Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2010., 16:44   #1041
Sasa je puno zgodniji od Mlinarica
__________________
odbijam imati potpis
Ognjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 17:09   #1042
Zgodan je. Sto znaci da cu se za fotkanje morat dodatno tetovirat
__________________
Als ich chan
Waterloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 23:39   #1043
Simpa tip, molim te reci da mu je ono na ruci ime kćeri a ne cure ili žene.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 00:00   #1044
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Simpa tip, molim te reci da mu je ono na ruci ime kćeri a ne cure ili žene.
da,daj plizzzzzzzzzzzzzzzzzz...
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 00:09   #1045
na ruci mu je ime kceri, dalje cete morat same istrazivat

P.S.:Pa znate da NE TETOVIRAM IMENA ZENA/CURAZARUCNICA/PARTNERA u bilo kojem pogledu
__________________
odbijam imati potpis
Ognjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 00:16   #1046
Quote:
Ognjena kaže: Pogledaj post
na ruci mu je ime kceri, dalje cete morat same istrazivat

P.S.:Pa znate da NE TETOVIRAM IMENA ZENA/CURAZARUCNICA/PARTNERA u bilo kojem pogledu
Tip me jakoooo podjeća na nekoga,da nisi rekla ime,fakat bi se zaklela da je to taj tip....
Zakaj ne tetoviraš imena??
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 00:33   #1047
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
Tip me jakoooo podjeća na nekoga,da nisi rekla ime,fakat bi se zaklela da je to taj tip....
Zakaj ne tetoviraš imena??

Mislim da svaki umjetnik ima oderdenu slobodu izrazavanja bez nametnutih granica van kojih najbolje djeluje. Ne smatram se umjetnikom iako sam aktivna na svim poljima umjetnosti, ali u svakom slucaju mi razmisljanje i duh po pitanju stvaralastva teze toj ideji.

Neki tattoo majstori primjerice ne koriste bijelu da bi isticali nijanse na crnoj tetovazi, to je njihov stil.. moj stil je prilicno zivopisan pa volim koristiti boje as much as possible, ali s druge strane ne tetoviram maloljetne bez obzira na pristanak, piercam samo usi, nos, bradu, monroe i pupak (jezik, bradavice, spolovila itd. ne) i ne tetoviram imena zena, muzeva, ljubavnica i sl.

zasto?

mislim da nema potrebe ni smisla tetovirat se prije 18. pomakla bi tu granicu i do 24, al ajde...
mislim da medicinski gledano rizik od toga da cu pogoditi neku kljucnu zilu or whatever nije bas tako malen da bi se igrala sa odredenim djelovima tijela i busila ih, osim ako mi se prilozi medicinska dokumentacija.
takoder, mislim da je tetoviranje necijeg imena prvi korak rastavi ilibuducem popravljanju iste tetovaze. A volim vjerovati kad radim tetovaze da radim bas onakve kakve bi zauvijek trebale ostati na necijem tijelu, eventualno implementirane.
__________________
odbijam imati potpis
Ognjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 10:37   #1048
Quote:
Ognjena kaže: Pogledaj post


takoder, mislim da je tetoviranje necijeg imena prvi korak rastavi ilibuducem popravljanju iste tetovaze. A volim vjerovati kad radim tetovaze da radim bas onakve kakve bi zauvijek trebale ostati na necijem tijelu, eventualno implementirane.
Da,ima u tome nešto...
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 11:42   #1049
Znači zove se Saša... onda to nije taj na kojeg me podsjeća... ovaj je imao neko duže ime... ali sličnost je zapanjujuća.
__________________
Budućnost je sadašnjost moje prošlosti.
Fleurdefeu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 11:47   #1050
Quote:
Ognjena kaže: Pogledaj post
Mislim da svaki umjetnik ima oderdenu slobodu izrazavanja bez nametnutih granica van kojih najbolje djeluje. Ne smatram se umjetnikom iako sam aktivna na svim poljima umjetnosti, ali u svakom slucaju mi razmisljanje i duh po pitanju stvaralastva teze toj ideji.

Neki tattoo majstori primjerice ne koriste bijelu da bi isticali nijanse na crnoj tetovazi, to je njihov stil.. moj stil je prilicno zivopisan pa volim koristiti boje as much as possible, ali s druge strane ne tetoviram maloljetne bez obzira na pristanak, piercam samo usi, nos, bradu, monroe i pupak (jezik, bradavice, spolovila itd. ne) i ne tetoviram imena zena, muzeva, ljubavnica i sl.

zasto?

mislim da nema potrebe ni smisla tetovirat se prije 18. pomakla bi tu granicu i do 24, al ajde...
mislim da medicinski gledano rizik od toga da cu pogoditi neku kljucnu zilu or whatever nije bas tako malen da bi se igrala sa odredenim djelovima tijela i busila ih, osim ako mi se prilozi medicinska dokumentacija.
takoder, mislim da je tetoviranje necijeg imena prvi korak rastavi ilibuducem popravljanju iste tetovaze. A volim vjerovati kad radim tetovaze da radim bas onakve kakve bi zauvijek trebale ostati na necijem tijelu, eventualno implementirane.
vrlo, vrlo smislen i razuman post.
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 11:58   #1051
e da... mislim i da mnogi tatoo i piercing majstori sami sebi rade medvjeđu uslugu pristajući na kojekakve ''bolesne'' zahtjeve svojih kljenata.
na taj način guraju svoju djelatnost na margine društva umjesto da ona bude općeprihvaćena kao naprijemr primjera silikoniziranje sisa.

naravno, uvijek treba dozvoliti debilu da si ugradi rogove, splita jezik, narašpa zube i istetovira svastiku na čelu. tako bar može poslužit kao loš primjer.

...ali nekakav minimum samocenzure i prvenstveno želje za edukacijom potencijalnih klijenata, kod tatoo i sličnih majstora ipak pora biti prisutan.
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 20:30   #1052
Moj feniks by Ognjena


Zadnje uređivanje Harry_potter : 19.09.2010. at 20:36.
Harry_potter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 21:47   #1053
svjeze svjeze

evo jos jedna, mada ce me mozda vlasnica zatuchi, al bas mi je lijepa, moram ju staviti...
draga, naj se srditi na me

__________________
odbijam imati potpis
Ognjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 22:53   #1054
Pozdrav ekipi s tattoo teme!

Zanima me zna li ko nekog ko radi (ima iskustva) polinezijske tetovaže? Ne mislim na metodu (ono tuckanje štapića s iglom), nego na crteže, npr. ovo.

Već 2-3 godine planiram tu svoju drugu tetovažu (uvijek sam ekstremno detaljan kod takvih odluka), a htio bi da bude (dijelom) polinezijski uzorak.
phyzik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 23:46   #1055
Vlasnica se ne ljuti na objavi ljiljana.
Dobro da je preuređena, izgleda prejebeno!


Bleh, trebala sam doć gledat kak se pati.
__________________
Evil needs candy too.
Pravim se da problem ne postoji.
lanya is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 01:04   #1056
Quote:
Harry_potter kaže: Pogledaj post
Moj feniks by Ognjena

Već sam rekla da je odličan.
Ognjena, moram i ja nać neku zvjerku za stavit na sebe.
 
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 11:53   #1057
ja sam trebala ići kod ognjene u 6-om mj., taman skupila lovu i ona je nešto bila bolesna tada,pa smo morali odgoditi. dok sam čekala tih par dana da dođem na red sam potrošila lovu i morala otkazati tattoo
sada tek ne znam šta ću sama sa sobom,jer imam ideju za 3 tetovaže
morati ću se javiti ognjenoj za polovicu sljedećeg mjeseca kad sjedne lovica
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 11:59   #1058
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
ja sam trebala ići kod ognjene u 6-om mj., taman skupila lovu i ona je nešto bila bolesna tada,pa smo morali odgoditi. dok sam čekala tih par dana da dođem na red sam potrošila lovu i morala otkazati tattoo
sada tek ne znam šta ću sama sa sobom,jer imam ideju za 3 tetovaže
morati ću se javiti ognjenoj za polovicu sljedećeg mjeseca kad sjedne lovica
nije bilo sudeno- i bolje, na kraju cemo spojiti tvoje tri u jednu
__________________
odbijam imati potpis
Ognjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 12:05   #1059
Quote:
Ognjena kaže: Pogledaj post
nije bilo sudeno- i bolje, na kraju cemo spojiti tvoje tri u jednu


hmmm, misliš da ih spojimo ha?
joj ne znam baš kak bi skupa izgledalo početno slovo mog imena (koje bi btw trebalo biti negdje iznad kuka), otisak šapi od mog psa(bez ideje za mjesto) i zvjezdice na zapešću
svaka ideja i kombinacija je dobrodošla, jer ispirem dečku mozak već par dana gdje će šta biti i kako će izgledati...misli da sam luda
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 17:38   #1060
Ognjena, tattoo natpis koji si dodala na fejsu je božanstven. Zavidim vlasnici. Zbilja odlično radiš.
I pohvale za feniksa. Ajme ja sam se zaljubila u ovaj topic.
__________________
Budućnost je sadašnjost moje prošlosti.
Fleurdefeu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:10.