Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2017., 09:24   #8181
http://andrija-i-andjelka.com/zg80-2...ledaj-online/#
ekeGlava is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 10:16   #8182
Quote:
PartyZaNovac kaže: Pogledaj post
Srecan ti Bozic i lepo se provedi na putu
Evo, danas ja tebi čestitam Božić!
__________________
1244 otoka :)
skwhat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 18:37   #8183
Hvala. Potez za svaku pohvalu, ali vodi racuna da te ne razapnu ovde zbog toga
__________________
Odbanujte North Stand-a!!!!
PartyZaNovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 21:08   #8184
dok se sitne ribe međusobno razapinju, velikani se časte
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 17:57   #8185
http://www.vecernji.hr/nogomet/uloga...micama-1149817

a vidi nam ekipe... svi s rukama u pekmezu do laktova
ivann88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 09:33   #8186
A kakve gubice jbt.
Ko o čemu kurva o poštenju!
__________________
"Welcome to the place that once used to be Udine. Take the first exit left towards Venice and pray to God no italian club will draw Dinamo next time."
La gazzeta della sport
šalabajz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 12:20   #8187
....Kurva o poštenju,..a vojnik o skračenju ... a ovi Ozimeci ,..su već genetski predisponirani,.. za Homoseksualnu lozu... ( nit,jednog nisam poznao ili čuo,a da nije bio dvocijevka ).
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 22:14   #8188
Quote:
ivann88 kaže: Pogledaj post
http://www.vecernji.hr/nogomet/uloga...micama-1149817

a vidi nam ekipe... svi s rukama u pekmezu do laktova
http://www.index.hr/sport/clanak/sib...ak/951286.aspx

inače me boli kurac za zadrane, ali do kud je ovo došlo da se ljude istjeruje iz dvorane zbog vrijeđanja po nacionalnoj osnovi, pa jebote mi živimo u jugoslaviji samo ovaj put na steroidima, ovo je gore nego za vrijeme one umobolne SFRJ.

ali lijepo je da ljudi vide, do kud nas vodi njihov usrani antifašizam, sve je to nama njihova borba dala. jebo im tito mater, njima i bratstvu jedinstvu, navijače mrze i progone i jebu u zdrav mozak samo zato jer navijačima realno još jedinima nije do kraja zagađen mozak u ovoj iskompleksiranoj državici.

svi ostali su kretenoidi prve klase, uglavnom, nije da me ovo čudi bilo je i gorih stvari ali ovo je samo pokazatelj što ova gamad iz priloženog linka u budućnosti namjerava, odavno su pokazali namjeru da maknu sve navijače s ulica i tribina, i da jednostavno unište navijački pokret u zemlji, a očito će plenković i kolindica dobit bruxelski orde za taj velebni čin borbe protiv "hulgana". ta i Margaret Tacher je uspjela "iskorijenit huliganizam" na otoku, pa moraju i naše kmetovske glave sljediti njihov primjer, što se kaže i ćorava koka nađe pokoje zrno. a navijači su uvijek zanimljivi i pogodni, za treniranje strogoće. jer ionako su u javnosti percipirani, ko neradnici i hulgani dakle likovi koji samo rade nerede i ometaju mirni izrazito kvalitetni živog naših građevina, pardon građanki i građana.

Bitno da vam Mamić "ne potiče na mržnju" stoko sitnozuba, jebo vas onaj tko vam je dao plaću tako nepismenima i glupima, prije bih se ubio i bio kruha gladan i vode žedan nego bio plavo smeće koje se kurči iza značkice.
Porex is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 14:38   #8189
http://www.slobodnadalmacija.hr/novo...antimamicevaca


Aaajmoooo....
sumanuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 19:10   #8190
gostioni otkazao dobavljač
us ip drŠtese

__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 05:51   #8191
https://www.youtube.com/watch?v=0_GK7gKInIE

ova ide na račun mog prike odbije seala, ako je još uvijek baniran odbanirajte čovika nije on kriv što je dobar drug i antifašista.
kokorinta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 07:14   #8192
http://www.vecernji.hr/hrvatska/jeho...orezom-1162939

*dolje pred kraj
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 12:58   #8193
BLAST FROM THE PAST

e, moj ..... Ne znam dal vjerujes u teoriju «gore ne moze», ali ova serija pehova koja mi se dogodila danas od 8h ujutro do prije pola sata ce me natjerati da ozbiljno porazmislim o tome. Uopce nemam vise volju za nicim, nisam se javio ni u forumu danas, nis...

Pazi sad ovo:

Situacija 1. ( 07,55h )
dolazim na posao. Pred vratima ureda, ceka me nemalo iznenadjenje... neka stoka (vjerojatno neki pijanac) se tako izasrala po otiracu ispred vrata da mi se (prazan) zeludac potpuno okrenuo. Ruznije i smrdljivije govno nikad u zivotu nisam vidio. Polukrvava sracka nekog tipa u poluraspadnom stanju, a smrdi ko kad se zasere bolestan pas. Ma, odvratno. Na svoju nesrecu, kak je ponedjeljak, svi kasne, izgledalo je da sam ja dosao prvi. Na ulazu u zgradu ne postoji nikakav portir, nemamo svoje cistace (osim jedne gospodje kaj nam oko 6-8h navecer pocisti urede i baci smece), uredi su iznajmljeni u obicnoj zgradi u strogom centru (5 min. od trga). Nisam se ni stigao zapitat kak je ta stoka uopce uosla u zgradu, kak se uopce posrala tu, i ZAKAJ BAS NASA MOJA VRATA, vec sam jednostavno odgural nogom otirac metar u stranu... i nis, sjednem se u ured i sad svi kak ulaze komentiraju jebeno govno i kak se to dogodilo... sve dok nije dosla direktorica i napala me da kaj ja koji sam prvi dosao nisam bacio to?! Zakaj sam to ostavio tam da svi moraju gledat?!
- A gdje da ga bacim, upitam.
- Pa, u kontejner, veli disa. E, popizdio sam sam tak... a onda se disa predomislila i rekla da nazovem nekog tko ce to bacit.
- A koga da zovem, pitam ja. I tak se izderavala na mene jos 15min. da sam nesposoban, ovo, ono... kurac. Pomislim si kakav jeben dan!

Situacija 2. ( 08,45h )
Na uredski broj stize mi nekakav faks jedne nakladnicke kuce. Pogledam, pise «ponuda». Pomislim, to nije za mene (ja knjizim samo dostave) i bacim to u kos za smece. Nije mi se dalo zvat ih i rec im na koji broj da ponovo faksaju. Mislim si, ma boli me kurac za firmu, za sve... bio sam previse zivcan, al za pol sata ce se pokazat da mi je to bila kobna greska. Kobna do boli... i sad, odlucim zapalit cigaretu, no pljugi u kutiji vise nemam. Nis, skoknut cu do trafike tu prek puta, a vidi kosara sa smecem mi je puna, pa cu je usput ispraznit. Inace, NIKAD, ama bas NIKAD ne praznim smece vec ostavim, pa cistacica to navecer baci. Kurac, vratim se natrag u ured i za pol sata, pazi sad ovo ulece komercijalna (imamo i komercijalnu direktoricu), mlada, arogantna splicanka, teska komunjara (mislim da se cak opako pali na mene) i veli da je sad zvala onu nakladnicku kucu i da su joj rekli da su «ponudu» faksali na moj broj... isusa ti boga, pomislim u sebi...
- joj, a mislim da sam je slucajno bacio; velim onak nevino jer sam skuzio da bi moglo bit sranja. Pa, nek faksaju ponovno...
- sta, budalo jedna, pa kako si to mogao bacit? Jel ti znas da je to sluzbeni dokument?, pocela se kuja derat na mene ko na nekog idiota.
- Pa, nek faksaju ponovo, velim pokornim glasom...
- sta??? nece oni faksat ponovno, vec ces ti to izvadit od tamo di si to bacio?
- Ali u kontejneru je, velim... i pomislim si; jebote, a kaj je s govnom? Nije ga valjda netko bacio u taj kontejner?!
I nis, skuzim da je vrag odnio salu i trknem do kontejnera (dva su ispred zgrade) i fino (u sluzbenom odijelcu) pocnem kopat po smecu, izvadim svoju vrecu i sva sreca pri vrhu nadjem «dragocjeni papir». Naravno, zbunjeni prolaznici su gledali kaj tip u odijelu premece po kontejneru. Nisam se osjecao ni najmanje ugodno; pogotovo kad bi me pogledala neka fina, zbighecana pica... kurac, vracam se gore, a najodvratnije govno koje sam ikad to dat u zivotu vidio jos uvijek stoji na otiracu, tik do ulaza u firmin ured. Skoro sam se zrigal.
Uglavnom, donio sam kuji papir, a ona ga je (picka joj materina) u medjuvremenu vec dobila faksom. I sad dolazi najgori dio, covjek se poslije toga fakat neke stvari zapita...

Situacija 3. (9,50h) – prava horror predstava u podrumu...
U firmi imamo samo jedan wc, i on je na nesrecu jod od cetvrtka u kvaru. I vec sam se u petak, kad mi se prisralo i kad sam trckarao do javnog wc-a na trgu pomislio; jebote, firma poslije s jebeno velikim dobitkom, a nikak da pozovu i plate jebene majstore... u biti, komadima to nije nikakav problem (a ja sam jedini frajer u firmi; osim vlasnika kojeg ionako vidjam 2-3 put mjesecno; vise je izvan, nego u firmi...). komadi izgleda kenjaju ujutro prije posla ili doma kad se s posla vrate... a s obzirom da jedu samo ona bio-peciva i vocne (dijetne «light») jogurtice, to nije nikakvo cudo...
Uglavnom, ne znam uopce kak mi se to dogodilo (da li je konstantno razmisljanje o govnu, ili sok koji je uslijedio kad sam ga vidio s tim imao nekakve veze; mozda nervoza uzrokovana maltretiranjem...), ali u jednom trenutku mi se prisralo ko zivotinji. Pomislio sam si, nema veze, zadrzat cu ga do pauze (jedna je u 10,30-11h; druga, eventualno u 13-13,30h; ovisi do kolko radim i tak...). ali, kurac, izgleda da se radilo o onom mekanom, obilatom govnu koje radi ogroman pritisak na dojnji dio trbuha, tak da ga nemres dugo suzbijat... no, bio sam uporan, sve dok mi se nije pripisalo, a pišat kad je takav pritisak na dojnji dio trbuha, nemres ako se istovremeno ne istovaris i na drugu stranu. Sve u svemu, govno me takticki nadmudrilo. Izasao sam iz ureda, nekak stezuci misicima mokracovod da mi ne iscuri iz kite, ali svaki put kad bi ga jace stegnuo, popustao bi pritisak guznih misica i imao sam osjecaj da ce mi govna izletit sam tak iz guzice van, ravno u gace... kurac, nisam vise imao vremena za taktiziranje, vec trk ( a kak da trcis kad ti se tak sere)... nisam se ni uspio spustit do prizemlja, a vec sam shvatio: necu izdrzat, necu izdrzat, jebem mu majku... znoj me poceo oblijevat po celu...
Podrum, pomislio sam. Sasrat cu se u jebeni podrum... (a podrum je vlasnistvo stanara zgrade...) i bris, spustio sam se u podrum, otvorio vrata podruma, guzica sam sto nije eruptirala... otkopcao sam hlace jednom, a drugom zatvorio vrata, nisam se uspio ni sagnut i ss-ppprrrrrrrr... sasrao sam se ko bik. U cucecem polozaju jos sam se uspio i popisat... a jednom rukom sam se drzao za kvaku necije supe... suze, jebote, suze su mi navirale na lice od muke u tim trenucima... al nije bilo vremena za razmisljanje, brzo sam se obrisao (sva sreca da sam ponio papir uz sebe kad sam isao na javni) i napustio mjesto zlocina... kad sam dosao u ured jos me malo svrbio pak, al sam se fino zavalio za svoj stol i zapalio pljugu... ne sjecam se kad sam zadnji put pusio s takvim uzitkom...
Nikad ne znas, mozda je to sranje bilo neki oblik tjelesnog obrambenog mehanizma od stresa... al u svakom slucaju, ovako sokantan radni dan jos nisam imao... vjeruj mi, jos uvijek sam pod dojmom.... u svakom slucaju, govance je jos do prije pol sata stajalo pred nasim vratima (mislim da jos i sad stoji), a najgore kaj bi mi se moglo desit je da me netko od stanara vidio kad sam srao u podrumu, pa bi me vrlo lako mogli povezat i s onim prvim govnom pred nasim vratima... s druge pak strane, mislim si; ak je to ucinio netko od stanara zgrade (koja uvijek ima zakljucana ulazna vrata), onda sam im uzvratio istom mjerom...
__________________
sjecam se kad sam saznao
forumash is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 16:48   #8194
Quote:
forumash kaže: Pogledaj post
BLAST FROM THE PAST

e, moj ..... Ne znam dal vjerujes u teoriju «gore ne moze», ali ova serija pehova koja mi se dogodila danas od 8h ujutro do prije pola sata ce me natjerati da ozbiljno porazmislim o tome. Uopce nemam vise volju za nicim, nisam se javio ni u forumu danas, nis...

Pazi sad ovo:

Situacija 1. ( 07,55h )
dolazim na posao. Pred vratima ureda, ceka me nemalo iznenadjenje... neka stoka (vjerojatno neki pijanac) se tako izasrala po otiracu ispred vrata da mi se (prazan) zeludac potpuno okrenuo. Ruznije i smrdljivije govno nikad u zivotu nisam vidio. Polukrvava sracka nekog tipa u poluraspadnom stanju, a smrdi ko kad se zasere bolestan pas. Ma, odvratno. Na svoju nesrecu, kak je ponedjeljak, svi kasne, izgledalo je da sam ja dosao prvi. Na ulazu u zgradu ne postoji nikakav portir, nemamo svoje cistace (osim jedne gospodje kaj nam oko 6-8h navecer pocisti urede i baci smece), uredi su iznajmljeni u obicnoj zgradi u strogom centru (5 min. od trga). Nisam se ni stigao zapitat kak je ta stoka uopce uosla u zgradu, kak se uopce posrala tu, i ZAKAJ BAS NASA MOJA VRATA, vec sam jednostavno odgural nogom otirac metar u stranu... i nis, sjednem se u ured i sad svi kak ulaze komentiraju jebeno govno i kak se to dogodilo... sve dok nije dosla direktorica i napala me da kaj ja koji sam prvi dosao nisam bacio to?! Zakaj sam to ostavio tam da svi moraju gledat?!
- A gdje da ga bacim, upitam.
- Pa, u kontejner, veli disa. E, popizdio sam sam tak... a onda se disa predomislila i rekla da nazovem nekog tko ce to bacit.
- A koga da zovem, pitam ja. I tak se izderavala na mene jos 15min. da sam nesposoban, ovo, ono... kurac. Pomislim si kakav jeben dan!

Situacija 2. ( 08,45h )
Na uredski broj stize mi nekakav faks jedne nakladnicke kuce. Pogledam, pise «ponuda». Pomislim, to nije za mene (ja knjizim samo dostave) i bacim to u kos za smece. Nije mi se dalo zvat ih i rec im na koji broj da ponovo faksaju. Mislim si, ma boli me kurac za firmu, za sve... bio sam previse zivcan, al za pol sata ce se pokazat da mi je to bila kobna greska. Kobna do boli... i sad, odlucim zapalit cigaretu, no pljugi u kutiji vise nemam. Nis, skoknut cu do trafike tu prek puta, a vidi kosara sa smecem mi je puna, pa cu je usput ispraznit. Inace, NIKAD, ama bas NIKAD ne praznim smece vec ostavim, pa cistacica to navecer baci. Kurac, vratim se natrag u ured i za pol sata, pazi sad ovo ulece komercijalna (imamo i komercijalnu direktoricu), mlada, arogantna splicanka, teska komunjara (mislim da se cak opako pali na mene) i veli da je sad zvala onu nakladnicku kucu i da su joj rekli da su «ponudu» faksali na moj broj... isusa ti boga, pomislim u sebi...
- joj, a mislim da sam je slucajno bacio; velim onak nevino jer sam skuzio da bi moglo bit sranja. Pa, nek faksaju ponovno...
- sta, budalo jedna, pa kako si to mogao bacit? Jel ti znas da je to sluzbeni dokument?, pocela se kuja derat na mene ko na nekog idiota.
- Pa, nek faksaju ponovo, velim pokornim glasom...
- sta??? nece oni faksat ponovno, vec ces ti to izvadit od tamo di si to bacio?
- Ali u kontejneru je, velim... i pomislim si; jebote, a kaj je s govnom? Nije ga valjda netko bacio u taj kontejner?!
I nis, skuzim da je vrag odnio salu i trknem do kontejnera (dva su ispred zgrade) i fino (u sluzbenom odijelcu) pocnem kopat po smecu, izvadim svoju vrecu i sva sreca pri vrhu nadjem «dragocjeni papir». Naravno, zbunjeni prolaznici su gledali kaj tip u odijelu premece po kontejneru. Nisam se osjecao ni najmanje ugodno; pogotovo kad bi me pogledala neka fina, zbighecana pica... kurac, vracam se gore, a najodvratnije govno koje sam ikad to dat u zivotu vidio jos uvijek stoji na otiracu, tik do ulaza u firmin ured. Skoro sam se zrigal.
Uglavnom, donio sam kuji papir, a ona ga je (picka joj materina) u medjuvremenu vec dobila faksom. I sad dolazi najgori dio, covjek se poslije toga fakat neke stvari zapita...

Situacija 3. (9,50h) – prava horror predstava u podrumu...
U firmi imamo samo jedan wc, i on je na nesrecu jod od cetvrtka u kvaru. I vec sam se u petak, kad mi se prisralo i kad sam trckarao do javnog wc-a na trgu pomislio; jebote, firma poslije s jebeno velikim dobitkom, a nikak da pozovu i plate jebene majstore... u biti, komadima to nije nikakav problem (a ja sam jedini frajer u firmi; osim vlasnika kojeg ionako vidjam 2-3 put mjesecno; vise je izvan, nego u firmi...). komadi izgleda kenjaju ujutro prije posla ili doma kad se s posla vrate... a s obzirom da jedu samo ona bio-peciva i vocne (dijetne «light») jogurtice, to nije nikakvo cudo...
Uglavnom, ne znam uopce kak mi se to dogodilo (da li je konstantno razmisljanje o govnu, ili sok koji je uslijedio kad sam ga vidio s tim imao nekakve veze; mozda nervoza uzrokovana maltretiranjem...), ali u jednom trenutku mi se prisralo ko zivotinji. Pomislio sam si, nema veze, zadrzat cu ga do pauze (jedna je u 10,30-11h; druga, eventualno u 13-13,30h; ovisi do kolko radim i tak...). ali, kurac, izgleda da se radilo o onom mekanom, obilatom govnu koje radi ogroman pritisak na dojnji dio trbuha, tak da ga nemres dugo suzbijat... no, bio sam uporan, sve dok mi se nije pripisalo, a pišat kad je takav pritisak na dojnji dio trbuha, nemres ako se istovremeno ne istovaris i na drugu stranu. Sve u svemu, govno me takticki nadmudrilo. Izasao sam iz ureda, nekak stezuci misicima mokracovod da mi ne iscuri iz kite, ali svaki put kad bi ga jace stegnuo, popustao bi pritisak guznih misica i imao sam osjecaj da ce mi govna izletit sam tak iz guzice van, ravno u gace... kurac, nisam vise imao vremena za taktiziranje, vec trk ( a kak da trcis kad ti se tak sere)... nisam se ni uspio spustit do prizemlja, a vec sam shvatio: necu izdrzat, necu izdrzat, jebem mu majku... znoj me poceo oblijevat po celu...
Podrum, pomislio sam. Sasrat cu se u jebeni podrum... (a podrum je vlasnistvo stanara zgrade...) i bris, spustio sam se u podrum, otvorio vrata podruma, guzica sam sto nije eruptirala... otkopcao sam hlace jednom, a drugom zatvorio vrata, nisam se uspio ni sagnut i ss-ppprrrrrrrr... sasrao sam se ko bik. U cucecem polozaju jos sam se uspio i popisat... a jednom rukom sam se drzao za kvaku necije supe... suze, jebote, suze su mi navirale na lice od muke u tim trenucima... al nije bilo vremena za razmisljanje, brzo sam se obrisao (sva sreca da sam ponio papir uz sebe kad sam isao na javni) i napustio mjesto zlocina... kad sam dosao u ured jos me malo svrbio pak, al sam se fino zavalio za svoj stol i zapalio pljugu... ne sjecam se kad sam zadnji put pusio s takvim uzitkom...
Nikad ne znas, mozda je to sranje bilo neki oblik tjelesnog obrambenog mehanizma od stresa... al u svakom slucaju, ovako sokantan radni dan jos nisam imao... vjeruj mi, jos uvijek sam pod dojmom.... u svakom slucaju, govance je jos do prije pol sata stajalo pred nasim vratima (mislim da jos i sad stoji), a najgore kaj bi mi se moglo desit je da me netko od stanara vidio kad sam srao u podrumu, pa bi me vrlo lako mogli povezat i s onim prvim govnom pred nasim vratima... s druge pak strane, mislim si; ak je to ucinio netko od stanara zgrade (koja uvijek ima zakljucana ulazna vrata), onda sam im uzvratio istom mjerom...
Frende hvala ti, uljepsao si mi dan totalno
Fiumelibre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 18:50   #8195
Quote:
forumash kaže: Pogledaj post
BLAST FROM THE PAST

e, moj ..... Ne znam dal vjerujes u teoriju «gore ne moze», ali ova serija pehova koja mi se dogodila danas od 8h ujutro do prije pola sata ce me natjerati da ozbiljno porazmislim o tome. Uopce nemam vise volju za nicim, nisam se javio ni u forumu danas, nis...

Pazi sad ovo:

Situacija 1. ( 07,55h )
dolazim na posao. Pred vratima ureda, ceka me nemalo iznenadjenje... neka stoka (vjerojatno neki pijanac) se tako izasrala po otiracu ispred vrata da mi se (prazan) zeludac potpuno okrenuo. Ruznije i smrdljivije govno nikad u zivotu nisam vidio. Polukrvava sracka nekog tipa u poluraspadnom stanju, a smrdi ko kad se zasere bolestan pas. Ma, odvratno. Na svoju nesrecu, kak je ponedjeljak, svi kasne, izgledalo je da sam ja dosao prvi. Na ulazu u zgradu ne postoji nikakav portir, nemamo svoje cistace (osim jedne gospodje kaj nam oko 6-8h navecer pocisti urede i baci smece), uredi su iznajmljeni u obicnoj zgradi u strogom centru (5 min. od trga). Nisam se ni stigao zapitat kak je ta stoka uopce uosla u zgradu, kak se uopce posrala tu, i ZAKAJ BAS NASA MOJA VRATA, vec sam jednostavno odgural nogom otirac metar u stranu... i nis, sjednem se u ured i sad svi kak ulaze komentiraju jebeno govno i kak se to dogodilo... sve dok nije dosla direktorica i napala me da kaj ja koji sam prvi dosao nisam bacio to?! Zakaj sam to ostavio tam da svi moraju gledat?!
- A gdje da ga bacim, upitam.
- Pa, u kontejner, veli disa. E, popizdio sam sam tak... a onda se disa predomislila i rekla da nazovem nekog tko ce to bacit.
- A koga da zovem, pitam ja. I tak se izderavala na mene jos 15min. da sam nesposoban, ovo, ono... kurac. Pomislim si kakav jeben dan!

Situacija 2. ( 08,45h )
Na uredski broj stize mi nekakav faks jedne nakladnicke kuce. Pogledam, pise «ponuda». Pomislim, to nije za mene (ja knjizim samo dostave) i bacim to u kos za smece. Nije mi se dalo zvat ih i rec im na koji broj da ponovo faksaju. Mislim si, ma boli me kurac za firmu, za sve... bio sam previse zivcan, al za pol sata ce se pokazat da mi je to bila kobna greska. Kobna do boli... i sad, odlucim zapalit cigaretu, no pljugi u kutiji vise nemam. Nis, skoknut cu do trafike tu prek puta, a vidi kosara sa smecem mi je puna, pa cu je usput ispraznit. Inace, NIKAD, ama bas NIKAD ne praznim smece vec ostavim, pa cistacica to navecer baci. Kurac, vratim se natrag u ured i za pol sata, pazi sad ovo ulece komercijalna (imamo i komercijalnu direktoricu), mlada, arogantna splicanka, teska komunjara (mislim da se cak opako pali na mene) i veli da je sad zvala onu nakladnicku kucu i da su joj rekli da su «ponudu» faksali na moj broj... isusa ti boga, pomislim u sebi...
- joj, a mislim da sam je slucajno bacio; velim onak nevino jer sam skuzio da bi moglo bit sranja. Pa, nek faksaju ponovno...
- sta, budalo jedna, pa kako si to mogao bacit? Jel ti znas da je to sluzbeni dokument?, pocela se kuja derat na mene ko na nekog idiota.
- Pa, nek faksaju ponovo, velim pokornim glasom...
- sta??? nece oni faksat ponovno, vec ces ti to izvadit od tamo di si to bacio?
- Ali u kontejneru je, velim... i pomislim si; jebote, a kaj je s govnom? Nije ga valjda netko bacio u taj kontejner?!
I nis, skuzim da je vrag odnio salu i trknem do kontejnera (dva su ispred zgrade) i fino (u sluzbenom odijelcu) pocnem kopat po smecu, izvadim svoju vrecu i sva sreca pri vrhu nadjem «dragocjeni papir». Naravno, zbunjeni prolaznici su gledali kaj tip u odijelu premece po kontejneru. Nisam se osjecao ni najmanje ugodno; pogotovo kad bi me pogledala neka fina, zbighecana pica... kurac, vracam se gore, a najodvratnije govno koje sam ikad to dat u zivotu vidio jos uvijek stoji na otiracu, tik do ulaza u firmin ured. Skoro sam se zrigal.
Uglavnom, donio sam kuji papir, a ona ga je (picka joj materina) u medjuvremenu vec dobila faksom. I sad dolazi najgori dio, covjek se poslije toga fakat neke stvari zapita...

Situacija 3. (9,50h) – prava horror predstava u podrumu...
U firmi imamo samo jedan wc, i on je na nesrecu jod od cetvrtka u kvaru. I vec sam se u petak, kad mi se prisralo i kad sam trckarao do javnog wc-a na trgu pomislio; jebote, firma poslije s jebeno velikim dobitkom, a nikak da pozovu i plate jebene majstore... u biti, komadima to nije nikakav problem (a ja sam jedini frajer u firmi; osim vlasnika kojeg ionako vidjam 2-3 put mjesecno; vise je izvan, nego u firmi...). komadi izgleda kenjaju ujutro prije posla ili doma kad se s posla vrate... a s obzirom da jedu samo ona bio-peciva i vocne (dijetne «light») jogurtice, to nije nikakvo cudo...
Uglavnom, ne znam uopce kak mi se to dogodilo (da li je konstantno razmisljanje o govnu, ili sok koji je uslijedio kad sam ga vidio s tim imao nekakve veze; mozda nervoza uzrokovana maltretiranjem...), ali u jednom trenutku mi se prisralo ko zivotinji. Pomislio sam si, nema veze, zadrzat cu ga do pauze (jedna je u 10,30-11h; druga, eventualno u 13-13,30h; ovisi do kolko radim i tak...). ali, kurac, izgleda da se radilo o onom mekanom, obilatom govnu koje radi ogroman pritisak na dojnji dio trbuha, tak da ga nemres dugo suzbijat... no, bio sam uporan, sve dok mi se nije pripisalo, a pišat kad je takav pritisak na dojnji dio trbuha, nemres ako se istovremeno ne istovaris i na drugu stranu. Sve u svemu, govno me takticki nadmudrilo. Izasao sam iz ureda, nekak stezuci misicima mokracovod da mi ne iscuri iz kite, ali svaki put kad bi ga jace stegnuo, popustao bi pritisak guznih misica i imao sam osjecaj da ce mi govna izletit sam tak iz guzice van, ravno u gace... kurac, nisam vise imao vremena za taktiziranje, vec trk ( a kak da trcis kad ti se tak sere)... nisam se ni uspio spustit do prizemlja, a vec sam shvatio: necu izdrzat, necu izdrzat, jebem mu majku... znoj me poceo oblijevat po celu...
Podrum, pomislio sam. Sasrat cu se u jebeni podrum... (a podrum je vlasnistvo stanara zgrade...) i bris, spustio sam se u podrum, otvorio vrata podruma, guzica sam sto nije eruptirala... otkopcao sam hlace jednom, a drugom zatvorio vrata, nisam se uspio ni sagnut i ss-ppprrrrrrrr... sasrao sam se ko bik. U cucecem polozaju jos sam se uspio i popisat... a jednom rukom sam se drzao za kvaku necije supe... suze, jebote, suze su mi navirale na lice od muke u tim trenucima... al nije bilo vremena za razmisljanje, brzo sam se obrisao (sva sreca da sam ponio papir uz sebe kad sam isao na javni) i napustio mjesto zlocina... kad sam dosao u ured jos me malo svrbio pak, al sam se fino zavalio za svoj stol i zapalio pljugu... ne sjecam se kad sam zadnji put pusio s takvim uzitkom...
Nikad ne znas, mozda je to sranje bilo neki oblik tjelesnog obrambenog mehanizma od stresa... al u svakom slucaju, ovako sokantan radni dan jos nisam imao... vjeruj mi, jos uvijek sam pod dojmom.... u svakom slucaju, govance je jos do prije pol sata stajalo pred nasim vratima (mislim da jos i sad stoji), a najgore kaj bi mi se moglo desit je da me netko od stanara vidio kad sam srao u podrumu, pa bi me vrlo lako mogli povezat i s onim prvim govnom pred nasim vratima... s druge pak strane, mislim si; ak je to ucinio netko od stanara zgrade (koja uvijek ima zakljucana ulazna vrata), onda sam im uzvratio istom mjerom...
Ovo se isplatilo pročitat.
budha 1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 20:37   #8196
imam par accounta na stanim kladama, pa ako netkom treba neka se javi, ako ima limit na svojem.. bet at home, unibet, William Hill, bet365.. racuni su vertificirani, pa ako netkom treba neka se javi..
josip0123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 13:21   #8197
Posljednjih dana pokrenula se veoma zahtjevna misaona rasprava o izgledu tribina naših stadiona i o samome dekoru na istoj.Kao čovjek koji je prošao 99,2 % Europskih stadiona i koji se nagledao ultra dekora od kosovske Prištine pa do Ultrasa Rejkjavika smatram da sam kompetentan dati svoj sud u vezi tog bitnog pitanja.

Tribine u Hrvatskoj su veoma zapuštena stratišta išarana grafitima koje vonjaju na dehidrirani urin pokusnog kunića.More stolica koje su se zadnji put promjenile u doba Jugoslavije ostavile su traga i na betonskoj konstrukciji samih tribina koje se još dobro drže.

Kako bi bili hrvatski ultrasi u korak s vremenom,jelte sad smo dio Europske unije potrebno je napraviti nekoliko koraka:

1. Instalirati profesionalne audio sustave duž cijele tribine i sve kablove preusmjeriti u jednu kontrolnu sobu u kojoj bi se nalazio tonski studio nešto slično režiji na televiziji.Tim činom pjesma sa tribine bi se čula i van granica države dok bi vođe navijanja opskrbljeni vrlo kvalitetnim mikrofonima mogli priređivati orkestrirane mini koncerte za publiku na stadionu.Čemu ići na Coldplay u Beč ili rentati kombi za Letu Štuke u Mariboru kada je zabava kod nas.

2. Ograde na tribini okititi profesionalnim lampicama koje bi u zadanim trenucima mijenjale boju.Kada padne gol lampice svijetle crveno,kada se dogodi prekršaj lampice svijetle žuto a kada je netko pijan lampice uopće ne svijetle.

3. Od najboljih pjesama sa tribine obavezno napraviti best off cd na kraju svake sezone.Prodalo bi se više ploča od Miše

4. Uvažiti prijedlog forumaša koji je izrekao kako pjesme trebaju skladnu rimu da bi bile prihvaćene.Tu je naveden primjer Tram 11,Nereda i Bolesne Braće.

Što se tiče samih pjesama donosim 2 prijedloga sa svake strane koji donose dašak ulice koja progovara putem rima.

ST EKIPA

https://www.youtube.com/watch?v=ycMSRXy_rkA

"to je brate split svi smo i dalje kvit
kad proliv strefi meni stane lift
dim mi je život život mi je igra
more litnja i ekipa iz splita "

https://www.youtube.com/watch?v=0Me9cDxrUlY

"ja bi te dira al nebi ima za kruh
jer nemam mira kad ti zaigra kuk
ti me zoveš i kad imam tuf
ja moram birat pare ili muf

ja moram birat pare ili muf x4 "

Moram birati Hajduk ili muf?

ZG EKIPA

https://www.youtube.com/watch?v=AuQUhGTOH9g

Pjesma govori sama za sebe...

https://www.youtube.com/watch?v=SrzX4jRUbTY

"nemoj mi pljuvat grad ak' si tu na faxu
jer bi mogo dobit nogom u paksu il' pivsku flasu
furas nasu obleku ides u nasu diskoteku
a po ljetu zabrijes ako vidis ZG regu
ovo je za Zagrebacke stanovnike
za skvadru pored trafike ,kaj briju purgerske spike
ak' si glup kak kazu , nemoj izlazit iz mecke
da ne bi upoznao nase zloceste plave decke"
__________________
Stavovi,opaske i mišljenja su plodovi fikcije imaginarnih ljudi u imaginarnom svijetu.
theultraguru is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 15:35   #8198
Smrt ne postoji. Ljudi umiru tek kad ih svi zaborave.
https://cdn.dalmacijadanas.hr/wp-con...rko_miocic.jpg
POCIVAJ U MIRU BOZJEM
zwmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 15:04   #8199
http://www.maxportal.hr/wp-content/u...ani-spojka.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=uvkc...eature=related

dobili smo službenu potvrdu da su navijači Rijeke ne samo muslimani kako je govorio Ćume grobar poznat pod nadimkom "partyzanovac" , već komotno mogu pod domenu "Srbi tamo prednjače".
heybro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 11:01   #8200
ako ima netko iz podsuseda na temi molim da se javi
jopaUM`94 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:26.