Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2009., 22:44   #201
ili pak nije provala..
yeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 23:17   #202
Quote:
yeast kaže: Pogledaj post
ili pak nije provala..
našla!
lovetotravel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 23:18   #203
Quote:
lovetotravel kaže: Pogledaj post
našla!
oho! ajd izvjesti..koliko ima članova?
yeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 23:29   #204
Quote:
f.torres9 kaže: Pogledaj post
grupa se zove: Djeca hrvatskih branitelja žele stipendiju na vrijeme!!!!!!
ja sam se uclanio
FatalERROR is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 23:32   #205
Quote:
yeast kaže: Pogledaj post
oho! ajd izvjesti..koliko ima članova?
nema puno, 40-ak
lovetotravel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 23:35   #206
Quote:
lovetotravel kaže: Pogledaj post
nema puno, 40-ak
evo samo radi jadranke osor san otvorija fejs..i učlanija se u grupu..nemogu virovat da san popustija..
yeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 23:35   #207
trenutno ima 45 clanova, al narast ce to bez brige
xspirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 23:41   #208
Quote:
xspirit kaže: Pogledaj post
trenutno ima 45 clanova, al narast ce to bez brige
ako je za virovat onima u mobms-u tribalo bi nas bit barem 15 000..
yeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 23:47   #209
Quote:
yeast kaže: Pogledaj post
ako je za virovat onima u mobms-u tribalo bi nas bit barem 15 000..
a jesi legenda !! lol !!!!!! haahahahha
shibba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 23:50   #210
pa dobro covjek kaze
xspirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 00:14   #211
17000!!
mozda bi se trebo uclanit u hdz jos dok nisu rezultate objavili
ringo starr is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 10:17   #212
Quote:
ringo starr kaže: Pogledaj post
17000!!
mozda bi se trebo uclanit u hdz jos dok nisu rezultate objavili
yeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 12:24   #213
Quote:
yeast kaže: Pogledaj post
mislite li da ima to kakve veze ako si član hdz-a? ja već 4 godine u mladeži, ali nisam aktivna
lovetotravel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 13:55   #214
Quote:
lovetotravel kaže: Pogledaj post
mislite li da ima to kakve veze ako si član hdz-a? ja već 4 godine u mladeži, ali nisam aktivna
a sto mu gromova..mi se patimo a imamo člana hdz-a među nama..pa šta nisi malo pogurala to..stranačkim putevima..?
yeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 14:08   #215
Quote:
yeast kaže: Pogledaj post
a sto mu gromova..mi se patimo a imamo člana hdz-a među nama..pa šta nisi malo pogurala to..stranačkim putevima..?
mislim da bi se urušila zgrada kad bi se ja pojavila na skupštini :-)
lovetotravel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 14:37   #216
[QUOTE=sinkat;18571753]ma meni to nije jasno..imam pitanje odmah..dali to znači da djete koje ima 14 godina i nema pojma šta je to rat ima pravo na stipendiju jer mu je tata bio u ratu??? pa u tom slučaju će se ta stipendija djelit još 30 godina... i opet me zanima, nigdje ne piše koliko stipendija dodjeljuju..dali to znači ako njih 16500 zadovoljavaju uvjete da će svi dobiti stipendiju??ode država u bankrot samo zbog braniteljskih stipendija onda[/QUOTE)

PA TEBI NIJE JASNO DA, A MOJA SESTRA IMA 16 GODINA I TATA JE POGINUO DOK JE JOS MAMA BILA TRUDNA S NJOM,NIJE NIKAD OCA NI IMALA PRILIKU UPOZNATI,A JA SAM IMALA 3,5 GODINE.PA KAKO TE NIJE STID UOPCE NAPISATI OVAKO NESTO.ETO STID TE MOZE BITI. I SVE VAS KOJI TU KUKATE A DJECA STE BRANITELJA,A OTAC VAM JE ZIV.NE ZNAM STA BI VISE HTJELI.I AKO SE NEKOME TAKO NESTO DOGODILO ONDA VJERUJ MI DA IMA POJMA STO JE RAT JER COVJEK ZIVI S TIM OSTATAK ZIVOTA,BEZ OBZIRA KOLIKO GODINA IMA.MALO RAZMISLI O OVOME KAD NAVECER LEGNES U KREVET.
IVANA_99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 14:56   #217
joj daj se ne deri tu,prvo isključi caps lock..a drugo svima koji su roditelji poginuli u ratu će se dodijelit stipendija,meni se čini da su oni posebna kategorija na natječaju
ivys is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 15:19   #218
PA TEBI NIJE JASNO DA, A MOJA SESTRA IMA 16 GODINA I TATA JE POGINUO DOK JE JOS MAMA BILA TRUDNA S NJOM,NIJE NIKAD OCA NI IMALA PRILIKU UPOZNATI,A JA SAM IMALA 3,5 GODINE.PA KAKO TE NIJE STID UOPCE NAPISATI OVAKO NESTO.ETO STID TE MOZE BITI. I SVE VAS KOJI TU KUKATE A DJECA STE BRANITELJA,A OTAC VAM JE ZIV.NE ZNAM STA BI VISE HTJELI.I AKO SE NEKOME TAKO NESTO DOGODILO ONDA VJERUJ MI DA IMA POJMA STO JE RAT JER COVJEK ZIVI S TIM OSTATAK ZIVOTA,BEZ OBZIRA KOLIKO GODINA IMA.MALO RAZMISLI O OVOME KAD NAVECER LEGNES U KREVET.[/QUOTE]

Tvoja situacija je užasna, ne daj bože nikome, ali ovo:"ETO STID TE MOZE BITI. I SVE VAS KOJI TU KUKATE A DJECA STE BRANITELJA,A OTAC VAM JE ZIV"
ti je bespotrebno. Kamol sriće da rata uopće nije ni bilo pa da se ovakve teme uopće ne provlače po forumu, ali kad je već situacija ovakva kakva je- zašto se ne bi borili za ono šta nam pripada? Kukamo i kukat ćemo i dalje dokle god se ne objave rezultati, kao što će kukati i naši očevi koji su bili u ratu, koji nemaju apsolutno nikakve koristi od toga šta su se napatili na bojištima. Kad već oni nemaju ništa od toga, zašto ne bi imala njihova dica?
Svako iz tog rata nosi svoj križ na leđima, zato je malo glupo šta se na ovaj način raspravlja o tome. Pravo na tu stipendiju bi tribali imati SVI kojima su roditelji dali svoj doprinos u domovinskom ratu, bez obzira jesu li se rodili prije rata ili ne.
lovetotravel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 15:26   #219
da malo skrenen s trenutne teme..kao što sam prije već napisao poslao sam mail u slobodnu i večernji list..za slobodnu već svi znate što je sve bilo..
uglavnom..sada mi se javio i novinar večernjeg lista ( krenulo me!)..i evo što je napisao..

Bok, javio se se mailom u Večernji list, jesi li zainteresiran da
napravimo priču oko stipendija?
Pozz

da nastavim..iako sam jako zainteresiran da se to objavi..malo me trenutno to sve umara..i još sam u jebačkoj stisci s učenjem..
jel itko od vas ima volje da popriča s ovim novinarom? prosljedio bi vam njegov mail..njemu je ionako svejedno s kim priča..ionako imamo ista stajališta..
ajd javite se..
yeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 15:38   #220
pa zar nema baš nikog zainteresiranog? ajde ljudi..
yeast is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:29.