Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2012., 13:49   #41
Quote:
lupo120 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!Evo ja imam nažalost istu cistu i moram na operaciju, pa jel mi može netko pliz preporučit doktora/bolnicu? Hvaaaala
ako već nisi išla,toplo preporučam dr.Horvat i dr.Kerner na sv.Duhu u Zagrebu (ne znam od kud si)... prije 10 dana sam operirana,i svaka pohvala doktorici kao i sestrama na odjelu..
__________________
slikice_Mia___>accessorize<
ruxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 19:48   #42
Pozdrav cure...

dijagnosticirana mi je dermoidna cista.... sredinom 11mj idem na lpsc u Vinogradsku....da li ima netko tko je bio u Vinogradskoj, da mi kaže svoja iskustva jer sve što sam do sad čitala iskustva su unazad par godina..

Hvala vam unaprijed
Bela8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 22:31   #43
Da li dermoidna cista na jajniku znači da taj jajnik nema ovulacije? Da li mogu sa dermodnom cistom promjera 3 cm, normalo začet i rodit i da li ona ometa razvoj ploda?
PANDA 86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 15:26   #44
ovisi kojeg doktora pitaš, meni je cista od 4,5 cm stvarala bolove i ipak sam ju uklonila, 6 mjeseci prije uklanjanja ciste nisam mogla zatrudniti, a 6 mjeseci nakon uklanjanja sam uspjela zatrudniti.
E sad da li bi mogla zatrudniti i sa cistom to ne mogu znati.
Isto tako koliko znam stav je da svaka cista koja ne odlazi duže od 3 mjeseca treba van jer predstavlja potencijalni problem.
Ja sam svoju cistu operirala na sv. duhu, i sve je super prošlo.
ta cista od 3 cm se smatra malom, znam da je meni doktor koji me operirao za tu moju od 4,,5 cm rekao da to i nije toliko veliko, sve ovisi...
__________________
Yes, words are useless! Gobble-gobble-gobble-gobble-gobble.
hooray is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:39.