Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2013., 19:27   #61
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Ako je odnos vaginalan, čisto sumnjam da netko očekuje da mu se partner pokaka.
Ne očekuješ svašta u životu, pa ti se dogodi..valjda nije ovo vrhunac strahote

Ma treba odmah pobjeći, ostaviti, razvesti se i sve ostalo..
Trilla is offline  
Old 24.01.2013., 19:54   #62
Quote:
Trilla kaže: Pogledaj post


ma daj ne pretjeruj..nek ode malo na temu analca, pa da vidi što se sve može dogoditi i koliko je ljudi na to spremno i ne rade od tog dramu..

Ma ne treba od toga raditi dramu, to sam joj i ja rekao. Pelene i stvar je rijesena. Svi malo seruckamo, netko iz vica, netko iz potrebe, a netko dok se seksa. Samo dobro kaj nisu bili u psecem polozaju, moglo ga je u bradu pogodit ako je pritisak prdca bio jak. Ili barem u prsa...
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 24.01.2013., 19:54   #63
Quote:
Trilla kaže: Pogledaj post
Ma treba odmah pobjeći, ostaviti, razvesti se i sve ostalo..
Ja bi . Ako ja bi, vjerujem da ima još takvih. I da su većina. Ne, nije sve u sexu baš normalno i ok, i "pa ako nekog voliš, to ti ne smeta" i slično....
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 24.01.2013., 19:59   #64
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Ja bi . Ako ja bi, vjerujem da ima još takvih. I da su većina. Ne, nije sve u sexu baš normalno i ok, i "pa ako nekog voliš, to ti ne smeta" i slično....
Ma ja nebi. Naviknuo sam se na vase zvukove i mirise/smradove. Isto prdite dok spavate, hrcete, laktarite se, sad vidim i serete po nama. I jos vam nismo dobri a trpimo vas takve.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 24.01.2013., 20:33   #65
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Ja bi . Ako ja bi, vjerujem da ima još takvih. I da su većina. Ne, nije sve u sexu baš normalno i ok, i "pa ako nekog voliš, to ti ne smeta" i slično....
moram priznati da me ovo iznenadilo od tebe..pratim teme u kojima ima tvojih upisa i dosta često me ugodno iznenadiš, sa svojim britkim upisima..
ovo nažalost nije jedan od tih

mogu shvatiti da "nije sve u sexu baš normalno" ali što je nenormalno u prđenju i govnu?
da, nije im mjesto u krevetu i za vrijeme seksa ali bože moj, očito je da se nekada iznenada desi, kada bi najmanje to željeli..
i da, ne miriše po ljubičicama..ni moje, ni tvoje ni od pere perića..
nije mi se nikada desila takva situacija ali da se i dogodi od strane partnera, sigurno ne bi reagirala tako..kao što se nadam da bi bilo i obrnuto..
nisam intimna sa onima gdje bi me jedna tako prirodna stvar mogla od njega odmaknuti..
tim više što je iznenadna, očito nekontrolirana i za autora zasigurno neugodna..
TheProvense is offline  
Old 24.01.2013., 21:55   #66
Quote:
miš mekinjaš kaže: Pogledaj post
Daj nam malop obliže opiši kakvo ti je to točno govance izletilo tokom sexa.

...

Ovo što ti se dogodilo je stvarno močno. Sirova snaga izbija iz tvojih crijeva i to je za veliki respect.
Shitolog online. Ne znam kad me je forumska tema ovako nasmijala - ranicu se!

Nemam savjet!



p.s. Apophis, the expression is - I beat the shit out of him.
Monica B. is offline  
Old 24.01.2013., 22:39   #67
reci mu da ćeš ovo nabavit :
http://www.youtube.com/watch?v=EXwe3rodAt8
bar da se malo nasmijete situaciji
nekabudetako is offline  
Old 24.01.2013., 23:15   #68
Quote:
katastrofa114 kaže: Pogledaj post
prava noćna mora!!!
uvijek prije menge imam malo probavnih problema, ako me razumijete.
dečko i ja smo se seksali i od pritiska mi je izletio vjetar, samo što to nije bilo sve, već i malo govance s njim
naravno da je skužio i odma smo prestali i doveli higijenu u red, rekao je on da je ok, ali omg!!! propast ću u zemlju, užasno mi je neugodno, ne znam kako ću ga ikad više pogledat u oči!!!
dal se to ikom desilo, kak da se sad ponašam??
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIjaooooo! Uzas! Otkrila si mu stoljecima cuvanu zensku tajnu- i zene prde i seru i povremeno nemaju kontrolu nad svojim sfinkterima(bas kao i muskarci kojima se prdac ili govance omaknu mozda i cesce nego zenama,ali bice da jos nisi u fazi da provodis 24 casa dnevno sa jednim).

Zene inace ne bi trebale da prde i kakaju. Ako to i urade,to mora biti iskljucivo kod kuce u svom wc-u. Ako se desi da nisu u svom wc-u,smiju to da urade i u necijem tudjem ili javnom,ali pod uvjetom da budu jako tihe-prdac mora biti tzv. Tihomir, i treba paziti da se ne cuje ono ''buc'' prilikom kakanja. Potom, treba biti brza prilikom obavljanja posla,da bi ljudi mislili da je piskila, a ne kakila. I naravno, treba prozraciti prostoriju brzinom svjetlosti, da niko ne bi posumnjao u njen rad.
U krevetu, zeni se moze oprostiti prdac ili seruckanje samo ako je mladja od godinu dana.
Nadam se da su pravila jasna i da se ozbiljno shvatilo da zeni, cak ni u zaru borbe, nikako ne smije da se omakne nista od gore navedenog.
Kako da se sad ponasas? Za pocetak, pobrini se da si sve ocistila. Ostalo ce doci samo po sebi.

Inace, da mi se desi takva stvar, mislim da bih se odmah potom usrala do za vrat samoj sebi od smijeha Dragi bi pomogao ocisiti i vjerujem da bih dobila neki interni nadimak poput ''slatka seruljica''.
Twinkle T is offline  
Old 24.01.2013., 23:25   #69
http://tinypic.com/r/4qki2q/6

Sve radosti ii lijepote zajednice
Kissme is offline  
Old 25.01.2013., 01:21   #70
Quote:
Kissme kaže: Pogledaj post
http://tinypic.com/r/4qki2q/6

Sve radosti ii lijepote zajednice


tako nekako
misty_view is offline  
Old 25.01.2013., 03:09   #71
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Ja bi . Ako ja bi, vjerujem da ima još takvih. I da su većina. Ne, nije sve u sexu baš normalno i ok, i "pa ako nekog voliš, to ti ne smeta" i slično....
I ja bi pobjegla.. Stvarno bi mi se zgadio da se posere u krevet, totalni turn off, ne bi mogla razumski reci "svi kakamo, to je ljudski" kad bi mi se digao zeludac svaki put kad se toga sjetim.. I nije ljudski srat u krevetu, kako ti se to opce desi, razumijem da slucajno prdnes ( meni je i to fuj al presla bi nekako), ali da ti govno izade?! Ako vam se to ne gadi, di vam je granica gadljivosti, imate li ju uopce?
Rugalica is offline  
Old 25.01.2013., 03:42   #72
haahha isusati... a gle. da volim curu, nebi mi smetalo.al da mi je svejedn, odjebo bi te samo tako. hahahah o boze.. zamisli.useres se za vrijeme sexa DDDDDDDD
fejkermali is offline  
Old 25.01.2013., 07:01   #73
Quote:
TwinkleToes1122 kaže: Pogledaj post
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIjaooooo! Uzas! Otkrila si mu stoljecima cuvanu zensku tajnu- i zene prde i seru i povremeno nemaju kontrolu nad svojim sfinkterima(bas kao i muskarci kojima se prdac ili govance omaknu......
Tu griješiš! Nama muškarcima se nikada ne omakne, nama je to umjetnost, kao kist slikaru ili kajdanka kompozitoru. Mi ga ispustimo kao proljetni lahor, ljetni maestral, crkut ptica u rano jutro i u tome neizmjerno uživamo.. I trudimo se da to svi okolo nas i zapaze. I da, očekujemo zahvalne poglede i muški stisak ruke, tapšanje po ramenu....To smo mi, muškarci. I što je plin sadržajniji i osebujniji nama je draže. Kao da smo putili bijelog goluba iz ruku, dugo zatočenog, neka leti, neka raširi krila i nespoutano poleti put visina, slobodan i nesputan...
miš mekinjaš is offline  
Old 25.01.2013., 07:13   #74
-.-

Neugodno ti je a na forum ideš pisat o tome . . . Pa postupi kako ti zdrav razum nalaze zaboga. . . Kakav sram, ak ste u vezi onda nema srama. . . To je sve normalno.
cindroman is offline  
Old 25.01.2013., 07:30   #75
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Ja bi . Ako ja bi, vjerujem da ima još takvih. I da su većina. Ne, nije sve u sexu baš normalno i ok, i "pa ako nekog voliš, to ti ne smeta" i slično....
Nije sve normalno? Koliko ti imaš godina? 12?
Halo, nisu imali šit sešn, nego se curi slučajno desilo.
I ofkors, ti ne sereš, a kad bi srala tvoje govno bi mirisalo kao chanel 5.
Violently happy is offline  
Old 25.01.2013., 08:11   #76
Quote:
miš mekinjaš kaže: Pogledaj post
Tu griješiš! Nama muškarcima se nikada ne omakne, nama je to umjetnost, kao kist slikaru ili kajdanka kompozitoru. Mi ga ispustimo kao proljetni lahor, ljetni maestral, crkut ptica u rano jutro i u tome neizmjerno uživamo.. I trudimo se da to svi okolo nas i zapaze. I da, očekujemo zahvalne poglede i muški stisak ruke, tapšanje po ramenu....To smo mi, muškarci. I što je plin sadržajniji i osebujniji nama je draže. Kao da smo putili bijelog goluba iz ruku, dugo zatočenog, neka leti, neka raširi krila i nespoutano poleti put visina, slobodan i nesputan...
Pa sad...cvrkut ptica... To cesce slici na pobjedonosni rik lava nakon uspjesne borbe za prevlast. Bilo kako bilo, cestitke na umjetnickom dojmu
Ali kako rekoh, mi zene ne prdimo i ne seremo. Cak je i gospodja Milada Privora zeljela uvrstiti ovo u svoj statut o lijepom ponasanju pravih dama, no medjutim ju je potjeralo i jedinim primjerkom je morala da se posluzi u wc-u...
Twinkle T is offline  
Old 25.01.2013., 08:36   #77
Thumbs down

Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Nije sve normalno? Koliko ti imaš godina? 12?
Halo, nisu imali šit sešn, nego se curi slučajno desilo.
I ofkors, ti ne sereš, a kad bi srala tvoje govno bi mirisalo kao chanel 5.
Sere, ali u wc!! Ne u krevet!! Tijekom seksa! Ne mogu vjerovat da je tebi to u redu, ti sigurno podrigujes i prdis sa svojim dragim za stolom, i piskis u tus dok se tusirate skupa ( kako si ti povukla paralelu da njeno govno mirise ko chanel, tako sam i ja ovo zakljucila)..

Meni, i hrpu drugih ljudi, bi ovo instant ohladilo, i mislim da ti nisi normalna sto ti je ok da ti se momak posere u krevet.. fuj, neoprostivo mi je to ..
Rugalica is offline  
Old 25.01.2013., 08:38   #78
Ovo sa prdežom me podsjetilo na ovo . Za one koji žele prduckati neprimjetno evo i jednog simulatora za vježbu .

Reakcija nekih na ovaj "event" mi je malo čudna, pa nije da je ženska izvalila par kila kakice nego je prdnula i vjerojatno je komadić graha izletio. Hebiga, shit happens (opet, pun intended) .
resurrected1740 is offline  
Old 25.01.2013., 09:02   #79
Quote:
Rugalica kaže: Pogledaj post
Sere, ali u wc!! Ne u krevet!! Tijekom seksa! Ne mogu vjerovat da je tebi to u redu, ti sigurno podrigujes i prdis sa svojim dragim za stolom, i piskis u tus dok se tusirate skupa ( kako si ti povukla paralelu da njeno govno mirise ko chanel, tako sam i ja ovo zakljucila)..

Meni, i hrpu drugih ljudi, bi ovo instant ohladilo, i mislim da ti nisi normalna sto ti je ok da ti se momak posere u krevet.. fuj, neoprostivo mi je to ..
Pa nije se posrala,nego joj se omaklo malo govance u zaru borbe i usljed probavnih problema(posto je od onih zena koje ipak imaju probavni trakt i seru i prde kao i sva druga ziva bica). I nije niko rekao da je normalno posrat se u krevet, ali nije ni nenormalno da ti se takva stvar desi ako imas stomacne tegobe i ne treba praviti dramu oko toga. Divno sto si dala podrsku ionako istraumiranoj autorici. Da je rekla da se desilo sa muzem u krevetu, vjerovatno bi joj rekla da ocekuje razvod

Ti, vjerujem, nikad nisi igrala Dutch Oven?
Twinkle T is offline  
Old 25.01.2013., 09:35   #80
Quote:
resurrected1740 kaže: Pogledaj post
Ovo sa prdežom me podsjetilo na ovo . Za one koji žele prduckati neprimjetno evo i jednog simulatora za vježbu .

Reakcija nekih na ovaj "event" mi je malo čudna, pa nije da je ženska izvalila par kila kakice nego je prdnula i vjerojatno je komadić graha izletio. Hebiga, shit happens (opet, pun intended) .
Ili komadić kukuruza ako je jela kebab. Moguće i koji komad žitarice ako je jela muesle s cjelovitim zrnom....
miš mekinjaš is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger