Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2017., 13:18   #7821
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Naravno da laže...Holokaust priznaje kao zločin, a Gaza je za njega samo mali incident...sve su to za židoljupca mali incidenti koji traju oko 80 godina, redovni zločini nad Palestincima u njihovoj vlastitoj zemlji...

Dotični će sigurno osuditi kao veliki zločin, ono što se na židovksom groblju dogodilo nedavno u Americi...u to ne sumnjam...
Holokaust je "kao" zlocin... sta si ti ?? Nacista fasista ??
evo ti link pa pogledaj : http://cdn.ruvr.ru/2012/10/04/129124..._camp_1945.jpg
RayBan is offline  
Old 24.02.2017., 16:49   #7822
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Naravno da laže...Holokaust priznaje kao zločin, a Gaza je za njega samo mali incident...sve su to za židoljupca mali incidenti koji traju oko 80 godina, redovni zločini nad Palestincima u njihovoj vlastitoj zemlji...
A još je gori ovaj gore sto ti ključnu riječ (boldano) stavlja u znakove navoda - vadeci je "tako" iz konteksta - izmijenjuje značenje čitave tvoje rečenice/misli.
To mogu raditi samo sociopati (stari naziv: - psihopati)!!!

Medjutim, nisu to "zhidoljupci" vec fake-jews (hazarsko-ashkenazke) priguzne-muhe ... jer nemaju pojma sto su to pravi Zhidovi-vjernici, koji bi radije umrli nego prekršili, bilo koju od, 10 Božjih zapovijedi !!!

Zadnje uređivanje arthura : 24.02.2017. at 17:55.
arthura is offline  
Old 24.02.2017., 17:43   #7823
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Holokaust je "kao" zlocin... sta si ti ?? Nacista fasista ??
evo ti link pa pogledaj : http://cdn.ruvr.ru/2012/10/04/129124..._camp_1945.jpg

Ti i ovaj židoljubac...nema većih nacista od vas dvojice...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 24.02.2017., 18:23   #7824
Quote:
UVODI LI HDZ VOJNO PLEMSTVO? HDZ-ovci podijeljeni, od Plenkovića ni glasa
.. modus .. događanja ..
.. neki idiot izbaci neku glupost .. idiot je zastupnik .. adezea .. al jebiga .. inače od zastupnika i nije za očekivati bog zna šta .. a adeze nije iznimka ..
.. i sad .. govnjari novinari razvlače to komšilukom ko psi lešinu ..
.. glupost je prilično glupa i ostavljena raspadne se za čas .. ali muljanje oko nje čini ju .. gotovo pa normalnim stavom ..
.. i sad .. ovaj plenkačina .. ili neko važan iz adezea .. treba da kaže ma jok nikad mislili i nije normalno .. .. riječima kojim neće za svoga reći govno .. ali da se to ipak može podrazumjeti .. .. ali .. oni šute ..
.. i tako .. polako .. jedna idiotarija postaje .. mogućnost ..
alim is offline  
Old 24.02.2017., 18:40   #7825
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Ti i ovaj židoljubac...nema većih nacista od vas dvojice...
Ja 'židoljubac' nacist?

To je neka nova kategorija nacista...

Jel' znaš koja je glavna karakteristika nacista? Mržnja prema židovima. Po tom kriteriju ti si originalni nacist...

Jebote, vi ljudi uopće ne baratate osnovnim pojmovima...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 24.02.2017., 18:44   #7826
Quote:
F. Chief kaže: Pogledaj post
Ja 'židoljubac' nacist?

To je neka nova kategorija nacista...

Jel' znaš koja je glavna karakteristika nacista? Mržnja prema židovima. Po tom kriteriju ti si originalni nacist...

Jebote, vi ljudi uopće ne baratate osnovnim pojmovima...

Samo se ti tješi...židoljubac je u današnje vrijeme nacist...točno tako...bingoooo...

Upravo zato što iza većine ratova u zadnjih 100-ak godina, stoje upravo židovi...uključujući i dva svjetska, a evo kuhaju nam i treći...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 24.02.2017., 20:09   #7827
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Samo se ti tješi...židoljubac je u današnje vrijeme nacist...točno tako...bingoooo...

Upravo zato što iza većine ratova u zadnjih 100-ak godina, stoje upravo židovi...uključujući i dva svjetska, a evo kuhaju nam i treći...
Je, i Hitler je tako govorio...

Antisemitizam u svom svojem sjaju, to si ti, nemaš pojma o ničemu, a informacije prikupljaš na stranicama o teorijama zavjera, i za sve su ti krivi židovi... Žalosno zapravo...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 24.02.2017., 20:14   #7828
.. kakva gužva na temi ..
.. umorim se preskačući silna tupava pisanija dok dođem do alimovog posta ..
Dalaj Sanja is offline  
Old 25.02.2017., 13:09   #7829
Quote:
Trump želi novinarima zabraniti korištenje anonimnih izvora
.. e .. sad vidite .. .. kako stoje stvari ..

.. istina je ime boga .. bog je put istina i život ..

.. a novinari su zagovnjarili istinu toliko da su .. praktično .. cjeli svijet pretvorili u septičku jamu ..
.. stvar nije u tome da je sve što kažu laž .. više je u tome da je sad nemoguće znati šta je istina .. i svugdje očekuješ pizdariju .. tojes prevaru ..
.. u tome izgleda da su ruje .. korak dalje .. na sličan način koriste istinu .. .. to izgleda ovako .. kažu istinu pa ko je jebe .. i ispada da zapad počinje više vjerovati rujama nego sebi .. .. po onoj znam ja nas jebo ti nas ..

.. ali sad se pojavio trump ..
.. protiv koga su govnjari krenuli govnjariti jer im ne štima ..
.. ali on to zna ..
.. dakle .. stari trumpčina postaje borac za istinu .. tojes .. ratnik na strani boga ..
.. koliko će u tome uspjeti vrag zna .. ali .. s obzirom da je govnjarenje medija prilično poznata stvar .. i njegov doprinos njihovom smještaju .. u pakao .. mogao bi biti .. ne beznačajan ..
alim is offline  
Old 25.02.2017., 13:12   #7830
Ti si alime trumpoliki... :klap:
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 25.02.2017., 13:29   #7831
.. čuvaj se .. jer ćete toga dana govoriti paklu jesi li se napunio .. a pakao će odgovoriti ima li još ..
alim is offline  
Old 25.02.2017., 15:55   #7832
Quote:
Na Trpinjskoj cesti naljepnice s natpisom 'Serbian family tree'
.. šta s tim ..
.. izgleda mi kao kurčina .. pretjeranost .. što se nebi trebala tolerirati ..
.. ali to se pomalo kosi s mojim osjećajem za slobodu .. svakome dozvoliti koje god misli .. i riječi .. hoće ..

.. u svakom slučaju .. druga .. ili drugove .. koji su to izveli .. trebalo bi učiniti javnim ..
.. tako da se mogu postaviti .. u odnos .. sa bilo kim .. i tim srbima .. naravno ..
.. tako da .. recimo .. ako se desi da toga neki pijani srbin prikolje .. onda i drugi takvi znaju koji rizik preuzimaju ..
.. katastrofa bi bila da se na njegovu stranu postavi kolinkačina ili plenkačina .. jer bi .. dotični .. izgledao kao osoba .. sa podrškom jedne države .. .. murje vojske ..

.. medijski .. daklem govnjarski .. situacija prilično .. raspršena ..

.. ako se kolinkačina i plenkačina prilično brzo ne jave .. i ako se ne sazna ime .. onda hrvatska i nije vrijedna postojanja ..
alim is offline  
Old 25.02.2017., 16:16   #7833


http://www.jutarnji.hr/vijesti/svije...rce=dnevnik.hr
arthura is offline  
Old 25.02.2017., 19:32   #7834
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. šta s tim ..
.. izgleda mi kao kurčina .. pretjeranost .. što se nebi trebala tolerirati ..
.. ali to se pomalo kosi s mojim osjećajem za slobodu .. svakome dozvoliti koje god misli .. i riječi .. hoće ..

.. u svakom slučaju .. druga .. ili drugove .. koji su to izveli .. trebalo bi učiniti javnim ..
.. tako da se mogu postaviti .. u odnos .. sa bilo kim .. i tim srbima .. naravno ..
.. da ..
.. juga je propala tako .. što su zabranjivane neke reči .. umesto da se znalo u čijim su glavama neke misli ..
Dalaj Sanja is offline  
Old 25.02.2017., 21:51   #7835
Quote:
alim kaže: Pogledaj post
... ako se kolinkačina i plenkačina prilično brzo ne jave .. i ako se ne sazna ime .. onda hrvatska i nije vrijedna postojanja ..
Orepić o morbidnim naljepnicama protiv Srba: Taj ljudski jad nam čini veće zlo od četnika

http://www.index.hr/vijesti/clanak/o...ka/952928.aspx
arthura is offline  
Old 26.02.2017., 08:59   #7836
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
Orepić o morbidnim naljepnicama protiv Srba: Taj ljudski jad nam čini veće zlo od četnika

http://www.index.hr/vijesti/clanak/o...ka/952928.aspx
.. ne znam ko je orepić .. niti ću da čitam članak .. ali čini se sasvim logičnim ..

.. i srbima četnici čine veće zlo od ustaša ..
.. gangrena na vlastitoj nozi .. jebiga .. uvek je gora od gangrene na tuđoj ..
Dalaj Sanja is offline  
Old 26.02.2017., 11:43   #7837
@ Dalaj Sanja

Ostaje nam, po "tom" pitanju, "samo" pozitivno razmišljanje u ishod:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=9344

Vrijeme zadriglih srpskih & hrvatskih klerofašista, i njihovih (neo) četnićko-ustaških priguznih muha, ipak se bliži svom kraju.
Konačno!


Dobra vijest:

Slučaj šokantnih naljepnica u Vukovaru: Policija privela 19-godišnjaka

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/s...---468056.html

Zadnje uređivanje arthura : 26.02.2017. at 12:05.
arthura is offline  
Old 26.02.2017., 14:16   #7838
.. trebalo je da staviš ono "pozitivno" pod navodnike .. jer je članak govnjiv ..
.. najpre .. lepio plakate neprimerenog sadržaja .. devetnaest godina .. reklo bi se da je lepio sliku susjedove ćeri .. s natpisom .. alaj imaš dobre sise na obije diže mi se ..
.. dakle .. sadržaj sa sisama susjedove ćeri je neprimeren .. a za ovo ima drugi naziv ..

.. u članku se svim silama upinje da se značaj plakatića .. umanji ..
.. recimo .. vešanje ljudi je neprimereno koliko i .. rajcanje na susjedovu ćer ..
.. ili .. pavelić je neprimeren koliko i ćirilica .. kao pismo .. jer se zna koliko je ljudi pomrlo u pokušajima da nauče ili pročitaju ćirilicu ..

.. meni prosto dođe žao tog devetnaestogodišnjaka .. kao i svakom ljubitelju životinja .. pošto smo mi ljubitelji životinja osetljivi na .. žrtvene jarce ..
Dalaj Sanja is offline  
Old 26.02.2017., 14:23   #7839
.. ima sjajna priča .. kao analogija tog čuda .. s plakatićem ..
.. sad me artuha podsetila .. kad je podigla taj pladanj s uhvaćenim devetnaestogodišnjakom ..
Dalaj Sanja is offline  
Old 26.02.2017., 14:26   #7840
.
... mene samo zanima naručitelj te vukovarske gnjusobe (kao i u slučaju trostrukog pokušaja ubojstva mog supruga) ... a taj telac-operativac je "samo" - telac!
Nadam se da će uskoro i naručitelja pronači!
arthura is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:36.