Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2007., 11:00   #21
Sada neznam da li sam pogrešno napisao ime, ali da li su to oni isti tipovi koji su radili one piramide sa okom i meni se čine kao jaka društva, a ne samo obični zidari.
PARAĐOKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 14:11   #22
Quote:
PARAĐOKA kaže: Pogledaj post
Sada neznam da li sam pogrešno napisao ime, ali da li su to oni isti tipovi koji su radili one piramide sa okom i meni se čine kao jaka društva, a ne samo obični zidari.
e, to su oni. all-seeing eye. eto po zagrebu su dosta ostavili svojih simbolčića.
mogli bi, recimo, u gradu zagrebu sredit uređivanje fasada i pročelja zgrada pa im skinemo simbole i onda pročitaš; oduzeto pola proračuna gradu zagrebu i nema više dovoljno novaca za izgradu rukometnih dvorana
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 15:21   #23
Masoni su toliko opsirno gradivo da je tesko ih svrstati tu na forum. Ja ih proucavam par godina i znam da nemam pojma o njima.

Inace jako su snazni i konstantno u svojoj povijesti kroje povijest zemlje u svojim mogucnostima.

To pokusavaju tako sto stalno postavljaju masone na vazne funkciju u vladama i drugim svjetskim organizacijama to cak nije zaobislo ni Vatikan. Prvo pravilo u masoneriji je da uvijek moras pomoci bratu masonu.

Danas ju kroje kroz Busha i globalizaciju pogotovo financijsku. Sutra ce kroz nesto drugo.

Njihov cilj ne zna ni 99.99% masona jer ne znaju tko je njihov glavni mestar i moraju slusati naredbe. Svaka loza ima predpostavljenu lozu koju mora slusati. Nasa loza pod direktivom je austrijske velike loze.

Moje misljenje koji im je cilj je totalna dominacija u svijetu prvo nad bitnim cimbenicima SAD i EU(to su postigli) pa sve na manje cimbenike i resurse.

Njihova dogma je zorno i u detalje opisana u "Moral i Dogma" od Alberta Pikea. Inace jednog od osnivaca KKK i danas ima spomenik u Washinton Memorial Parku i protiv njegovog uklanjanja se bori jedna židovska udruga sto je cudno jer se zna sto je KKK radio Židovima.
Klukas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 15:46   #24
Nisu niš shvatili Židovi od Mojsija, ispričavam se.
__________________
ja sam ja pušač cancer man
dubravka* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 16:02   #25
masoni, slobodni zidari,

čuvari tajne, čuvaju sveti gral, i bla bla bla....
fakat preoširno za forum...
točno je da su nastali od zidara i čuvali su tajnu onog zadnjeg komada cigle ili kamena u građevnom luku.....
tajnu su panično čuvali jer im je nosila bogatsvo, i prenosili su je samo onima za koje su znali da će i dalje čuvati tajnu i bla bla bla...
No puno su zanimljiviji masoni danas..
Koji im je cilj, vladati svijetom svakako, da su krščani nisu a vjeruju na neki način u Krista...
no bitno je da se ne brkaju cionisti, sotonisti sa masonima.
Sve te "firme" imaju isti princip, čak možda i isti cilj pa su baš zato neprijatelji...
Inače masoni u Hrvatskoj spadaju pod Austrijske kako je već netko gore napisao, i prošle godine nekak u ovo vrijeme su prvi put u povijesti otvorili svoja vrata javnosti..
Bio je opširni intervju u Nacionalu....
Uglavnom cjeli život bi trebalo potrošiti da bi se objasnilo, ali i saznalo sve o masonima.
Nama je dovoljno da znamo da postoje, i da nisu baš prijateljski nastrojeni prema nacionalnim državama...
P.S. družba Hrvatskog zmaja je bjedna kopija masona, tak da prva saznanja o principu možete ubrati čitajući pothvate recimo zagrebačkog gradonačelnika Banderasa....
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 16:05   #26
Quote:
Klukas kaže: Pogledaj post
Moje misljenje koji im je cilj je totalna dominacija u svijetu prvo nad bitnim cimbenicima SAD i EU(to su postigli) pa sve na manje cimbenike i resurse.

.
postoji teorija o vladavini nad cjelim svjetom, stvaranjem nad rase, odnosno mješanjem svih poznatih rasa, radi nekakve obrane od napada svemiraca...
je znam da teorija ovak prezentirana zvuči bedasto, ali neda mi se sad pisati doktorat na tu temu....
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 16:15   #27
Quote:
exAzriel kaže: Pogledaj post
Koji im je cilj, vladati svijetom svakako,

A šta poslije smrti?
__________________
ja sam ja pušač cancer man
dubravka* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 16:28   #28
Quote:
dubravka* kaže: Pogledaj post
A šta poslije smrti?
a čuj nema ateista, mada tvrde da ih ima...
svako ima svoj plan, reinkarnacija, božasnko blaženstvo i slične stvarčice, to pak nema veze sa pripadnošču masoneriji...
masoni nisu ateisti....
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 17:35   #29
Quote:
dubravka* kaže: Pogledaj post
A šta poslije smrti?
Oni vjeruju u Velikog Arhitekta svemira.

Sada postoje opet dvije struje, francuska izrazito ateisticka koja vjeruje u VAS, ali kaze da to predstavlja razum i spozanju da bog ne postoji i anglosaksonska koja vjeruje u VAS kao neko nadnaravno bice.

E sada u Pikovom Moral i Dogma za njih je VAS zapravo Lucifer i on se bori protiv zlocestog Adonaja-Jahve. U raju Luci je dao jabuku tj znanje, onda tu vide jos u Prometeju itd. Stalno idu na tu foru, ali naravno da je to samo tema za privlacenje ekipe koja je visoko edukativna.

Poslje smrti oni vjeruju nesto tipa u reinkrenacija u astralnom svijetu gdje.....ne znam, ali tipicno nesto za njih koji sebe smatraju boljim od ostatka covjecanstva.

Inace tek kada se dostigne 31 stupanj u masonstvu se nauci i "spozna" da je Luci VAS. "Spoznati" znaci uciti natprirodne moci itd. Danas postoji oko 4 milijuna masona, 2-3 milijona Rozenkeizera ili Iluminata i pitaj Boga koliko Rotary clanova. Brija je sto postoji samo 7 covjeka s 33 templarskim redom i njima zapovjeda jedan covjek za kojeg se ne zna tko je. On zapovjeda svim lozama na svijetu. E tu su nasli neki ljudi priliku da kazu da je to sam Papa itd. Ima gro teorija, netocne ti uvijek oni jos potpomazu.

Ima i brija da oni financiraju vecinu nevladinih udruga, nas HHO i Pukovski znam da je financirao i financira Soros koji financira HNS(to se i vidi iz njihovog gospodarskog plana gdje zele napraviti roblje od nas), ali takoder financiraju ove antiglobaliste koji su protiv globalizacije jer je najbolje upravljati neprijateljem.

Inace oni zvuce jako dobri, ali istina je porazavajuca, stvarno postoje indicije da su oni pokrenuli oba svjetska rata itd...npr Bushev djed zajedno s osnivacem Royal Duch Shella su financirali Hitlerovu stranku. Danas se Bush olfo bori za demokraciju my ass.
Klukas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 17:55   #30
Quote:
Klukas kaže: Pogledaj post
Oni vjeruju u Velikog Arhitekta svemira.

Sada postoje opet dvije struje, francuska izrazito ateisticka koja vjeruje u VAS, ali kaze da to predstavlja razum i spozanju da bog ne postoji i anglosaksonska koja vjeruje u VAS kao neko nadnaravno bice.

E sada u Pikovom Moral i Dogma za njih je VAS zapravo Lucifer i on se bori protiv zlocestog Adonaja-Jahve. U raju Luci je dao jabuku tj znanje, onda tu vide jos u Prometeju itd. Stalno idu na tu foru, ali naravno da je to samo tema za privlacenje ekipe koja je visoko edukativna.

Poslje smrti oni vjeruju nesto tipa u reinkrenacija u astralnom svijetu gdje.....ne znam, ali tipicno nesto za njih koji sebe smatraju boljim od ostatka covjecanstva.

Inace tek kada se dostigne 31 stupanj u masonstvu se nauci i "spozna" da je Luci VAS. "Spoznati" znaci uciti natprirodne moci itd. Danas postoji oko 4 milijuna masona, 2-3 milijona Rozenkeizera ili Iluminata i pitaj Boga koliko Rotary clanova. Brija je sto postoji samo 7 covjeka s 33 templarskim redom i njima zapovjeda jedan covjek za kojeg se ne zna tko je. On zapovjeda svim lozama na svijetu. E tu su nasli neki ljudi priliku da kazu da je to sam Papa itd. Ima gro teorija, netocne ti uvijek oni jos potpomazu.

Ima i brija da oni financiraju vecinu nevladinih udruga, nas HHO i Pukovski znam da je financirao i financira Soros koji financira HNS(to se i vidi iz njihovog gospodarskog plana gdje zele napraviti roblje od nas), ali takoder financiraju ove antiglobaliste koji su protiv globalizacije jer je najbolje upravljati neprijateljem.

Inace oni zvuce jako dobri, ali istina je porazavajuca, stvarno postoje indicije da su oni pokrenuli oba svjetska rata itd...npr Bushev djed zajedno s osnivacem Royal Duch Shella su financirali Hitlerovu stranku. Danas se Bush olfo bori za demokraciju my ass.
hm, ti si prvi koji je rekao primjerice da su sljedbenici društva Ružinog križa, jedna od masonskih loža.
Večina onih koji se "kuže" u masone tvrde da oni nisu masonska loža...
experimentirao sam sa tim društvom, i oni zaista jesu jedna od loža, no otvoreni su za pristup bilo kome do određene granice, tada ili sam odustaješ, ili te oni isključe na višem nivou, zanimljivo je to kaj vjeruju u Arhitekta, ali isto tako kažu, da ideš nazad u reinkarnaciju ako nisi spreman.
No bilo bi zanimljivo čuti tko ide redovno na službu u Austriju, ali ipak nebih iznosio imena...
Činjenica je da se na njih, bogatstvo jednostavno "ljepi"....
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 18:51   #31
neznam što imaju raditi u sred europe sa svojim forama oko tijela po uzoru na solomonov hram, kao savršenu konstrukciju. te hebrejske izraze i luci fore bi trebali odpeljat natrag u jeruzalem a ne tu indo-europske narode tlačit sa svojim dogmama, naoko skrivenim, ali dovoljno otvorenim da intrigiraju ljude.
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 21:16   #32
Quote:
exAzriel kaže: Pogledaj post
hm, ti si prvi koji je rekao primjerice da su sljedbenici društva Ružinog križa, jedna od masonskih loža.
Večina onih koji se "kuže" u masone tvrde da oni nisu masonska loža...
experimentirao sam sa tim društvom, i oni zaista jesu jedna od loža, no otvoreni su za pristup bilo kome do određene granice, tada ili sam odustaješ, ili te oni isključe na višem nivou, zanimljivo je to kaj vjeruju u Arhitekta, ali isto tako kažu, da ideš nazad u reinkarnaciju ako nisi spreman.
No bilo bi zanimljivo čuti tko ide redovno na službu u Austriju, ali ipak nebih iznosio imena...
Činjenica je da se na njih, bogatstvo jednostavno "ljepi"....
ček ti hoćeš reći da posjećuješ lože?
Bugy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 21:21   #33
Quote:
Bugy kaže: Pogledaj post
ček ti hoćeš reći da posjećuješ lože?
neću ja ništa reči...
no ak te zanima do ružinog križa možeš doći, ako baš hoćeš...
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 21:58   #34
Quote:
Bugy kaže: Pogledaj post
ček ti hoćeš reći da posjećuješ lože?
da, on je malo ''eksperimentirao'' s drogama a malo s tajnim društvima.
da se može sam tak dolazit ljudi bi čekali u redovima...
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 22:10   #35
Quote:
Khor kaže: Pogledaj post
da, on je malo ''eksperimentirao'' s drogama a malo s tajnim društvima.
da se može sam tak dolazit ljudi bi čekali u redovima...
čini mi se da si ti prvi na ovim stranicama spomenuo društvo ružinog križa.
I uostalom sam si priznao da su jedna od masonskih loža.
obzirom da proučavaš već duže masone, onda bi trebao i znati dokle ta loža bude otvorena za javnost.
No naravno nije sve otvoreno, i nije za svakog otvoreno.
Ali postoje svaki godine ciklus od 8 predavanja otvorenih za javnost, i to u samom centru grada, di može doći tko želi...
Nakon odslušanih 8 predavanja imaš pravo otići na jednu službu u Austriju.
I tu prestaje otvorenost za sve, i počinje tajnost....
eh da, droge me nezanimaju nit su me ikada zanimale....
uživaj....
exAzriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 23:47   #36
Quote:
exAzriel kaže: Pogledaj post
čini mi se da si ti prvi na ovim stranicama spomenuo društvo ružinog križa.
I uostalom sam si priznao da su jedna od masonskih loža.
obzirom da proučavaš već duže masone, onda bi trebao i znati dokle ta loža bude otvorena za javnost.
No naravno nije sve otvoreno, i nije za svakog otvoreno.
Ali postoje svaki godine ciklus od 8 predavanja otvorenih za javnost, i to u samom centru grada, di može doći tko želi...
Nakon odslušanih 8 predavanja imaš pravo otići na jednu službu u Austriju.
I tu prestaje otvorenost za sve, i počinje tajnost....
eh da, droge me nezanimaju nit su me ikada zanimale....
uživaj....
nisam, zamijenio si me s kuklasom, valjda, jer ja nisam spominjao rozenkreuzere...ta otvorena predavanja su im relativno mlada fora baš zbog toga da se ukloni stimatizacija sa njihovog imena koju su zasluženo ili ne navukli na sebe (više zasluženo), dakle; samo predstava za javnost, jer ulazi samo odabrani sloj ljudi mimo predavanja. što se događa iza zatvorenih vrata, to možemo samo nagađat...
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 00:36   #37
Quote:
Klukas kaže: Pogledaj post
Oni vjeruju u Velikog Arhitekta svemira.
Za arhitekte kažu da su to ljudi koji nisu dovoljno heteroseksualni da bi bili građevinari niti dovoljno pederi da bi bili dizajneri...
freudrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 01:00   #38
Quote:
PARAĐOKA kaže: Pogledaj post
Mene zanima kakva su to tajna društva masoni.Svi ih stalno spominju,ali nitko ne govori kakva su to tajna društva.
Jednostavno-Danas je to grupa uticajnih i bogatih ljudi sa jakim vezama udružena u organizaciju koja se zove loža.Takva koncentracija moći ne samo da može utjecati na tijek događaja u politici,upravljanju,biznisu nego može i upravljati time,te tako stvarati povijest po svojim vizijama i u svom interesu.
Dali danas koriste metode i pravila ponašanja kao u prošlosti to neznam ali mislim
da više nemaju okultističke fore i slično
very300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 22:36   #39
Quote:
PARAĐOKA kaže: Pogledaj post
Mene zanima kakva su to tajna društva masoni.Svi ih stalno spominju,ali nitko ne govori kakva su to tajna društva.
Nikad čuo za Google? Ako sam ja prije 6 godina pisala seminar o tome u srednjoj, a podatke izvukla s neta, onda ćeš sad naći sigurno još više podataka o tome. Znači start here
urbanaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 11:32   #40
vrlo jednostavno,sve sto vrijedi u njihovim je rukama..
sistem velika riba jede malu
cim mala riba poraste da bi eventualno mogla
u buducnosti pojesti veliku to se sprijeci na vrijeme..
bilo to ratom,sankcijama,mitom ili jednostavno lazima..

nemogu propast ni da hoce
xtcy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.