Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2008., 20:54   #1
Restoran za krizmu - ZG i okolica

Molim pomoć!

Dijete mi u 4. mjesecu sljedeće godine ima krizmu pa bi molila preporuku restorana (obiteljskog tipa) u zg ili okolici (poželjan istočni dio grada). Bilo bi oko 50tak uzvanika, zelim domaci ugodaj, dobru uslugu i naravno dobru klopu. Rezervirati moram sto prije a nemam pojma gdje.

Trazila sam po forumu topice al nisam nista nasla (ovo mi je prvi post pa se nisam mozda ni najbolje snasla). Pa ako postoje slicni topici molim vas postavite link.
Hvala
Selenia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 06:54   #2
moja najtoplija preporuka iako nien u zagrebu, je ribic, dakle prema zaboku starom zagorskom.. samo moras dosta ranije rezervirat... mi tam sve slavimo jer je klopa super, porcije su velike i manje vise ih nekad podijelimo ako idemo s drustvom na nekakvu veceru(jer je pohano ogromno i dvije osobe se nazderu) i ugodan ambijent... imas i djecje menije tipa manje pohano plus pomfri... cijene su ok!
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 10:41   #3
Quote:
sowuljaga kaže: Pogledaj post
moja najtoplija preporuka iako nien u zagrebu, je ribic, dakle prema zaboku starom zagorskom.. samo moras dosta ranije rezervirat... mi tam sve slavimo jer je klopa super, porcije su velike i manje vise ih nekad podijelimo ako idemo s drustvom na nekakvu veceru(jer je pohano ogromno i dvije osobe se nazderu) i ugodan ambijent... imas i djecje menije tipa manje pohano plus pomfri... cijene su ok!
Puno ti hvala, otići ću pogledat.
Selenia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 14:05   #4
Restoran Mali raj, to ti je u Stenjevcu, zapadni dio, i klopa i usluga su super, ambijent je super, ljubazni su, cijene su realne.
Martinich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 16:06   #5
Se-Mi-Veliko Trgovišće-prije Zaboka i Zelendvor na Samoborskoj...
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 15:46   #6
Restoran pivnica -Zlatni medo, Savska cesta, na samom križanju kod Zagrepčanke, iza je veliki besplatni parking za goste. Klopa sa roštilja, pogačice sa čvarcima, klipići sa sirom. Kolače i torte možeš bez problema dan prije donijeti svoje. Idi pa vidi, mi smo to obavili prije 2 godine i bilo je super!
Charla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 20:28   #7
Zahvaljujem se svima, nema mi druge nego u obilazak.
Selenia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 21:34   #8
Probaj kod Bunčića.
__________________
živi kao da ti je svaki dan posljednji.
bugga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:29.