Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2014., 04:11   #581
Studiram u Mostaru Znanost o okolisu, prva godina, da bi se prebacio u Hrvatsku tj u Zagreb na isti faks bi li sada trebao raditi drzavnu maturu ako je nisam prije polagao ili bi na neki nacin mogao izbjeci tu drzavnu maturu?
Đonsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 18:53   #582
Prebacivanje iz Mostara u Hrvatsku(Zageb ili Osijek)

Bok ljudi!

Bila bih zahvalna kada bi mi netko znao odgovoriti koliko je moguće prebaciti se s razredne nastave iz Mostara u Osijek ili Zagreb, i koji u su uvjeti?
I isto tako, koliko se moguće prebaciti iz Mostara sa studija novinarstvo na novinarstvo u Zagrebu?

Unaprijed hvala!
kimye is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 10:26   #583
nazovi referadu fpzg-a i pitaj, ali mislim da ne možeš, idi na državnu maturu i upiši preko postani student
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 19:08   #584
pozdrav svima

student sam 2 godine ekonomije u Bihacu (BiH) i ostala su mi 3 predmeta da ocistim godinu, pa me zanima da li je moguce prebaciti se na ekonomiju u Zagrebu ili mozda turizam, ali sa polaganjem razlike predmeta, da li je moguce, ako mi neko moze bilo sta reci o ovoj proceduri

hvala i lp
armin92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 22:24   #585
Pozdrav,
ima li itko ikakvih iskustava sa prebacivanjem s EFRI-a na EFZG? nakon prve godine?
skijasica25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 22:44   #586
Zna li netko da li bih ja morala, ako upišem stručni studij na poljoprivrednom fakultetu u osijeku polagati prijemni ispit, mislim da je to nekakva provjera iz kemije i biologije, pošto nisam završila srednju školu koju su oni naveli pod odgovarajuću ?
smiley1993 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 16:04   #587
Pozz svima, imam u planu prebaciti se sa Prometa na TVZ računarstvo, skupljeno je 66 ECTS-a, od toga na prometu su polozeni mat 1, mat 2, engleski jezici, vjerojatnost i statistika... itd zanima me koliko bi me kostalo prebacivanje na tvz te dali je netko imao iskustva sa prebacivanjem? sto priznaju i tako to? unaprijed se zahvaljujem na odgovoru
lipicanac15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 11:46   #588
Pozdrav!
Upisala bih ove godine agronomski fakultet u Zagrebu pa me zanima kako ide s prebacivanjem s Agronomskog na npr. PBF ili farmaceutski fakultet? Ima li tko iskustva, pomozite, hvala puno unaprijed.
MJ/MM is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 12:51   #589
Quote:
MJ/MM kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Upisala bih ove godine agronomski fakultet u Zagrebu pa me zanima kako ide s prebacivanjem s Agronomskog na npr. PBF ili farmaceutski fakultet? Ima li tko iskustva, pomozite, hvala puno unaprijed.
Na studij farmacije se je po pravilu moguće prebaciti samo s drugog studija farmacije i to samo ako je to odobreno za tu godinu.
Znači ako nemaš upisani drugi studij farmacije ne možeš se ni pokušati prebaciti,tako da ako želiš studirati na FBF-u morati ćeš ići ponovno na državnu maturu i pokušati sljedeće godine.
Što se tiče prebacivanja na PBF,uspoređujući popis kolegija prve godine njihovih studija i studija na Agronomiji ne uočavam previše sličnosti te sumnjam da ćeš se moći u budućnosti prebaciti.Znači ako želiš upisati neki od njihovih studija morati ćeš pokušati ponovno sljedeće godine.
Brimstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 13:19   #590
Jedno brzinsko pitanje.Da li se je moguće prebaciti sa prometa na fer i koliko bi to koštalo..Razmišljao sam i o strojarskom al mi se više predmeta poklapa s prometom.(I meni je to malo čudno...)Uglavnom me zanima s kojeg se je faxa "najlakše" prebaciti na fer.
Hvala
noname28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 00:02   #591
Question

Postoji li mogucnost prebacivanja nakon prve godine sa pedagogije na psihologiju, oboje na sveucilistu u Zadru?
LexiLestrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 13:50   #592
Pozdrav

1. sam godina na Sveučilištu Jurja Dobrile u Puli, Poslovna ekonomija-Turizam, htjela bi se prebaciti na Kulturu i turizam na tom istom sveučilištu, više manje sve mi je jasno, znači priznaju mi se oni predmeti koji su isti, i polažem razliku, ali mi nije jasno šta je s matematikom koju sam pala, koje nema na KiT-u, da li ja to svejedno moram plačati? jer po meni nema smislia da ja plačam, ako se svejedno prebacujem,a na tom faksu te matematike niti nema
... uglavnom, ako neko zna, pa bi bila jako zahvalna
__________________
Čekam. Ne znam što i ne znam koga. Ali čekam.
Tonka 24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 13:29   #593
Pozdrav, ove godine upisujem PBF Prehrambenu tehnologiju, je li se moguće prebaciti na biotehnologiju? Ako da, nakon koje godine i uz koje uvjete?
Hvala!
*vidio sam da se prva godina tih faksova razlikuje samo u jednom predmetu...
hartija1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 14:36   #594
Količina debilnih pitanja na ovom topicu ... Ovaj jedan još pita je li moguće prebaciti se s prometa na fer .
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 15:19   #595
Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
Količina debilnih pitanja na ovom topicu ... Ovaj jedan još pita je li moguće prebaciti se s prometa na fer .
Ne znam šta se čudiš..sa prometa se nije problem prebaciti na fer.Ako usporediš programe,a i provjereno u referadi fera.Znam jer sam to jedno vrijeme planirao iako sam na kraju upisao pmf...Nadam se da vidiš ko je sad tu najveći de***...Kak uopće možeš podcjenjivati fax o kojem nemaš pojma..Sramota

Zadnje uređivanje whyALWAYSme11 : 26.07.2014. at 15:27.
whyALWAYSme11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 16:25   #596
Quote:
whyALWAYSme11 kaže: Pogledaj post
Ne znam šta se čudiš..sa prometa se nije problem prebaciti na fer.Ako usporediš programe,a i provjereno u referadi fera.Znam jer sam to jedno vrijeme planirao iako sam na kraju upisao pmf...Nadam se da vidiš ko je sad tu najveći de***...Kak uopće možeš podcjenjivati fax o kojem nemaš pojma..Sramota
Ako je to istina, onda je isto tako istina da je FER kao fakultet dobrano degradirao, šteta.
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 16:36   #597
postoji li uopće fakultet kojeg ti nećeš popljuvati?
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 21:33   #598
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
postoji li uopće fakultet kojeg ti nećeš popljuvati?
Još uvijek si butthurt?
Kritiziram fakultete koji to zaslužuju, a u Hrvatskoj takvih ima nemalo.
Možda da ima manje ljudi poput tebe koji prihvate svako sranje koje im se servira, bi Hrvatska mogla i napredovat.
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 23:20   #599
Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
Kritiziram fakultete koji to zaslužuju, a u Hrvatskoj takvih ima nemalo.
ne, draga. kritiziraš fakultete o kojima pojma nemaš. što ti znaš o jednom prometu ili o jednom FER-u? osim narodne predaje i onog što pročitaš u novinama? vidiš, postoje ljudi koji će napisati poneku konstruktivnu kritiku, a postoje i oni koji vole srati po čemu stignu jer im je to jedini način da izbace svoje frustracije. ti si, vidiš, u ovoj drugoj skupini.

Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
Možda da ima manje ljudi poput tebe koji prihvate svako sranje koje im se servira, bi Hrvatska mogla i napredovat.
umjesto da prosipaš svoju gorčinu ovdje, pokušaj izvući najbolje što možeš od tog sranja koje ti se servira. za početak, upiši & završi fakultet koji actually voliš i koji te zanima.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 23:01   #600
Quote:
hartija1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ove godine upisujem PBF Prehrambenu tehnologiju, je li se moguće prebaciti na biotehnologiju? Ako da, nakon koje godine i uz koje uvjete?
Hvala!
*vidio sam da se prva godina tih faksova razlikuje samo u jednom predmetu...
Možeš upisati smjer PB u kojem slušaš sve predmete u sklopu PT, aaali slušaš i taj jedan predmet razlike. Ako sve položiš u roku i zadovoljiš prosjek (mislim da je 3,5 ili 4.0) možeš se prebaciti na BT na drugoj godini.

Ako odeš na čisti PT, onda ne možeš, ali nazovi tetu Vesnu just in case.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:34.