Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2015., 19:21   #81
Centar za krizna stanja i prevenciju suicida Klinike za psihijatriju, tel. 01 2376 335.
__________________
Eci peci pec, ti si mali zec. A ja mala vjeverica, eci peci pec.
Muškica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 12:49   #82
Quote:
Whereabout kaže: Pogledaj post
Meni ovo nije jasno. Može li (ijedna) udruga biti ili odjednom postati, i pod kojim uvjetima, profitna, tj. imati cjenik usluga? Posebno jer tu, vidim, studenti postavljaju pitanja, a upravo bi udruge trebale biti na dispoziciji onima slabe platežne moći.
Udruge su neprofitne u smislu da sama udruga ne zarađuje svojim aktivnostima, no to ne znači da ljudima koji rade nije ništa plaćeno. Obično u udrugama neki se dio odradi volonterski, no dio se i plaća. Tako da su usluge besplatne uglavnom onda kada su osigurana sredstva kroz neki projekt. A inače je nešto jeftinije od privatnog sektora jer "firma" - udruga ne zarađuje, već se samo plaća onome koji radi. Znam kako je u TESI. TESINI psiholozi volonterski rade savjetovanja putem interneta te telefonska psihološka savjetovanja (svaki radnim danom od 10 do 22 h, 48 28 888). Savjetovanja uživo su besplatna za korisnike onih projekata koji su dobili sredstva preko nekog od natječaja, za ostale se naplaćuju.

Projekt Savjetovalište za mlade je trenutno pokriveno iz donacije Nove TV tako da mladi od 14 do 30 godina mogu dobiti do 4 besplatna sata psihološkog savjetovanja uživo. Dok se sredstva ne potroše. Ove godine TESA nije dobila podršku Ministarstva zdravlja za isti projekt, tako da sredstva sigurno neće biti dovoljna za cijelu godinu.
filipovamama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 21:51   #83
Centar za telefonsku psihološku pomoć

Pozdrav!

Da li postoji u HR neki centar za psihološku pomoć / razgovor ?
A, da su dostupni 24 sata na dan?
Probao sam Tesa.hr, ali su oni na godišnjem!

Ima li netko drugi, molim vas?


Pozdrav
Patrick_Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 23:23   #84
PJ, pokušaj sa Centrom za krizna stanja: 01/2421 603, 01/2388 888. također, baci pogled na početak ovog topica.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2019., 12:42   #85
Kakvo je stanje sa Tesom?
Dali naplaćuju dali rade?
Poslala sam im mail prije 4 dana, no nema odgovora....
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2019., 12:56   #86
Quote:
Patrick_Jane kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Da li postoji u HR neki centar za psihološku pomoć / razgovor ?
A, da su dostupni 24 sata na dan?
Probao sam Tesa.hr, ali su oni na godišnjem!

Ima li netko drugi, molim vas?


Pozdrav
do kada su na godišnjem?
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2019., 13:01   #87
upravo nađoh ove https://gestalt-drustvo.hr/
Ima li tko saznanja kako oni funkcioniraju?
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2024., 14:33   #88
Centar za psihološku pomoć TESA - nekompetentne babe. Ako vam je jako loše, ne zovite ni u ludilu, bit će vam gore. Ako vam se brblja oko kontretne životne situacije a nekim ko se voli pravit pametan i jači od vas, zovite.
Deneuve is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:54.