Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2009., 11:34   #81
jel ko gledo Awaydays, ima li ga negdje po netu ?
Eightyeight is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 17:16   #82
Green Street Hooligans

ovo je moj daleko najdraži navijački film, mislim film je savršenstvo
__________________
Najbrži put do ludnice-SKRENEŠ!!!
casillas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 17:44   #83
Da savršenstvo
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 21:28   #84
Quote:
Zgmarac kaže: Pogledaj post
Da savršenstvo
bas sam neki dan gleda gsh 2.
dobar je film samo nema veze s navijacima
nevolja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 22:11   #85
Quote:
nevolja kaže: Pogledaj post
bas sam neki dan gleda gsh 2.
dobar je film samo nema veze s navijacima
Ja zabrijao ovo neka zajebancija s gsh2...a vidim na netu ima i trailer
-Projektant- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 22:16   #86
Quote:
-Projektant- kaže: Pogledaj post
Ja zabrijao ovo neka zajebancija s gsh2...a vidim na netu ima i trailer
ma film je ludilo,krvi do kolina a navijaca niti u tragovima
nevolja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 10:43   #87
sinja san taj green street. glumi oni frodo s velikin nogama. odma san sinja da je zajebancija. nemogu englezi bit navijači. jebate panduri in jaše konje. da to ovde naprave izilo bi konja, lega bi u lepinju.
__________________
rythm of my life

tehno nije muzika. tehno je način života.
Đelato is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 15:22   #88
ma sinja san ga i ja, bija je flim na televiziji, ima dosta znanstvene fantastike, njih 5 na 200 manu ovih navijača, ka neki supremeni, ma biži ća, jebate, ka oni lete.
a ima oni brimson šta je diga lipu lovu,ka on bivši uligan. jebiga komrecijala majka.
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 19:58   #89
Domaći film o navijačima

Gledam sada HRT i reklamiraju film koji opisuje "stvaran život navijača i BBB-a"...

Kada ono ćelavi lik mlati, likovi razbijaju, drogiraju se, dilaju...

Koliko posto navijača je takvih?

Ovo je sto post snimljeno za publiku sa Index.hr, koji se eto mogu s visoka govortii-"vidite kakvi divljaci",kao što npr. to Englezi rade s Balkanom...

Film nisma gledao,planiram, možda je i dobra, ali sigurno na vrlo zlonamjeran način prikazuje navijače....
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 20:04   #90
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Gledam sada HRT i reklamiraju film koji opisuje "stvaran život navijača i BBB-a"...

Kada ono ćelavi lik mlati, likovi razbijaju, drogiraju se, dilaju...

Koliko posto navijača je takvih?

Ovo je sto post snimljeno za publiku sa Index.hr, koji se eto mogu s visoka govortii-"vidite kakvi divljaci",kao što npr. to Englezi rade s Balkanom...

Film nisma gledao,planiram, možda je i dobra, ali sigurno na vrlo zlonamjeran način prikazuje navijače....
Sam si reka - "Stvaran život navijača i BBB", pa će vjerojatno prikazati navijače na stvaran način, a ne zlonamjeran..
Playlife_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 20:07   #91
Ja sam upravo pročitao knjigu po kojoj je film snimljen (ako mislim na isto, "Metastaze"). Također mislim da autor pretjeruje. Nekako sumnjam da je on pokušao prikazati sve navijače kao takve, a ako je, onda nema veze s realnošću i onaj tko to popuši je glup. Uostalom, nekog navijanja i priče o BBB-ima i nema. Evenutalno, taj neki Krpa je teški navijač, a ima čak par stranica (od 250) posvećeno navijanju i utakmici.
Al' glavni likovi su stvarno margine društva. 2 narkomana koji se pokušavaju skinut s horsa, 1 branitelj i ubojica, koji zlostavlja ženu, a jedan alkoholičar koji neće doživjeti 30-tu zbog alkohola.
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 20:08   #92
Pa tako su rekli u Dnevniku:"stvaran život navijača i BBB-a" i ne znam ćemu takav odgovor čovjek...
Nitko od navijača nije takav,naravno ima npr. pojedinaca koji se npr. drogiraju ali ima ih i među doktorima pa se doktori ne prikazuju ko drogiraši...
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 20:18   #93
Quote:
Zgmarac kaže: Pogledaj post
Pa tako su rekli u Dnevniku:"stvaran život navijača i BBB-a" i ne znam ćemu takav odgovor čovjek...
Nitko od navijača nije takav,naravno ima npr. pojedinaca koji se npr. drogiraju ali ima ih i među doktorima pa se doktori ne prikazuju ko drogiraši...
Meni odgovaraš?
Ne kužim šta hoćeš reći.
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 20:19   #94
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Gledam sada HRT i reklamiraju film koji opisuje "stvaran život navijača i BBB-a"...
Film je napravljen prema istoimenoj knjizi. U knjizi se podjednako prati 4-5 likova koji su iz istog kvarta. Jednog je sjebao alkohol, drugog heroin, treci je sam po sebi sjeban i tak dalje. Zapravo se uopće ne radi o navijačima. Ima par događaja koji imaju neke veze sa bbb i skinsima.

Gledao sam i predstavu, tamo su čak i ti događaji izbačeni...

Film još nisam pogledao, ali ak su u filmu probali objasniti stvaran život navijača, onda su sjebali stvar...
 
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 20:20   #95
Quote:
Derby kaže: Pogledaj post
Film je napravljen prema istoimenoj knjizi. U knjizi se podjednako prati 4-5 likova koji su iz istog kvarta. Jednog je sjebao alkohol, drugog heroin, treci je sam po sebi sjeban i tak dalje. Zapravo se uopće ne radi o navijačima. Ima par događaja koji imaju neke veze sa bbb i skinsima.

Gledao sam i predstavu, tamo su čak i ti događaji izbačeni...

Film još nisam pogledao, ali ak su u filmu probali objasniti stvaran život navijača, onda su sjebali stvar...
To i ja kažem. Nisam stručnjak, ali prije je to neka nekakva socijalna drama, ili štaveć, nego stvaran prikaz navijača.
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 21:00   #96
Gledajte dečki ne znam,nisam čitao knjigu,a nitko nije gledao film,hoću samo reći da su na HRT-u predstavili "kao pravi život navijača"...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 21:04   #97
Za pravi film o navijacima treba duboko uroniti u tu temu da bi se priblizno realno prikazale odredjene stvari.

Ovaj film koliko sam skuzio ima veze s navijacima kao i ja sa kriketom.
__________________
Meni niko ukrest ne more ovu moju škatulu za sne
jacko89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 21:25   #98
I kakav je film, jeli ga ko gleda?
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 21:33   #99
Bljuf, vidio sam trailer na jutubu i ona scena na tribini sa za dom spremni mi je do toliko do zla Boga glupa, isforsirana, nerealna i overall kretenska da sam izgubio volju gledat film... Plus kaj u traileru ima i Bosanac koji priča da je Zagreb Europa, kultura pa se to miješa sa nekakvim scenama nasilja, ono... totalna patetika... kao, naivan i u srcu drag starac hvali Zagreb na sva usta, a kad tamo u Zagrebu zapravo živi ksenofobični, šovinistički ljudski otpad, narkomani, lopovi, bitange, dno dna koje treba lopatom potaracat... Ma užas...
sr-bistabil is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 21:48   #100
Dal je uopce moguce prikazat stvarni zivot navijaca ? Navijaca nekog kluba xy npr ima oko 50 tisuca pa nemoes generalizirat ovaj uzorak od par njih sa svim navijacima , svako ima neke svoje probleme
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:52.