Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2005., 00:02   #1
Keune

jel sta valjaju oni njihovi regeneratori u boji kaj kakti cuvaju boju kose sta li vec?
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 09:56   #2
ja povremeno koristim blond (imam takve prameniće), kosa se lako raščešljava, ne mrsi se i mekana je, a kosa je samo malo sjajnija. neće ti oni pofarbati glavu, ali kad boja požmari, malo ju osvježe, ali niš revolucionarno
najvažnije - ne ostavljaju tragove po koži, gusti su i ruke se lako isperu
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 13:53   #3
pitam zato kaj se farbam u tamno smedju a blijedi mi boja pa sam misla kupit onaj tamno smedji al neda mi se riskirat 50 kn ak je ko obican regenerator sam druge boje jel.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 15:45   #4
Ja koristim crveni i kod mene dobro funkcionira
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 16:16   #5
oho! baš bih mogla svoju tamno smeđu s tim malo oživit, osobito jer se ne planiram farbati još nekoliko mjeseci
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 16:45   #6
Quote:
Lali Puna kaže:
oho! baš bih mogla svoju tamno smeđu s tim malo oživit, osobito jer se ne planiram farbati još nekoliko mjeseci
E dobra ideja... ja sam doduse bacila oko na John Frieda Brilliant brunette kolekciju...

Jel to tko probao? Vidim tu po forumu samo se plavuse s tim hvale
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 17:57   #7
Quote:
Crow Jane kaže:
E dobra ideja... ja sam doduse bacila oko na John Frieda Brilliant brunette kolekciju...

Jel to tko probao? Vidim tu po forumu samo se plavuse s tim hvale
citala sam na nekom forumu da su proizvodi oslicni i da je u mulleru snizenje.ne znam do kada.
ja isto razmisljala ubost jedan regenerator, al 80 kn mi je bilo malo prevec...
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 22:17   #8
grrr...evo, ja sad ovim potaknuta išla kupit taj Keune danas...bum vidla...

elem, dvoumila se jaaaaako između Johna Firede i Keunea...na kraju je pobijedio Keune jer je imao neku akciju i dobila sam ampule...a i Keune je fakat smeđe boje, a John Frieda je onak bež...
Iako, Frieda ima 250 ml, a Keune 150...a Frieda je 56 kuna, a Keune 51.

Nisu Frieda proizvodi sniženi u Mullerru nego u zadnjem redu, iza onih slatkiša, ima neka polica sa nekim maaaalim proizvodima (veći su od testera! ) po nekim smiješnim cijenama...

Plavuše, trk u Muller jer ima malih šamponiča, pjena i još koječega od Friede za 10-ak kuna.....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 23:35   #9
javi kakav je ovaj od keune da si ja znam kupit
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2005., 19:30   #10
keune ili dikson?

koja boja za kosu je bolja, kvalitetnija?

imam tamno smeđu kosu i farbam se u crno-plavu (plava noć).
dosad sam kupovala keune boju i 3% hidrogen, teta u keuneovom dućanu mi je rekla da mi je taj hidrogen dovoljno jak jer idem u tamnije.

e danas sam kupovala olovku za oči u estetic uvemi i ko za vraga mi zapne za oko katalog s bojama-dikson. i kupim opet ovu crnoplavu i ženska mi uvali 6% hidrogen jer da kaj će mi ovaj 3, da je to preslabo. e sad, istina, 3% je slab-boja se primi al se brzo i ispere.

i sad mene muči dal su te boje od diksona kvalitetne? jel ima ko iskustva?
ipak imam duugu kosu pa da ju ne skurim
jerry the cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2005., 19:44   #11
savrshene. nisi pogrijeshila. narochito shto se tiche tamnih boja.


koristila sam nekoliko godina.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2005., 19:58   #12
jooj baš ti hvala na odgovoru! sad mi je lakše.
bilo mi je malo sumnjivo kaj su te diksonove tak jeftine-ogromna tuba, duplo veća nego keune, 120 ml košta 45 kn.
jerry the cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2005., 20:08   #13
meni su svi njihovi proizvodi izvrsni


baci pogled na stranicu
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2005., 23:30   #14
kupila sam od diksona i neke ampule za ispucane vrhove-tonic line lotion, 10 ampula-64 kn. navodno ne maste kosu.
upravo sam ju stavila, al samo na vrhove.
jerry the cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 00:38   #15
KEUNE - the art of hair design

Za kosu koristim isključivo Keune i prezadovoljna sam.

MY FAVORITE: Keune phyto protein spray. To vam je multifunkcionalna vitaminska bomba za kosu. To je proteinski regenerator koji sadrži kompleks voćnih kiselina, brdo vitamina, te ekstrakte zelenog čaja i kamilice, što umiruje vlasište. Može se koristiti kao regenerator poslije šampona koji se ispire, a može ga se i ovak pošpricat po suhoj kosi da je nahrani i da dobije malo volumena.
Ima sastav gotovo identičan kao sama kosa, tako da je izuzetno hrani, oživljava i oporavlja.
+bonus: rekla mi frizerka!!! odličan za nekakve manje ranice ili iritacije na koži, ful je umiruje.

a sada vi!!! Kakva imate iskustva s keuneom??
boaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 02:40   #16
ja kaj god sam bila probala od njih nis mi nije odgovaralo... silikon u kapsulama, dva sampona, onaj ljetni sprej za kosu za more, kaj jos bilo je jos par stvarcica i na kraju sam odustala od njih.
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 16:57   #17
sampon od narance -dobar
sampon za suhu i ostecenu kosu - tak tak, nisam bas primijetila razliku
maska za kosu - ok
ampule za vrhove - ok

sve u svemu, nije lose, ali nisam odusevljena. nego, koliko ima tog spreja i koliko para?
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 17:12   #18
lak za kosu - odličan. ono lejtno spf ulje za kosu i tijelo - dobro. regeneratoru boji - jako dobar.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 19:15   #19
Keune boje za kosu - najbolje, šampon od naranče je super, vosak ništa posebno, ali fino miriši, cijela kolekcija protiv peruti je jako dobra, ali i skupa. Ovaj sprej mi zvuči zanimljivo, jel ima to u dm?
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 19:29   #20
e, super da si me podsjetila, moram kupiti taj vosak. od narance je i to mi je najbolje sto sam ikada probala od keunea.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:31.