Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2011., 16:58   #1
Vaš partner i Angelina Jolie!

Da li biste dopustile svom muškarcu da snima film sa Andželinom -kurbom?

Kaže Johnny Deep za nju; ona je pravi komad, prava lutka, sjajna, zabavna žena,Ima izvrstan osjećaj za humor, svakome kaže što ga ide i nikada ne govori gluposti....itd.


Koliko ste sigurne u svoju"ljubav" da biste ga uopće i pustile da joj se približi?
šokomilš is offline  
Old 14.01.2011., 17:08   #2
A što bi trebao, grintati kako je bezvezna gadura? O ženi znam ono što sam pročitala iz novina pa sad ti epiteti kurvetina ovo ono ne znam baš koliko stoje. Isto kao i ove izjave tipa super je divna krasna, tko zna što je čovjek stvarno izjavio, a što su izvrnuli iz konteksta. Nije mi neka glumica, ali vjerujem da je profesionalna, a to što je komad, komad je, što sad. Bio bi lud da je ne pogleda. Ne znam po čemu bi mi trebala biti veća prijetnja od bilo koje druge (zgodne) žene koja radi s mojim muškarcem?
klonka is offline  
Old 14.01.2011., 17:23   #3
Quote:
šokomilš kaže: Pogledaj post
Da li biste dopustile svom muškarcu da snima film sa Andželinom -kurbom?

Kaže Johnny Deep za nju; ona je pravi komad, prava lutka, sjajna, zabavna žena,Ima izvrstan osjećaj za humor, svakome kaže što ga ide i nikada ne govori gluposti....itd.


Koliko ste sigurne u svoju"ljubav" da biste ga uopće i pustile da joj se približi?
da, baš mi se svidjelo to što je rekao o njoj. nije ga strah žene, svaka čast.
pa više ljudi (muškaraca, ako se oni mogu smatrat ljudima) se o njoj izjasnilo kao o "vrlo duhovitoj" i tak... "nenadjebivo zabavnoj" i "pravom komadu", ako se uopće ičemu što se pročita u medijima može vjerovat.

ma nije enđi kurbašina, nego je malo onak na svoju ruku.
pa ne znam, pustila bi svog dragog blizu njoj.
sve u svemu ima puno enđika u životu, zgodnih i zabavnih žena, jednom ga moraš pustit u vatru i uzdat se u se i u svoje kljuse i u svoje adute i u vašu ljubav. "so help as, god", jel'?!
aryna is offline  
Old 14.01.2011., 17:26   #4
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
A što bi trebao, grintati kako je bezvezna gadura? O ženi znam ono što sam pročitala iz novina pa sad ti epiteti kurvetina ovo ono ne znam baš koliko stoje. Isto kao i ove izjave tipa super je divna krasna, tko zna što je čovjek stvarno izjavio, a što su izvrnuli iz konteksta. Nije mi neka glumica, ali vjerujem da je profesionalna, a to što je komad, komad je, što sad. Bio bi lud da je ne pogleda. Ne znam po čemu bi mi trebala biti veća prijetnja od bilo koje druge (zgodne) žene koja radi s mojim muškarcem?
Ne bi je samo gledao.
Tema je snimanje filma vašeg partnera i angeline, od romantike do vrućih scena.
šokomilš is offline  
Old 14.01.2011., 17:26   #5
Quote:
šokomilš kaže: Pogledaj post
Da li biste dopustile svom muškarcu da snima film sa Andželinom -kurbom?

Kaže Johnny Deep za nju; ona je pravi komad, prava lutka, sjajna, zabavna žena,Ima izvrstan osjećaj za humor, svakome kaže što ga ide i nikada ne govori gluposti....itd.


Koliko ste sigurne u svoju"ljubav" da biste ga uopće i pustile da joj se približi?
aj ti nama radije ispričaj kako je seka aleksić?

ot: zaboli me, snima film, joj, ubit ću se jer sam s glumcem
Megalodona is offline  
Old 14.01.2011., 17:30   #6
Quote:
šokomilš kaže: Pogledaj post
Da li biste dopustile svom muškarcu da snima film sa Andželinom -kurbom?
Ne bih bila s muškarcem kojem trebam išta (ne)dopuštati.

Dodatno, momentalno bih se samoubila kad bih počela razmišljati da imam pravo partneru nešto dopuštati ili od njega tražiti dopuštenje za bilo što.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Old 14.01.2011., 17:36   #7
Quote:
šokomilš kaže: Pogledaj post
Ne bi je samo gledao.
Tema je snimanje filma vašeg partnera i angeline, od romantike do vrućih scena.
Tip je glumac, to mu je posao. A uvijek je lijepo kad radiš nešto u čemu uživaš.

Ne bih branila ništa, niti bi se meni moglo nešto zabraniti.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 14.01.2011., 17:41   #8
Zašto se meni čini da ni jedna od vas nije u nekoj ljubavnoj vezi.
šokomilš is offline  
Old 14.01.2011., 17:42   #9
Moj dečko radi s vrhunskim komadima (od kojih su neki čak i forumašice )

I kaj sad, da ga natjeram da da otkaz? Ili da mu zabranim da na posao nosi naočale?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 14.01.2011., 17:44   #10
Quote:
šokomilš kaže: Pogledaj post
Zašto se meni čini da ni jedna od vas nije u nekoj ljubavnoj vezi.
zato što tvoja slika veze uključuje ljubomoru i posesivnost
i nazivanje drugih žena s kojim radi kurbama
Megalodona is offline  
Old 14.01.2011., 17:57   #11
Quote:
šokomilš kaže: Pogledaj post
Zašto se meni čini da ni jedna od vas nije u nekoj ljubavnoj vezi.
Ljubavna veza se ne sastoji od gušenja i kontroliranja partnera.

Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Moj dečko radi s vrhunskim komadima (od kojih su neki čak i forumašice )

I kaj sad, da ga natjeram da da otkaz? Ili da mu zabranim da na posao nosi naočale?
Isto je i kod mene.
Jedno vrijeme sam mislila da bi bilo zgodno da si iskopa oči, ali, kako ja ne vozim, dosta su nam bitne za vožnju pa smo od toga odustali.
Jajca jednostavno ne želi ostaviti doma.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Old 14.01.2011., 17:57   #12
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
zato što tvoja slika veze uključuje ljubomoru i posesivnost
i nazivanje drugih žena s kojim radi kurbama

Ne znam odakle čitaš al između mojih rečenica nema međuprostora za neko drugo značenje.

Koliko sam ljubomorna najbolje se očituje u tome što temu otvaram na temelju jedne fiksne za nas nedostižne žene, a dok vi svi spominjete nekakve zgodne stvarne žene koje su u neposrednoj blizini vaših potencijalnih.

Nije tema trebala biti tako ozbiljna, al dobro, ako vam ona služi za nabijanje ega samo izvolite.
šokomilš is offline  
Old 14.01.2011., 18:03   #13
Quote:
šokomilš kaže: Pogledaj post
Da li biste dopustile svom muškarcu da snima film sa Andželinom -kurbom?
A što bi mi falilo. Bio bi slavan, zaradio puno para, i ja bih s njim poslije još više skupa uživala u životu.

Osim toga, koliko ga znam, gade mu se silikoni i u ustima i u sisama, i ljudi koji šmrču koku, tako da mislim da ne bi nakon snimanja previše vremena htio provoditi s njom. A ako bi mu bio i gušt, nek mu je. Poslije bi mu sa mnom bilo još bolje.
Brijana is offline  
Old 14.01.2011., 18:04   #14
Quote:
šokomilš kaže: Pogledaj post
Ne znam odakle čitaš al između mojih rečenica nema međuprostora za neko drugo značenje.

Koliko sam ljubomorna najbolje se očituje u tome što temu otvaram na temelju jedne fiksne za nas nedostižne žene, a dok vi svi spominjete nekakve zgodne stvarne žene koje su u neposrednoj blizini vaših potencijalnih.

Nije tema trebala biti tako ozbiljna, al dobro, ako vam ona služi za nabijanje ega samo izvolite.
ne služi, a čitam iz uvodnog posta, gdje je ona nazvana kurbetinom, i gdje je pitanje da li bismo mu dopustile da joj se približi i koliko smo sigurne u svoju "ljubav".
i onda kada kažemo da su to pizdarije, onda kažeš da očito nismo u vezama.
dakle, što zaključiti nego da se tvoja percepcija veze potpuno razlikuje od moje. dakle, ljubomora i posesivnost

nego, kako bi se trebala zajebavat na ovu temu? "je, stvarno je kurbetina, zatvorila bi ga u kavez"? i onda stavit cerek i rofl?
Megalodona is offline  
Old 14.01.2011., 18:10   #15
Nju bih mu oprostila, majke mi.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 14.01.2011., 18:20   #16
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
nego, kako bi se trebala zajebavat na ovu temu?
evo ovako

Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
A što bi mi falilo. Bio bi slavan, zaradio puno para, i ja bih s njim poslije još više skupa uživala u životu.

Osim toga, koliko ga znam, gade mu se silikoni i u ustima i u sisama, i ljudi koji šmrču koku, tako da mislim da ne bi nakon snimanja previše vremena htio provoditi s njom. A ako bi mu bio i gušt, nek mu je. Poslije bi mu sa mnom bilo još bolje.
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Nju bih mu oprostila, majke mi.

šokomilš is offline  
Old 14.01.2011., 18:22   #17
Vi mislite da se ja zajebavam?
E pa ne zajebavam se.

Ja sam dobila blagoslov za Pitta, a on za Anđu.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 14.01.2011., 18:30   #18
Quote:
šokomilš kaže: Pogledaj post
evo ovako
brijana je i inače izrazito duhovita žena, a morticia ti je rekla da se ne zajebava

a na ono sve ostalo mi nisi odgovorila
ali i ne moraš, ako si topic postavila iz zajebancije, uživaj
Megalodona is offline  
Old 14.01.2011., 18:34   #19
evo jedan vrlo neočekivan odgovor: jebala vas angelina jolie.


teoretski mi ona predstavlja jednaku prijetnju kao bilo koja druga žena u koju bi se potencijalno mogao zaljubit.
Afrika paprika is offline  
Old 14.01.2011., 18:34   #20
Ako je za zafrkanciju, onda je za Kokošinjac

Da nastavimo u istom duhu... A ako bi me dragi i ostavio zbog Angie unatoč silikonima, koki i njenoj živčanosti, sve bi novine pisale da sam ja ta koju je muž ostavio zbog Angeline Jolie, i vjerojatno bi se našla cijela četa da me utješi. I opet na dobitku!

A kakvu bih im tek alimentaciju izvukla...
Brijana is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.