Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN Bahraina:
negledljiva 1 2.33%
podnošljiva 6 13.95%
dobra 8 18.60%
vrlo dobra 9 20.93%
odlična 17 39.53%
vrhunska 2 4.65%
Glasovatelji: 43. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2017., 22:52   #361
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
O kakvoj ti mitomaniji?, kaj je to mitomanija?.

Sto ti nije jasno od zavoja 10-11 je izgubio 0.200, u zadnjem sektoru jos 0.100, Hamilton je izjavio da je trebao biti komforno na Poleu, obrati paznju na rijec KOMFORNO!!!.
mogao je, ali nije. sad je sve u domeni ŠBBKBB. ali ako je o riječ o drugom pokušaju, nije sigurno da bi i bez problema s DRS-om osvojio PP.
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 18:29   #362
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
O kakvoj ti mitomaniji?, kaj je to mitomanija?.

Sto ti nije jasno od zavoja 10-11 je izgubio 0.200, u zadnjem sektoru jos 0.100, Hamilton je izjavio da je trebao biti komforno na Poleu, obrati paznju na rijec KOMFORNO!!!.

E sad mi odgovori zakaj sam ja Mitoman i kaj to znaci?

Zatim mi odgovori zakaj ti nisi mitoman a svi drugi koji se ne stazu sa tobom jesu???

I kakve veze ima da li je bio na poleu ili nije sa Mitomanijom?.

Nisam ja to izjavio nego Hamilton sa cca tjedan dva zakasnjenja.

Jeli Hamilton mitoman?
Mitomanija je kad ti omiljeni izmišlja opravdanja za svoja sranja, a onda još ti kreneš preuveličavat sa forama da si kakti zajebo kod prevoda, a usput i zaboraviš prenest više od pola izjave i to ko za vraga onaj dio koji ti baš i ne paše

Zakelji ti nama link na tu cijelu izjavu, pa da onda fino krenemo dalje
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 20:53   #363
Vozi se Rusija a vi jos na Bahreinu
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 22:28   #364
Malo dizem na noge Vettelove mitomane, moram malo znas!!, na spomen Hamiltonovog imena skacu ko zecevi iz kupusa .
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 00:15   #365

U anketi su glasala 43 forumaša.
Prosječna ocjena VN Bahraina: 3,95
Opisno: vrlo dobra utrka
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 10:32   #366
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Malo dizem na noge Vettelove mitomane, moram malo znas!!, na spomen Hamiltonovog imena skacu ko zecevi iz kupusa .
Mene ti na noge jedino diže kad navijači krenu sa izmišljanjem

https://www.motorsport.com/f1/news/a...-title-897508/

Quote:
"I lost two tenths from Turn 10 to 11, the DRS didn't engage in qualifying. I lost half a tenth out of the last corner, so should have easily been on pole.
Ono znaš malo me smeta kad netko ima problema sa matematikom, pa mu je onak odjednom 0.050 eto jednako 0.100

A još bolje mi je kad eto slučajno zaboraviš prenest i ovak nekaj

Quote:
"Then I lost position at the start, solely my fault. Then you've got the time lost in the pitlane... and you practice and practice and practice and practice and practice... and you only have 20 opportunities this year.

"So when you f*** up, man, it's painful, there's no other way of saying it.
Hamo fino da izjavu da je on taj koji je usrao Bahrain, al eto ti uspiješ iz toga izvuč samo to kak je jedini krivac za poraz DRS ili ti ga Mečka
I ma kakvi, to nikak nije tvoja mitomanija...to je eto mitomanija Vettelovih navijača
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.