Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > RPG

RPG Fencing. Fighting. Torture. Poison. True love. Hate. Revenge. Giants. Hunters. Bad men. Good men. Beautifulest ladies. Snakes. Spiders. Beasts of all natures and descriptions. Pain. Death. Brave men. Coward men. Strongest men. Chases. Escapes. Lies. Truths. Passion. Miracles. ...i sve o njima.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2004., 15:32   #1
DnD - naš sajt u izradi-misljenja...

mi imamo link za nas rpg.....samo što je tek u kreaciji...stavićemo slike naših likova, dnevnik, caracter sheetove i sve ostalo ...kako vam se čini za početak???

da evo i linka:
http://free-zg.htnet.hr/evincar/
__________________
juriel nije član nijedne javne grupe a bome niti jedne političke stranke

Zadnje uređivanje Blackadder : 24.03.2004. at 19:00.
juriel is offline  
Old 24.03.2004., 19:00   #2
Upozorenje se odnosi na sliku ispod njega, ili?

Nego, ako se slažete, mogla bi se složiti jedna top tema u kojoj bi se našli svi linkovi na okupu (nešto kao ovo na Star Trek podforumu), vaši, kao i linkovi prema van (službene GURPS stranici ili kajjaznam). Onda?
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Old 24.03.2004., 21:10   #3
Juriel, pa kak možeš igrat DnD kad postoji White Wolf
Inače, stranica mi se za sad čini OK!
__________________
_
Superjunak novog doba !
ljiga is offline  
Old 25.03.2004., 07:31   #4
Sajt mi se čini ful ok Otkud grafikice? To je netko od vas ili ste rippali sa DnD CRPGica tj. concept arta za iste?
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Old 25.03.2004., 08:30   #5
Quote:
ljiga kaže:
Juriel, pa kak možeš igrat DnD kad postoji White Wolf
Inače, stranica mi se za sad čini OK!
hehe ljiga i nama treba ponekad malo opuštanja......


a što se tiče slikica nešto smo rezali iz knjiga a i imamo genijalnog crtača...
__________________
juriel nije član nijedne javne grupe a bome niti jedne političke stranke
juriel is offline  
Old 25.03.2004., 10:58   #6
Joj ja sam jednom davno bio na putu da fakat mračno crtam, imam brdo onih knjiga crtačke anatomije, što ljudi, što životinja, ali onda se uplala slight complication koja se zove bijedni&jadni stvarni život Hrvata... faks, posao tj. rutina koju su Zabranjeno Pušenje lijepo obradili u svojem hitu 'Poso, kuća, birtija'.

Nego malo OT: jel zna neko da li ima neki crtački tečaj koji je čemu i vikendom?
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Old 25.03.2004., 11:03   #7
Re: DnD - naš sajt u izradi-misljenja...

Quote:
juriel kaže:
mi imamo link za nas rpg.....samo što je tek u kreaciji...stavićemo slike naših likova, dnevnik, caracter sheetove i sve ostalo ...kako vam se čini za početak???

da evo i linka:
http://free-zg.htnet.hr/evincar/
kewl! Owsobito m ise svidja D&D stirptizeta skroz desno.
Glupinickname is offline  
Old 25.03.2004., 14:27   #8
Re: DnD - naš sajt u izradi-misljenja...

Quote:
juriel kaže:
mi imamo link za nas rpg.....samo što je tek u kreaciji...stavićemo slike naših likova, dnevnik, caracter sheetove i sve ostalo ...kako vam se čini za početak???

da evo i linka:
http://free-zg.htnet.hr/evincar/
Da da a ko je zaslužan za to pitam se ja??
Stavit ćemo slike likova,dnevnik i charachter sheetove??Ali samo kada se ostatak družine pokrene i prepiše samo karakteristike u wordu(ali znate kako je to težak posao) nije da sam ciničan.A da za dnevnik da ne govorim to će ipak biti tolkienovsko remek-djelo pa se zato mora pisati negdje u prosjeku oko 20-tak godina(hehe)e sada već polako postajem ciničan.
Ja sam svog lika(Mourn)stavio već prije 3 tjedna samo klik na njegovo ime.
P.S nema rp-a ovaj vikend tek idući
Evincar333 is offline  
Old 25.03.2004., 14:46   #9
da sam ja nastavio pisat dnevnik već bi bilo gotovo i spremno za čitanje... ali hebiga nepovjerenje gamemastera ponekad stvarno boli.....
__________________
juriel nije član nijedne javne grupe a bome niti jedne političke stranke
juriel is offline  
Old 25.03.2004., 14:48   #10
Re: Re: DnD - naš sajt u izradi-misljenja...

Quote:
Evincar333 kaže:
Da da a ko je zaslužan za to pitam se ja??
Stavit ćemo slike likova,dnevnik i charachter sheetove??Ali samo kada se ostatak družine pokrene i prepiše samo karakteristike u wordu(ali znate kako je to težak posao) nije da sam ciničan.A da za dnevnik da ne govorim to će ipak biti tolkienovsko remek-djelo pa se zato mora pisati negdje u prosjeku oko 20-tak godina(hehe)e sada već polako postajem ciničan.
Ja sam svog lika(Mourn)stavio već prije 3 tjedna samo klik na njegovo ime.
P.S nema rp-a ovaj vikend tek idući

evincar uskoro ćeš dobiti novu sliku mog lika...crta ju akademski umjetnik, a ti se pitaj koji heheh
__________________
juriel nije član nijedne javne grupe a bome niti jedne političke stranke
juriel is offline  
Old 15.04.2004., 17:03   #11
Dnevnik sa pojavio nemogu vjerovati
Samo da još bude ažuran
Evincar333 is offline  
Old 16.04.2004., 03:05   #12
Ja vec neko vrjeme planiram napravit galeriju svih svojih likova, al nikak da nadjem vremena napravit crte za omjere visina, pa da na miru mogu lech na krevet i crtat
Almighty Watashi is offline  
Old 16.04.2004., 12:40   #13
Quote:
-Almighty_Watashi- kaže:
Ja vec neko vrjeme planiram napravit galeriju svih svojih likova, al nikak da nadjem vremena napravit crte za omjere visina, pa da na miru mogu lech na krevet i crtat
Kad napraviš pošalji mogli bi staviti na stranicu.
Šta mislite o našem crtaču ??
Evincar333 is offline  
Old 16.04.2004., 21:16   #14
Uuu, dobar jeee, al ja sam puno neozbiljniji po tom pitanju (vidi avatara)
Almighty Watashi is offline  
Old 22.04.2004., 09:10   #15
Quote:
-Almighty_Watashi- kaže:
Uuu, dobar jeee, al ja sam puno neozbiljniji po tom pitanju (vidi avatara)

slika je fakat ok
__________________
juriel nije član nijedne javne grupe a bome niti jedne političke stranke
juriel is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:49.