kakav je fax,profesori,kolegij i predmeti?
Sherlock H is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 20:29   #2057
Jel mi može netko s predškolskog napisati kako izgleda provjera tih dodatnih sposobnosti za upis na studij?
bobokesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2015., 21:28   #2058
Quote:
bobokesten kaže: Pogledaj post
Jel mi može netko s predškolskog napisati kako izgleda provjera tih dodatnih sposobnosti za upis na studij?

Pa imas glazbeni , lik, tzk i kao test sposobnosti (logicko zakljucivanje- brojevi.. slicno IQ-testu).
Glazbeni-morate ponovit tocno tonove koje odsvira na klaviru (npr: na na na naa na na..) nes tako i profesor ce kao pljeskat rukom i vi to ponovite
Likovni- mi smo crtali stolicu (iz onog ugla u kojem ju vidis).
tzk- vrlo jednostavno kolut naprid-nazad, trcanje unatraske

Svakako ako nemate bas nekog sluha ili niste u kondiciji nema veze.
Cherry12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 21:48   #2059
Kakva je sociologija u Splitu? Je li teža ili lakša? Kakvi su profesori?
Papy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 16:32   #2060
Quote:
Papi Batina kaže: Pogledaj post
Kakva je sociologija u Splitu? Je li teža ili lakša? Kakvi su profesori?
Uglavnom je sve super, profesori su odlični. Od težih predmeta jedino statistika i logika na prvoj godini ostalo je sve ok.
bobokesten is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:26.