Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2013., 12:18   #61
Quote:
irres kaže: Pogledaj post
Ma jel tpk pravim imenom flanjka?
Ako ne, kako se lokal zapravo zove?
Je, to je stara flanjka.
Nasred livade, preko puta Vjesnika.
Sleepy Hollow is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 12:45   #62
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
vidim da ću tamo ipak na neku "solo-klopu", ništa voz, pa u tom kontekstu čekam preporuku ovih kaj su bili već x-puta za ono kaj je nabolje solo naručit.
Preporuka su tri pljeskavice + kajmak, zapečeni grah i lepinja.. I "zaleći" nakon..
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 12:56   #63
Quote:
OpticaLL kaže: Pogledaj post
Preporuka su tri pljeskavice + kajmak, zapečeni grah i lepinja.. I "zaleći" nakon..
Tri pljeskavice sa kajmakom?!
Znači platim 145 kuna i najedem se?
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 13:16   #64
Ne ne.. jelo se zove "tri pljeskavice", koliciniski se radi mislim o identicnoj kolicini mesa kao i kod jedne "normalno" velike pljeskavice, samo sto su napravljene tri manje i smjesom razlicite pljeskavice. Jedna sa sirom, jedan sa lukom i jedna gurmanska (sir i spek).. cijena je 45kn..
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 13:50   #65
Quote:
Sleepy Hollow kaže: Pogledaj post
Je, to je stara flanjka.
Nasred livade, preko puta Vjesnika.
Ne zanm jel novi gazda/kuhar. Ako je sve isto nisam impresionirana. Jela sam 2x i nista posebno, daleko od naj rostilja. Nije ni prejeftino. U ustipcima previse ljute paprike i cesnjaka, cevapi nis posebno...
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 13:59   #66
Quote:
irres kaže: Pogledaj post
Ne zanm jel novi gazda/kuhar. Ako je sve isto nisam impresionirana. Jela sam 2x i nista posebno, daleko od naj rostilja. Nije ni prejeftino. U ustipcima previse ljute paprike i cesnjaka, cevapi nis posebno...
citaj kaj pise, stara flanjka as in to vise nije taj restoran vec se radi o novom koji je u istom prostoru. taj novi se zove tpk.
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 14:36   #67
Quote:
irres kaže: Pogledaj post
Jela sam 2x i nista posebno, daleko od naj rostilja. Nije ni prejeftino. U ustipcima previse ljute paprike i cesnjaka, cevapi nis posebno...
Ovo mi se jako sviđa, inače ja kod Srbina uvijek jedem uštipke
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 15:28   #68
Quote:
Sleepy Hollow kaže: Pogledaj post
Je, to je stara flanjka.
Nasred livade, preko puta Vjesnika.
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
citaj kaj pise, stara flanjka as in to vise nije taj restoran vec se radi o novom koji je u istom prostoru. taj novi se zove tpk.
Pitam jer sam nekidan prolazila a natpis flanjka je jos tamo pa me to zbunilo... Ne natpis na objektu nego znak uz savsku... Ajd ako je novo dat cu priliku
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 23:15   #69
da, fakat, i to s nazivljem/označavanjem, vidim da negdje stari natpis-putokaz "flanjka" i dalje postoji, a jel igdje imamo i oznaku "tpk"? uz objekt, na objektu, uz cestu....itd.?
ne kužim pak tu poslovnu politiku i "kombinacije" s nazivljem, to "flanjka" treba nekog zavarat il "tpk" treba što manje ljudi pronać, što li..? da na kraju ne ispadne da je kosta u nekoj ko-zna-kakvoj kombinaciji s flanjkom, prostorom, najmom i starim gazdom pa kog briga kak se restač u stvari zove....
a sve je, naravno, danas marketing pa i "čisto" i jasno ime, pobogu...
DeeJay Dee is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 08:42   #70
Nije ni meni jasno.
S obzirom da sam prolazila s autom samo sam skužila "Flanjka" znak uz Savsku, nisam stigla pogledati što piše/jel piše šta na lokalu.
Ako ne piše ništa, onda pobogu...pa jel moramo bacit grah da vidimo kako ćemo ga nać
zašto pobogu ne skinu stari znak
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 09:08   #71
s obzirom kolika je guzva, ocito im jos reklame nije potrebno
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 09:42   #72
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
s obzirom kolika je guzva, ocito im jos reklame nije potrebno
hm...http://dobrahrana.jutarnji.hr/tvorni..._utmk=17952762
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 10:17   #73
hmmm. ovaj lik je radio i u flanjki.
znam jer je pričao sa mnom 1x od dvaput što sam jela tamo.
hm...hmmm....
i cijena ćevapa je bila isto po komadu...3 kn/kom
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 11:04   #74
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
da, fakat, i to s nazivljem/označavanjem, vidim da negdje stari natpis-putokaz "flanjka" i dalje postoji, a jel igdje imamo i oznaku "tpk"? uz objekt, na objektu, uz cestu....itd.?
ne kužim pak tu poslovnu politiku i "kombinacije" s nazivljem, to "flanjka" treba nekog zavarat il "tpk" treba što manje ljudi pronać, što li..? da na kraju ne ispadne da je kosta u nekoj ko-zna-kakvoj kombinaciji s flanjkom, prostorom, najmom i starim gazdom pa kog briga kak se restač u stvari zove....
a sve je, naravno, danas marketing pa i "čisto" i jasno ime, pobogu...
Samo da ovome dodam da je na računu neko 3. ime tj. naziv
Dakli ni TPK ni Flanjka

I da @tweete - vješalica nije pola po osobi neko pola vješalice dobiju dvoje. Vidjela na računu da nam je bilo naplačeno 35 kuna za oboje (inače cijena cijele je 70). Iskreno s odmakom meni je taj mali voz nekak stvarno pre mali
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 12:04   #75
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
I da @tweete - vješalica nije pola po osobi neko pola vješalice dobiju dvoje. Vidjela na računu da nam je bilo naplačeno 35 kuna za oboje (inače cijena cijele je 70). Iskreno s odmakom meni je taj mali voz nekak stvarno pre mali
Ako bolje pogledaš moju recenziju vidjet ćeš da sam pobrojala što dobije dvoje ljudi u sklopu voza. Dodatno sam, mislim, u nekom od sljedećih postova napisala da jedna osoba dobije četvrtinu vješalice
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 12:29   #76
jesi, istina..
DeeJay Dee is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 12:33   #77
OK, valjda sam samo preletila...ali nije naodmet ponovo naglasiti da ljudi znaju kaj dobiju.
Jer u meniju to ne piše
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 13:19   #78
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
OK, valjda sam samo preletila...ali nije naodmet ponovo naglasiti da ljudi znaju kaj dobiju.
Jer u meniju to ne piše
Ne sjećam se da sam uopće voz vidjela u meniju...
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 18:52   #79
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Ne sjećam se da sam uopće voz vidjela u meniju...
Nisi jer ga nema. Zašto .
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 19:10   #80
A u cjeniku nema ni miks od 3 pljeskavice
Quote:
OpticaLL kaže: Pogledaj post
jelo se zove "tri pljeskavice", koliciniski se radi mislim o identicnoj kolicini mesa kao i kod jedne "normalno" velike pljeskavice, samo sto su napravljene tri manje i smjesom razlicite pljeskavice. Jedna sa sirom, jedan sa lukom i jedna gurmanska (sir i spek).. cijena je 45kn..
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:53.