Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2013., 17:32   #2301
evo i ja sam pogledala intervju. ne znam šta je bilo toj nanutici, djelovala mi je ukočeno, pa još i onaj njen namjerno dublji glas. dobila sam dojam da je imala tremu i vjerojatno je htjela ostaviti dojam na njega. ali u svakom slučaju super, imala je odličnog neopterećenog sugovornika preko puta sebe i pustila ga je da priča. i ja se nadam da će dalje biti opuštenija i prestati glumatati. vjerojatno je i MAA osjetio da nije nešto u redu s njom, ali valjda je naviknut da ostavlja takav dojam na žene
lika daroš is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 17:37   #2302
e ja ovaj put neću o nanutici

Nego, nedavno je moja najdraža majka došla kući s posla i s ulaznih vrata viče evo kćeri Glorije opet ti je Boran!

Uglavnom, sve već iščitano, prožvakano i tako to.. samo kratki članak, nikakve pretjerane novosti..ali uredu
samo me jedna sitnica mrvicu bod u oči.. koliko sam ja uspjela shvatiti citajuci vasa prijasnja istrazivanja i komentare a i mlaobrojne internetske clanke na tu temu, shvatila sam da su on i Selin prekinuli krajem 2010. a Sada vec drugi put u nasim medjima ( pisanim doduse) nailazim na informaciju da su prekinuli krajem 2012. dakle nedavno.. i sad ni sama vise nisam sigurna sto je tu makar donekle tocno.. a znatizeljna sam!

Sto se tice analize osmjeha koju nam je nova clanica omogucila, svaka cast!
Super je cuti misljenje nekoga tko se u to razumije! Dobrodosla!
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 17:39   #2303
2010. su prekinuli, ona je od 2010. pa sve do početka ove godine bila u vezi s jednim starijim redateljem.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 17:43   #2304
Quote:
ah-aga kaže: Pogledaj post
Nego, ako malo pogledamo fotografije njega i tako nekih žena,ljudi i djece, sve ih je zagrlio, ali Nanuticu nije
E da znas da sam i ja to primjetila, s njom stavio ruke u dzepove
angell_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 17:48   #2305
Quote:
crnokosa2103 kaže: Pogledaj post
e ja ovaj put neću o nanutici

Nego, nedavno je moja najdraža majka došla kući s posla i s ulaznih vrata viče evo kćeri Glorije opet ti je Boran!
A pitam ja svoju mamu je li gledala Borana u InMagazinu, ona ga zna jedino kao Borana i nije znala kad je to tacno snimano, i sad njen komentar je: 'Stariji je, debeo, zabradatio... i jos kaze Sila mu donijela zaradu, a ja placem ko budala svaku noc'
angell_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:03   #2306
Quote:
angell_ kaže: Pogledaj post
A pitam ja svoju mamu je li gledala Borana u InMagazinu, ona ga zna jedino kao Borana i nije znala kad je to tacno snimano, i sad njen komentar je: 'Stariji je, debeo, zabradatio... i jos kaze Sila mu donijela zaradu, a ja placem ko budala svaku noc'
I mene je zasmetao tako hladan odgovor samo zarada prešlo mu od Nanutice.Znam u koliko je tamo akcija u Mardinu učestvovao,koliko su ih ljudi tamo zavoljeli,ne možeš negdje boravit dvije godine da se ne vežeš al hajde nek mu bude.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:07   #2307
curke moje drage ,šta da vam kažem: mislim da je dovoljno to da s vama idem na spavanje i čim ustanem upalim kom. da vidim nove postove.Zato svima uistinu kapa dolje.
DianaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:10   #2308
Quote:
inarak84 kaže: Pogledaj post
I mene je zasmetao tako hladan odgovor samo zarada prešlo mu od Nanutice.Znam u koliko je tamo akcija u Mardinu učestvovao,koliko su ih ljudi tamo zavoljeli,ne možeš negdje boravit dvije godine da se ne vežeš al hajde nek mu bude.
Mislim da je tu nešto ispalo nespretno. Ja sam dobila dojam da on misli "Je li ga uloga u Sili promijenila" (kao osobu) ,pa otud ustvari: donijela mi je novac što je značilo druge mogućnosti,promijenila karijeru, promijenila način života, ali ne i njega...

Ja ozbilnjo mislim da je bilo bolje da je Xavi išla,jer ako je tamo prevoditelj koji prevodi seriju takve greške u prevođenju me ne čude.
__________________
"Glupost u suštini nije defekt intelekta, nego ljudskosti" D.B.
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:30   #2309
Vrlo je moguće da je dosta stvari ostalo izgubljeno u prevodu.Bolje bi bilo da su oboje imali slušalice u ušima a prevodilac u pozadini prevodi.Joj da mi je vidjet sav snimljeni materijal intervjua to bi super bilo.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:34   #2310
Quote:
angell_ kaže: Pogledaj post
E da znas da sam i ja to primjetila, s njom stavio ruke u dzepove
I ja sam primjetila. Vala, neka nije. Kada je onako drska.


Nova je odgodila za dan, u redU! I sad kad je počela emisiju bitniji je valentinovo. Joooj, pa sad kad mi i reklame stave.
__________________
♥♥ Cagatay Ulusoy ♥♥
Lilača26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:36   #2311
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Mislim da je tu nešto ispalo nespretno. Ja sam dobila dojam da on misli "Je li ga uloga u Sili promijenila" (kao osobu) ,pa otud ustvari: donijela mi je novac što je značilo druge mogućnosti,promijenila karijeru, promijenila način života, ali ne i njega...

Ja ozbilnjo mislim da je bilo bolje da je Xavi išla,jer ako je tamo prevoditelj koji prevodi seriju takve greške u prevođenju me ne čude.
To je bio i moj dojam, a nesporazum je vjerojatno nastao pri prevođenju. Ispalo je malo grubo, ali nema veze.
Već su neki spominjali onu sliku gdje drži ruke u džepovima. Mislim da je ta slika jako puno rekla o ukupnom dojmu koji je Nanutica ostavila na njega. Nagledali smo se slika gdje je s ljudima jako opušten i neformalan, a ovo čak nije bilo ni formalno držanje. Nadam se da će se naše stručnjakinje za neverbalnu komunikaciju osvrnuti na ovo jer mi se čini da se jako vidi Mehmetova suzdržanost prema njoj.
Tincina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:43   #2312
O Boze strgala sam se na anegdotu o konju
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:43   #2313
ajmeeeeeeeeeeee ko će dočekati nedjelju
 
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:43   #2314
jucer turkish airlines nije bio sponzor ili nisam primjetila?
a nanutice kako ga gledaaaa

presladak je ...
najzanimljivija pitanja naravno tek sutra...
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:43   #2315
divan je

Nego, saznali smo zašto su mu oni konji u seriji mali. Super je to ispričao.

Nestašno dijete. Mama je morala često kod ravnatelja.

Ujak mu je bio uzor. To smo i pisali ovdje.

Borilačke vještine trenira. Sad mi je jasna ona slika MMA.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:44   #2316
i priča na mostu je vaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuu....
a ono o molitvi? kaj joj je to trebalo?
maya73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:45   #2317
Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrr, opet 6minuta pa koga oni hebu
Nego sad znamo odakle na leksikonu profilna slika MMA borilacka vjestina, sad sam 100% sigurna da je to njegov leksikon(globigerina)..... Opet je imala glupa pitanja, ali totalno ne zanima nas uopce serija nego ON njegov zivot, sta sad radi bla bla bla, isuse kako se tako lose pripremila, koda joj je ovo prvi intervju tak mi dijeluje
lipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:45   #2318
Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
O Boze strgala sam se na anegdotu o konju
to je to,,sada imamo i objasnjenje onog vidljivog,,da mu je konjic premali za vise brojeva
__________________
...Deniz ti si moje blago....
kerimboran is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:46   #2319
On je veliki brbljavac cini mi se,uz prava pitanja dalo bi se puno toga saznati.
Ma presladak je,onaj pogled na kraju kad ju onak pogleda
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:46   #2320
Anegdota o konju je odlična.

Nanutičin mot rukama na trenira li nešto

Mama koja je stalno morala razgovarati s ravnateljima, a ova njemu - to sam si i mislila.

Stvarno nas je u dobrom svjetlu prikazala za molitve, toga valjda od Esmeralde nije bilo
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:21.