Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Pogledaj rezultate ankete: Koliki vam je IQ?
manji od 85 38 7.48%
između 85 i 95 12 2.36%
između 95 i 105 23 4.53%
između 105 i 115 71 13.98%
veći od 115 364 71.65%
Glasovatelji: 508. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2017., 03:25   #421
Quote:
Stonerlord kaže: Pogledaj post
Zanimljivo svima je iq iznadprosjecan a glupih postova u izobilju lol.
Hahah

Vidi se da si jos nov na ovom forumu. Ovdje su ti skoro svi iznadprosjecni i vrlo posebni u svim sferama.

Al s druge strane, gle, inteligenti ljudi lako mogu glumit glupane, dok je obrnuto tesko.
rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 13:28   #422
Quote:
rap kaže: Pogledaj post
Al s druge strane, gle, inteligenti ljudi lako mogu glumit glupane, dok je obrnuto tesko.
Ima nešto u tome.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 19:07   #423
Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
(Ne)fascinantno. 462 članova od ukupno 500,333 ispunilo iliti 0.09234 %. Veličina uzorka je fascinantna a tek postotak iznadprosječnih od tih 462 iliti 72.29% . Pa mislim stvarno. Samo "iznadprosječni" : na podforumu psihologija. Još da znamo kojim su psihologijskim testovima testirani i tko ih je testirao.
A Mensa tek Iz nekog žnj teksta povukao gugl: Mensa među svojim članovima ne pravi razliku na osnovu boje kože, nacionalnosti, spolu, seksualnoj orjentaciji, godinama ili socio-ekonomskom statusu.
Prvo su napravili razliku na temelju inteligencije i osigurali si svoje malo gnijezdo, citiram im iz statuta: ...udruga visoko inteligentnih ljudi.
Jedan od ciljeva im je: prepoznavanje i promicanje ljudske inteligencije radi dobrobiti čovječanstva. Radi dobrobiti čovječanstva??? Dajte najte.
A tek ovo: Razlozi za brisanje jesu: neplaćanje članarine,svojevoljni istup te isključenje člana.
Dakle, beskućnici, siromasi i sl., nema veze kaj su među onih 2 % najinteligentnije populacije u svijetu jer ako nemaš love, nisi zabilježen u Mensi i moš ga .ebat.
Predlažemo da pokušate riješiti naš online IQ test. Ako na testu postignete natprosječan rezultat (preko 120) predlažemo da pristupite i našem službenom testiranju, koje košta 150 kn (iako, naravno, uspješno riješeni on-line test nije preduvjet za pristup službenom Mensinom testiranju).
Ova poruka je S V E na ovoj temi!
Dobro je da ima onih koji svoju inteligenciju ne shvataju toliko ozbiljno, to jest isticanje rezultata testa od kojih verovatno polovina glasača nikada nije rešila nijedan IQ test.

Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
Više ljudskosti, iskrenosti, otvorenosti, topline, suosjećanja i sl., sam doživjela od strane osoba sniženih intelektualnih sposobnosti, negoli kod ovih iznadprosječnih.
Ta sam.

Glasala sam za nas između 85 i 95. Sa tim ljudima hoću da se družim.
Euphrosine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:22   #424
Neznam niti me zanima...


Sent from my iPhone using Tapatalk
qwertz90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 18:25   #425
Hahaha anketa, 70 % ljudi pripada među najinteligentnije osobe. Možda sam ja prije 5-6 godina, sam bio među ovim postotkom. Sada međutim nisam, nego vjerojatno među ovih 13 %.
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:54.