Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 07.12.2007., 00:29   #32
Samo da potvrdim da sam probao ovaj gel i da RADI.

Poz.

Quote:
terratism kaže: Pogledaj post
Da osvjezim temu. Imam ove probleme (preuranjena ejakulacija) jako dugo, i mnogo steti samopouzdanju, barem na polju seksualnog djelovanja. Stoga bih podijelio iskustva sa momcima (iako znam da je ovo tema zenska iskustva), nastojim pomoci uz 2-3 medote, od koje sam 2 provjerio i rade kod mene.
Naime, imam ekstremni primjer preuranjene ejakulacije, udjem 2-3 puta i gotovo. Cak i uz kondom (Romed, za koje tvrde da su prilicno debeli), stanje ne bude nista bolje. Dakle, gore ne moze! Ipak, i za ovako teske slucajeve ima spasa.
Prvo sto sam pokusao, bila je direktna metoda - brzo i jednostavno - dolokain gel, lokalni anestetik. Treba ga nanijeti obilno na glans, namazavi i zlijeb izmedju tijela i glansa, po mogucnosti i u izlaz uretre, obratiti paznju da se donji - najosjetljiviji dio glavica (frenulum) dobro namaze. Pozeljno je da prste obrishete o unutrasnji pocetni dio prezervativa - time ste namazali i prezervativ i dobili dodatno na efektu. Napomena - obavezno koristiti prezervativ, posto ce ovaj gel sigurno djelovati i na djevojku, a sumnjam da neko zeli djevojku kojoj treba 2 sata do vrhunca Nisam pokusao verziju da obrisem penis nakon par minuta i imam odnos bez prezervativa (nije nam se nikada cekalo toliko!). Odmah da upozorim, barem kod mene, gel ne pocinje djelovati istog trena, mada cete vec za minut osjetiti da je penis znatno manje osjetljiv. Preporucujem da se odnos pocne nakon minimalno 2-3 minute od nanosenja gela, jer u suprotnom gel nece stici djelovati. Navodno, gel pocinje da postize dejstvo za 10-15 minuta, a puno dejstvo za 30-45. Primjetio sam da nekad gel slabo "uhvati", pa se sva pricha zavrsi za 3-4 minute, ali i to mnooogo je bolje od neslavnih 3-4 sekunde Sta bude kada gel "uhvati"? Pakao na zemlji ! Imao sam snosaj od neprestanih sat vremena, i na kraju sam jeeedva dosao do vrhunca, nakon dobrih 2 minuta najbrzih mogucih pokreta karlicom (naravno, bio sam mokar i ludacki zadihan). Dakle, kada gel pocne da djeluje, imas potpunu kontrolu nad ejakulacijom, staviste, ne mozes postici vrhunac dok se bash bash ne pottrudis! Posto su osobe sa preuranjenom ejakulacijom jako osjetljive na podrucju penisa, ovaj gel im nece penis uciniti potpuno mrtvim na podrazaje, jos uvijek cete imati finu nijansu cula dodira i osjetiti uzitak. Nadam se da ce ovaj savjet nekome pomoci, gel je jako jeftin - mozda 6-8 eura, a moze se koristiti mnogo puta, ja sam jedno pakovanje koristio vec dvadesetak puta, i ostalo je josh.

Nedostatak - nekad zna da "omane" (u stvari, morate eksperimentisati da vidite kada pocinje da djeluje i u kojim uslovima, meni ako se mokri gel skoro da ne djelujue ). Jos jedan nedostatak - dok nanesete gel i stavite kondom, izgubi se oko minute vremena, sto zna biti iritantno partnerici. NAPOMENA - prvo otvorite kondom, jer ce gel prste uciniti jako skliskim i onda nema sanse da ga otvorite! Gel bi bio nesto kao instant rjesenje u tubi

Drugo rjesenje - jako sam srecan da sam ga otkrio, nesretan sto sam ovako kasno otkrio VELIKO HVALA osobi pod nickom VELIKI GIZMO, jer je pruzila meni i mojoj djevojci svojim savjetima mnogo lijepih trenutaka!
Procitao sam Matildin post, vjerujem da i mnoge fore koje ona preporucuje pomazu, isprobajte ih!
Evo sta je meni pomoglo, od autora Veliki gizmo: dakle, naveo je da isto kao i ja, nakon par "uboda" svrsi. No, stvar je ne odustati nakon toga! Pricekati pola minute "da dodje sebi", (ukoliko je odnos bez kondoma, oprati sapunom da se uklone mali repati gadovi!), poceti ponovo! E tu cete biti zapanjeni kako se izdrzljivost popravi! Ja licno nakon prvog svrsavanja mogu da izdrzim 20-30 minuta, nakon drugog svrsavanja se moze izdrzati joos duze, nakon treceg ne znam, nisam toliko uporan decko

Treca metoda - nije provjerena, ali posto se razumijem u fiziologiju ljudskog tijela, vjerujem da pomaze! EKstremna varijanta - obrezati se i insistirati da se obrezivanjem ukloni sto vise frenuluma. Kucna varijanta - hodati stalno za navucenim prepucijom (kozicom). Dakle, stalno, kad spavate, kad ste u kuci, na poslu, u pokretu. Bice problema ako imati duzu kozicu u smislu vracanja preko glavica, ali treba biti uporan. Sta se time postize? Jednostavno, na povrsini glavica se stvara novi sloj celija (neka vrsta mikro-zadebljanja), i nove epitelne celije ce uciniti glavic manje osjetljivim na mehanicke podrazaje, jednostavna adaptacija tijela na nove uslove! Naravno, za efekte treba barem nekoliko nedelja, ali vrijedi pokusati, nista vas ne kosta a vrlo je moguce da ce pomoci. Takodje, moze vas oduseviti higijena, jer penis vise nece proizvoditi mirise (djevojke, ne mislite da su muski neuredni, mozete ga prati 3-4 puta dnevno, kao sto sam ja radio, i biti potpuno zdravi, ali nakon mokrenja, malo uree se zadrzi u kozici i to mora da proizvodi miris jer ju jako brzo napadaju/rastvaraju bakterije). Dakle, vrijedi pokusati ovu metodu, kombinovano sa prve dve, rezultati ne bi trebali izostati!
Kao sto je Gizmo rekao, sto redovniji odnosi prvih nedelja, da bi se istrenirali! Meni se nakon samo 2 dana seksanja svaki dan po 3-4 puta izdrzljivost NEVJEROVATNO poboljsala. Cak da postignete 4-5 minuta, i to je mnogo bolje od pola minute, zar ne?

Nadam se da ce ovo pomoci nekome.
dejan277 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:59.