Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2017., 20:58   #6101
Quote:
supporter kaže: Pogledaj post
Puna tribina u Zaprešiću a po kakvom nevremenu putem i tamo. Što jači pljusak padne to bolja atmosfera bude, uvijek bilo i bit će.
__________________
'86
NIKAD PRODANI, DINAMU ODANI
Reli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:11   #6102
Cool

Jedan video sa salate koji vjerujem da nije vidjelo puno ljudi...

https://youtu.be/CE1fLZQYWPo
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 19:11   #6103
Quote:
Zgmarac kaže: Pogledaj post
Jedan video sa salate koji vjerujem da nije vidjelo puno ljudi...

https://youtu.be/CE1fLZQYWPo
Rustikzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 10:23   #6104
Quote:
Zgmarac kaže: Pogledaj post
Jedan video sa salate koji vjerujem da nije vidjelo puno ljudi...

https://youtu.be/CE1fLZQYWPo
Ovo je baš bolesno
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 11:01   #6105
Quote:
Zgmarac kaže: Pogledaj post
Jedan video sa salate koji vjerujem da nije vidjelo puno ljudi...

https://youtu.be/CE1fLZQYWPo


Svaka čast tebi koji si ga metno da ljudi vide!

Franja fussballgott...

Poput Vukasa ili Bobeka (ne da ih uspoređujem..) , ni njega se u Dinamu nismo nagledali...
Kujtim Šalja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 21:45   #6106
http://www.badblueboys.hr/priopcenje-22-09-2017/
Buhurt is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 21:54   #6107
napokon
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 23:14   #6108
Bravo! Samo lagano...
školsko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 00:56   #6109
http://www.nkistra1961.hr/hr/krenula...icu-s-dinamom/

Važna napomena: Ulaznice za južnu tribinu NEĆE biti u prodaji na dan utakmice pa se stoga mole svi navijači GNK Dinamo koji žele doći na utakmicu da svoje ulaznice nabave na vrijeme.


EDIT: ima tko 2 mjesta za Pulu?

Zadnje uređivanje Dodo86 : 23.09.2017. at 02:11.
Dodo86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 15:07   #6110
Ulaznicu možete kupit još samo danas do 20 sati na ticket pointu u Maksimiru. Ili na https://www.mojekarte.hr/hr/nk-istra...ts-574191.html. Sutra na stadionu u Puli se neće moć kupit kartu za gostujući sektor.
Reli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 18:10   #6111
Ak netko planira ici do stadiona po karte, ne rade vise kucice za prodaju, pise da su se kao sve karte koje je dinamo dobio od istre prodale.

Tako da je karte moguce samo online uzeti...
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 09:22   #6112
Quote:
Zgmarac kaže: Pogledaj post
Ak netko planira ici do stadiona po karte, ne rade vise kucice za prodaju, pise da su se kao sve karte koje je dinamo dobio od istre prodale.

Tako da je karte moguce samo online uzeti...
Nije im dosta način prodaje karata za Maksimir (jedan red za kupnju, bez sjevera na online), sad i za gostovanja sabotiraju da što manje ljudi bude na tribini.
Reli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 10:14   #6113
Nas malo starije sve treba bit sram sto smo dopustili da se ovo dogodi.
Od mene samog pa do moderatora i ekipu i sve slicne.
Svi glumimo Gandia ,niko se nebi kačio sa plaćenicima,dok oni okreću ekipu okolo(sada se na nekima vidilo tko su i sta su) i huskaju na klince.
Zato se i dogodio onaj sjever protiv Hajduka.
Sve nas treba bit sram,svakoga preko 25 godina koji se nebi stel mjesat.SVE!!!
ratwa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 12:24   #6114
https://www.youtube.com/watch?v=wQNGUz2U4-M 0:39 min
Buhurt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 13:12   #6115
Quote:
ratwa kaže: Pogledaj post
Nas malo starije sve treba bit sram sto smo dopustili da se ovo dogodi.
Od mene samog pa do moderatora i ekipu i sve slicne.
Svi glumimo Gandia ,niko se nebi kačio sa plaćenicima,dok oni okreću ekipu okolo(sada se na nekima vidilo tko su i sta su) i huskaju na klince.
Zato se i dogodio onaj sjever protiv Hajduka.
Sve nas treba bit sram,svakoga preko 25 godina koji se nebi stel mjesat.SVE!!!
Mene nije sram jer nikad nisam igrao igru okretanja glave.
Dapace, rekao sam 05.-e sve o svima i od tada sto puta gdje ce nas sve politika nemjesanja(nekih) ili pogresnih poteza(drugih) dovesti.
Govorio sam svaki put o tome i na sastancima za razliku od 99 posto klimavaca koji tamo gdje treba nikad nisu imali muda reci misljenje.
Nebrojeno puta i ovdje, na forumu, upozoravao sam na greske, pogresne poteze, zablude......jer si to mogu dozvoliti, kao prvo jer se dobro zna tko stoji iza nicka a kao drugo, zbog svog staza na tribini i svega onoga sto sam radi dinama i grupe prosao, prolazim i prolazit cu i dalje.
Svi vi koji imate nesto pametno reci o situaciji, skupite muda pa stanite iza svojih rijeci ili na sastancima gdje se raspravlja o potezima ili u slucaju prozivanja grupe ili pojedinaca, imate se predstaviti meni osobno ili na telefon(svi ga imaju) ili u inbox.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 14:56   #6116
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
Mene nije sram jer nikad nisam igrao igru okretanja glave.
Dapace, rekao sam 05.-e sve o svima i od tada sto puta gdje ce nas sve politika nemjesanja(nekih) ili pogresnih poteza(drugih) dovesti.
Govorio sam svaki put o tome i na sastancima za razliku od 99 posto klimavaca koji tamo gdje treba nikad nisu imali muda reci misljenje.
Nebrojeno puta i ovdje, na forumu, upozoravao sam na greske, pogresne poteze, zablude......jer si to mogu dozvoliti, kao prvo jer se dobro zna tko stoji iza nicka a kao drugo, zbog svog staza na tribini i svega onoga sto sam radi dinama i grupe prosao, prolazim i prolazit cu i dalje.
Svi vi koji imate nesto pametno reci o situaciji, skupite muda pa stanite iza svojih rijeci ili na sastancima gdje se raspravlja o potezima ili u slucaju prozivanja grupe ili pojedinaca, imate se predstaviti meni osobno ili na telefon(svi ga imaju) ili u inbox.
Nisam mislio na nekog osobno,tebe sam spomenio cisto jer si personifikacija jedne iskusne i jake ekipe(izmedu ostalih) koja da se zaletila na sjeveru protiv Hajduka,danas problema sa placenicima nebi bilo,a gro ljudi bi se vratilo i bbb bi bili jedinstveni.
Ovako vidi se sta imamo.
Uglavnom necu vise srat jer nemam ni pravo ni obraz,samo sam rekao sta mi je na dusi
ratwa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 17:37   #6117
Quote:
ratwa kaže: Pogledaj post
Nisam mislio na nekog osobno,tebe sam spomenio cisto jer si personifikacija jedne iskusne i jake ekipe(izmedu ostalih) koja da se zaletila na sjeveru protiv Hajduka,danas problema sa placenicima nebi bilo,a gro ljudi bi se vratilo i bbb bi bili jedinstveni.
Ovako vidi se sta imamo.
Uglavnom necu vise srat jer nemam ni pravo ni obraz,samo sam rekao sta mi je na dusi
Imamo sto smo zasluzili.
Imamo Klub kakav zasluzujemo, vodstvo kluba( vidim da ljudi krivo zakljucuju)kakvo zasluzujemo, zakon kakav zasluzujemo, "mamicevce" kakve zasluzujemo.
Zasto bi se ja trebao zalelat na njih?
Oni nisu mene izdali.Oni koje su oni izdali su ljudi koji su bili s njima rame u rame u frkama, njihova ekipa, kumovi, oni koji su na njihov mig skakali u vatru, koji bi ruku dali za njih, koji su im vjerovali, koji su gledali u njih ko u Boga. Ja sa njima ne stojim vise od 10 godina . Niti jedan moj frend, niti jedan covjek iz moje ekipe, nitko tko je prismrdio u Klub navijaca nije okrenuo ledja grupi. Kad netko od njih bude tamo otisao, taj ce uz grupu izdati prvenstveno i mene, na tog cu ja prvi ici.....

A sada cemo napraviti sto smo odavno trebali. Za sada cemo zatvoriti temu a svi koji zele komentirati bilo koga, imat ce priliku to i napraviti ALI ce se ili javno na forumu ili meni u imbox (ili na telefon) lijepo predstaviti pa ako ima muda, nek ih stavi na panj.....e onda cemo imati kvalitetnu i argumentiranu raspravu a ne da neko nadrkava ljude skrivajuci se iza kompa...Bas me zanima koliko ce takvih biti
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr

Zadnje uređivanje valsimot53 : 26.09.2017. at 19:22.
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 14:49   #6118
https://www.facebook.com/KNDBBBZG/ph...4861697858506/
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 17:20   #6119
SVI U SPLIT!

Poslano sa mog MI 5s koristeći Tapatalk
__________________
S tobom uvijek prolazili sve,svugdje bili samo zbog tebe,tebe branili tebi vjerni ostali ponosni su tvoji Purgeri
ZGpartijaner is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 08:05   #6120
Tko moze neka kupi karte danas do 13:00 na Maksimiru da ne ulazimo sutra do 45. minute opet.
__________________
Iza neprijateljskih linija!
spermint is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:37.