Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2005., 21:23   #1
Bračno putovanje

savjetujte nas gdje da se smjestimo u Dubrovniku sa zeljom da se odmorimo od savdbe i preuredjenja stana. trazimo hotel, unutarnji bazen, wellnes...
__________________
Lissa
Lissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2005., 08:46   #2
Re: bracno putovanje-Dubrovnik

Quote:
Lissa kaže:
savjetujte nas gdje da se smjestimo u Dubrovniku sa zeljom da se odmorimo od savdbe i preuredjenja stana. trazimo hotel, unutarnji bazen, wellnes...
Ako odmor planiraš u sljedećih nekoliko dana, bojim se da smještaja naći nećeš. A ako to nije slučaj i ako novac nije problem, onda preporučam hotel Excelsior u neposrednoj blizini Starog grada (*****) Ako je wellness imperativ, najbolji je u novouređenom hotelu Pallace (*****) i hotelu Uvala (****) . Evo soba u hotelu Uvala 1/2+balkon+park je oko 200 eura. U Pallace je isto to oko 130 eura.
__________________
Rezime
prometej is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2005., 09:06   #3
Re: bracno putovanje-Dubrovnik

Quote:
Lissa kaže:
savjetujte nas gdje da se smjestimo u Dubrovniku sa zeljom da se odmorimo od savdbe i preuredjenja stana. trazimo hotel, unutarnji bazen, wellnes...
Wellnes ili u Palaceu ili u Uvali, kako reče prometej...
Ali meni osobno najljepši hotel u Dubrovniku - President, na Babinom Kuku. Nema wellnes, ali je predivan. Superior sobe s velikim balkonom, s pogledom od kojeg zastaje dah,...
Ma nešto predivno
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2005., 09:10   #4
Re: Re: bracno putovanje-Dubrovnik

Quote:
Anastasia kaže:
Wellnes ili u Palaceu ili u Uvali, kako reče prometej...
Ali meni osobno najljepši hotel u Dubrovniku - President, na Babinom Kuku. Nema wellnes, ali je predivan. Superior sobe s velikim balkonom, s pogledom od kojeg zastaje dah,...
Ma nešto predivno
Ipak, ako je o pogledu riječ, prednost nad Dubrovnik Presidentom imaju svi hoteli sa istočne strane (Argentina, Excelsior i naročito Villa Dubrovnik) koji osim na more gledaju i na Stari grad.
__________________
Rezime
prometej is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2005., 10:24   #5
Re: Re: Re: bracno putovanje-Dubrovnik

Quote:
prometej kaže:
Ipak, ako je o pogledu riječ, prednost nad Dubrovnik Presidentom imaju svi hoteli sa istočne strane (Argentina, Excelsior i naročito Villa Dubrovnik) koji osim na more gledaju i na Stari grad.

Ma znam, ali President je za mene nešto posebno.
Osim što mi se jako sviđa Babin Kuk, jako mi se sviđa kako je hotel koncipiran, njegova pozicija, uređenje...
U onoj superior sobi se osjećam kao da sam na brodu, na onim kruzerima...
Ono je hotel po mojem guštu

Svaka čast argentini, excelsioru, villi dubrovnik, koji imaju prednost što su blizu starom gradu i u tom smislu su za nekoga možda komotniji...

Ali kada bih birala hotel za bračno putovanje... to bi bio President.

:Sanjari:
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2005., 14:47   #6
Re: Re: Re: Re: bracno putovanje-Dubrovnik

Quote:
Anastasia kaže:

Ali kada bih birala hotel za bračno putovanje... to bi bio President.

:Sanjari:
u njemu sam ja bila na bračnom putovanju

i uopće se ne sjećam kako izgleda hotel
sanjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2005., 09:06   #7
Re: Re: Re: Re: Re: bracno putovanje-Dubrovnik

Quote:
sanjalica kaže:
u njemu sam ja bila na bračnom putovanju

i uopće se ne sjećam kako izgleda hotel



Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2005., 09:29   #8
Re: Re: Re: Re: Re: bracno putovanje-Dubrovnik

Quote:
sanjalica kaže:
u njemu sam ja bila na bračnom putovanju

i uopće se ne sjećam kako izgleda hotel
Što je bilo tako davno?

Šala-mala...
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2005., 12:08   #9
Ista stvar me zanima, al jeftiniji aranžman, nije mi toliko važan smještaj koliko želja da vidimo Dubrovnik

Prijedlozi pliz
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2005., 12:37   #10
Re: Re: Re: Re: Re: Re: bracno putovanje-Dubrovnik

Quote:
crtica kaže:
Što je bilo tako divno?

da,
sanjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2005., 00:11   #11
Quote:
Paw kaže:
Ista stvar me zanima, al jeftiniji aranžman, nije mi toliko važan smještaj koliko želja da vidimo Dubrovnik

Prijedlozi pliz
mi smo bili u Srebrenom pred 3 godine u nekom apartmanu (privatna kuća, ful novo, prekrasno), i điravali na sve strane, od Pelješca, Mljeta, Dubrovnika, Elafita, Konavala, do Prevlake

eh da, išli preko Generalturista - sve je bilo za
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 09:04   #12
Bračno putovanje

Planirate li kakvo bracno putovanje? Ako ne medeni mjesec barem medeni vikend?
Angia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 09:11   #13
Quote:
Angia kaže:
Planirate li kakvo bracno putovanje? Ako ne medeni mjesec barem medeni vikend?
Mi planiramo medeni wellness vikend. S dobrim masažicama i sl.. No, još ne znamo gdje. Ako ima tko dobru preporuku, slušam. Uvjet je da je hotel barem ****
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 09:12   #14
mi smo bili na "pred-bracnom" putovanju u kavkaskim republikama i iranu,a s obzirom da smo se ful istrosili nakon vjencanja smo samo skoknuli do korcule.....meni je to bracno pre isforsirano......ako i inace cesto putujes sa dragim, zasto bi bas to "bracno" moralo biti tak neka velika fora?

po mom misljenju za putovanje ti ne treba motiv kao sto je vjencanje ili godisnjica-zasto si ne priustiti putovanje radi putovanja kad god ti se prohtije?
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 09:13   #15
mi da! u 9 mj. ne znamo tocno gdje. al bit ce medeni tjedan. mislili smo u skandinaviju al nema bas ponuda, a i preskupo je. mozda u rusiju odemo...
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 09:15   #16
Mi bi na neko krstarenje, ali još ni samni neznamo kuda, sve što se meni sviđa je jako jako skupoooooooooo
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 09:17   #17
Quote:
molly* kaže:
mi da! u 9 mj. ne znamo tocno gdje. al bit ce medeni tjedan. mislili smo u skandinaviju al nema bas ponuda, a i preskupo je. mozda u rusiju odemo...
I mi bi u Skandinaviju.... ne nuzno na bracno.... ali za tako nesto cekamo povecu novcanu injekciju!
Angia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 09:19   #18
Quote:
lolita11 kaže:

po mom misljenju za putovanje ti ne treba motiv kao sto je vjencanje ili godisnjica-zasto si ne priustiti putovanje radi putovanja kad god ti se prohtije?

Slazem se . Ali ovo dodje ko jos jedan povod za put pod noge
Angia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 09:19   #19
u 9 mjesecu grčka vam je super!
Sto se tice mojeg bracnog, ja bi isla jer sam cula od cura koje su bile, da je to poseban osjecaj....i da je bas gust! Evo frendica mi je na Sejšelima, i sigurna sam da im je lijepo
Ja bi voljela otići sa svojim, ali je on često na putu pa mu to nije gušt....ali jako bi voljela vidjeti Toscanu, Portugal, a biti cu zadovoljna ako me odfura i mađarsku
svejedno...samo da smo sami u nepoznatom svijetu!
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 09:19   #20
mi smo zbog mog faxa i vrazjih ispita u 9mj a i njegova posla planirali da odemo negdje na welness vikend,isto te masazice,mazenja,pazenja,ljubakanja,hmmmmm
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.