Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Eurosong

Eurosong Hello, Europe! This is Forum.hr calling!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2017., 15:18   #8201
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Novu temu otvara @casilda.
Počašćen sam

Idem odmah pisati
casilda is offline  
Old 23.08.2017., 18:41   #8202
Ajd neka netko drugi radi uvod pa da i ja malo pauziram. #congrats
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 26.08.2017., 21:22   #8203
Prije nego što li se ova tema zatvori, evo jedne posvete najboljem live actu 2017.
Hehehehe, sljedeće godine u još većem navijačkom izdanju i nadajmo se većem broju zemalja (Kazahstan + Kosovo)
Hrmaks is offline  
Old 27.08.2017., 02:16   #8204
Quote:
CroMaxim kaže: Pogledaj post
Prije nego što li se ova tema zatvori, evo jedne posvete najboljem live actu 2017.
Hehehehe, sljedeće godine u još većem navijačkom izdanju i nadajmo se većem broju zemalja (Kazahstan + Kosovo)


Jebate kako su oni imali dobar staging, sve odmjereno i vrlo estetski privlačno. Izmjena crvene i crne (kasnije i nijansi zlatne), rad kamere, specijalni efekti, ma divota! Šteta što Europa nije prepoznala to, no nema veze. Na njihov smo se račun ovdje zabavljali do bola, najbolja forumska sezona ikad, svjesno i odgovorno to tvrdim! Nadam se da se družimo i dogodine barem u istom sastavu, ako ne i s još hrpom novih forumaša.

Ja nekad kad mi nedostaju ona druženja krenem čitati komentare na temi zbunjenih forumaša padobranaca onog trenutka kad oni stupe na stage u svojoj polufinalnoj večeri live... Urnebes!

#TeamYeaYeaFOREVER
casilda is offline  
Old 29.08.2017., 20:17   #8205
Inače, Salvador je otkazao koncerte svoje turneje do daljnjeg zbog zdravstvenih problema. Ovo je čak bilo u dnevniku portugalske televizije.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 31.08.2017., 20:26   #8206
Quote:
CroMaxim kaže: Pogledaj post
Prije nego što li se ova tema zatvori, evo jedne posvete najboljem live actu 2017.
Hehehehe, sljedeće godine u još većem navijačkom izdanju i nadajmo se većem broju zemalja (Kazahstan + Kosovo)
Ahahahahaha Čitam i razmišljam koji je to live act, a onda kliknem na link i opalim se smijati

Svakako je ovo bila nezaboravna forumaška ESC godina, toliko sam se znala nasmijati doslovno do suza, pa jedva čekam sljedeću. Nadam se odličnim pjesmama prvenstveno, ali i ludim i nezaboravnim nastupima koji čine ESC zabavnim.

Frendica mi je ovo cijelo ljeto nosila hairbun i toliko sam puta u sebi zapjevala YE YE YE YEAAAAH, ponekad i na glas

Živio Eurosong!:klap:
tidusy is offline  
Old 01.09.2017., 02:01   #8207
Ekipa, mijenjamo adresu. Kreće nova eurovizijska sezona!

[HRT] Eurosong 2018. - Lisabon, Portugal

Vidimo se.
casilda is offline  
Old 01.09.2017., 12:02   #8208
Zbogom temi 2017.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.