Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2011., 23:30   #801
A slažem se i kužim potpuno zbog čega ga ti nisi zatuko

Pa ne znam, to mi prvo palo na pamet, žilava sam ja, išlo bi to, ili bi bar probala A onda ako baš neće crknut bi dohvatila neku sablju, jbg
aisling is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 09:40   #802
Quote:
aisling kaže: Pogledaj post
Čekkiću, pa ni ti ga nisi zatuko
Al bar imaš komada, boli te briga

Stvarno, nitko da raskomada gada

Ja si mislim napisat verziju dva za kraj, al ne znam kako bi svekoliko pučanstvo primilo goloruko masakriranje Djeda Mraza
Konačno muški uradak.

A ovo je zapravo priča o borbi dva nepomirljiva elementa, koja se odvija u Čekkiću - s jedne strane strah od vezivanja, a s druge blaga željica za limačem.

Ais, nemoj masakrirati Djeda Mraza, šećera ti!
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 09:47   #803
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
Konačno muški uradak.

A ovo je zapravo priča o borbi dva nepomirljiva elementa, koja se odvija u Čekkiću - s jedne strane strah od vezivanja, a s druge blaga željica za limačem.

Ais, nemoj masakrirati Djeda Mraza, šećera ti!

A jebemu, imaš pravo, trebao sam ga svezat
Čekkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 10:05   #804
Quote:
Čekkić kaže: Pogledaj post
A jebemu, imaš pravo, trebao sam ga svezat


Čitam te k'o otvorenu knjigu!
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 11:45   #805
Ja se nadam da ću danas stići nešto napisati.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 12:00   #806
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Ja se nadam da ću danas stići nešto napisati.
Bilo bi super.
Da malo uravnotežimo odnos snaga.
Ovako je Čekkić sam protiv cura.
Još ako ljudolikom ispuniš želju i izmasakriraš gada, bit će to fantastično!
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 21:49   #807
Ajde, jesi ga razbio, Lastane.. Makar i nijedna životinja nije stradala u tijeku pisanja ove zadaćnice

edit: Da, sorry, prvo sam napisao komentar, pa onda shvatio da si napisao

Zadnje uređivanje Čekkić : 22.05.2011. at 21:55.
Čekkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 21:53   #808
Quote:
Čekkić kaže: Pogledaj post
Ajde Lastane, imaš još malo..
Pa, napisao je.

Taman dođoh komentirati.

Dakle, Lastane, you had me at "kvačice", al' totalno si me oborio s "paramparčadi".
(budi uspomene na dane uživanja u stripovima dok još bijah jako mlada, a stripovi većma na srpsko-hrvatskom )
Jel postoji uopće neki ekvivalent toj riječi u hrvatskom jeziku?

Fora ti je zadaćnica, sve u svemu.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 22:03   #809
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
Dakle, Lastane, you had me at "kvačice", al' totalno si me oborio s "paramparčadi".
(budi uspomene na dane uživanja u stripovima dok još bijah jako mlada, a stripovi većma na srpsko-hrvatskom )
Jel postoji uopće neki ekvivalent toj riječi u hrvatskom jeziku?
A postoji… imaš krhotine, komadiće… ali ništa od toga nema onaj štih kao “razlete se u paramparčad”. Nije to to.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 22:05   #810
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
A postoji… imaš krhotine, komadiće… ali ništa od toga nema onaj štih kao “razlete se u paramparčad”. Nije to to.
Ma, da. Znam to. Ali baš kao što kažeš, niti jedna od tih riječi ne zvuči tako dobro kao "paramparčad". Definitivno nije to to.
Mišljah da možda ipak ima neka riječ koja je jednako zvučna, a da je ne znam.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 22:28   #811
Meni, Lastan - najljepše napisano, Velia - najdublje, Ais - najzabavnije.. Pročitat ću još koji put pa..
Čekkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 22:37   #812
To sam ja namjerno tako malo dublje pisala da održim privid da je uistinu istinit onaj glas što me prati (ono, da sam pametna i obrazovana).

I da, i ja ima problem odlučiti se kome ću dati svoj glas. :/
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 11:42   #813
Oprostite

Stvarno predivna i maštovita tema.
Inspirativna.

Pročitavši svih 7 (?!!!) zaključujem:
glasam za ukidanje teme.

Bez sudjelovanja određenih ljudi kojima je očito dosadilo igrati se sa samima sobom, zadačnice su postale pretenciozni pokušaji romantiziranja nekog sebe samog - neznanog, no silno željenog.
Oprostite.
furija.zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 19:49   #814
furija, to glasovanje je odavno prošlo.


aisling bira iduću temu.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 20:44   #815
Hvala

Neću se ispričavati onima koji su uludo utrošili svojih 5 minuta u čitanje zadaćnica koje su im bezveze. Ko vam kriv.

A ako dobra tema ne znači i dobre zadaćnice, onda ziher neću razbijat glavu dugo s tim koju temu stavit

Najbolji ili najgori dejt.
Što je već kome draže. Može biti stvaran, koji se nekad dogodio, može biti neki o kojem tek maštate, ili neka noćna mora zbog koje ne idete na dejtove više uopće. Ajmo, dejtajte.
aisling is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 20:51   #816
Quote:
aisling kaže: Pogledaj post
Hvala

Neću se ispričavati onima koji su uludo utrošili svojih 5 minuta u čitanje zadaćnica koje su im bezveze. Ko vam kriv.

A ako dobra tema ne znači i dobre zadaćnice, onda ziher neću razbijat glavu dugo s tim koju temu stavit

Najbolji ili najgori dejt.
Što je već kome draže. Može biti stvaran, koji se nekad dogodio, može biti neki o kojem tek maštate, ili neka noćna mora zbog koje ne idete na dejtove više uopće. Ajmo, dejtajte.
Ais, čestitam!
Zaboravih glasati danas.
A bila sam se odlučila ipak.

Što se komentara o kvaliteti zadaćnica tiče, smatram da je isti promašen skroz.
Ovo nije natjecanje profesionalnih spisatelja/ica.
Ovo za većinu ljudi koji sudjeluju uopće nije natjecanje, nego dobra zabava.
Svatko piše najbolje što zna i umije te o onome što je njemu/njoj blisko, o čemu ima iskustvo. Ljudi pišu o onome što žele podijeliti s drugima ili tek izbaciti iz sebe. Većini je ovo terapija. Onima koji ovdje očekuju ne znam kakva remek-djela u kojima neće biti romantike, neće biti ljubavi (makar i tužne), neće biti sentimenta, introspekcije itd. poručila bih samo da ovo nije talent-show, a osim toga podforum je US, pa razmislite malo što možete očekivati...
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 20:58   #817
Ajd nećeo sada tu temu razvlačiti, kome se piše i čita, neka piše i čita. Kome ne, neka ne radi to.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 21:12   #818
Imamo izjednačen rezultat, što ćemo sad?
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 21:15   #819
Pa, pričekati dok netko ne da odlučujući glas?
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 22:00   #820
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Imamo izjednačen rezultat, što ćemo sad?
Pa mi smo pričali da treba više pravila

Ako je rezultat izjednačen, gleda se broj slova, koji se podijeli sa brojem slova u imenu pisca toliko puta dok se ne dobije jednoznamenkasti broj i pobjednik je onaj kojem je dobiveni broj najbliži broju ljudi koji su pisali zadaćnice taj puta..

Ili ak vam to ne paše, možemo ko prvi njegova djevojka.
Čekkić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:40.