Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2013., 16:18   #4221
idem za vikend kupit tenisice za trčanje, i kad muž stavi malca u 8 spavat, odoh na nasip. naravno od ponediljka. živi bili pa vidili.
neman312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 16:30   #4222
Quote:
J&B kaže: Pogledaj post
Ček, ček! Kojim programom?
Programom za vježbanje

Jillian Michaels - 30 days shred

Ona je voditeljica američkog show The biggest looser, tko izgubi najviše kg tokom showa pobjenik je i osvaja neku nagradu.
Ima ona još programa, Buns & tights, 6 weeks 6 pack, Banish fat boost metabolism, Ripped in 30....ima za ksinuti na netu.

Ovo je ShaunT i Insanity
Preporučam prvo malo vježbanja sa Jillian ili neke druge vježbe pa tek onda ShaunT.

ShaunT ima i Hip hop ABS

Za insanity i Hip hop ABS postoji raspored prema kojem se vježba. Trebalo bi vježbati 6 dana tjedno ali i da radite svaki 2. ili 3-4. dan dobro je.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 16:36   #4223
Quote:
neman312 kaže: Pogledaj post
idem za vikend kupit tenisice za trčanje, i kad muž stavi malca u 8 spavat, odoh na nasip. naravno od ponediljka. živi bili pa vidili.
go go go
samo polako i ne pretjeruj da poslje 3 dana ne možeš hodati
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 22:38   #4224
Thnx, mandy!
J&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 23:06   #4225
evo pridružujem se ja, treba nekih 8 kg skinuti, jer je ostalo viška od trudnoće, bebač ima 3 mj i nešto sitno i dojim ga pa sam smislila plan-svaki dan hodat s njim oko 2 h a navečer kad zaspi barem 3 puta tjedno vježbat joga-pilates i ne jesti ko da sam pobjegla iz Afrike
stopalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 11:07   #4226
Toliko puta dolazim na ovaj podforum a nisam imala hrabrosti otvoriti temu...

Ali evo me... Znaci nakon poroda sam se vratila na predporodajnu (otislo je 10ak kg) , i sada moram skinuti onaj visak od prije... Znaci jos 10 kg...
Planiram trcati dnevno 1 h ujutro dok ne zavruci, ali i djetica, privlacna mi dukan- ali je puno rigorozna pa ne ide uz dojenje....
__________________
The most dangerous people on this planet are those who just sit and watch what is going on...
anna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 15:47   #4227
ma da vas pitam

može li se koža na stomaku vratit u prvobitno stanje?ili barem blizu?

i prije poroda(znači,ima skoro 3godine) sam imala oveći stomak,u trudnoći nisam popucala valjda jer je već koža bila pripremljena veličinom
sad zadnje vrijeme kao nešto vježbuckam,pazim da ne jedem prekoviše bureka i sličnog,kile jako slabo idu dole šta mi zapravo i nije toliko bitno koliko ta koža na stomaku
čim je malo opa koža mi se na dnu malo obisila,kad sjednem to je ko u stare babe
koliko se to može popravit i čime?kontam,relativno sam još mlada(26) kvragu,kakva ću onda bit sa 40 i eventualno nakon još jednog 2diteta
__________________
Another mother's breakin'..heart is taking over..when the violence causes silence we must be mistaken...
šmizly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 17:34   #4228
Question

Quote:
šmizly kaže: Pogledaj post
ma da vas pitam

može li se koža na stomaku vratit u prvobitno stanje?ili barem blizu?

i prije poroda(znači,ima skoro 3godine) sam imala oveći stomak,u trudnoći nisam popucala valjda jer je već koža bila pripremljena veličinom
sad zadnje vrijeme kao nešto vježbuckam,pazim da ne jedem prekoviše bureka i sličnog,kile jako slabo idu dole šta mi zapravo i nije toliko bitno koliko ta koža na stomaku
čim je malo opa koža mi se na dnu malo obisila,kad sjednem to je ko u stare babe
koliko se to može popravit i čime?kontam,relativno sam još mlada(26) kvragu,kakva ću onda bit sa 40 i eventualno nakon još jednog 2diteta
To i mene muci, u trudnoci sam se udebljala 20 kg, isla roditi sa 86, na svojih 169 cm, iz bolnice izisla sa 11 kg manje i sad 3 mjeseca nakon poroda imam 74 kg, vjezbam, pazim na prehranu, mazem se s onim mustelinim gelom za zatezanje koze, ali trbuh mi izgleda katastrofa!! Imam osjecaj da se nikada ta koza nece vratiti u prvobitno stanje. ..
shiwonne is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 22:11   #4229
ako je neko slučajno zvao hitnu zbog žene s velikim u predinfarktnom stanju na nasipu, može je i opozvati, živa sam. nije ponediljak, a započela sam s trčanjem. od savskog gaja do boćarskog doma i nazad, ukupno nekih 4 km, podijeljeno u etape trčanje-hodanje. nije baš neka kilometraža, ali za početak dovoljno. ako se sutra ne probudim bar 4 kg mršavija, odustajem. idem se sad nažderat kruške.
neman312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 22:24   #4230
Usta moja hvalite me. Opet trcala. Jupiii. Nadam se skorim vidljivim ucincima.
neman312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 22:31   #4231
Quote:
Maya_24 kaže: Pogledaj post
Obzirom da sam tek startala otisla je voda a ne misicna masa ali svejedno covjeka veseli.
Jooj tek sam sad vidjela koju glupost sam napisala.
__________________
Stigla naša princeza...28.04.2012.
Maya_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 00:18   #4232
sve me živo boli....ubi me ovo pješačenje-od subote svaki dan po 2 h uzbrdo-nizbrdo i kao šećer na kraju obavezno 2 vrećice i malog na 4 kat...al tješim se da bi se brzo trebali vidjeti rezultati. i kad me uhvati glad obavezno jabuku pojedem-kaže mm da više ne idem po kruh ujutro nego po jabuke :-)
stopalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2013., 12:09   #4233
Kako ja naletim na temu kad mi treba

U trudnoći dobila 13 kg, otišlo 8 kg nakon poroda, moram skinut 5-7 kg.
Pišem što jedem vježbam s Jillian. Doručak je jogurt i voće ili zobene na mlijeku. Pokušavam ne jesti u jednom obroku uh i proteine, nego zasebno. Ne jedem kruh, niti slatkiše, grickalice.
Ne jedem u pravilu iza 8, ali sam sinoć kiksala jer sam požderala (da, baš tako) kiflicu i nakon toga manju prutić čokolade
Nisam kruha okusila 9 dana, pa me spopalo

Uglavnom, nakon 8 dana imam 1,5 manje. Ja zadovoljna, ako ostane taj tempo.
Golubica1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 23:47   #4234
Quote:
neman312 kaže: Pogledaj post
Usta moja hvalite me. Opet trcala. Jupiii. Nadam se skorim vidljivim ucincima.

samo polako, aerobnim trčanjem se gubi TT (iz masnog tkiva) i to najviše nakon 30min aktivnosti.
a da ne kažem kakva uživancija trčanje postane nakon sitnih početničkih muka
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 21:35   #4235
Quote:
tihonsee kaže: Pogledaj post

samo polako, aerobnim trčanjem se gubi TT (iz masnog tkiva) i to najviše nakon 30min aktivnosti.
a da ne kažem kakva uživancija trčanje postane nakon sitnih početničkih muka
Tnx na podrsci. Nazalost jos nisam dosla do faze uzivanja. Za sada trcim svaki drugi dan, vremenski nekih pola sata. S vremnom i kondicijom cu povecavati rutu. Nisam tila odmah pretjerati da ne pregorim, pa odustanem. Anyway, uz trcanje i kontrolu koordinacije pokreta oko ruka usta(u prijevodu ne pojedem bas sve sto vidim), vec sam dvi kilice laksa. Jupiiii. U plusu sam jos za dvi trudnicke i osam bracnih, ali cu i njih .
neman312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 23:26   #4236
pola sata je super za početak
trči lagano, kad ti postane teško hodaj.
s vremenom budeš mogla svih pola sata trčati, a onda i povećati vrijeme trčanja ako ti se bude dalo.

trčanje je super, osim što djeluje blagotvorno na oblik i formu tijela, isto takvo djelovanje ima i na psihu.
kao što vidiš, ja sam se totalno navukla
ako budeš trebala podršku, savjet, info, dođi na temu o trčanju na rekreaciji
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2013., 14:18   #4237
evo curke da se javim..... ja sam sada na 84kile, ja zadovoljna, počela dijetu sa 95kila prije recimo 2mjeseca.... bebica ima 3mjeseca i 3dana..... ja sretna s obzirom da sam išla roditi sa 106kile.... juhuuu, još 8kila i ja sam na konju ... to če biti dovoljno
šta se stomaka tiče meni se izravnao, ali ne jedem uopče paštu i kruh, ni peciva ni ništa takvo, te meso samo bijelo ono puretina, piletina.... riba naravno.... pijem oko 3,4 litre vode i daaa maloooo jedem , to je tajna..... najtužnija od svega, treba zatvoriti usta i to je to, puno salate, povrča i voča .....
saska111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 15:21   #4238
Ej cure, evo i ja bi k vama!
Evo ukratko moje priče: beba 7 mjeseci, dojimo.
U trudnoći dobila 7 kila i sve ostavila na porodu, bila sam presretna. Međutim, od porođaja na ovamo naslagala nekih 12 kila i sad imam 83. Nikad nisam imala toliko. Ali jedem ko sumanuta, pojedem slatkog u danu kao prosječan razred osnovnoškolske djece.

Navukla sam se ine mogu oči ujutro otvorit ako ne pojedem čokoladu.

Anyway, odlučila sam da je krajnje vrijeme za prestanak, i radi zdravlja i radi izgleda. Odredila sam da do kraja ljeta izgubim 10 kila, eto to bi mi bio cilj.

E sad, kako to izvesti Bila sam kratko na Montignac ishrani,ali to mi je odnosilo vrijeme i novac, nemam kad kuhat sebi jedno, mužu drugo. Drastične dijete ne dolaze u obzir radi dojenja.

Može mi neka pliiiiiiiiiiiz napisati svoju tajnu gubljenja kilica i preporučiti neku dijetu?
Sandra80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 12:45   #4239
Quote:
Sandra80 kaže: Pogledaj post
Ej cure, evo i ja bi k vama!
Evo ukratko moje priče: beba 7 mjeseci, dojimo.
U trudnoći dobila 7 kila i sve ostavila na porodu, bila sam presretna. Međutim, od porođaja na ovamo naslagala nekih 12 kila i sad imam 83. Nikad nisam imala toliko. Ali jedem ko sumanuta, pojedem slatkog u danu kao prosječan razred osnovnoškolske djece.

Navukla sam se ine mogu oči ujutro otvorit ako ne pojedem čokoladu.

Anyway, odlučila sam da je krajnje vrijeme za prestanak, i radi zdravlja i radi izgleda. Odredila sam da do kraja ljeta izgubim 10 kila, eto to bi mi bio cilj.

E sad, kako to izvesti Bila sam kratko na Montignac ishrani,ali to mi je odnosilo vrijeme i novac, nemam kad kuhat sebi jedno, mužu drugo. Drastične dijete ne dolaze u obzir radi dojenja.

Može mi neka pliiiiiiiiiiiz napisati svoju tajnu gubljenja kilica i preporučiti neku dijetu?
Zašto bi na montiju kuhala 2 ručka?
I ja sam na montiju, pa jedemo zajedno Ili njemu skuham još samo prilog.

Jučer npr, integralni špageti sa salsom. Kad radiš meso, sebi meso+salata, njemu još neki prilog, riža, krompiri, što inače radiš.

Ali da je skup, je Integralni kruh, pa špageti, pa pekmez bez šećera.. Ali bar sad ima raznovrsnog voća i povrća, sve je u sezoni

I ja dojim, pa mi ta prehrana jedino i dolazi u obzir, sve ove druge nisu baš preporučljive.

Od jučer ujutro, 1,1 kg manje
Golubica1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 13:48   #4240
Golubice, koliko si već na dijeti i koliko si smršavila?

Pa ne znam,možda sam tad samo tražila isprike da prekinem sa dijetom

Sad se razmišljam krenut ponovo jer meni treba točno određena dijeta,sa pravilima.Inače ako ja odlučim manje jest, izbacit slatko, nevečerat...obično bude kratkog vijeka.
Sandra80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:33.