Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2007., 08:38   #61
Quote:
Veselica kaže: Pogledaj post
Da li znaš kad ce bit ponuda za tu lokaciju..jer sam se ovih dana pribilježila za stan u Sesvetama,al nekako bi mi više odgovarala ta lokacija... al pitanje je kada ce se to poceti raditi,da li imaju sta u planu uskoro????

kada sam pitala u Gradskom uredu, rekoše neće prodaja prije 2010-te
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 09:01   #62
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
kada sam pitala u Gradskom uredu, rekoše neće prodaja prije 2010-te
Što otprilike znači da će za njihove poznanike i obitelj biti 2009, a za nas 2010
Nick Nolte is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 08:58   #63
Quote:
Nick Nolte kaže: Pogledaj post
Što otprilike znači da će za njihove poznanike i obitelj biti 2009, a za nas 2010


baš tako ... evo danas nesto bilo i na javno.com na tu temu ...
btw. ja uzela novogradnju u Borovju (jest da nije jeftina, ali je još uvijek ispod 2000€ po kvadratu)

elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 17:22   #64
Quote:
Veselica kaže: Pogledaj post
Da li znaš kad ce bit ponuda za tu lokaciju..jer sam se ovih dana pribilježila za stan u Sesvetama,al nekako bi mi više odgovarala ta lokacija... al pitanje je kada ce se to poceti raditi,da li imaju sta u planu uskoro????
Borovje će se graditi nakon Podbržja koliko sam ja upućen.
thunderstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 17:22   #65
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
baš tako ... evo danas nesto bilo i na javno.com na tu temu ...
btw. ja uzela novogradnju u Borovju (jest da nije jeftina, ali je još uvijek ispod 2000€ po kvadratu)

Daj nam info, kod koga i za koliko?
thunderstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 12:40   #66
Quote:
thunderstorm kaže: Pogledaj post
Daj nam info, kod koga i za koliko?
Ulica grada Chicaga, paralelno sa Držićevom ... nije to tako blizu Držićeve kad se dođe do zgrade .... 1850€ po m2, uz parkirno ili garažno mjesto po koeficijentu 0,25 odnosno 0,50; plaćanje 30% avans, rest 14 dana prije useljenja, kad bide moguće dići hipoteku na taj stan.

potpisali ugovor sa rokom useljenja 01/05/2007, ali planira se za 01/12/2006 ... dakle 6 mjeseci prije roka ... poslužilo ih vrijeme pa rade puno brže; uzeli stan od cca 50 m2 i garažu od cca 20 m2.

izvođač je Domoizrada (Proložac kod Imotskog), a investitor Vib gradnja (www.vibgradnja.hr)
grade vrlo kvalitetno; izolacija pojačana (po defaultu austrijskig građevinara), stolarija pvc - prozori sa 6 komora; sve izmjene projekta stanova su moguće, vrlo su kooperativni, a čini se i korektni; svi papiri su čisti (provjereno na 100 načina). Čini mi su projekti stanova prilično dobri, osim činjenice da se u kuhinju ulazi iz dnevne sobe no to se lako riješi

osobno, preporučujem .... bar za pogledati ... pa tko voli .... čujem da ima još nešto slobodnih stanova
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 12:16   #67
potpisali ugovor sa rokom useljenja 01/05/2007, ali planira se za 01/12/2006 ... dakle 6 mjeseci prije roka ... poslužilo ih vrijeme pa rade puno brže; uzeli stan od cca 50 m2 i garažu od cca 20 m2.

fulao si malo godine susjed ..i ja sam uzeo stan u zgradi ..al nadam se da bi moglo biti 1.12.2007...stvarno im vrijeme ide na ruku
hrvoje_zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 07:48   #68
..i ja sam uzeo stan u zgradi ..al nadam se da bi moglo biti 1.12.2007...stvarno im vrijeme ide na ruku[/QUOTE]



da, trebalo bi biti 01/12 ... ok, sorry... ove godine! a potpisali smo na 01/05 iduće ... ajd fino da je još netko tu uzeo stan ... btw koja diletacija?!
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 09:47   #69
Diletacija A, mansarda...di si ti?
hrvoje_zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 09:55   #70
Quote:
hrvoje_zagreb kaže: Pogledaj post
Diletacija A, mansarda...di si ti?

diletacija B ... prema drzicevoj
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 10:08   #71
daj mi reci od kuda ti da ce zavrsti vec u 12mjesecu..to si čuo od investitora ili?
jer ja nemam nikakve informacije, samo nagađam
hrvoje_zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 11:03   #72
Quote:
hrvoje_zagreb kaže: Pogledaj post
daj mi reci od kuda ti da ce zavrsti vec u 12mjesecu..to si čuo od investitora ili?
jer ja nemam nikakve informacije, samo nagađam
ne, nisam cula od njih, nego od frendica koja je to procitala na oglasu za prodaju tih stanova .... btw nadam se da ce tome i biti tako
a sudeci po tome da stolariju vec postavljaju i da ce na jesen poceti postavljati keramiku (to veli investitor), dakle .... mogao bi taj rok biti i vrlo realan
u zgradi na kajzerici, koju dovrsavaju, glazure su susili 6 mjseci, dakle ... ali ih naprave i u svibnju ... to bi islo ... je se ozbiljno nadam useljenju ove godine
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 13:34   #73
Mi kupili stan na Borovju, nismo još preselili, ali neki dan smo bili u stanu kad je odjednom nešto vani počelo tutnjat kao da počinje zračni napad, trebalo nam je vremena da skužimo kaj bi to moglo biti, kad ono - toplana.
Ta užasna buka je trajala nekih 10-15 min., a zanimljivo je da ljudi koji su šetali po kvartu nisu izgledali nimalo začuđeno, kao da ništa ne čuju...
Zanima me što je to uopće bilo i kako često se čuje...ajmo starosjedioci s Borovja, oglasite se...

Ako je to svaki dan (ili čak jednom tjedno)...
new member is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 15:10   #74
Quote:
new member kaže: Pogledaj post
Mi kupili stan na Borovju, nismo još preselili, ali neki dan smo bili u stanu kad je odjednom nešto vani počelo tutnjat kao da počinje zračni napad, trebalo nam je vremena da skužimo kaj bi to moglo biti, kad ono - toplana.
Ta užasna buka je trajala nekih 10-15 min., a zanimljivo je da ljudi koji su šetali po kvartu nisu izgledali nimalo začuđeno, kao da ništa ne čuju...
Zanima me što je to uopće bilo i kako često se čuje...ajmo starosjedioci s Borovja, oglasite se...

Ako je to svaki dan (ili čak jednom tjedno)...
ni nakon više od tri godine stanovanja tamo, ne mogu se sjetiti da je ikad bila takva buka ... a gdje ste kupili stan?!
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 15:59   #75
Quote:
elegant kaže:
ni nakon više od tri godine stanovanja tamo, ne mogu se sjetiti da je ikad bila takva buka ... a gdje ste kupili stan?!
Nova zeleno-narančasta zgrada...
Onda ću se tješit činjenicom da je sada bučalo prvi put (iako sumnjam u to sudeći po rekacijama ljudi i pasa vani)
new member is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 16:45   #76
Quote:
new member kaže: Pogledaj post
Nova zeleno-narančasta zgrada...
Onda ću se tješit činjenicom da je sada bučalo prvi put (iako sumnjam u to sudeći po rekacijama ljudi i pasa vani)
Pa očito se navikneš i oglušiš na to
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 17:15   #77
Quote:
crtica kaže: Pogledaj post
Pa očito se navikneš i oglušiš na to

ma to nije ni blizu toplane .... bit ce to sve 5, vidjet ćeš ... i btw bit cemo susjedi .,.... mi čekamo onu kaj se gradi! Fajrunt podstanarstvo
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 17:39   #78
Quote:
new member kaže: Pogledaj post
Mi kupili stan na Borovju, nismo još preselili, ali neki dan smo bili u stanu kad je odjednom nešto vani počelo tutnjat kao da počinje zračni napad, trebalo nam je vremena da skužimo kaj bi to moglo biti, kad ono - toplana.
Ta užasna buka je trajala nekih 10-15 min., a zanimljivo je da ljudi koji su šetali po kvartu nisu izgledali nimalo začuđeno, kao da ništa ne čuju...
Zanima me što je to uopće bilo i kako često se čuje...ajmo starosjedioci s Borovja, oglasite se...

Ako je to svaki dan (ili čak jednom tjedno)...
U 2 godine, koliko ja zivim na Borovju, tu buku sam cula 2-3 puta. A prvi put sam mislila da ce sve eksplodirati, ili da avion slijece! Dakle, nije strasno! Ne brini!
Bagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 08:41   #79
Quote:
elegant kaže:
btw bit cemo susjedi
new member is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 10:28   #80
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
diletacija B ... prema drzicevoj
Ja sam mislio da te nece nitko kupovati?!?
Zaboravi otvaranje prozora ljeti po noci radi svjezeg zraka, buka sa drziceve je nepodnosljiva...
Meni se sad zbog te zgrade osjetno smanjila buka, cekam da zapune zgradu prozorima jer jos se cuje kroz rupe nesto ali ni blizu kao prije...
z
ZEGA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:15.