Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2013., 17:15   #4501
Kraljice ste obe
Bas ste me nasmijale sa pricama, iako vam i nije lako, kad se uzme u jednu ruku.
Al svaka vam cast cure na odlucnosti i dosljednosti i sto ste pokazale da imate svoje JA, da ste hrabre, da mozete, sa niste ovisne ni o kome, da ne ovisite o nikakvim mrvicama ljubavi, ili sve ili nista !
Moja susjeda je cijeli svoj zivot gledala kako je muz vara sa jednom zenom takoder nasom susjedom, na njene oci, doslovce cijeli zivot, ova se nadala da ce ostaviti suprugu i doci k njoj, a ova jadna obolila psihicki skroz i na kraju prolupala cekajuci da ljubu ostavi
Strasno je to bilo sve gledati, cijeli kvart je to znao, zao mi je bilo zakonite, profesorica u srednjoj skoli franc. jezika na kraju zatvorena u kuci, nije izlazila, skroz obolila... Strasna sudbina....
A ova ostala naravno sama cekajuci godoa..
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 17:22   #4502
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
Kraljice ste obe
Bas ste me nasmijale sa pricama, iako vam i nije lako, kad se uzme u jednu ruku.
Al svaka vam cast cure na odlucnosti i dosljednosti i sto ste pokazale da imate svoje JA, da ste hrabre, da mozete, sa niste ovisne ni o kome, da ne ovisite o nikakvim mrvicama ljubavi, ili sve ili nista !
Moja susjeda je cijeli svoj zivot gledala kako je muz vara sa jednom zenom takoder nasom susjedom, na njene oci, doslovce cijeli zivot, ova se nadala da ce ostaviti suprugu i doci k njoj, a ova jadna obolila psihicki skroz i na kraju prolupala cekajuci da ljubu ostavi
Strasno je to bilo sve gledati, cijeli kvart je to znao, zao mi je bilo zakonite, profesorica u srednjoj skoli franc. jezika na kraju zatvorena u kuci, nije izlazila, skroz obolila... Strasna sudbina....
A ova ostala naravno sama cekajuci godoa..
Pa eto vidis, kad se sretnu jedna ljuba i jedna zakonita, koje su vrlo slicnog muskarca imale, sto ces nego se nasmijat svemu... I bit sretan sto si se rijesio takve osobe iz zivota, sto se sve saznalo, pa si mogao izmaknut stolicu

Eto, ima takvih prica puno kao od te tvoje i tesko je prekinut, samo trebala se pomoc potrazit prije.. A zena ako je znala, prastala bi mu ona i da je prekunio s ljubom i nasao drugu, pa trecz, pa cetvrtu... Ista sudbina bi ju cekala.
Da se maknula id njega, spasila bi se jedino.
belinda44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 18:46   #4503
Želite originalan način kako ostaviti zakonitu?

Nijedna priča srećom nije moja, ali su obje nažalost istinite:

Priča prva:
Zakonitoj obznaniš da ideš raditi u Njemačku. Ona ti prvo od svog minimalca daje novac za vizu, pa za lječnički, pa za kartu i na kraju ti opere svu robu, lijepo složi u kufere, spakira ti jelo i piće za put, još ti u ruku stisne 100 EUR, koje je posudila, samo da ne ideš bez novaca i u suzama te otprati na željezničku.
A ti umjesto u Njemačku, ljubavnici. Njoj kažeš da si zakonitoj napokon rekao i iako te je ona molila i prosila da ostaneš, obećala da neće više biti takva kučka, ti si joj rekao da voliš drugu i otišao.
Zakonitu još par tjedana zoveš, trebaš naravno novac za polog za stan (znaš ti Njemce, ne vjeruju oni nama Hrvatima), ne možeš se često javljati, jer radiš po cijele dane, ali nije ti teško, jer to radiš za obitelj, ....

E, kada zakonita i ljubavnica saznaju za tvoju igru, obje te napucaju, ali bilo je lijepo dok je trajalo.

Priča druga:
Nakon što ti slučajno upadne jedan posao gdje počneš zarađivati malo više, dođeš doma i mirno objasniš ženi da je danas normalno da si muškarac tvog statusa, kad mu žena ostari, nađe mlađu.
Kažeš joj neka sutra spakira stvari i odseli se jer će se njegova ljuba sa svojim djetetom uselila.
A ako nema gdje ići, stan njegove ljube je od sutra prazan te može ona useliti, da nije baš na cesti, jer ipak je majka tvoje djece i što će susjedi reči ako će spavati pod mostom.
samozaljube is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 21:10   #4504
Nedavno sam izašla iz jednog takvog odnosa i ne bih to preporučila ikome. Zapravo uopće ne znam niti zašto sam pristala na vezu s oženjenim kad je bilo i za očekivati da ću ja izaći povrijeđena i razočarana iz toga... Ali čovjek kad se zaljubi često ima krivu percepciju nekih stvari i tek kasnije shvati kako je bio glup i naivan.

Poruka... Klonite se toga... Ima puno boljih stvari u životu.
JeanMarlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 20:06   #4505
Quote:
JeanMarlene kaže: Pogledaj post
Nedavno sam izašla iz jednog takvog odnosa i ne bih to preporučila ikome. Zapravo uopće ne znam niti zašto sam pristala na vezu s oženjenim kad je bilo i za očekivati da ću ja izaći povrijeđena i razočarana iz toga... Ali čovjek kad se zaljubi često ima krivu percepciju nekih stvari i tek kasnije shvati kako je bio glup i naivan.

Poruka... Klonite se toga... Ima puno boljih stvari u životu.
Mislim da je sve to ljudski i škola.
Pročitala sam negdje da žene ulaze u takav odnos zato što se zaljube, i da se često puta muškarac pretvara a i laže, dok ne navuče ljubavnicu na tanak led tj. zaljubljenost - manipulira ju.

Iz osobnog iskustva mogu reći da je to tako i da većina njih tome projektu pristupi vrlo promišljeno.
lanajurce is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 09:33   #4506
Quote:
lanajurce kaže: Pogledaj post
Mislim da je sve to ljudski i škola.
Pročitala sam negdje da žene ulaze u takav odnos zato što se zaljube, i da se često puta muškarac pretvara a i laže, dok ne navuče ljubavnicu na tanak led tj. zaljubljenost - manipulira ju.

Iz osobnog iskustva mogu reći da je to tako i da većina njih tome projektu pristupi vrlo promišljeno.
Nije uvijek tako!
Manipuliraju i ljubavnice.
Neke ulaze u vezu s oženjenim vrlo proračunato.
Takva je bila ljubavnica mog eksa.
Vrlo je vješto manipulirala radi napredovanja na poslu i materijalne koristi.
Nju nije zanimao brak s njim.
Mislim da je bila iznenađena kad je brak,inicirano s moje strane bio razveden.
Doduše ne znam kako je on to njoj prikazao,no nije im veza iza toga dugo potrajala...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 09:42   #4507
Quote:
lanajurce kaže: Pogledaj post
Mislim da je sve to ljudski i škola.
Pročitala sam negdje da žene ulaze u takav odnos zato što se zaljube, i da se često puta muškarac pretvara a i laže, dok ne navuče ljubavnicu na tanak led tj. zaljubljenost - manipulira ju.

Iz osobnog iskustva mogu reći da je to tako i da većina njih tome projektu pristupi vrlo promišljeno.
Krivo, muskarci kad varaju varaju jer im nedostaje ljubavi, paznje, njeznosti i razgovora, pa i dodira.

Medjutim, zene kad varaju varaju jer su nezasitne u sexu i iskljucivo zbog sexa i strasti.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 10:03   #4508
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Krivo, muskarci kad varaju varaju jer im nedostaje ljubavi, paznje, njeznosti i razgovora, pa i dodira.

Medjutim, zene kad varaju varaju jer su nezasitne u sexu i iskljucivo zbog sexa i strasti.
E s tim se ne bih složila.
Uvijek postoje i oni drugi...
Nema svevažećeg pravila!
a s jednim takvim,kojemu sve od tebe navedeno doma nije nedostajalo, na običnoj taštini,pao je i moj brak..
ljubavnica je bila 15 g mlađa...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 10:18   #4509
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Krivo, muskarci kad varaju varaju jer im nedostaje ljubavi, paznje, njeznosti i razgovora, pa i dodira.

Medjutim, zene kad varaju varaju jer su nezasitne u sexu i iskljucivo zbog sexa i strasti.
E tu si u krivu.
Zapravo je obrnuto.
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 10:23   #4510
Quote:
pincica kaže: Pogledaj post
E tu si u krivu.
Zapravo je obrnuto.
Alčak malo trola
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 10:39   #4511
Quote:
pincica kaže: Pogledaj post
E tu si u krivu.
Zapravo je obrnuto.
ah da, vi svetice, a mi kurve?
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 10:53   #4512
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Krivo, muskarci kad varaju varaju jer im nedostaje ljubavi, paznje, njeznosti i razgovora, pa i dodira.

Medjutim, zene kad varaju varaju jer su nezasitne u sexu i iskljucivo zbog sexa i strasti.
to više ni tinejđeri ne puše. svi varaju radi jebačine, i životinjskog nagona prema spolnosti.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 11:05   #4513
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
ah da, vi svetice, a mi kurve?
Ma evo mene bas zanima jedna stvar...zasto je varanje zbog nedostatka njeznosti i paznje "moralnije" i "svetije" od varanja zbog nedostatka seksa ili loseg seksa? Sve su to valjda neke ljudske potrebe. Zasto jednu smatrat uzvisenijom od druge? I kako ih razdvojit uopce?

Zasto se smatra opravdanijom prevara u braku gdje postoji ocigledan problem nego prevara u braku gdje sve naoko stima? Ako varas "loseg" partnera to je razumljivo, al ako varas "dobrog" onda si kreten nezahvalni.
__________________
Just when the caterpillar thought the world was over, it became a butterfly.
Carandiru is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 12:40   #4514
Quote:
Carandiru kaže: Pogledaj post
Ma evo mene bas zanima jedna stvar...zasto je varanje zbog nedostatka njeznosti i paznje "moralnije" i "svetije" od varanja zbog nedostatka seksa ili loseg seksa? Sve su to valjda neke ljudske potrebe. Zasto jednu smatrat uzvisenijom od druge? I kako ih razdvojit uopce?

Zasto se smatra opravdanijom prevara u braku gdje postoji ocigledan problem nego prevara u braku gdje sve naoko stima? Ako varas "loseg" partnera to je razumljivo, al ako varas "dobrog" onda si kreten nezahvalni.
Kada je varanje u pitanju-nemojmo o moralu.

Tu se može samo govoriti o razlozima preljuba, mnoštvo ljudi-mnoštvo razloga. Ja ni ne trpam sve prevare u isti koš-svaka je slučaj za sebe.
Mrvica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 12:45   #4515
Quote:
Carandiru kaže: Pogledaj post
Ma evo mene bas zanima jedna stvar...zasto je varanje zbog nedostatka njeznosti i paznje "moralnije" i "svetije" od varanja zbog nedostatka seksa ili loseg seksa? Sve su to valjda neke ljudske potrebe. Zasto jednu smatrat uzvisenijom od druge? I kako ih razdvojit uopce?

Zasto se smatra opravdanijom prevara u braku gdje postoji ocigledan problem nego prevara u braku gdje sve naoko stima? Ako varas "loseg" partnera to je razumljivo, al ako varas "dobrog" onda si kreten nezahvalni.
Nista nema sveto i moralno u varanju.

Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
to više ni tinejđeri ne puše. svi varaju radi jebačine, i životinjskog nagona prema spolnosti.
ma ne, to samo muskarci rade. Zene varaju samo kad se zaljube, a zaljube se u drugog jer im fali ljubavi, njeznosti, paznje i bla bla bla sranje tesko itd.

Quote:
Mrvica7 kaže: Pogledaj post
Kada je varanje u pitanju-nemojmo o moralu.

Tu se može samo govoriti o razlozima preljuba, mnoštvo ljudi-mnoštvo razloga. Ja ni ne trpam sve prevare u isti koš-svaka je slučaj za sebe.
suština!
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 17:19   #4516
Quote:
Carandiru kaže: Pogledaj post
Ma evo mene bas zanima jedna stvar...zasto je varanje zbog nedostatka njeznosti i paznje "moralnije" i "svetije" od varanja zbog nedostatka seksa ili loseg seksa? Sve su to valjda neke ljudske potrebe. Zasto jednu smatrat uzvisenijom od druge? I kako ih razdvojit uopce?

Zasto se smatra opravdanijom prevara u braku gdje postoji ocigledan problem nego prevara u braku gdje sve naoko stima? Ako varas "loseg" partnera to je razumljivo, al ako varas "dobrog" onda si kreten nezahvalni.
a koja je razlika dal se ja jebem sa drugom zbog nedostatka paznje ili nedostatka sexa, ili loseg sexa, ili zato kaj mi se bas taj tren digal

nit sam ja zenu ostavil zbog ljubavnice/a nit je ona mene kad je saznala
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 09:42   #4517
Ne ostavljaju. Djeca, komod, odanost, strah.
nemoralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 09:46   #4518
Quote:
nemoralna kaže: Pogledaj post
Ne ostavljaju. Djeca, komod, odanost, strah.
cega je tebe strah dok te kara drugi, a dragi na poslu ili kuci ili bilo gdje?
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 09:48   #4519
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
cega je tebe strah dok te kara drugi, a dragi na poslu ili kuci ili bilo gdje?
Banaliziraš temu.
nemoralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 09:51   #4520
ne banaliziram, zanima me cega je tebe strah?
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:45.